Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B]Jeeeeeejciu ... :-o:eviltong: Jaka ona tu maciupka w porównaniu do wszystkich innych fot :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Coś takiego :crazyeye::evil_lol: [/B]
  2. :hand::hand::hand: [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz16024.jpg[/url] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz16023.jpg[/url] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz16018.jpg[/url] [B]Te właśnie mi się podobają najbardziej :loveu::multi::loveu:[/B]
  3. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]witam :multi::loveu: zważyłam ją i ku mojej uciesze sunia waży 1kg więcej niż przed sterylizacją (chyba marzec to był)...teraz jest 19,10kg :multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] :crazyeye::crazyeye:[B] 19,10 kg :crazyeye::crazyeye: dziwne ... :crazyeye::crazyeye: Myślałam, że Salsa jest dużo większa od Dindka i silniejsza :-o Tak wywnioskowałam ze zdjęć :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dindek tyle ważył jak zaczęła się ta jego choroba i cały czas spadał z wagi - miał wtedy wszystkie kości, żebra na wierzchu :roll: Teraz waży między 25 - 26 kg - i to jest jego taka bardziej normalna waga, bo jeszcze do 28. by powinien mieć :lol: ale to i tak "wyszedł na prostą", chociaż trochę to trwało ... :lol: [/B] :hand::hand::hand: [B]Witamy się ... [/B]
  4. :hand::hand::hand:
  5. :hand::hand::hand: [url]http://img13.imageshack.us/img13/2962/p1160291p.jpg[/url] [B]haha ... urocze to ... :grins::grins::grins:[/B]
  6. [quote name='Darianna']Nadrobiłam 20 stron :) Tak to jest, jak się zaczyna pracować, a weekendy na wystawach spędza :) Witam porannie :D[/quote] [B]Oooo ... a któż to do nas zawitał :crazyeye::crazyeye: Witamy serdecznie :hand::hand::hand: I cieszymy się :multi::multi::multi: [/B]
  7. [quote name='bianka19']Dzieńdoberek:loveu:[/quote] :hand::hand::hand:
  8. [quote name='deer_1987']Ja to bym chciala miec wiecej czasu ale to dopiero za 3 tyg.. na razie szybko fotki musze ogladac i leciec do pracy..[/quote] [B]Te trzy tygodnie zleci raz-dwa ... zobaczysz ... :p:lol:[/B]
  9. [B]:hand::hand::hand: Wiem, że wstałaś :evil_lol: widzę przecież :eviltong: poszłaś teraz do kuchni kawusię robić ... nie ? [/B]
  10. [quote name='Alicja']:hand: .............................[/quote] [B]heeej [/B]:hand::hand: [B]już wstałaś :crazyeye::evil_lol::eviltong:[/B] [B]po wczorajszym deszczu teraz zaczyna wychodzić słoneczko [/B]:loveu::loveu::loveu:
  11. [B]:hand::hand::hand: [url]http://i27.tinypic.com/ws8qif.jpg[/url] Jak rodzinnie ... :evil_lol::evil_lol: [url]http://i25.tinypic.com/23sverk.jpg[/url] Świetne ... :multi::multi: [url]http://i31.tinypic.com/2cf5gcx.jpg[/url] hahaha ... faajne ... :evil_lol::evil_lol: Kapitalne te fotki :multi::multi::multi: [/B]
  12. [quote name='Ania&Fibi']Tak oglądam zawsze Twoją galerię i cofam się o kilkanaście stron i najmniej, to chyba Czorta Twojego. :p[/quote] [B]A wiesz, że też już o tym kiedyś myślałam ... :evil_lol::eviltong::-o[/B] [quote name='Bartiśkowa_']U nas też właśnei niedawno zaczęło lać :multi::multi: fajnie chłodnosie wreszcie zrobiło [URL]http://global.images6.fotosik.pl/497/bfa68bba775dafdb.jpg[/URL] Suuper :loveu: [URL]http://global.images6.fotosik.pl/497/e86a9b03aa9fffe5.jpg[/URL] Cóż za bociek[/quote] [B]No właśnie :lol: Mnie się też ta fotka podoba :evil_lol: Nieee :shake: Dinduś :multi: [/B]
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:....już nie chcą fot ...marudy :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Nie to nie ... :shake::roll::evil_lol: U nas teraz leje [IMG]http://i32.tinypic.com/n2282f.gif[/IMG] [SIZE=5][FONT=Georgia]DOBRANOC ...[/FONT][/SIZE] [/B]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]wstawię dla Ciebie jseszcze fotaski :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Och, ach ... ślę specjalne podziękowania dla cię [IMG]http://i29.tinypic.com/zjhqwi.gif[/IMG] Zezwalam innym też na oglądanie - bo i tak już oglądają [IMG]http://i44.tinypic.com/2qs5q0w.jpg[/IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/2qs5q0w.jpg[/IMG] [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302688/00000018.JPG[/URL] Ozzulek okrąglutki, wypasiony - nie ma co ... [/B]:roll: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302688/00000021.JPG[/URL] [B]Nurkujemy i ... są tam ryby [/B][B][IMG]http://i44.tinypic.com/2qs5q0w.jpg[/IMG] [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302688/00000027.JPG[/URL] Oj szybko, bo ucieknie ... tylko co tam jest :niewiem: [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302688/00000045.JPG[/URL] Ale ma radochy w tej wodzie ... :multi::multi::multi: [/B]
