Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [url]http://img12.imageshack.us/img12/1040/80485713.png[/url] [B][COLOR="DarkRed"]No nieee ... :shake::evil_lol::evil_lol::evil_lol::shake:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']ja dopiero teraz jestem wolna.. caly dzien cos zajety w pracy, obiad, ogladanie samochodow itp[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Więc kupujecie nowy ?[/COLOR][/B] [quote name='Justy$ka']Halarge.. Na wakacjach sie zastanawiałam czy jak wrócę zobaczę świeże foteczki Dindka..Jeszcze nie bylo bowiem sytuacji, żebym weszła na dgm i nie widziała "cieplutkich bułeczek" Twego wykonania :evil_lol: Ale mam taką prośbę.. Nie chcę wyjść na niewdzięczną - w koncu i tak fundujesz wieeeeeeeeeele foteczek, ale może zrobilabys jakąś "Dindkową sesję"..? Bo zazwyczaj jest dużo zdjęć innych - również cudownych - psow, ale ja bym chciala napatrzec się na mego ulubionego Dindka.!!! :loveu: Chciałabym się jeszcze dołączyc do ogłoszenia iż również kocham wszystkie psy z ADHD.!!! Do tego trzeba naprawdę nizwykłych zdolności, zupełnie indywidualnych dla każdego psa...! Pozdrawiamy się :loveu: PS: Powiedz mi skąd Ty masz taki fenomenalny avatar.....?!?!?! :crazyeye::loveu: Yeeeey.. też bym taki chciała :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Postaram się dać tu sesję Dindkową ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: specjalnie dla ciebie :multi::multi::multi: Wysłałam ci na PW avatarek - nie wiem, czy ci taki pasuje :shake::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']:roflt::roflt::roflt: [URL]http://images8.fotosik.pl/72/181b3b284452f6b7.jpg[/URL][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja się zapytowywuję - co w Dindusiu takiego śmiesznego ... :crazyeye::evil_lol::eviltong::-o:mad:[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR="DarkRed"]Piękniste foty :multi::multi::multi: I konie piękne i wodny Atosik piękny :multi::multi::multi: [url]http://img198.imageshack.us/img198/7804/1001984k.jpg[/url] i to fajne - [url]http://img34.imageshack.us/img34/1805/1001998f.jpg[/url] a tu pewnikiem ... śpiewa jakąś arię [url]http://img20.imageshack.us/img20/5289/1002016b.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="DarkRed"]No to w górze było u nas lepiej ... :multi::multi::multi: A w dole było u was lepiej ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='Dariette.'][url]http://images6.fotosik.pl/514/496a01355d99daff.jpg[/url] ale cudne zdjęcie :loveu: jestem pełna podziwu, jaki aparacik? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi: Nikon D40[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:ale zafotkowałaś śliczny labciowy portrecik widziałam :p :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/72/816a81864a50ccfc.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Aaa ... tak se myślę - nikogo na dogo niiiima :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bo jakaś taka cisza jest ...:roll: to szybko wrzucę trochę fot i może wieczorkiem któś :evil_lol: przyjdzie tu ... :p hmm ... A teraz widzę, że co poniektórzy jednak są, tylko się ukrywali :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="DarkRed"]Ale napisałaś opowieść ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dziadki - jak to dziadki ... wnuki też rozpieszczać lubią :evil_lol::evil_lol: a co dopiero taką Larunię :eviltong::evil_lol: Najlepiej chowaj ją sama, bo potrafisz ją uczyć przynajmniej i jest grzeczniejsza :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]Jeciu, jaki on słodziutki :multi::multi::multi: [url]http://img22.imageshack.us/img22/6959/84187846.png[/url] [url]http://img13.imageshack.us/img13/6554/51504017.png[/url] kapitalne :multi::multi::multi: Filmik też :multi::multi::multi:[/COLOR][/COLOR][/B]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/816a81864a50ccfc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/c6429caab1833fbd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/82d6cde0090cea9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/73d19d57bfb3bb4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/8a5c270b5bf6f54a.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/cf2ee62f99c673cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/e3ee30d46c5c92eb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/93b5d6fd191c2729.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ac9304a4b8504d56.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/00fee16c5ca8d853.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/b299a06e3580450b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/181b3b284452f6b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/e4363f194e40c03a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/e7c9e7ace8caf7a0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/f1e1e45ce8f0cdcc.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/bbf6e5e80815bd34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/aa496539c2d2cb77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/7f97d0a8713fb273.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/27e6118d7687af0c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/7500ec0490169316.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ae97166ab9e1b26d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/5447766fa091ca6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/9a438a2ac591acd7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/8e2545d535675b71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/d3b27c071f159652.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/496a01355d99daff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/95328ffb9ab2f95e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/cb973b648b236aee.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/18abb33986a16210.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/2e335a5ef274d69a.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/a92affde80b5a253.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/d9783b8d02874b99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/d521c2e05d5aee23.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/61b9528fb0185ba8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/0ee48797200d1cea.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/0bba2e8d14db8c2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/14bf87b1281f87ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/8dadd2fa1159acd1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/9263e745475cf0b7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/9ee1dfbbbae68971.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/7411a0596a7f0add.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/a3e029f6ef334a6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/a494cfd9a17c45b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/e5a31cf3101654fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/4a2f310d6296f80d.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Izuuus']Hej, Dindki :lol!:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Heeeeej Fiodorki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Dariette.']oświadczam skandalicznie na forum publicznym, iż zakochałam się w Dinduśku. :loveu: jak ja kocham takie psy w jego typie. Kolejne urocze ADHD. :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... faaajnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A żebyś wiedziała, że ADHD :eviltong::crazyeye::mad:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='bianka19']Heej :hand: [url]http://images8.fotosik.pl/72/e898354540ce55ad.jpg[/url] Uuu.. Faktycznie latająca :evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/72/d5d85ad2fcca9f48.jpg[/url] Jak słodko :loveu::loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/513/d6b2fa2dd31f331b.jpg[/url] Ładny Leonek :p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]I pocieszny :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Selenne'][B][COLOR=darkslateblue]Słodkie psiaczki[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkslateblue]Niźle się wqybiegały, co?[/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, nieźle :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='groszek83'][URL]http://images8.fotosik.pl/69/b311ca925c29820a.jpg[/URL] musiałam zacytować:evil_lol: boskie dobermany:evil_lol: [URL]http://images6.fotosik.pl/512/12387975fce26495.jpg[/URL] niech ktoś ją zabierze:evil_lol: Witanko![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... :multi::multi::multi: a tak - dobermany suuuper :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Leonek się marszczy podczas biegania :evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/513/499a4ef6b5453fb3.jpg[/url] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: cześć :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Onomato-Peja']Hej ! :lol: Szczupły Labrador :razz: nieczęsty widok :lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jest jeszcze młody :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Uwaga, latająca smycz! :crazyeye: [url]http://images8.fotosik.pl/72/e898354540ce55ad.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/72/d2046ab25fd97177.jpg[/url] a tutaj się przeciąga patykiem z niewidzialnym kolegą :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2vise2u.jpg[/IMG] Jakie śliczne źrebaczki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Selket']Dzień dobry :calus: :calus: A Nunuś nie ma kolegów ani koleżanek. Czasem, ale bardzo rzadko spotyka się z Hektorkiem ONkiem. A tak spacerujemy sobie sami...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ha ... a Dindek też się spotyka z Hektorkiem - ale spanielkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  22. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]I nadleciał do nas ... Leonek :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/edd0d479c933e106.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/4a04a1ae3d3251b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/77c39d359887609a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/d6b2fa2dd31f331b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/499a4ef6b5453fb3.jpg[/IMG][/URL]
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/378e60c977bc141c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/de46996f570da1b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/e37eff0189ad4384.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/9db2877915564b99.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/9d3d42a9940f916e.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/d2046ab25fd97177.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/e898354540ce55ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/2e23c83915671198.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/e49708d41345b70d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/d5d85ad2fcca9f48.jpg[/IMG][/URL]
  25. [quote name='deer_1987']Na razie w ogole nie wiemy czy kiedys pojedxiemy bo wlasciwie czekaja nas wydatki do samochodu ktore sie w sumie nie oplacaja do takiego starego a na nowszy nie ma kasy:([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jeszcze wszystko przed wami ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Onomato-Peja']Hej hej :D wszystko nadrobione i jak zobaczyłam to zdjęcie, to nie mogłam powstrzymać się od komentarza :diabloti: [url]http://images8.fotosik.pl/71/a8212b7b885394b4.jpg[/url] Wooow ! :-o Zainwestuj w tic-taki bo Ci jjjedzie :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się ... :multi::multi::multi: Eeee tam ... :shake::shake:[/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol:
×
×
  • Create New...