Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B]Heej [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/n4bfok.gif[/IMG] [B]Ile tu fajnych piesów [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/n4bfok.gif[/IMG] [B]Ha ... i jeszcze śliczny kotek ... :eviltong::loveu:[/B]
  2. [IMG]http://i25.tinypic.com/2cmqi3l.gif[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/2cmqi3l.gif[/IMG]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/2f96798d1998b908.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/e256820964cbff56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/8de54a606c9c07fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/3e6bd86dfa11f60c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/3b0c961fa0be6f2c.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/3adf2c6cfa72ca32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/9ab3cd8a5147a431.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/51e2eff71f057e05.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/6f1c4b0d08fd2f53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/24a7304f6496e94d.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images8.fotosik.pl/59/59eb822843d3bb2a.jpg[/URL] Ale sie ganiaja:evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/ee939af62eae82eb.jpg[/URL] No ladnie to tak?!:mad:[/quote] [IMG]http://i29.tinypic.com/o8zaiq.gif[/IMG][IMG]http://i29.tinypic.com/o8zaiq.gif[/IMG][IMG]http://i29.tinypic.com/o8zaiq.gif[/IMG] [B]Aaaa ... to doopcia dindusiowa z ogonkiem ...:diabloti:[/B]
  6. [B]Witam ... :hand::hand::hand:[/B]
  7. [quote name='diabelkowa']ile footek :))[/quote] [B]Co ile fotek ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [quote name='deer_1987']Cio? za 4 tyg przejrze zdjecia te co nie bede mogla nadazyc :D[/quote] [B]Śliiiicznie ... :loveu::evil_lol::loveu:[/B]
  8. [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000026.JPG[/url] [B]taaak ... zadumał się ... :roll:[/B] [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000028.JPG[/url] [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000029.JPG[/url] [B]jakie piękne zdjęcia :-o:-o z ciebie to jest artycha :evil_lol::multi::evil_lol:[/B] [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000030.JPG[/url] [B]też super ... :loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000070.JPG[/url] wiadomo, że u nas kominy :evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000074.JPG[/url] ale drzew zielonych - pewnie, że pełno :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Super foty :loveu::loveu::loveu: [/B][SIZE=5][FONT=Georgia]Super tytuły ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/SIZE]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] TZ ma urlop od 1 sierpnia ...a czy gdzieś wyjadę na dłużej to sie okaże jak się potoczą pewne sprawy służbowe ... najwyżej będziemy robić wyjazdówki w okolice ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Też fajnie ... :multi::multi::multi:[/B] [quote name='deer_1987']Nie nadazam tu jak tyle pracy..[/quote] [B]:-o:-o:-o[/B]
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] raczej nie grypsko , tam po prostu mocno wiało a ja sie nie ubrałam odpowiednio do pogody :diabloti: lato to lato :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]potem se moge zlegnąć , ale teraz jeszcze 2 dni pracy i na urlopik :multi::multi::multi:... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Oooo ... to fajnie :evil_lol: A wyjeżdżasz gdzieś na urlop ? Z Ozzikiem ? [/B]
  11. [quote name='bianka19']Heej! :multi::multi: Przyszłam na fotki :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/f684eadd5e38be65.jpg[/URL] Co tam znalazł??:razz: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/3a23ecabc31ffc83.jpg[/URL] Ślicznie :loveu::loveu::loveu:[/quote] :multi::multi: [B]Coś tam szuka :multi::multi: Dzięki ... :multi::multi: [/B]
  12. [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial][COLOR=Red]:razz::razz:jeszcze się troszkę rozpędzę i będę latałłłłłłłłłłłłłłłłłł:multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/f8aa0bfec2385b34.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B][/quote] [B]hihihi ... :eviltong::-o[/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: czyli czapka i rękawiczki niepotrzebne ;)[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]od wczoraj mnie trzepie ...chyba sie przemarzłam na Bezludziu ...wiało jakby sie ktoś obwiesił :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Łooo ... żeby cię jakaś grypa nie złapała :-o:-o Pokuruj się trochę w domu ... :lol: [/B]
