-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Tengusia']czy ty codziennie tak wczesnie wstajesz :hmmmm: bo ja gdyby nie praca to bym teraz obracala sie na drugi boczek :sleep2:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak codziennie, poprostu tak się budzę :evil_lol::evil_lol: ale tylko latem :eviltong: zimą wstaję później :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Ale psiaki szczesliwe! :D [url]http://images6.fotosik.pl/514/cd9cbbf690021f5a.jpg[/url] cudna fotka!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna'][url]http://global.images6.fotosik.pl/514/cd9cbbf690021f5a.jpg[/url] ta fotka bije wszystkie... Pozdrawiamy o poranku :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']BTW u nas zdjecie tego samochodu co sie tz spodobal - zdjecie z ogloszenia[/QUOTE] [quote name='deer_1987'][B]Dziekuje za dedykacje zdjec :D[/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Zaraz obejrzę :evil_lol::evil_lol: Ależ nie ma za co ... :roll::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/3a667c7d84c409b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/b64a5b86df9ed19c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/ba224e3ecf50a0fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/e7f8334159d2f525.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/467a012c02033d9a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/42c18dfc06b75805.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/bf54f254ea549173.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/161774b86427043e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/1bf40b81b3ec0ecc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/687adc11670751e1.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/c22dd1595136407a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/5d8a85158e718f3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/8ac94b6c81d2f253.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/3aca62fd69fe969e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/d369099c83c6a700.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/32ef960dc0009e7f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/779d0c34dd815af0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/114abb66137cba94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/e47d9e7843a8dd4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/026b6da2bd59fc1a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/6dfd5f716ea75cb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/7e5b0bde1ede6b89.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/15018763f20f912f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/4076a4268a724c71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/94fa930827043f76.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/83e7a768379de679.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/50517aa138771986.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/a8d838c7db0e6024.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ef5a28017b4fb9be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/8ad6c5d0942877a2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/01d4a0557712bd7c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/63b9817a6375ad75.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/a72b60f65f867c1c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/81ac636b54de6bb7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ee94af7721298428.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']mi sie podoba Dindek :D eh.. dopiero wrocilismy bo tak rzadko terazpociagi jezdza plus 20 minut drogi piechota ze stacji do domu :D a tz zaraz do pracy na noc z gazetami wychodzi.. od 7 rano na nogach jestrsmy..[/QUOTE] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"][B][COLOR="DarkRed"]deer - na pocieszenie specjalnie dla ciebie c.d. fotek "pluskające dindki i jego kumple" :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/cd9cbbf690021f5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/490656b65f217cd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/a9e5a4020c003841.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/1f907c5161901cf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/6b9776af8d1ba24a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Tengusia']a ja przyszlam z pytankiem w jakim programie robilas sobie bannerek ?? bo ja nie mam zadnego (miec mam tylko sie zainstalowac dziad nie chce :mad:) i zastanawiam sie w jakim jeszcze moglabym stworzyc sobie jakis bannerek ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]PhotoFiltre Studio[/COLOR][/B]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/320746/00000066.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Dindek ma taką samą piłkę, ale wygląda jakby była na wpół zeżarta :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/320746/00000069.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]walka byków - rogi ukryte :crazyeye::eviltong::-o[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/320746/00000071.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]oddaj ... to moje :mad::diabloti::angryy:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/320746/00000061.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]ale się wypiął ... :multi::multi::multi: chyba nie na mnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='bianka19']Może poprostu nie jest głodny , albo coś mu na żołądku siedzi..:shake: A fotki są boskie :loveu: Nie wiedziałam , które zacytować :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]może ... niewiem :shake: dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Ola164']A komu sie Dindek nie podoba? Śliczny jest :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]och, ach ... nawet nie wiesz - jak mnie to cieszy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]tym z zajedwabistą grzywką :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Taaag :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Moniek193']Ło matko:-o Zacznij pisać książką pt. "Moja Lara":evil_lol: Przeczytałam wszytsko, nie wiem jakim cudem bo nie lubię czytać:diabloti: Lara jest kochana, żeby mnie mój bachor tak słuchał:diabloti: Chyba zacznę stosować gazetę:evil_lol: Aha... i jeszcze jedno: czekam na fotki :mad:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i28.tinypic.com/6iwsrc.jpg[/IMG][IMG]http://[B][COLOR="DarkRed"]i28.tinypic.com/6iwsrc.jpg[/IMG] też nie lubię czytać - ale lektury czytasz (łaś) [IMG]http://i28.tinypic.com/6iwsrc.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/6iwsrc.jpg[/IMG][/COLOR][/B][/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]Nie wiem, co jest grane - ale od rana jeszcze nie ruszył michy :crazyeye::crazyeye: Nic nie je :crazyeye::crazyeye: Szczęście, że pije wodę ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Dariette.']ale świetne foty Dinduśka! :multi: widać, że nie straszna mu woda. :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/514/bd542178a8b5656e.jpg[/url] i się chłopak wypiął na zdjęcia, bardziej interesuje go kąpiel. :razz:[/QUOTE] [quote name='Justy$ka']Ooo... I właśnie o to chodzi... Wreszcie możemy pozachwycac się Dindkiem.! :loveu::loveu::loveu: To naprawdę cudowny pies... Nie wiem gdzie tkwi sekret, ale ma coś w sobie co sprawia, że jest wyjątkowy, śliczny, ba, przesliczny :lol: Pzdr.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To suuuuuper, że wam się podoba mój Dindek ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2cq1w5d.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[url]http://i29.tinypic.com/24zx2zc.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... :multi::multi: fajniutkie toto, słodziutkie ...:multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"]Cezuś ... gdzie jesteś ...[IMG]http://i28.tinypic.com/24gjg2u.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/51e1255e14fae180.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/c6d9260ce2dc1704.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/20512ddaed9f0a02.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/aab9e9c652c8f058.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/a04918684020cc71.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]I to narazie tyle ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/939cab0c8ba801b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/b6d4b3ee3a00a00e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/18159437f3768a0a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/2ead95554440c586.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/77ca49a65e8c7d42.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/c08b14b78e43aadd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/bd542178a8b5656e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/7a7276cdc3091810.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/8f421953a9b1e815.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/41ae4cbb673fe5f8.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Sesja dindkowa - KĄPiEL:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/c8810edcc2251afe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/1142c1578a13e8f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/adbb3d02763306bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/3cf39acdb02a93ec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/def2846cd860fdb8.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Sweet']oj no:eviltong: czepiasz się:evil_lol:[/QUOTE] [IMG]http://i30.tinypic.com/t8lxd4.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/t8lxd4.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/t8lxd4.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/t8lxd4.jpg[/IMG] [quote name='deer_1987']Jedziemy obejrzec jeden. ten golf za 4 tys kr to mial byc wlasnie samochod na lato jako pierwszy dla tz, wiadmo bylo ze on dlugo nie pociagnie :P jedziemy inny golf z bliska zobaczyc i przemyslec jak przyjdzie nam wyplata czy nas stac na raty[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to życzę wam, żeby się udało ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Dariette.'][FONT=Century Gothic]podpisuję się pod prośbą Justyśki obiema rękami i czterema łapami. :-D też mam słabość do adehadowców, Ups nim był, Drops nim jest. ;) Coś ich łączy oboje.[/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... ok ! :multi::multi: możemy zaraz zacząć sesję dindkową - hę ?[/COLOR][/B]
-
[quote name='Sweet']Hej:D Boże ile ty tych fotek dodajesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: miałam tyle do nadrobienia że nie wiem:eviltong::eviltong: ale wszystkie śliczne:)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tu się zagląda - nie nadrabia :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]