Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B]Witam [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG]
  2. [B]Witam ... [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] [B]Dzisiaj ma być słoneczko ... już wychodzi ... [/B]
  3. [B]Witam ... [IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] Czyli od dziś brak internetu :-o [/B]
  4. [B]I jak po imprezce [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG]
  5. [B]Przyłączam się do czekania ... [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG]
  6. [B]Witam ... [IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] Dziś będzie słoneczko ![/B]
  7. [B]Witam ... [IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] Dziś będzie słoneczko ![/B]
  8. [B]Witam ... [IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] Dziś będzie słoneczko ! Fajne fotki, czemu ten piesio ma to coś na swojej słodkiej mordce :roll: [/B]
  9. [B]Witam ... [IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] Dziś będzie słoneczko ![/B]
  10. [B]Witam ... [IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] Dziś będzie słoneczko ![/B]
  11. [B]Witam ... [IMG]http://i28.tinypic.com/w0mbuw.jpg[/IMG] Dziś będzie słoneczko ! [/B]
  12. [SIZE=5][FONT=Georgia][B]Łooo ... 600. strona ... [/B][/FONT][/SIZE][IMG]http://i31.tinypic.com/o05nb4.gif[/IMG] [B][SIZE=3][FONT=Georgia]No to gratuluję sama sobie i Dindusiowi 600. strony ... [IMG]http://i26.tinypic.com/2a4oina.gif[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/23v1cp0.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/23v1cp0.gif[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/23v1cp0.gif[/IMG] [/FONT][/SIZE][/B]
  13. [quote name='Owczarkowa'][CENTER] Dobranoc :multi::multi::multi:[/CENTER] [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]dobranoc Śpioszku ;) ale zakwieciłaś ślicznie [URL]http://images8.fotosik.pl/59/53b339d2296acda4.jpg[/URL] młody tu deptał :roll: ....a my mamy z tego pić :razz::razz: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/da4954d5d73d4076.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o jeny, nie posprzątałam po sobie :oops::oops: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/6a45a6f1d6f2ed07.jpg[/URL] czy mi się wydaje czy wszystkie pieski takie jakieś zmęczone na tych fotkach :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Już jestem ... wyspałam się[/B] [B]i ponownie witam [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/24xmhhw.gif[/IMG] [B]Pieski się wyszalały - to i zmęczone ... :multi: A kiedy przyjdziesz w takim razie posprzątać tą resztkę libacji ... [IMG]http://i29.tinypic.com/2qd0owj.jpg[/IMG] Cieszę się, że podobają się kwiatki ... :loveu: [/B]
  14. [SIZE=5][FONT=Georgia][B]Nie ma mnie ... :shake: poszłam se spać :sleep2::sleep2::sleep2:[/B][/FONT][/SIZE]
  15. [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://global.images8.fotosik.pl/59/fce6eb5956e70091.jpg[/URL] Dindek sprawdza: "nos mam na miejscu"... [URL]http://global.images6.fotosik.pl/500/00a4dbd0ef2f7143.jpg[/URL] więc można się napić :diabloti::multi:[/CENTER] [/quote] :grin::grin::grin::grin::grin::grin:
  16. [B]Ten ptaszek to ze starszych fot, ale już nie miałam piątej foty ... hehe[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/2ed2f6fe0f776080.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/ac89928b9a6b8fac.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/44ae8c1552b579de.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/6526ffe5579d6a5e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/2928affc1819f800.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][SIZE="5"]K O N i E C[/SIZE][/FONT]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/5c40eca00a3c47a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/da4954d5d73d4076.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/65377a647553d847.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/420a2add95314df4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/d8c0f38843e1ed07.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/d94d11107bdcc56f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/124f0538ba6c1940.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/cb5dcc0280ce331a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/fce6eb5956e70091.