Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i25.tinypic.com/znr910.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i25.tinypic.com/znr910.jpg[/IMG] Nooo ... nazbierało mi się trochę zaległości widzę ... :crazyeye::eviltong:, ale już nadrobiłam ...:multi::multi: Jaki śliczny słodziaszek z Tofika - jak był malutki ... taki śłodki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='Marta_Ares']hehe najlepsze ze podznałam go po szelkach, potem patrze tak jakby Dino:evil_lol: czytam imie zgadza sie:lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No widzisz ... a to heca nie ? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']No ciezko bylo wejsc rano na dogo.. ciagle wyrzucalo.. E tam ja nie robie tysiac max 500 na jednym spacerze ale nie mam czasu wrzucac-.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, ale nazbierało ci się, że hoho ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='Marta_Ares']Czy ja dobrze widziałam w Emiku w PP ze jest artykuł o Was:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dobrze widziałaś ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='Cavy']Oryginalna kąpiel :evil_lol:[/QUOTE] :multi::multi::multi:
  6. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]czy ja dobrze widzę :hmmmm: Małe Rude Niewyżyte padło na glebę i odpoczywa? :crazyeye: [url]http://images6.fotosik.pl/512/8f55e18af74404b9.jpg[/url] kąpiel na brudno pewnie była lepsza :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]odpoczywa :crazyeye::crazyeye: zaraz wstanie i dalej hulaj dusza :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a pewnie, że brudna kąpiel lepsza ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='Pestka']Kapiel w fontaniie? Super :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]to ja z ilością fot za wami :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bereczek :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]bereczek ... :multi::evil_lol::multi::evil_lol: Nie przejmuj się tak tym, za to robisz superowe jak nie wiem co ... szczególnie nad rudą rzeczką ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Witajcie Dindusie :loveu: Te wczorajsze fotki wodne są super :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='deer_1987']Dogo mnie nie wpiuszcza.. blad 504.. moze po pracy bedzie dzialac? co z 2 sierpnia? to ja dopiero czerwcowe bede konczyuc wstawiac a mam troche w lipcu tez :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jak to cię nie wpuszcza - to co tu robisz :crazyeye::crazyeye: Bo ty robisz setki tysiące fot :multi::multi::multi: a ja robię tylko setki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']jaaaki groźny łowcarek... [url]http://images8.fotosik.pl/71/3d47b44a156b5314.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano on (Nero) do łagodnych się nie zalicza niestety :shake::shake: [/COLOR][/B]
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:supcio biegające fotaski ...a ta zaje2bista :cool2: [URL]http://images8.fotosik.pl/71/5fd8b3abb2497aa2.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] hihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR="DarkRed"]Skończyły się foty z 1. sierpnia :evil_lol: Mam jeszcze z 2. sierpnia, ale jeszcze nie przejrzane :shake:[/COLOR][/B]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/ba5ec740c47615b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/f3d9016781fe3c1a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/1424b187492be065.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/fbe39949ce514049.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/3d47b44a156b5314.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/701175a4bc256923.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/d02c0215af76a001.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/b2a47f62b336a982.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/5530a2c4b091d62b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/99f937f82c3e8d94.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/8f7936689eaaf5b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/d5d2f4b378a77811.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/ccac9c51079158dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/5fbfa7ebbc44f713.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/4d5952beff5e6907.jpg[/IMG][/URL]
  14. [B][COLOR="DarkRed"]Jak myślicie, gdzie one tak pędzą :eviltong: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/5fd8b3abb2497aa2.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="DarkRed"]No taaak ... kąpiel na brudno:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/b8633e254be3886b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/dded7332a75f66f4.jpg[/IMG][/URL] [/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/0ca1652eb1208809.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR="DarkRed"]I kąpiel na czysto :evil_lol:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/4413a9976a95ca7a.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='diabelkowa'][url]http://global.images8.fotosik.pl/71/039c3754271869bb.jpg[/url] ale ladny odbyt!:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]jaki znowu odbyt :crazyeye: to śliczna, zgrabna pupcia Loli ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Kaya93']Hej:cool3: [URL]http://images8.fotosik.pl/71/039c3754271869bb.jpg[/URL] nie no, dupcia pierwsza klasa :diabloti::loveu: [URL]http://images8.fotosik.pl/71/53bb9d88ca94bf89.jpg[/URL] super:evil_lol::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  16. [url]http://i29.tinypic.com/2vugbah.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Gonzik - żeglarz :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]I czekamy ... :multi::multi::multi:[/SIZE][/COLOR][/B]
  18. [quote name='Paulina_mickey']Wybacz Dinduś [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tego poprostu nie da się czytać :crazyeye::crazyeye: Dlaczego nie ma na takich żadnej kary !!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Co sie stalo? :D[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  19. [quote name='deer_1987']stad ze to fajnie wiedziec, my mamy na dysku kazda fotke a jest ich juz 96 514[/QUOTE] [FONT="Georgia"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"] O kurde mole [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i31.tinypic.com/1r6wex.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/1r6wex.jpg[/IMG]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/8655b18a54ae4ada.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/21bf0c13a610f590.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/53bb9d88ca94bf89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/ddb48dd3da974324.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/b2517e7f71e93bde.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/12387975fce26495.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/45df15f6d3673312.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/0dbf52125d52a0ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/8f55e18af74404b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/24d4236e0601446b.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/1c14e16b58599b08.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/039c3754271869bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/768737e91e6f7f65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/71/0a60547cd3b019a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/512/9c9d37541ddff3e0.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]cześć :multi::loveu: to zdjęcie mnie powaliło :) Dindek jaką ma minę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: chyba miał już dość Loli [url]http://images8.fotosik.pl/71/5798197fce719552.jpg[/url] dwa na jednego dużego :cool3::cool3: [url]http://images6.fotosik.pl/511/cf578d099a877c92.jpg[/url] [/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]ano miał rzeczywiście dość ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']ale i tak nasz zbior fotek jest wiekszy niz halgre ylko ze my mamy inne fotki nie tylko psie i przyrody :P halgre wiesz ile masz zrobionych fotek na dysku czy gdzies tam przechowanych?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nieeeee :shake::shake: a skąd ... :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]naucz go kręcić się na głowie i idź do MAM TALENT ;) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... [IMG]http://i27.tinypic.com/zn0as.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/zn0as.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/zn0as.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR="DarkRed"]Jakie śliiiiczne fotki dzidziusiów ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...