Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive] [/COLOR][/FONT][B][FONT=Georgia][COLOR=Olive]tak, właśnie miałam na myśli tą panią :) swoją drogą nie dziwie się że wszyscy z Zieleni lubią psiaki :loveu:[/COLOR][/FONT] [/B][/QUOTE] :multi::multi::multi:
  2. [quote name='Sweet']ja nie widze w tym nic śmiesznego:eviltong::eviltong::eviltong: bo chodziło o to że mam dwa żółwie ale zdjęcie jest tylko jednego:evil_lol::evil_lol: [/QUOTE] [IMG]http://i26.tinypic.com/2u464hy.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]ahaaa [/COLOR][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2u464hy.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Ale się rozgadały ... [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2w5sz1v.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/2w5sz1v.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:może wpadnę z psiakami poszaleć w wodzie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ja kcem rudom rzeckem ... [/COLOR][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/2u464hy.jpg[/IMG] [quote name='Sweet']uwielbiam takie foty:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/73/5277a08b5aaf1b1d.jpg[/url] [url]http://images6.fotosik.pl/514/1070f5b91ed074d3.jpg[/url] stoi na wodzie:diabloti::evil_lol: [url]http://images8.fotosik.pl/73/dfa7729b0b3b395f.jpg[/url] :D wszystkie świetne fotki:lol::lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się i dzięki :multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='Justy$ka']A ja chciałabym jeszcze publicznie baaaardzo podziękowac [B]halarge[/B] za uprzejmość i pomoc przy zdjęciach.. :loveu::loveu::loveu: Jestes kochana.! :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Och, ach ... tylko uprzejmość ...[IMG]http://i26.tinypic.com/9fyuiv.jpg[/IMG] Czemu "halarge" - hihi [/COLOR][/B] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]halgre ![/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Moniek193'] [B]Halgre58[/B] Witam w klubie[B]:multi::evil_lol:[/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]W i t a m ... [/COLOR][/B] [quote name='Justy$ka']Dziękuję za dobre chęci.. Na szczęście już kochana Halarge :loveu: zgodziła się mi pomóc :loveu::loveu::loveu: Teraz przesyłam jej zdjęcia... Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jejku ... zawstydzacie mnie ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2db13j8.jpg[/IMG] Idę do lodówki po piwo ... :eviltong:[/COLOR][/B]
  5. [IMG]http://i32.tinypic.com/a4xu3b.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/11si9s7.jpg[/IMG]
  6. [quote name='Sweet']No widzisz:D postarałam się:evil_lol::evil_lol: :):) a ja przez płot robiłam bo to u sąsiadów takie kwiatki:diabloti::evil_lol::evil_lol: a no żółw:D mam dwa ale jest jeden:eviltong::eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Pocieszna jesteś -[/COLOR][/B] [FONT="Garamond"][COLOR="DarkRed"][I][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"][I]"mam dwa ale jest jeden" ...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/I][/COLOR][/FONT][IMG]http://i30.tinypic.com/2quizdc.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2quizdc.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2quizdc.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]A u nas w parku są kwiatki i pod blokami ...[/COLOR][/B]
  7. [quote name='border_collie&westie']Śliczne foteczki :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A dziękowawszy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna Larunia :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]I Agencik też fajny :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]PS.: Te foty tak długo szły, bo były duże 3074 x ileś tam ... :crazyeye::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/B]
  9. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/52e378218e835ec3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/2c5a531ef9c3329d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/908f16153f6cde71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/d8ad680e04bcd11d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/f2f5f4ed4b204a1c.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/33f8a0fa5032a6e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/28d66aa7f1140a4c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/5b20e2adda68f05d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/281cf8ab47b61e62.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/d61395ff9465e547.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"] Z 2. sierpnia - koniec :eviltong::eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/f4f0b2efcea52781.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/09a074e66c9f6d65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/5a53a2885bfaadea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/bb3d2cf80483e22b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/e124352fc558b907.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/a7f8e4972bb08eba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/62718a353ba1618e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ba2ad75609d5bc16.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/dfa7729b0b3b395f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/2ece3f92971df349.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/ac4e2c4231ce4acc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/3fe84d842071eb38.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/77bd38e9a8fb30cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/0d355a28382e0fa0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/0b232873115d8ae1.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/57f2b2c334655980.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/a4769ef8efcf2a94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/1070f5b91ed074d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/216ea8dfbc0c8512.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/d66fa1377b96935f.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/b3e8d09e2b80ad2e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/9562b8a1f1d9c639.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/71364c055def1c7d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/eac86e683887c721.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/5277a08b5aaf1b1d.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='deer_1987']Ja napisze dobranoc bo czas na spacer i spac. jutro znow praca.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dobrej nocy i kolorowych snów ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B]
  17. [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Najpierw pies moich Dziadków - Agent :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/5b468fa3dc7a3966.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/b6791e3d8d85561b.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Moja Larunia :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/8802079fb20c7ef2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/9cef20bc6cf615a9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/d0c0d54ab9076a74.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='deer_1987']Haha nie no, tutaj mi ogolnie lepiej :P mam prace dom samochod a tam w pl nic w sumie.. tylko inaczej sie patrzy na psy w polsce i nie ma az tylu miejsc co nie wolno z psem. dziekuje za osmiorniczke :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No przeeeecież :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie ma za co :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  19. [quote name='deer_1987']Ja? nie. ja tylko porownuje do tego jak tu jest z ogolnymi parkami i fontannami :D macie o wiele lepiej :D[/QUOTE] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Heeej ... :multi: Mam dobry pomysł :multi: Mianowicie - wracaj tu do Polski ... do nas ... tu jest lepiej ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i30.tinypic.com/300uzqa.jpg[/IMG] [FONT="Georgia"][COLOR="DarkRed"]No taaak ... ta ośmiorniczka miała być dla ciebie na potem do akwarium ...[/COLOR][/FONT][IMG]http://i27.tinypic.com/2dahum0.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/2dahum0.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/2dahum0.jpg[/IMG]
  20. [quote name='deer_1987']Az niesamowite ze psy moge wchodzic do takich roznych miejsc i nikt wam nic nie mowi![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A coś ty się tak rozeźliła :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Jakbyś tu mieszkała i chodziła z nami - to też byś swoje wpuszczała tam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Sweet'][url]http://images8.fotosik.pl/73/38ac5d0d77be1950.jpg[/url] świetne:loveu::loveu::lol::lol::lol: widzisz jestem i nawet fotki widziałam:diabloti::eviltong::eviltong::eviltong::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Śliiiicznie ... :multi::multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]wszystkie baseny należą do nich widzę :evil_lol::evil_lol: i żadnemu nie przepuszczą :) widzę że tam w oddali jakiś nowy członek watahy się moczy ;) [url]http://images6.fotosik.pl/514/779d0c34dd815af0.jpg[/url] jakie wymoczki :evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/514/8f07d6b22e772a2a.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Który nowy członek - ta pani :crazyeye::evil_lol: To pracownica Zieleni Miejskiej - coś tam akurat robi :multi: Wszyscy z tej Zieleni uwielbiają nasze psy i są z nimi (i z nami) za pan brat ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="DarkRed"]No proszę ile fotek :multi::multi::multi: I słodki piesio i kwiatki ... te żółte lubię focić - też mam trochę takich :evil_lol::evil_lol: I jeszcze żółw ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/b8cb02287788fcd6.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]No nieee ... :crazyeye::diabloti:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/57e779c545e28ee1.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Też lubię surykatki - często oglądam je na Animal Planet :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/e53431a505f4cdcb.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Świetny portrecik :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/76082ed15d48e567.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... co ona wyprawia :crazyeye::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/b28449de57310d55.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jak się mała cieszy ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/e8627efac48b5daf.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/42ba6d0ca93cb1ec.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]No suuuuper ... :evil_lol::multi::evil_lol::multi::evil_lol:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='Cavy'][B]halgre, [/B]co to jest 5 obróżek :evil_lol: Obrońca malinek :cool3: [url]http://img25.imageshack.us/img25/998/s7302366.jpg[/url] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... jak dobrze strzeżone ...[/COLOR][/B] [IMG]http://i30.tinypic.com/ape8ib.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]No pewnie - co to 5. obróżek dla takiego pięknisia-strojnisia[/COLOR][/B] [IMG]http://i29.tinypic.com/aajfqp.jpg[/IMG] [url]http://img522.imageshack.us/img522/500/s7302509.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne ... :loveu: [/COLOR][/B]
  25. [quote name='Selenne'][URL]http://images6.fotosik.pl/514/8f07d6b22e772a2a.jpg[/URL] [B][COLOR=darkslateblue]"Zostaw mnie tu! Nie wyciągaj! Jestem syrenką!" xD[/COLOR][/B][/QUOTE] [IMG]http://i30.tinypic.com/2lj2peg.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2lj2peg.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2lj2peg.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2lj2peg.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...