Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. :hand::hand::hand: [url]http://i32.tinypic.com/209r62d.jpg[/url] [B]Ale ma kloca ... :crazyeye::evil_lol::-o:lol: Śliczna Ganja ... :loveu::loveu::loveu: [/B]
  2. [B]Witam ... :hand::hand::hand:[/B]
  3. :hand::hand::hand: [B]Szkoda, że nie dostałaś się na weterynarię ... ale jak się to mówi "nie ma nic złego - co by na dobre nie wyszło" ... Kto wie - może właśnie polubisz te właśnie studia ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed: Życzę powodzenia :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]kołaczy nie było ...kupiłam strucle ze śliwkami :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://i32.tinypic.com/5ulf1i.gif[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/5ulf1i.gif[/IMG] [B]ale to nie do rymu, no bo "bez pracy nie ma strucli ze śliwkami"[/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/5ulf1i.gif[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/5ulf1i.gif[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/5ulf1i.gif[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/5ulf1i.gif[/IMG] [B]A tak na marginesie: zostało ci co - czy już wszystko spucowałaś ...:eviltong:[/B] [FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][URL="http://images6.fotosik.pl/499/74bae471d56f1e6a.jpg"][quote name='Alicja'][/URL][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images6.fotosik.pl/499/74bae471d56f1e6a.jpg[/URL] ale ładniusie :multi: psiaki zadowolnione z ciepełka i trawki :multi:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] ja też mam Nikona ino D60[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Dzięki :loveu::loveu: Peeeewnie ... :multi::multi: Jak ty masz ino D60, no to mój D40 jest ... ino ino ... [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/5ulf1i.gif[/IMG] [quote name='Marta_Ares'][URL]http://images6.fotosik.pl/499/74bae471d56f1e6a.jpg[/URL] sliczne:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/837239320327fe82.jpg[/URL] :loveu: :loveu: :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/94a5cb3dd7271fb4.jpg[/URL] hehe skąd ja to znam:evil_lol:[/quote] [B]Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: No taaak ... one tak lubią się turlać ... :eviltong::lol: [/B]
  5. [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00219.jpg[/url] [B]buuahahaha ... :roflt::roflt: ale się zaśmiewa :roflt::roflt:[/B] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00253.jpg[/url] [B]Wygląda - jakby to taka fryzura była ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  6. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]kurde zaraz otwierałam fote gdzieś ty zaś anakonde zobaczyła :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]:roflt::roflt:[/B] [B]może w tej waszej rudej rzece żyją anakondy [/B][B]:roflt::roflt:[/B] [B]Musisz uważać koniecznie na Ozzulka ... jesssusie ... :-o:-o:-o[/B]
  7. halgre

    Fiodorek.

    :hand::hand::hand: [url]http://i25.tinypic.com/1z2evd1.jpg[/url] [B]Połowa Fiodorka na legowisku, a połowa na podłodze ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i27.tinypic.com/15qyjnl.jpg[/url] :roflt::roflt:Franek :roflt::roflt: [url]http://i31.tinypic.com/154d65i.jpg[/url] świetne ... :multi: [url]http://i27.tinypic.com/2lx6oaa.jpg[/url] wczoraj jadłam malinki ze śmietaną i cukrem ... :eviltong: [url]http://i30.tinypic.com/359bd4i.jpg[/url] Dindek ma lepszą ... więcej dziur ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B]
  8. [quote name='Bartiśkowa_'][U][URL]http://images8.fotosik.pl/58/0d802fb2200cdddc.jpg[/URL][/U] Cudny !!!:loveu::loveu::loveu: Fotki b.ładne[/quote] [B]Przekażę ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękuję ... :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B]
  9. [quote name='Onomato-Peja']ja akurat mam pecha, bo mieszkam jakieś 200-300m od portu i codziennie o 5 rano budzą mnie mewy :roll: Dziś i jutro też idziemy na plaże ! :multi: będą foootki :cool3: ale ostrzegam, ze znów coś mi się komp kopie i mogą być dopiero za parę dni jak nie dłużej..[/quote] [url]http://img140.imageshack.us/img140/2075/1001035v.jpg[/url] [B]fajniste ... :loveu::loveu::loveu: Czemu zaraz pecha :-o:-o chciałabym, żeby mnie budziły mewy ... :evil_lol:[/B]
