Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Teraz wrzucę ostatnie 30. fotek z 8. sierpnia. Następne jeszcze w aparacie :evil_lol:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='hovomaniaczka'][url]http://images8.fotosik.pl/74/0d338a12dac1e99d.jpg[/url] Fajnie sie bawia ;) [url]http://images8.fotosik.pl/74/a262effb4c3e7d2b.jpg[/url] Ale spojrzenie [url]http://images6.fotosik.pl/515/f65604999a5c0231.jpg[/url] Gonitwy [url]http://images6.fotosik.pl/515/5042cccc25c13d87.jpg[/url] :loveu:[/QUOTE] :multi::multi::multi:
  3. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/321901/00000040.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale się wypiął na mnie :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Fotki - jak zwykle świetne ...[/COLOR][/B]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/a262effb4c3e7d2b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/a7417eff9b0de695.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/0d338a12dac1e99d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/2a70f00f390cbf34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/c64e6e9af63c39bb.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/f15026851cd00861.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/f65604999a5c0231.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/7f9674ddd89ddde6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/5042cccc25c13d87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/3bc5c3e72ff30871.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='deer_1987']Jak mi podasz parametry zdjecia co nie jest ostre z nia to ci pooweim co by ustawila ja :D Taka mina :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ok, na gg ci podam - ale jak wrzucę tu jeszcze parę zdjęć ...[/COLOR][/B] ______________________________________ [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/fe98af18d2a20ef5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/ee41b53f40e7db49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/4385066cc157d69d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/dc5a0f10e9191a0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/98c9f284a6881339.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='deer_1987']Sama tez widzisz jak na sport wyglada, nie zawsze zlapie ostrosc:P [url]http://images8.fotosik.pl/74/7a640dd62ed05b44.jpg[/url] przestraszyl sie?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Będę próbowała sama ustawiać za twoją radą ... :evil_lol::evil_lol: Eee tam przestraszył :shake::shake:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i29.tinypic.com/se5aq0.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"] Jamnisia ma jamnisia ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='hovomaniaczka'][url]http://images8.fotosik.pl/74/9423d7851ffc97a8.jpg[/url] Smieszny kudlacz ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Faaaajna :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/542060e7fd42dd79.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/e76a63dbd4992c0b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/2f85b199330db5e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/9cc362c6b5a01e22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/17a2968d3625ba29.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/0b37928460b399ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/ffa1e8415edaaa10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/f9a9910f78261b65.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/4ecc4195e41efec9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/7a117c305b779729.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/91e27263d143a7b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/ec10c8b89d879520.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/9f43dca8368f46c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/93c610886c7a440a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/b1f409ee98ca0090.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/7a640dd62ed05b44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/67d8bb5c2a999311.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/446780e68cb5e9e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/89b6fe4fc299005c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/871b3873540a5d60.jpg[/IMG][/URL]
  14. [quote name='Dariette.']ale piękne psiaki. ;) Dindek to ma kolegów do wyboru do koloru, duże, małe, kudłate, czarne, białe... :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano ma :multi: jest ich więcej - tylko nie codziennie są :multi::multi:[/COLOR][/B] ________________________________________ [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/f23a60868b36f58f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/a7bd6eebd0086865.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/912bb8bcf705c9c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/8a7837b5f1c32503.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/3acbd28b4641bc1e.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/9423d7851ffc97a8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/61cf88a1ae98f3d9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/7b12347d9b505ba2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/0778eb1962511044.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/d522b44b4666960c.jpg[/IMG][/URL]