  13. [quote name='bianka19']Bardzo dziękuje :loveu::loveu: A Dinduś jeszcze słodszy! :loveu::loveu::loveu:[/quote] [B]Nooo ... dla mnie Dinduś ZAWSZE będzie słodki :mdrmed::mdrmed::mdrmed: A weściki jak dla mnie, to wiecznie wyglądają jak słodkie szczeniaczki ... :loveu: Cześć ... :multi::multi: [/B]
  14. :hand::hand::hand: [B]I znowu śliczne fotki wodne ... :loveu::loveu::loveu: [/B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz054-3.jpg[/url]
  15. [B]Witam ... [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2zgaqly.gif[/IMG]
  16. [IMG]http://i32.tinypic.com/2zgaqly.gif[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2zgaqly.gif[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2zgaqly.gif[/IMG] [url]http://images43.fotosik.pl/160/ab8531ed1607159a.jpg[/url] [B]Jakie fajniutkie ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/B]
  17. [quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]ładnie się komponują ;)[/FONT][/B][/COLOR] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]tak jakoś ...ale zajrzałam ...fotaski tez dam ... [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Nawet bardzo ... :multi: ha ... no to czekam na fotaski ... ale teraz wychodzisz ... :eviltong::roll: [/B]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: no to co ja mam teraz ubrać ... właśnie się szykuję od 20 minut do wyjścia :razz:[/B][/COLOR][/FONT]:roll:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [B]jest tak chłodnawo ... :roll::roll: 15. stopni, ale bez słońca to trochę jednak chłodno :roll:[/B]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/f8aa0bfec2385b34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/27869de635f7adbf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/21a763bdbe957265.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/befd9de41ead6695.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/2b555079b0e53d9c.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/f877dfb0d03ff398.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/f659d2ec59b2940b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/59eb822843d3bb2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/902a4cfe4d4e4bcc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/ee939af62eae82eb.jpg[/IMG][/URL]
  21. [SIZE=5][FONT=Georgia]C.d. [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/f684eadd5e38be65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/bbc3c892213914ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/145d324c21e01364.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/3a23ecabc31ffc83.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/5e5cb798382fa626.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [/FONT][/SIZE]
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dziś znów chmurki na niebie :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]A witam, witam ciem ... :hand::hand::hand: No właśnie ... ale wcześnie rano świeciło słońce i ubrałam się w krótki rękaw, naszykowałam aparat, jak już mieliśmy wychodzić - to ... słońce zaszło i pojawiły się podejrzane chmury ... :-o:evil_lol: No to nic tylko kurtkę na siebie a aparat do szafy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I jak się okazało - dobrze zrobiłam :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wreszcie zabrali się za koszenie trawy na torze :eviltong: była już strasznie wysoka. Ale co za tym idzie - przez ok. 2-3 dni nie będziemy tam "urzędować". [/B]
  23. [quote name='Marta_Ares']ale szaleństwa:loveu: :loveu: :loveu:[/quote] [B]:evil_lol::eviltong::roll::evil_lol:[/B]
  24. [SIZE=5][FONT=Georgia][B]DOBREJ NOCY [IMG]http://i25.tinypic.com/3134m8k.gif[/IMG] [/B][/FONT][/SIZE]
  25. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale zmokła kura :evil_lol::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/a121f5fdd334b4c0.jpg[/URL] a Ty masz nowy ładny bannerek :cool3::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]A se maaam ... he :grin::grin::grin: a że ładny - to się cieszę ...:multi:[/B] [quote name='agaciaaa']Witamy :multi: Super avatarek :lol::lol: i bannerek też :p [URL]http://images6.fotosik.pl/499/baf975820e3a5805.jpg[/URL] ale ma fajny wyraz pyska na tej fotce... :roflt:[/quote] [B]Łoooj ... same pochwały - zaczynam się unosić jak balon [/B]:roflt::roflt: [B]Taaak ... Dindek bez głowy z fajnym wyrazem pyska ... [/B]:roflt::roflt:
×
×
  • Create New...