-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]mam foteczki maluśko ...ale nie zrzuciłam jeszcze na kompka :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Nieszkooodzi :multi::shake::multi: Napewno dzisiaj wrzucisz ...:multi: niem ?[/B] [B]A tak wogle, to dzieńdoberek ...[/B] :hand::hand::hand: [B]Wg zapowiedzi - dziś mają być burze i deszcze :crazyeye::diabloti::angryy: Jak narazie za oknem jest szaro, ponuro. Czasem z rana jest słońce, a potem dopiero zapowiadane burze i deszcze. No, zobaczymy... jeszcze wcześnie jest ... [/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::evil_lol:ale ma bowską minke [URL]http://images8.fotosik.pl/60/c84872b7633a38b5.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]haha ... też mi się podoba ... ;);)[/B]
-
[B]Pewnie byłaś w tym lesie bez aparatu - bo nie widzę fotek ...:shake::roll:[/B]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no i aż mi się pić zachciało ;) [URL]http://images8.fotosik.pl/60/18d5b1fe9039396f.jpg[/URL] My dziś byliśmy w lesie ....troszkę jagódek podjadłam , malinek .... odpoczęłam ....cudowna cisza .... :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]taaa ... toć to źródlana woda ... :roflt::roflt:napij się ... [/B] [B]:roflt:[/B][B]:roflt: [/B][B]Ooo ...! ooo ...! no patrzcie no - jak fajniście :eviltong::evil_lol::multi::loveu:[/B]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/5fd3143bc37884ff.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/f93753c9388857e0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/6134c93aa6bd94d8.jpg[/IMG][/URL] [B]Łapka i Hektorek: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/60ab0fc65ee90098.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/c84872b7633a38b5.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/0f6babb14b5affbc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/3cd6a588fcadf96d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/f211edfb64bde310.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/0c39d3a4fec43bd9.jpg[/IMG][/URL] [B]Kora z Barim: [/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/891920b5fc299311.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]o jezu sicku jaki Mrofi ogromny do niego :crazyeye::evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/501/42ec1d8a2a6efa38.jpg[/URL] masz rację, podoba mi się Morfii...lubię malamuty :loveu: komuś coś tu cieknie ;) :evil_lol: uszczelki trzeba zmienić :) jakie oczka maślane :loveu::loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/501/c05f54b3cad6034a.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Ten drugi to husky - Bari ... pisałam tu kiedyś, że znaleźli go przywiązanego do płotu na ogródkach i szukali mu domu, ale bez rezultatu i wzięli go sobie mimo, że już mieli Korę. Woda mu cieknie :multi::evil_lol: hihi ... niom ... [/B]
-
[B]Dindek z Barim się witają po długim niewidzeniu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/513575f4b81181c0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/af827d2ac231f9f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/c511810c776a5e90.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/7bf9b31e3c4adb30.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/42ec1d8a2a6efa38.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Bari[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/f200b5a696edd8c8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/c05f54b3cad6034a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/dc575b6aff02afe4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/18d5b1fe9039396f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/22111635c624083f.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/0e50ac6a39469fc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/e9754dc17477eb70.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/af0ada70cfceb0dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/c8b958fc8b2a9bed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/296b2614cfe7de5f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to mi się podoba zdjęcie :loveu::loveu::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/60/552c30e0095cc7cf.jpg[/URL] [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Morfuś ci się podoba, co :evil_lol::evil_lol: No nic ... powtórzę mu to ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B]
-
[quote name='bianka19']Cezar zmęczył , by się po jednym okrążeniu mojego bloku :eviltong:[/quote] [B]Bo jest malusi Cezarek ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/6ecd84042e7efd26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/18c09f8327c9b21a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/aed8dbb41c1a0ccb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/9341072371dc7065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/0e2da0e652245df7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/c87d30ff84ce6793.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/d190175a321b9a24.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/44eb44d2f1e3daa9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/b997a7865d3e1e72.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/aa1959709cb6a6a9.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/390cf852dd617e1d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/23c94444dda77425.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/64c7f4d27281e669.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/501/081be5297f1c959f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/552c30e0095cc7cf.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=5][FONT=Georgia]cede ... :evil_lol: [SIZE=2][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/f79ae94f9097446d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/ca52f1096f0edf2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/f07b16c08ceb60b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/65aeefbdd8e10977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/60/e0986dfc622ab6f4.jpg[/IMG][/URL] [/SIZE] [/FONT][/SIZE]
