Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] ej to ja jestem biedna ;) złość piękności szkodzi przecież :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]*** aaaa !!! wspominałam ostatnio że Salsa nie daje się przekupić na spacerze żadnymi smakami, nawet tymi za które w domu dałaby się pociąć ;) otóż dzisiaj odkryłam jedyny smakołyk, który Salsa chce zjeść na świeżym powietrzu :diabloti: nie jest to ani szynka, ani ciastko, ani tym bardziej nic co jest przeznaczone dla psów :eviltong: to ...................... suchu KITEKAT z kurczakiem i warzywami :mdleje: czy to normalne? :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Salsia bidna ... dostała w doopcię ..[/B][B] :cry:[/B][B] a ty złośnica jesteś oj ... [/B]:zly7::diabloti: ([FONT=Comic Sans MS]żartuję :eviltong: też się wściekam na Dindka nieraz[/FONT]) *** [B][FONT=Georgia] [/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive]:hmmmm: nienormalne nie jest[/COLOR] :shake: nic jej się nie stanie z tego[/FONT][/B] :shake: [B]Dindek kiedyś też wszamał trochę karmy dla kotów ... była rozsypana raz na placyku pod weterynarią ... :evil_lol: i on się do tego dobrał :evil_lol: [/B]
  2. [quote name='McDzik']A mnie to nie dziwi :lol: Ja mam juz rozplanowane wystawy na 95% do konca lutego 2010 :lol: poza tym na wystawy jest termin zgloszen i jak ktos zglosi wczesniej, tak z reguły okolo 2 miesiac przed wystawą, to ma taniej :lol: a za granica to juz w ogole, trzeba 3 miesiace wczesniej zglaszac zeby sie na tani termin zalapac :lol: wiec nie wiem skad zdziwienie o listopad???? :lol:[/quote] [B]Ahaaa ... nie wiedziałam :shake::shake: Dobra, już dooobra ... nie wszyscy jeżdżą na wystawy przecież :shake: mogłam nie wiedzieć :eviltong: [/B]
  3. [B]Kiedy Ozzulek :multi::multi: Najlepiej nad rudą rzeczką ...:multi::multi:[/B]
  4. [B]Biiiiiiiiiidna Salsunia ... [/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2cxux5t.gif[/IMG] [B]ojejku ... [/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2cxux5t.gif[/IMG]
  5. [B]Ile tu fajnych zwierzaczków ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i250.photobucket.com/albums/gg245/anitaaa93/lenypark301.jpg[/url] to jest świetne :multi::multi::multi: Życzę przyjemnych i pełnych przygód wakacji ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2nvs4sx.gif[/IMG] [/B]
  6. [B]Słodki ten Cezuś :loveu::loveu::loveu: [/B]
  7. [quote name='bianka19']Heeej! ;) Te fotki wyglądają , jak malowane :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/8d19fd23a2056ab0.jpg[/URL] Ta śliczna i niezły z niego skoczek :loveu:[/quote] [B]Dzię*ku*je*my ... :multi::multi::multi:[/B]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no so ...prawde napisałam :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [B]Och wieeem ... ale to jaki mamy w końcu ten śnieg - brunatny [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG] [B]Niektórzy to mają wyobraźnię ... :crazyeye: albo raczej jej brak [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG]
  9. [quote name='hovomaniaczka']Zapomnialam napisac, ze masz fajny avatarek i sliczny banerek ;):P[/quote] [B]hahaha ... dziękujemy ślicznie - cieszymy się, że się podoba [/B][IMG]http://i29.tinypic.com/5jxxub.gif[/IMG][IMG]http://i29.tinypic.com/5jxxub.gif[/IMG]
  10. [quote name='deer_1987']Niom wlasnie to przepalanie albo jak sie a czarnego psa to tez trzeba sie nauczyc focic :D[/quote] [B]No właśnie ... jak ja widzę inne psy na fotkach, a mojego czarnego Dindka ... :crazyeye: to nie raz, nie dwa wychodzi dindkowa czarna plama :diabloti::mad:[/B]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] swego czasu była zadyma na dogo że na ślasku nie pada biały śnieg była osoba co starała się nam wmówić że mamy omamy widząc biel :grins:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [IMG]http://i29.tinypic.com/kaiext.jpg[/IMG][IMG]http://i29.tinypic.com/kaiext.jpg[/IMG]
  12. [B]Witam ... :hand::hand::hand:[/B]
  13. [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/499/8d19fd23a2056ab0.jpg[/URL] Jaki skok! [URL]http://images6.fotosik.pl/499/ada00a8c7ad921ad.jpg[/URL] Fajne ma tu uszy ;):lol:[/quote] :-o:eviltong::evil_lol: [B]Jedno mu stanęło na baczność, a drugie jakoś poziomo ...:grin::grin::grin:[/B]
  14. [URL]http://img188.imageshack.us/img188/1807/kab2.jpg[/URL] [B]Jejku ... maleństwo chce się wydostać, czy prowadzi obserwacje :mdrmed::mdrmed:[/B] [URL]http://img269.imageshack.us/img269/7927/kab5.jpg[/URL] [B]Kabiś jak widzę ma gdzie biegać [/B][B]:mdrmed: A jak tam ładnie i dziwnie tak jakoś schludnie :-o:eviltong::grin: Te domki - jak dopiero co otynkowane ... :lol: [/B]