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/00a4dbd0ef2f7143.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/18f67366ec27df83.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/c7db05e76960b605.jpg[/IMG][/URL] [B]Ktoś chyba imprezował i zostawili kieliszki :evil_lol: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/6a45a6f1d6f2ed07.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/80ef55c88ff98cca.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/797c230b57d3d39b.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/180d793b7f313f98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/a0a8f54b49dd6fb6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/53b339d2296acda4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/28c4da7821436b5f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/b877aec9bcf71449.jpg[/IMG][/URL]
  21. [B][FONT=Georgia][SIZE=5]Na dobranoc wrzucam resztę fotek - od nowej strony ...[/SIZE][/FONT] [/B]
  22. [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://global.images8.fotosik.pl/59/9ab3cd8a5147a431.jpg[/URL] ależ ten Dindek piękny :loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [/quote] [B]Jejciu, jejciu ... dziękujemy za komplement ...:mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/B]
  23. [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/305791/00000011.jpg[/URL] [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/305791/00000012.jpg[/URL] [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/305791/00000013.jpg[/URL] [B]Te foty są więcej, niż kapitalne ![/B] [B]Siedzą se oba równiutko, oba patrzą najpierw w prawo, potem na wprost, i w końcu jeden w prawo, drugi w lewo ... [/B][IMG]http://i27.tinypic.com/s4ca4p.jpg[/IMG] [B]A pyski mają przy tym takie słodkie ...[/B][IMG]http://i27.tinypic.com/s4ca4p.jpg[/IMG] [URL]http://images47.fotosik.pl/157/35965ebd67acae8cmed.jpg[/URL] [URL]http://images43.fotosik.pl/156/53029ee92035f7b8med.jpg[/URL] [URL]http://images46.fotosik.pl/156/6e197736fef08b87med.jpg[/URL] [B]prześliczne :loveu:[/B] [B]Przeglądam wszystko co się da, najpierw od początku, potem od końca[IMG]http://i29.tinypic.com/2qd0owj.jpg[/IMG][/B] [B]i jak dojdę do środka - to będzie finish [/B][B][IMG]http://i29.tinypic.com/2qd0owj.jpg[/IMG] Urozmaicam sobie ... no co ... Ale nie będę wszystkiego tu cytować, co mi się podoba :shake: bo wyjdzie z tego druga galeria ... [/B][B][IMG]http://i29.tinypic.com/2qd0owj.jpg[/IMG] Na dzisiaj dosyć ... jeszcze nie umieram :shake: więc zdążę wszystko obejrzeć ! [/B]
  24. [SIZE=4][FONT=Georgia][B]Witam się ... [/B][/FONT][/SIZE][IMG]http://i28.tinypic.com/34fcql0.gif[/IMG] [FONT=Arial Black][B]Czy mogę wejść ? Jestem nieśmiała ...[/B] [IMG]http://i25.tinypic.com/spg8ie.gif[/IMG]hihi [B]Ale przyszłam z rewizytą ... Widzę tu tyle ślicznych fotek, że zaraz się zabieram za oglądanie ... WRÓCĘ tu ... [/B][/FONT][FONT=Arial Black][IMG]http://i25.tinypic.com/spg8ie.gif[/IMG][/FONT]
  25. [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/500/2f96798d1998b908.jpg[/URL] Ale sie kwiecisto u Ciebie zrobilo ;)[/quote] [B]niom ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/B] [quote name='deer_1987']Niom slicznie zakwitlo :D[/quote] [B]i pachnie ... :D:D[/B] [B]ja czuję zapach róż ... [/B][B]:D:D[/B] [quote name='Rinuś'][I][B]Przyszłam tutaj pierwszy raz i..... powiem, że mi się podoba :diabloti:[/B][/I][/quote] [B]Witamy serdecznie nowego gościa [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/n4bfok.jpg[/IMG] [B]Cieszymy się z odwiedzinek i ZAPRASZAMY ponownie - WSTĘP WOLNY ... [/B][IMG]http://i30.tinypic.com/mw9moy.gif[/IMG] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam się sobotnie :) :multi::loveu: piękne jest to zdjęcie :) [URL]http://images6.fotosik.pl/500/2f96798d1998b908.jpg[/URL] a Dinduś biegnie prosto w moją stronę, pewnie chce mnie staranować :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/f8aa0bfec2385b34.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]nooo ... dzięęęki ... [/B][IMG]http://i30.tinypic.com/mw9moy.gif[/IMG] [B]eee tam ... za nim leci Hektorek ... zaraz go złapie, nie bój się ... [/B][IMG]http://i29.tinypic.com/2qd0owj.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...