  15. [url]http://www.otofotki.pl/img9/obrazki/rs8694_DSC02390.JPG[/url] [B]Jaki on jest słodki :loveu::loveu::loveu: a tu jak tancereczka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  16. [B]To znów ja ... wróciłam tu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [url]http://img102.imageshack.us/img102/5308/060709029.jpg[/url] [B]Widzę, że nie tylko mnie się ta fotka podoba ...jest kapitalna :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [url]http://img41.imageshack.us/img41/5861/060709014.jpg[/url] [B]Clifford i przyjaciele ... (w innej wersji)[/B] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img40.imageshack.us/img40/6065/060709039.jpg[/url] [B]Papużki nierozłączki ... wszędzie razem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  17. [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz824.jpg[/URL] [B]Ja chyba mojego Dindusia przefarbuję na taki kolor jak Sarcia czy Ozzulek - wtedy Dindek też będzie tak ślicznie wychodził na fotkach[/B] [B]- a teraz to taka czarna plama[/B] [IMG]http://i44.tinypic.com/2qs5q0w.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Sweet'] Ej tam zmarnowane:evil_lol: ja i tak nie mam co robic:eviltong: [/quote] [B]ha ... to masz fajnie :multi:[/B] [quote name='Sweet']O to by było dobre pies który się sam wyprowadza na spacer:evil_lol:[/quote] [IMG]http://i44.tinypic.com/2qs5q0w.jpg[/IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/2qs5q0w.jpg[/IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/2qs5q0w.jpg[/IMG] [quote name='Sweet'] u mnie też gorąco:eviltong::eviltong:[/quote] [B]U nas teraz jeszcze jest duszno i parno jak nie wiem co ... :-o[/B]
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]cóż to za elegancik tak tutaj stoi ;) :loveu::loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/497/e86a9b03aa9fffe5.jpg[/URL] przystojniak do wzięcia :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]no jak to ... to mój chłopczyk :multi::multi::multi: przystojniacha - nie :eviltong::evil_lol:[/B] [quote name='diabelkowa']fajne fotki skad?[/quote] [B]Jak skąd :evil_lol: Napstrykałam w parku Kościuszki - jak zawsze ... :roll::evil_lol:[/B] [quote name='Onomato-Peja']jesu ile tu fot nie nadążam z oglądaniem :-o :loveu:[/quote] [B]Jesssu :crazyeye: to zrobię przerwę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B] [B]Tak z miesiąc wystarczy ?[/B] :roflt::roflt::roflt:
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/9d4f9807ddcc6e88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/01fad7824165e540.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/d935cb49316a9eef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/6ab71efab01c16c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/dbb4e451a7519499.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/86fb7f0ccddb98e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/b0e86d7259511a7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/ad6511a05ddf00ee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/c7b5ae3694e51bde.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/479f0a5f1bc99f81.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/01087351a8d461ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/65b2c6ea1be608f8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/9762bc1005463246.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/e7ffb392dd1622c8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/ab014b9e4778de72.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/313373cb8050ce2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/7c230f51d3b99c9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/aed0829c590fb9da.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/0f03e0979898ffb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/e86a9b03aa9fffe5.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/da19f68b040fd29f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/f95df37688cb2c40.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/497/13c0dc863a8e6e0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/824be41db098c042.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/56/3b070a9b2545d6c6.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wrócilim z Katosów.... tramwaje mnie nie przejechały :evil_lol: Ozzulek czekał w domeczku :p Ale w foty obrodziło :multi: [URL]http://images6.fotosik.pl/497/e7db6f682f95fe24.jpg[/URL] pryśniemy naszym paniom :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to dobrze, że wróciłaś cała i zdrowa i że tramwaje cię nie przejechały ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A Ozzulek był sam w domku ? Bo Dindek potrafi sam być i jest grzeczny. Od mojej sąsiadki piesio np. strasznie szczeka i wyje jak jest sam ... :roll: [/B]
×
×
  • Create New...