  15. [quote name='Bartiśkowa_']Avek jest świetny :crazyeye::loveu: [B]1/ [/B]Jak go zrobiłas ? [B]2/ [/B] [U][URL]http://images6.fotosik.pl/499/ff4e25c8db365a23.jpg[/URL][/U] Uśmiech :evil_lol:[/quote] [FONT=Comic Sans MS]1/ w Photo Filtre już zrobiony avatarek zduplikowałam, potem na jednym z nich "stempelkiem" wymazałam język. [/FONT][FONT=Comic Sans MS]Przeszłam do programu Photo Scape ---> AnGif ---> Zmień efekt ---> bez efektu przejścia. I ... już gotowe [/FONT]:mdrmed: [FONT=Comic Sans MS]2/[/FONT] [IMG]http://i31.tinypic.com/28s7qxv.gif[/IMG]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/a121f5fdd334b4c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/2435fbcbea93f299.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/f4f60aaa69b43fbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/a60dc2a4933e77b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/480cf6ede80ae027.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/faf56e3ae203ecf9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/c6b67724d1877647.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/1acbbc4e0b642dfa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/5d8dd5a9a62811d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/c008f732aa12bbe0.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/560a07510d687a28.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/8d19fd23a2056ab0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/24d5b074cfe72a26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/ada00a8c7ad921ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/0ab592a021d07a8b.jpg[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz: cho rozkrajam strudelka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]rozkrajałaś i ...? wszamałaś :2gunfire:[/B] [quote name='Aarionne'][URL]http://images6.fotosik.pl/499/baf975820e3a5805.jpg[/URL] :roflt::roflt::roflt: Jestem ciekawa czy Ci wyskoczył czy może celowo go ucięłaś :mad: :evil_lol:[/quote] [IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG] [B]Dindek zrobił hooop ... i ja nie nadążyłam z aparatem [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG] [B] to był moment [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG] [B]ale czemu go mam tu nie dać ?[/B] [B]Niech jest sobie bez głowy [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG] [B]a cio tam ... [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]przyszedł czas na to żeby także Dindek się przekręcił :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/d6656fa383eb633e.jpg[/URL] nie ma to jak dobre tarzanko ;) :crazyeye: ale tak od razu mu głowe odciąć za to że się wytarzał to przesada [URL]http://images6.fotosik.pl/499/baf975820e3a5805.jpg[/URL] wstydź się :mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]tarzanko - taaak ... uwielbia ... a głowę se uciął sam ... [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG] [B]mógł skoczyć wolniej [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/c0u2e.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Izuuus']ale nsuper avatarek :D :loveu:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  21. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/c14638a77b5e9567.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/50d31aa79311b836.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/9b639a7235992a36.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/76f680f87e75d292.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/baf975820e3a5805.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][SIZE="5"]PRZERWA [FONT="Georgia"][SIZE="2"]Idziemy na spacerek ... :multi:[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/3ca120de30350059.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/fc9333641a64c2f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/bd4f07c6e806ee2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/ab331f86472bc87e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/20cf503d1372618a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/54138021eb7a60fc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/7e886a7eb6dae557.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/7bfb62ce551c1494.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/a7a71597127750f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/1e95e2e1b8e9bfba.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/6479a638ea707a79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/dd5cc7d3caba116d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/ff4e25c8db365a23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/58/b12b1e52e96f15f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/499/476ac6c719877a43.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='deer_1987']No mam duzo pracy ale jak sie bierze za kogos zastepstwo i ten ktos ma 3 prace to ja nie moge wybrac ze ylko jedna biore.. Swieze fotki super :D[/quote] [B]Ślicznie dziękujemy ... :multi::multi::multi:[/B] [quote name='groszek83'][URL]http://images6.fotosik.pl/495/e607aca917c11d54.jpg[/URL] piękny lewy prosty:evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/74bae471d56f1e6a.jpg[/URL] to mi sie bardzo podoba;) Witanko:multi:[/quote] [B]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cieszę się ... :multi::multi::multi: A witanko, witanko ... :hand::hand::hand: [/B]
×
×
  • Create New...