-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Vectra']hejjj ho :diabloti: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=9EfdiKz-z8U"]YouTube - Miś - Jestem wesoły Romek[/URL][/quote] [B][quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive]dzień dobry, cześć i czołem pytacie skąd się wziąłem jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... jestem wesoły Romek mam na przedmieściu domek a w domku wodę światło gaz powtarzam zatem jeszcze raz .... ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][COLOR=Black]Vectra[/COLOR], dzięki...humor mi poprawiłaś ;)[/COLOR][/FONT][/quote][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/21ait5e.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale na szczęście dobrze się skończyło :multi::loveu: ....psiaki już w domeczku :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]No już tam przeczytałam ... jakie szczęście :loveu::loveu::loveu: Nie wszyscy jednak mają takie szczęście :shake: [/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:pdziś zmokłam 2 razy ...raz na porannym spacerku i teraz na wieczornym ..... całkiem dobry bilans :diabloti: przecież mogłam jeszcze w drodze do i z pracy :diabloti: Zafociłaś :loveu::loveu: boxia jest the best [URL]http://images6.fotosik.pl/498/f5b1d7ec98508408.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Rano nie za bardzo zmokłam, bo byłam w kurtce p-deszczowej, kaptur na łeb i oczywiście gumowce ...:evil_lol: A teraz wieczorem to już było po deszczu i burzy, tylko na ścieżkach pełno bajor ...:evil_lol: A tam zafociłam ... ostatnio fociłam w poniedziałek, wczoraj i dziś byłam bez aparatu, bo nie było pogody :shake: Wieeem, że boxia jest best :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B] [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/497/64a2881831fae8b7.jpg[/URL] hahaha super :evil_lol: Ja pamiętam boksie :razz: :loveu: Super ten skok przez ławkę :lol::lol:[/quote] [B]Cześć ... Masz dobrą pamięć :crazyeye::evil_lol: No, mnie się też podoba ten skok :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] co tam ławka dla psa który przez płot 2 metrowy potrafi przeskoczyć :mdleje: ja zawsze mówię że Salsa nie zginie śmiercią naturalną, ona sama się zabije[/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol:[/quote] [B]Jesssu :crazyeye: Co ty wygadowywujesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
-
[quote name='deer_1987']Fotki jak zwykle sliczne :D[/quote] [B]Dziękujemy ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o hooo jakbym Salsę widziała ;) bo po co ławkę przejść jak można ją przeskoczyć i zaoszczędzić trochę czasu :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/498/f5b1d7ec98508408.jpg[/URL] no stary widzisz jakieś fajne niunie? :evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/498/c237184309100b1e.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Czyli Salsa też skacze przez ławki :crazyeye::evil_lol:[/B] [B]faaajnie ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]Ale u nas lało i grzmiało :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B] [B]Zaraz idziemy na spacerek - żeby tylko ta burza nie wróciła :crazyeye::crazyeye:[/B]
-
[B]Ciekawa jestem, czy ktoś pamięta Tosię i Bodzia z Wrocławia, które kiedyś gościły u nas w parku i tu na galerii : [B]Tosia:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/f5b1d7ec98508408.jpg[/IMG][/URL] [B]Bodzio: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/1498ee6bf6383565.jpg[/IMG][/URL] [/B] [B]Przed chwilą dostałam ... [/B]
-
[quote name='Onomato-Peja']hej hej hej :multi: cudne fotki :loveu: Dindek szaleniec :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [B]heeej :hand::hand::hand:[/B] [B]Dziękujemy :loveu::loveu::loveu:[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/04d16f3d20ab6ee4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/f59894b8a637fa53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/37d6c000b81da08a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/c237184309100b1e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/d30a0ca3324b0b96.jpg[/IMG][/URL] [SIZE=5][FONT=Georgia]K O N i E C[/FONT][/SIZE]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/1d01fafb6e1b269a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/19d0c7d69f6b1d57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/d095e2467d34b704.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/422e61499f706b1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/a579d71c244dbbba.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/dc43a5ba1f97caa8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/a8c264a7ef88ae75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/c3d7691a23dee55b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/4ddd96ea4ac695d2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/3d158f097938e325.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=4][FONT=Georgia]Wrzucam ostatnie już fotki z 6. lipca ... [B]Od nowej strony ![/B] Nie wiem kiedy będą następne :shake: to zależy od pogody. Dzisiaj rano mp. padało ... :diabloti: [/FONT][/SIZE]
