-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[B][COLOR="DarkRed"]Ile ślicznych Cezusiów ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fu273_DSC02936.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]A kuku [IMG]http://i30.tinypic.com/2lj2peg.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]Ładne, takie portreciki[/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Coś mi się zdaje, że portreciki się wam bardziej podobają niż inne :evil_lol::evil_lol: będę musiała więcej takich portrecików narobić [IMG]http://i27.tinypic.com/mal9b7.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='groszek83']:splat: a ja głupia..:evil_lol: [URL]http://images8.fotosik.pl/72/181b3b284452f6b7.jpg[/URL] przystojny jestem:loveu: [URL]http://images6.fotosik.pl/514/5447766fa091ca6c.jpg[/URL] piękne portreciki;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: No pewnie, że przystojny ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Witam się ...[IMG]http://i32.tinypic.com/2d7vehx.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2d7vehx.jpg[/IMG] Śliczne fotki foxterierka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: szczególnie te w wannie :evil_lol::evil_lol: No, a te maluszki to ... bez komentarza ... bozie ty moje - jakie słodziuchne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i794.photobucket.com/albums/yy226/fox_owa_/DSCF3079.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Fajnie, że będziesz miała takiego ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]To może ze mnie ... :evil_lol::evil_lol: mam skromniej ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Paulina_mickey']Oczywiście! Wasze zdjęcia zawsze z przyjemnością oglądam :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszymy się ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/28iz0wh.jpg[/IMG]
-
[quote name='Paulina_mickey']Do Was to ja się zawsze boję wchodzić, jak mnie nie było jakiś czas na FB:diabloti: I tym razem się nie zawiodłam, bo miałam ponad 10 stron do nadrobienia z samymi zdjęciami :evil_lol: Ale nadrobiłam wszystko :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nooo - to elegancja-francja ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mam nadzieję, że się podobały fotaski ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Heeej ... :multi::multi::multi: Widzę tylko 2. fotki Sarci z mordziaszką w torbie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dindek też tak robi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/8f07d6b22e772a2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/642ef229b950cc48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/38cab73f2697549d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/c731be462bec8d92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/2277e5675baacde4.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d.n.[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/223866879adc5977.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/4bb69c8f5910304c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/93979eca2cb844b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/38ac5d0d77be1950.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/6510dc73a8c4f891.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/096b4ac7aefa4d2d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/edde06d0e8786587.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/e63e68c5468db892.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ad7fefb21da1067a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/e933a0c8e6d5f64e.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Sesja Nuki :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/b4ad57b92d1b0ec7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/a00908398bbdb3c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/9b83f96f492f5726.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/a674f3cc38c9f937.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/aa5ce25ac7475958.jpg[/IMG][/URL]
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
halgre replied to Selket's topic in Foto Blogi
[url]http://i28.tinypic.com/2rr8cgl.jpg[/url] [url]http://i30.tinypic.com/2crar7s.jpg[/url] [url]http://i25.tinypic.com/sdnti1.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]śliczne fotki :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i29.tinypic.com/2cr82eb.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]wyczerpany ... :crazyeye::eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B] -
[url]http://i32.tinypic.com/15d5daa.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Och, ach ... :laugh2_2:[/COLOR][/B] [url]http://i30.tinypic.com/3029yk4.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]cie choroba :crazyeye: ile obróżek ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i28.tinypic.com/205s46w.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]mniam, mniam ... :eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Obróżka oczywiście śliczna :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15960.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]co by tu zmajstrować ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15957.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Pięknie Bobik pozuje :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15967.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Zaraz cię dorwę ... (tylko co) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15974.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Odepnę to i sobie pójdę ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Bry . ;) [url]http://images6.fotosik.pl/514/161774b86427043e.jpg[/url] Czyżby spoważniał ? :evil_lol::evil_lol: [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/cd9cbbf690021f5a.jpg[/url] Jakie sprinciory :evil_lol: [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/6b9776af8d1ba24a.jpg[/url] Świetne to zdjęcie :loveu: [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/6dfd5f716ea75cb4.jpg[/url] O jezu , jaki mokry te spanielek :loveu: [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne fotki robisz. :loveu::loveu:[/QUOTE] Eee tam zaraz spoważniał ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Żartujesz chyba :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki ... :multi::multi: Mokry, bo się kąpał :evil_lol::eviltong: Nie wiem, czy świetne ... :shake::evil_lol: ale dzięki :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Moniek193']Tak:evil_lol: Czytałam, czytam i będę czytać lektury:evil_lol: Oczywiście żartuję:loveu: Ja i lektura to jakaś pomyłka:loveu: Czytam 1 na 100000:loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jeśli teraz już nie żartujesz - to możemy sobie grabulę podać ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]A co to znów za opowieść :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: A próbowałaś na Image shack, albo TinyPic ??[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]Sarcia jest :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz252-3.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]pięknista fota ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz257-3.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]A tu pięknista Sarcia ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Ale fajnie tam ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img297.imageshack.us/img297/4626/p1170361.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Prześliczna fota ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='iwcza']Witamy w galerii białasa :loveu::loveu::multi: Tylko dlaczego od trzech ostatnich stron nie ma zdjęć?:mad:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]no, dlaczego :crazyeye::evil_lol: hmm [/COLOR][/B]
-
[url]http://img291.imageshack.us/img291/3914/1002105.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczny :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Ciemne te fotki i tylko dwie :P[/QUOTE] [B][B][COLOR="DarkRed"]Ale są :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img7.imageshack.us/img7/2591/p1220360.jpg[/url] Udaje, że śpi ... :evil_lol::eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]KrakVet co rusz ma wpadki , nagminnie :diabloti: a Karmy Do Domu ja jak kupowałam u nich to zadowolona byłam :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dokładnie :mad::mad: Ja też zadowolona jestem i już tam zostanę ... :evil_lol::evil_lol: A Dindek je TROVET HLD.[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Suuuuper foty - wszystkie bez wyjątku :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/321901/00000001.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]ale ma pęd :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies