Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/rlmcdl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  2. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/rlmcdl.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Fajna ta ekipa ... :multi::multi::multi: I teren też fajny macie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. halgre

    Fiodorek.

    [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/rlmcdl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  4. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/rlmcdl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/rlmcdl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/rlmcdl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i26.tinypic.com/rlmcdl.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  8. [quote name='Alicja']Ozzy [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Ozzy ma dużo fajnych koleżanek i koleżków ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] he - a Dindek też - he ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='deer_1987']a kiedy ja to bylam na agility? ponad 2 miesiace temu..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale jeszcze nieraz pójdziesz ...:multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale Dinduś mnie uśmiechem uraczył :) słodziak mój :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/72/627c5047e7d6753d.jpg[/url] mrrr tarzanko :) :cool3: [url]http://images8.fotosik.pl/72/2c64de1ed16744e0.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... a słodziak - mój też :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [url]http://img27.imageshack.us/img27/7229/s7302243k.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale ma jęęęęzor(ek) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i29.tinypic.com/2l8ho5i.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Bardzo ładne zdjęcie :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/B] [IMG]http://i26.tinypic.com/25jjbpl.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Obejrzałam od pierwszej strony :multi::multi::multi: No bozie ty moje, jaki on kochany :multi::multi::multi: ciekawe, co z niego wyrośnie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Śliczne fotki - ta mewa mi się podoba :loveu::loveu::loveu: Filmik też widziałam ... :roll:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='Dariette.']witamy się po raz pierwszy. ;) Dindek jest piękny, okaz szczęścia i radości z kochającego domku, aż miło patrzeć na tą uchachaną mordeczkę i błyszczące oczy. :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy serdecznie [IMG]http://i26.tinypic.com/25jjbpl.jpg[/IMG] Fajnie, że Dindek się podoba, cieszymy się i przychodź częściej :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Mam ciagle nasze dwie sunie i nic wiecej :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale ile radochy masz z nich - choćby na tym agility ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  13. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/3a9103e78379db57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/3de6ec08fdbab13a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/990001f385b143b6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/1d0ef8b2e1335896.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/8173daef04f7ed3d.jpg[/IMG][/URL] [FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]PRZERWA[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/ce968f4af55796ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/855d7abb97b9efbe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/0db3cfdae182a3c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/a6c092d59087b862.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/febbb5b70578b036.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/7e8332a508da39bf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/1c9c937a27777925.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/bfd7e2773d5ff3c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/eb26a5a6dcab7bd0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/2f6067ba3c093d5f.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/108028c442d96136.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/92e75a274d314ccb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/b0e419ed0a16fbc9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/2b7ed806084caa2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/d199c3b2315e5721.jpg[/IMG][/URL]
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/2c37443599d1c4e3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/5ad81e6e84a59fb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/5281babd2c2d4105.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/fac98c17326010f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/c90fea1a49eaa303.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/7e9aca6c88388fe2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/66eb91ff65c1798b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/627c5047e7d6753d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/5219dddc3585fb88.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/519f95868a488d9d.jpg[/IMG][/URL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/71f3dcfabc4550ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/a98afdc38454fc44.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/7b9c1769c35e5907.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/2c64de1ed16744e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/08a4a4755421d75f.jpg[/IMG][/URL]
  20. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/f2b880ccd2758252.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/16263dc6f8f1a534.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/72/0815f6fc28807f5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/583c6d557aeae0de.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/513/b0f2d96df13b2167.jpg[/IMG][/URL]
  21. [quote name='diabelkowa']dlaczego ? odbyt wazna sprawa ;p wszyscy maja odbyt! mam i ja![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:crazyeye::crazyeye: Nie może być :evil_lol::evil_lol: też masz :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][B][COLOR=Olive][FONT=Georgia]:crazyeye: ryzykant[/FONT][/COLOR][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]niom ... :diabloti:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"] Zaraz wrzucę trochę fotek przed spacerkiem ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]coś czuję że gdyby była tam Salsa to ten rowerzysta nie jechałby na takim luzie :evil_lol::evil_lol: [url]http://images6.fotosik.pl/513/306a8f9b4c0b66d8.jpg[/url] Dindek i Morfi na mnie z kijami wyskoczyli :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie płakusiaj :shake::evil_lol::eviltong: one się tylko tak bawią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ten rowerzysta tak se wjechał na tor - mimo, że były tam nasze psy - i tak se jeździł do góry i na dół, do góry i na dół ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="DarkRed"]Bozie ty moje - takiego słodziaszka maleńkiego ktoś porzucił :crazyeye::crazyeye: Jak to dobrze, że znalazłaś mu domek :multi::multi: [url]http://global.images6.fotosik.pl/513/5f64249896d87cfa.jpg[/url] Cudeńko :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2e2pcfr.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Oooo ... Ozzulek ma fajną koleżankę :multi::multi: I jak fajnie się razem bawią :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Bobik/Obraz15947.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ładny kolor ... :loveu::loveu: [/COLOR][/B] [quote name='Asiaczek']Właśnie chciałam się spytac, czy u Was peonie to dopiero teraz kwitną? Bo u nas, w przydomowych ogródkach - juz dawno przekwitły... [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale to fotka z czerwca - więc pasuje ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...