-
[B]Witam ... :hand::hand::hand:[/B] [B]I znowu jakaś zła wiadomość ... :placz::placz::placz:[/B]
- 78403 replies
-
[B]Witam ... [/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2yvwe54.gif[/IMG]
-
[B]Witam ... :hand::hand::hand:[/B]
-
[B]Witam się ... :hand::hand::hand:[/B]
-
[quote name='Darianna']Witam się nielegalnie z pracy ;)[/quote] [quote name='bianka19']Dzieńdoberek :loveu:[/quote] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dzień dobry :multi::loveu: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Witam, witam ... :hand::hand::hand:[/B] [B]Legalnie, czy nie - ale serdelecznie [/B][IMG]http://i27.tinypic.com/f445rk.gif[/IMG] [quote name='Kaya93']Witaanko:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/498/56c6c7e05f1dccc7.jpg[/URL] haaa szalony Dinduś:loveu: i Spanieeel:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/498/f91abe79ba46939c.jpg[/URL] Biało-czarno-rudo mi:loveu: tralala:loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/57/e2a036d35a7bfa5d.jpg[/URL] uhuhu jaki widok:evil_lol:[/quote] [B]:hand: [IMG]http://i27.tinypic.com/2lswp5u.gif[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2lswp5u.gif[/IMG] To widok z drugiej strony ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2uxxxzq.gif[/IMG] [/B]
-
[quote name='bianka19']Ojej dziękuje:roll: [URL]http://images6.fotosik.pl/498/56c6c7e05f1dccc7.jpg[/URL] Ale oszołomki:loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/57/aa71237d03a5ebe3.jpg[/URL] Dinduś , jak zawsze piękny i dostojny:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/57/e2a036d35a7bfa5d.jpg[/URL] A co to?:diabloti:[/quote] [B]Nie ma za co :D[/B] [B]Chciałaś - to wrzuciłam parę dla ciebie, bo inni przestali już tu coś zaglądać ... :nonono2::no-no-no: [/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B]Dinduś dziękuje ... :multi::multi::multi: A to ... doopka i ogonek dindkowy ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B]
-
:hand::hand::hand: [B]Chciałaś fotki Dindka, ale już nie przyszłaś :shake:[/B]
-
[B]No widzisz, jak to pozory mylą ... w tym przypadku foty :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Wogle nie byłoby teraz tu tego tematu, gdybym nie przeczytała ile Salsa waży :evil_lol::evil_lol: i wydało mi się to dziwne ... :crazyeye::evil_lol: No i z wrażenia nie dopisałam, że ta fotka jest pięknista: [url]http://images8.fotosik.pl/57/005efa0428317762.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: [/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :mdleje: jaka TY dobra jesteś ze pozwoliłas IM popatzreć :p:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]musiałam zabrać go nad wodę , bo zazdrosny był o ten wasz basenik :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]ooooo o tej porze to ja już kawe w pracy robiłam :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie to nie sepia ... tam tak jest ..żółciutki piasek ..a rzeka nazywa się Ruda [/B][/COLOR][/FONT];) [/quote] [B]No, takie już mam dobre serducho ... :Cool!::Cool!::Cool!: A ja bym wolała tą waszą rzeczkę niż nasz basenik ... no, ale jest co jest ... :ylsuper: ahaaa ... w pracy ... no, ale robiłaś :kaffee_2::kaffee_2::kaffee_2: też widzę, że to nie sepia - ten zakątek poprostu taki jest ... i jest cudowny ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [/B]
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/56c6c7e05f1dccc7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/3a443470df9195c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/48f4b1f0202cff10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/f91abe79ba46939c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/498/2d65bc0d0722233f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bianka19']http://images8.fotosik.pl/56/b0e86d7259511a7c.jpg Czekam na więcej fotek [/quote] [U][FONT="Georgia"][SIZE="4"]No to specjalnie dla ciebie:[/SIZE][/FONT][/U] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/aa71237d03a5ebe3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/e2a036d35a7bfa5d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/517e434720d9c181.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/1db02cbf6d14d5e5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/57/3aec019c26eabce4.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bianka19'][URL]http://images8.fotosik.pl/56/b0e86d7259511a7c.jpg[/URL] :loveu: Czekam na więcej fotek :D:D:D[/quote] [B]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Przecież za dużo wrzucam ... :eviltong: [/B] [quote name='Owczarkowa'][CENTER]Cześć :hand::multi:[/CENTER] [/quote] :hand::hand::hand: [B]cześć [/B]