  16. [B][COLOR="DarkRed"]Mimi:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/45ac5d49f3e75ddf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/27f46b970835d555.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/1006d157ff02de4b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/fe0b0064658b7b8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/1e4899ea980ba2fc.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :evil_lol:zabójcze [url]http://images6.fotosik.pl/515/c94e1c7703b73f93.jpg[/url] Bajka wyglada tu jak jeżyk :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/515/be5947ea1cfa65af.jpg[/url] śliczny portret [url]http://images6.fotosik.pl/515/0847f2df3fd1d04c.jpg[/url] :roflt: [url]http://images8.fotosik.pl/74/b03aee841f855f91.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Dzięęęęki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  18. [url]http://i28.tinypic.com/i4n91t.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... ale roześmiany :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [url]http://i25.tinypic.com/a4x2tu.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]śliczne zdjątko :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='deer_1987']Kto radzi? wiem ze np moj Tz nigdy nie uzywa nic innego po za M czyli wszystko sam ustawia. ja np probowalam sport do tych kotow i wlasnie nie wychodzilo ostre. ja tez nie uzywam trybow bo nie zawsze aparat dobrze wie. skrocisz czas - nie widze jaki mialas przy tych fotkach (bo sa z fotofika i nie moge sprawdzic ustawien na jakich zrobilas fotke) i juz bedzie lepiej :D poprobuj sama :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A znajomi radzą :p[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]hmm ... dzięki :multi: popróbuję napewno :multi:[/COLOR][/B]
  20. [url]http://img233.imageshack.us/img233/2715/85860829.png[/url] [B][COLOR="DarkRed"]jak fajnie patrzy - chyba coś do niego gadasz, bo tak przechyla główkę :multi:[/COLOR][/B] [url]http://img5.imageshack.us/img5/3092/48887764.png[/url] [B][COLOR="DarkRed"]śliczna fotka :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img21.imageshack.us/img21/8339/53571141.png[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Dariette.'][URL]http://images6.fotosik.pl/515/01253443ff49b41a.jpg[/URL] dzik przyłapany na gorącym uczynku :evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... raczej dziczek ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] u nas bardzo dużo dzików w lesie chociaż już teraz trzymają się z daleka od terenów zamieszkałych ale jak chodziłam do gimnazjum (szkoła w lesie) to nieraz nam po boisku (na którym często Salsa zdjęcia ma) chodziły dziki :roll: tak samo zresztą w parku jest przy stadionie lechii, tam to w dzień jak idzie się to dziki można spotkać mimo że park ten jest przy głównej ulicy i chodzi tam na prawdę mnóstwo ludzi, zaraz obok jest politechnika wiec studentów na pęczki [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ach, one się kręcą koło domostw i wogle się nie boją ludzi :crazyeye::mad:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']z< tym sportem zauwazylam ze to nie dziala dp zwierzat w ruchu :P najlepiej samemu ustawuac :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak myślisz ? A tak właśnie radzą ... :p[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Piękna ta Bajka, każdy szczenior jest uroczy :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No właśnie :eviltong: wszystkie maluchy słodkie :multi::multi:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i28.tinypic.com/2agrn91.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  23. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Bajka jest super :) widać że energia ją rozpiera :cool3: mam nadzieję że będzie częściej towarzyszyć Wam na spacerkach bo jest urocza :loveu: Hektorek wnikliwie sprawdza przybysza :) [url]http://images6.fotosik.pl/515/532443047ca4a053.jpg[/url] ale zorany teren przez dziki :-o u mnie połowa lasu koło domu tak wygląda...naturalnie nie zapuszczam się w te tereny gdzie jest zryta gleba bo dzików się boję :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Bajka chodzi o innych porach, ale raz na jakiś czas można ją spotkać ... :mdrmed: Wszystkie go sprawdzały :evil_lol::evil_lol: wyobraź sobie Morfiego przy niej :evil_lol::evil_lol: To jakiś jeden dzik urzęduje w parku, wszystkie wywieźli juź dawno, przecież mieliśmy tych dzików zatrzęsienie :crazyeye::evil_lol: Może jest ich więcej, ale ja widziałam jednego - Nuka go wypłoszyła kiedyś w krzakach ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='border_collie&westie']Jaki słodziutki maluszek... :loveu: I Dindek i reszta też jak zwykle kochani :D :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/463e5c9391a935ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/56ed12bdd151a55b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/fbeb4b8f51d7a562.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/515/0a13bea0770f9cc5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/fa58b4586db3c947.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...