-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='sacred PIRANHA']ona jest bardzo podobna do Sary agacii...no nie moge sie napatrzeć...:loveu:[/quote] [B]Dokładnie ! O tym samym pomyślałam ... zupełnie jak Sara ... :multi::evil_lol::loveu::multi: Dzieńdoberek ... [IMG]http://i27.tinypic.com/cki7l.gif[/IMG] [/B]
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]u nas pokropiło :roll:pogrzmiało i duchota nadal :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:u nas nic chłodniej :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]A u nas niiic ... :crazyeye: Ani pokropiło, ani grzmiało ... :shake: Teraz jest 22. stopnie, oby tylko nie złapała nas burza podczas spaceru w parku :crazyeye::mad: bo umrę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Aha ... dzieńdoberek tak wogle ... [IMG]http://i27.tinypic.com/cki7l.gif[/IMG] [/B]
- 78403 replies
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[quote name='*zaba*']Jaki Kamelek??? :mad: :mad: :mad: Toz to Filus jest!!!!!!!!!!!![/quote] [IMG]http://i31.tinypic.com/dfg02o.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/dfg02o.jpg[/IMG] [B]no rzeczywiście [/B][IMG]http://i31.tinypic.com/dfg02o.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/dfg02o.jpg[/IMG] [B]coś takiego [/B][IMG]http://i31.tinypic.com/dfg02o.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/dfg02o.jpg[/IMG] [B]Co nie zmienia faktu, że fotki i tak śliczne - a Filuś (nie Kamelek [/B][IMG]http://i31.tinypic.com/dfg02o.jpg[/IMG][B]) się śmieje od ucha do ucha ... [IMG]http://i32.tinypic.com/29z6c2g.jpg[/IMG] Ked af ...! [/B] -
[quote name='deer_1987'][B]jak pamietasz ze obok parku mamy jeziorko to wlasni z niego wrocilismy, spuscilismy te nieznosne psy co sie gryza jak sa na smyczach i mily wieczorny spacer. Bez fotek bo nie kazdy spacer musi byc z fotkami :D[/B][/quote] [B]No, to fajny spacerek był ... :multi::multi::multi:[/B] [quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images8.fotosik.pl/61/90ec62d75357166c.jpg[/URL] Fajny ma kolor! [URL]http://images6.fotosik.pl/502/52279033942852e8.jpg[/URL] widac ze nie lubi byc obfotografowana:razz:[/quote] [B]Te lilie już przekwitają ... :roll: Nie lubi :diabloti: Jak tylko zobaczy aparat - zaraz się odwraca i nijak nie dało się jej pstryknąć z przodu ... :shake::evil_lol::evil_lol::shake: [/B]
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Продолжение завтра[/SIZE][/FONT] ... :multi::multi::multi: [FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Спокойной ночи ... [/SIZE][/FONT]:sleep2::sleep2::sleep2: [FONT=Comic Sans MS]Uczę się języków ... hihihi :eviltong:[/FONT]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dla Mimi może stracił głowe? :diabloti: śliczne kwiatuszki i śliczny zamyślony Dindek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziękuję ... :multi::multi::multi: [/B]
-
[quote name='Kaya93'] Kochana ja już na nogach od 7.00 :diabloti: dnia nie marnuje:cool3::loveu: [/quote] [B]A, to się chwali :multi::multi::multi: I zwracam honor ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hihi [/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/11fb9b00c6e74301.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/e93d4eb38440bcd4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/305ac635bd3fa5b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/90ec62d75357166c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/30beb0197f3d7e55.jpg[/IMG][/URL]
-
[SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Foty - ce de[/FONT][/SIZE] ... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/3edc1d16314827df.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/6f474834310d7ad4.jpg[/IMG][/URL] [B]To Mimi ... niecierpi jak się ją foci ...[/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/958529af469ebc43.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images6.fotosik.pl/502/52279033942852e8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/61/f3af718b491bd9c6.jpg[/IMG][/URL]
-
:hand::hand::hand: [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz16128.jpg[/url] :grin::grin: [B]hihihi :grin::grin:[/B] [B]ale fajne [/B]:grin::grin:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]no to przyszłam po pracy się zrelaksować przy foteczkach :cool3: Dinek stracił głowe...tylko pytanie brzmi DLA KOGO? :diabloti: [URL]http://images6.fotosik.pl/502/bbfc005b8b380987.jpg[/URL] Morfiego? neeee...chyba nie :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Tylko pół głowy i uszy ... :grin::grin::grin:[/B] [B]A muszę go zapytać dla kogo [/B]:eviltong::multi::roll: [B]Dla Morfiego :crazyeye: nieee .. to szef :diabloti:[/B]
-
[B]Jak tam ... u nas narazie ciii ... nic nie blyska :shake: Ale parówa nadal nieziemska ... :-o:-o [/B]
- 78403 replies
-
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
halgre replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B]:hand::hand: Witaj :hand::hand:[/B] [B]Jakie śliczne fotki ... Kamelek uśmiechnięty od ucha do ucha... :multi::multi::multi:[/B] -