  10. [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://images6.fotosik.pl/499/9f8d2f2cb174a291.jpg[/URL] to jest świetne ! Dindek hopcia ! :multi: [URL]http://images8.fotosik.pl/58/13ef412c4eea7b52.jpg[/URL] Jakie to słodkie :loveu::loveu::loveu: Focisz Lustrem ? :cool3: Zapewne Nikonem :lol:[/quote] [B]:grins::grins::grins::grins: Dziękujemy ... :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Tak - Nikonem D40. [/B]
  11. :hand::hand::hand: [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/DSC01815.jpg[/url] [B]Faaajne ... :loveu::loveu::loveu: [/B]
  12. :hand::hand::hand: [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00037.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/DSC00735.jpg[/url] [B]Naprawdę niewiadomo, co zacytować ... :shake::roll::evil_lol::loveu: Prześliczne ... :loveu::lol::loveu: [/B]
  13. [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/lenypark227.jpg[/url] [B]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: jakie fajne zdjęcie ... :loveu::loveu:[/B]
  14. [URL]http://img14.imageshack.us/img14/438/1001029k.jpg[/URL] :loveu::loveu::loveu: [B]Jedna z Gdańska, druga z Gdyni ... eh ... jak ja zazdroszczę wam tego morza i tego morskiego powietrza ... [/B]:eviltong::lol::evil_lol::loveu: U mnie już świeże ...
  15. :hand::hand::hand: [url]http://images8.fotosik.pl/58/4a53bfc8f7653901.jpg[/url] [B]Suuuper fryzura ... :-D:-D:-D[/B]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/3c7d067375964588.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/23d04e2c3be8b3b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/07f19b42713f9af5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/c3b46812956b1555.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/13ef412c4eea7b52.jpg[/IMG][/URL]
  17. [SIZE=3][B]I turlamy się :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/50e78135848e950c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/36b3f73cb7b9f98f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/94a5cb3dd7271fb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/d6656fa383eb633e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/6d31e19bd28415bf.jpg[/IMG][/URL] [/B][/SIZE]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/b3a8cf0546c4e265.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/6adae7568b980637.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/ea5610ab9f064dd6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/837239320327fe82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/fa3fa211fb01de5a.jpg[/IMG][/URL]
  19. [SIZE=5][FONT=Georgia]Świeże fotki: [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/d34110649662f162.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/74bae471d56f1e6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/f5b3800f9f339dee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/9f8d2f2cb174a291.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/0d802fb2200cdddc.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [/FONT][/SIZE]
  20. :hand::hand::hand: [B]No to przyjdę potem na fotki :multi::multi::multi: [/B][FONT=Georgia]U mnie zaraz też będą świeże ...[/FONT]
  21. :hand::hand::hand: [B]Ktoś tu gada już o listopadzie :crazyeye::evil_lol::crazyeye: Jesssu ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  22. [B]Oooo ... ile tu różniastych zwierzaków - śliiiiczne ... :loveu::loveu::loveu:[/B]
  23. :hand::hand::hand: [B]Śliczne fotki :loveu::loveu::loveu: Bobiś zeszczuplał, jest poprostu jeszcze zgrabniejszy ...:eviltong::evil_lol::loveu: [/B]
  24. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ja rano na 6 do pracy :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]No, bez pracy nie ma kołaczy ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: tak to już jest ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='deer_1987']Kiedy to ja mialam w reku ostatnio aparat? juz wiem w zoo 25 czerwca.. od tamtego czasu nie foce.. a Ty prawie codziennie i masz fajnie - zazdroszcze :D[/quote] [B]Za dużo masz tej pracy ... :eviltong::crazyeye: Ja idę do parku bez aparatu tylko wtedy, jak nie ma pogody. A nieraz jest tak, że wrócimy ze spaceru a tu ... wychodzi słońce :eviltong::evil_lol: Za późno :evil_lol: Teraz np. widzę za oknem słońce ... :multi: Oby się utrzymało chociaż przez cały spacer ... Chyba dziś pójdziemy z aparatem ... Potem co będzie - to będzie ...:eviltong: Bo i tak mają być deszcze i burze (tak zapowiadają cały czas na TVN Meteo). [/B]
×
×
  • Create New...