-
[B]Trochę się wróciłam wstecz ... ;):roll:[/B] [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz185-2.jpg[/URL] :buzi::buzi::buzi: [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz189-2.jpg[/URL] [B]cześć ... poznajmy się :multi: ja jestem milusi Miluś :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [/B] [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz177-4.jpg[/URL] [B]szpieg shoguna ... [/B][IMG]http://i29.tinypic.com/sqmpol.jpg[/IMG] [URL]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/Obraz525.jpg[/URL] [B]milusi ten Miluś ... :multi::multi::multi: taki fikuśny :evil_lol::multi::evil_lol:[/B]
-
[url]http://images8.fotosik.pl/59/defd2bd23acaba50.jpg[/url] [B]I znowu fajniste foty :multi::evil_lol::loveu::multi: [url]http://img150.imageshack.us/img150/5520/dsc03323s.jpg[/url] r o z b i e g ..... i ..... [url]http://images8.fotosik.pl/59/8e2ecd8cdd17b72e.jpg[/url] ... nic z tego :shake::shake: ta klopsztanga za wysoka ... :roflt::roflt::roflt: [/B]
-
[url]http://images38.fotosik.pl/157/033c21811c35311bmed.jpg[/url] [B]hihi ... jaki słodki :multi::loveu::multi: Dindek też tak przekręca główkę - jak do niego mówię - a on słucha :evil_lol: [/B]
-
[quote name='hovomaniaczka']No w sumie bylo 7 psiakow. Taak kotek pojawil sie symbolicznie, co by o nim nie zapomniec ;) :evil_lol: Czy ktos widzi wszystkie piec fotek w poscie 894? Czy tylko ja widze dwie?[/quote] [B]:crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::crazyeye::crazyeye: W poście 894. widzę wszystkie 5. fotek - sprawdziłam :multi: Aha ... robali niecierpię :shake: ale sama roślinność b. ładna ...:multi::multi::multi: [/B]
-
[quote name='Paulina_mickey']Na co tak wypatruje? [URL]http://images8.fotosik.pl/55/b5ec1f18a78ed256.jpg[/URL] Ale mają radoche w tej fontannie:evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/55/05d66184d581b856.jpg[/URL] Super mixy:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/496/d1c337db0063f646.jpg[/URL] Jakie ma śmieszne uszka :loveu:[URL]http://images6.fotosik.pl/496/1fa7655e07325502.jpg[/URL] Przez chwilę pomyślałam, że obok Dindusia jest drugi pies a potem, że mi się w oczach mieni:evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/497/edeb30b9926c4696.jpg[/URL] [URL]http://images6.fotosik.pl/498/f5b1d7ec98508408.jpg[/URL] Hahahah:roflt: [URL]http://images6.fotosik.pl/499/ff4e25c8db365a23.jpg[/URL] Lilie :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/2f96798d1998b908.jpg[/URL] Gratuluję 600 stronki Uff nadrobiłam, nawet nie wiem ile stron bo nie liczyłam:evil_lol: Do Ciebie po chwilowej nieobecności na FB boję się wchodzić, bo nie wiem zwykle czy uda mi się wszystko nadrobić:evil_lol:[/quote] [B]hahahihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: dziękujemy :multi::multi::multi: Ależ nie bój żaby, żaba w wodzie nie bodzie ...:shake::evil_lol::shake::evil_lol: [/B] [quote name='deer_1987']Kiedys pojdziemy jak czas bedzie :P[/quote] [B]no pewnie, że pójdziecie ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[quote name='Ola164']Ale jestem wielki :loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/500/0b6028ba6af70305.jpg[/URL][/quote] [B]:crazyeye::evil_lol::eviltong: [/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie nauczyłaś mnie :eviltong::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja Tymbark pomarańczkę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]my tu gadu gadu a Dindek zaczął chodzić na dwóch :loveu: zdolny chłopczyk :) [URL]http://images6.fotosik.pl/500/0b6028ba6af70305.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]ha ...! pewnie, że Dindek zdolny ... jeszcze jak :eviltong::roll::evil_lol: nie wiedziałaś ? jeszcze kiedyś pokaże, jak chodzi ... na dwóch przednich łapach :grin::grin::grin: [/B] [quote name='bianka19']Heej wam!;) [URL]http://images8.fotosik.pl/59/a280f16af4202469.jpg[/URL] Cudny Didnuś:loveu::loveu::loveu: Co tam u was?:razz: Widzę, że Dindek się wybiegał :D:D[/quote] [B]Dzięki ... :multi::multi: on biega, biega i nigdy nie ma dość ... :shake::evil_lol::shake::evil_lol:[/B]
-
[quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images6.fotosik.pl/500/7408020459ccb86c.jpg[/URL] Goni zajaca czy sam w zajaca sie bawi? :razz::evil_lol:[/quote] [B]Sam się bawi ... :multi::multi:[/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/7408020459ccb86c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/a280f16af4202469.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/dfa4ae46d0b92456.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/f0152b464dbcb6f0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/466e3349b931653e.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/3cb147666bb9afb2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/b944d0934a03c223.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/ff0a45abcecf5081.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/59/64e6681154b32182.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/500/0b6028ba6af70305.jpg[/IMG][/URL]