[url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000079.JPG[/url] [B]fajniste :loveu::loveu::loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000086.JPG[/url] ale mu gorko ... idzie taki zmęczony tym żarem ... :evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000091.JPG[/url] ja chcem już do domku ... :placz: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/302699/00000093.JPG[/url] taaak ... to było to ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/307091/00000014.JPG[/url] "Ptaki" ...? :grin::grin::grin: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/307091/00000013.JPG[/url] ładne ... :loveu::loveu::loveu: Jeszcze las, ważka, chmurki, szyszki ... :loveu::loveu::loveu: PS.: UWAGA mieszkańcy Śląska Opolskiego i Górnego ! lada moment może zacząć padać i zaczną się błyski, burze ... Właśnie tak zapowiedział w prognozie pogody na TVN ! [/B][FONT=Comic Sans MS]Ciekawe, czy się sprawdzi ... a Dindek na spacerku z TZ.[/FONT]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] teraz mnie suszy :diabloti: foty dałam :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Heeej ... ty się lepiej przyznaj - z czego cię tak suszy :roflt::roflt::roflt:[/B] [B]Pobieżam juuuż na foty ...[/B] :multi::multi::multi:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]no wczoraj nie miałam :diabloti:...ile musiałam nadrabiać :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]Ale nie zaszkodziło ci to w żaden sposób ... hę ... :shake::evil_lol::eviltong: Nie chcę cię mieć na sumieniu ... :grin::grin::grin: [/B][quote name='hovomaniaczka'][URL]http://images8.fotosik.pl/61/5f8bc28239fffcc4.jpg[/URL] Jakie szczescie [URL]http://images8.fotosik.pl/61/50beb4d79bf198d9.jpg[/URL] Sliczne:loveu:[/quote] [B]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[B]Fajnie się razem bawią ... :multi::multi::multi:[/B]
-
:hand::hand::hand: [url]http://img12.imageshack.us/img12/2659/p7052858.jpg[/url] [B]hihi ... drepce sobie taka malusia kuleczka ... :multi::loveu::multi: [url]http://img200.imageshack.us/img200/6397/p7052866.jpg[/url] pięknista fota ... :loveu::loveu::loveu: [url]http://img38.imageshack.us/img38/1904/p7052867.jpg[/url] to kałuża ? taka czysta, źródlana, przeźroczysta ... :crazyeye: no tak - to przecież Zakopane ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img262.imageshack.us/img262/4546/tusieczerwiec323.jpg[/url] a cio to takiego ... :multi::multi::multi: śliiiczny malutek ... A wogle fajnie tam macie ! [/B]
-
[B]Witam ... :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B][url]http://i29.tinypic.com/dh4too.jpg[/url] [B]kapitalne ... :multi::multi::multi: to ci się naprawdę udało :multi::multi::multi: [url]http://i25.tinypic.com/14kxff4.jpg[/url] przywiązałaś go, żeby jako tako udało się go sfocić - a i tak się odwracał bokiem ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://i32.tinypic.com/24wrouo.jpg[/url] śliczna fotka ... i oczywiście psinka ...:loveu::loveu::loveu: [/B]
-
[quote name='groszek83']Cześć w Dindkowie:multi:;) Historia spanielki straszna:-([/quote] [B]Cześć ... :hand::hand::hand:[/B] [B]Ano straszna ... [/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://images8.fotosik.pl/61/50beb4d79bf198d9.jpg[/URL] :loveu: pysiolek .... Jak nie mam dogo to mogłabyś tak nie wrzucać fot :razz::razz:..............:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B]MÓJ pysiolek ... :laugh2_2::laugh2_2:[/B] [B]No jak to nie masz dogo :crazyeye: Wczoraj i dzisiaj też :crazyeye:[/B] [B]Ale jakoś tutaj jesteś ... [/B] [quote name='deer_1987']Na razie pospalam i dopiero wstalam :D Tak mi sie wbralo :p[/quote] [B]A to ponownie dzieńdobry ... :multi::multi::multi:[/B]
-
[quote name='Ola164']Cały czas się uśmiecha :loveu:[/quote] :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [quote name='Tengusia']hej wesolku :grins: obejrzalam se foteczki i lecem dalej :evil_lol:[/quote] [B]A gdzie ta bedziesz tak latać ... łostań tu ... :grin::grin::grin:[/B] [quote name='bianka19']Ale dużo tych fotek :loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/61/1ee9e786f80f4801.jpg[/URL] [URL]http://images8.fotosik.pl/61/50beb4d79bf198d9.jpg[/URL] [URL]http://images8.fotosik.pl/61/0c20b2bf52569409.jpg[/URL] Śliczny Didnuś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] [B]Duuuzio ? Cieszę się, że się podobają :multi::multi::multi: [/B] [quote name='Pestka']Tyle fotek :D Super ;)[/quote] [B]Ano tyle ... narazie ... [/B][B]:grin::grin::grin:[/B]
-
[quote name='Bzikowa']Jaka zgodność wśród tych psów panuje :wink: Ale pająki to ja sobie wypraszam :lookarou::scared:[/quote] [SIZE=4][FONT=Georgia][B]Ja też ... brr ... [/B][/FONT][/SIZE][FONT=Georgia][SIZE=4][B]boję się pająków i ... burzy[/B][/SIZE][/FONT] :diabloti::diabloti: [quote name='deer_1987']Robale tez sa fajne :D :D[/quote] [B]Jak to fajne ... :crazyeye: tak poprostu ?[/B]
-
[quote name='deer_1987'][B]Mam nadzieje ze przyjdzie ;) na razie do parku sie mielismy wybrac ale kompletnie nie mamy na nic sily... nic moze w sobote albo w niedziele do Örtofta pojedziemy na pol dnia ;) [URL]http://images8.fotosik.pl/61/5f8bc28239fffcc4.jpg[/URL] szkoda ze nie ostre ale i tak fajne :D [/B][/quote] [B]Życzę ci tego ... :multi::multi::multi: No toż z tylu fot musisz akurat wybrać jakieś nieostre :eviltong::shake::crazyeye::diabloti::evil_lol: Dobrze przynajmniej, że fajne ... :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: [/B]