-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Cavy']Cześć! :multi: Dindek sam na zdjęciach! - rzadki widok :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :evil_lol: Jaki skoczek :razz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... niektórzy tak wolą :multi::multi: [/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]właśnie, bardzo rzadki widok :) już przywykłam do tłoku na fotach :evil_lol: do cioci Żonkilowej tak się śpieszy :) :loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/514/98bc3599487ad550.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:evil_lol::evil_lol: taak - skąd wiedziałaś :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']Cos tu pusto wieczorem..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie było mnie :shake::evil_lol::eviltong:[/COLOR][/B] [quote name='Ola164']Ależ radosny ten Twój Dinduś :loveu: [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/7aad11f3a1cba63a.jpg[/url][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom :multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']Ja to lubie i to i to :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No widzisz ... każdy chce co innego :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Przyszliśmy sie przywitać .;) [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/e12a3b2bf88568dd.jpg[/url] Jaki sprint :evil_lol: [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/7aad11f3a1cba63a.jpg[/url] Ślicznie tu wyszedł :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A witam , witam ... :multi::multi::multi: Dzięki ....:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='border_collie&westie'][URL]http://img44.imageshack.us/img44/9310/dind.png[/URL] mam patyszczocha :loveu:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Dariette.'][url]http://images6.fotosik.pl/514/08f2bd9c35adde43.jpg[/url] Dindus niczym kangur :-D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hihi ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[CENTER][CENTER][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Wszystkiego dobrego i samego zdrowia w dniu urodzin życzą Misi [IMG]http://i25.tinypic.com/2jb1q20.jpg[/IMG]Dindusiowie [IMG]http://i25.tinypic.com/2jb1q20.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i25.tinypic.com/2m3pyzt.jpg[/IMG][/CENTER][/CENTER]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/2a5kxmg.jpg[/IMG] [url]http://img269.imageshack.us/img269/9281/dscn4720o.jpg[/url] hihi ... jakie śliczne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/2a5kxmg.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/2a5kxmg.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/2a5kxmg.jpg[/IMG] Fajne fotki wodne :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/321901/00000024.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jak ja lubię Ozzulka w takim pędzie ... [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i32.tinypic.com/2a5kxmg.jpg[/IMG] Na tego grilla to miałabym smaka ... lubię żarcie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Fotki przefajne (nowe słownictwo to jest) :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[quote name='deer_1987']Ciekawy sposob na nicka musze powiedziec :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Całe mnóstwo ludzi tak robi przecież [/COLOR][/B]:multi::multi::multi: [quote name='Justy$ka'] HALGRE.! [ha.. już umie, już umiem :eviltong::evil_lol: ] Dziękujemy za milutkie słowa :loveu: I za to, że zgodziłas się wrzucic zdjęcia na dgm i byłas taaaka\ cierpliwa...:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: przestań już tak dziękować [IMG]http://i31.tinypic.com/34z0cvt.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/34z0cvt.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/34z0cvt.jpg[/IMG] A ja ci dziękuję, że ty mi tak dziękujesz ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2uhp9mr.jpg[/IMG][/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2mqp0u1.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2mqp0u1.jpg[/IMG] Bannerek śliczny (widzę normalnie), eM - prześliczny ... :multi::multi::multi: No i jeszcze te kwiatki ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/2mqp0u1.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Też przyszłam się przywitać [/COLOR][/B][IMG]http://i31.tinypic.com/2mqp0u1.jpg[/IMG]
-
[quote name='deer_1987']3 strony nagadane od mojego postu :P[/QUOTE] [IMG]http://i30.tinypic.com/2dmfvqh.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/oti5co.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/oti5co.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/2dmfvqh.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="DarkRed"]Witamy się po 2,5 godzinnym spacerku ... [/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/fyd3wp.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"] Ale było dziś fajowo ... a fot a fot :crazyeye:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[quote name='deer_1987'][SIZE=6][B]Sam bez kolegow?:placz::placz:[/B][/SIZE][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No masz babo placek ...[IMG]http://i28.tinypic.com/28v7ijd.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/28v7ijd.jpg[/IMG]Najpierw chcą samego Dindka, a potem kolegów ...[IMG]http://i28.tinypic.com/28v7ijd.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/28v7ijd.jpg[/IMG] Będą koledzy też, będą - nic się nie martw ... :shake:[/COLOR][/B]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Justy$ka']Byłam swięcie przekonana, że Ty jestes "halarge".. Nawet byłam z siebie dumna, że zapamiętałam tak trudną nazwę :roflt: A właściwie to czemu "halgre".? Ma to jakąś "historię" xDD czy po prostu fajnie się ułożyło.? :evil_lol: A co do piwa.. Jasne.. każdy powod jest dobry, aby sięgnąć po nie do lodówki :eviltong: [SIZE=3][/SIZE] Pzdr.[/QUOTE] [quote name='Izuuus']Tak samemu :siara: Może masz jeszcze jedno? :siara:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to poprostu źle odczytałaś :diabloti: Widziałaś mój adres mailowy ... to pierwsze 3. litery imienia i pierwsze 3. nazwiska :multi: Pewnie, że każdy ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale mam jeszcze 2. - bo nie tknęłam żadnego wczoraj :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaa ... cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/24vimw2.jpg[/IMG][IMG]http://i28.tinypic.com/24vimw2.jpg[/IMG][/COLOR][/B] -
[FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"][B]Pobudka [/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i25.tinypic.com/jl4h1x.jpg[/IMG][IMG]http://i25.tinypic.com/jl4h1x.jpg[/IMG] [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/7d2a2abfb6e20729.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]cudowne :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/8a08a063a8e234f4.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]haha - świetne :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/73/dd68215dd5eb4de5.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]chór i solistka ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/bc98449bbdae0090.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]jakie on różne miny robi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images6.fotosik.pl/514/acfd94bd8fa80446.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]dużo macie tam tych wielbłądów :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Wspaniałe fotki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/98bc3599487ad550.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/de69c32506edd80b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/5ee4873a2bbea8c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/e64aea863decf33d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/d1258ad2297b4021.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ec628ec745ba1178.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/2d0cf037b6c22e54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/7aad11f3a1cba63a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/e7bae0586785230d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/1fc6bc0cf49bf397.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/ca5a52d0812be998.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/47e5b14da2abe936.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/ccab8d408c7898ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ec9fd4a0837d82c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/1d679d712fffe539.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/668acf840cba1662.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/e3a21ded8f5348c3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/39f3bc3743bafbe1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/b63281245af216aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/f59627e70a5b7553.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/d76c0cdfe0c31317.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/08f2bd9c35adde43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/9590db1c1c0a9006.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/9c88dbb6273a0c48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/492ee2ae46f0a185.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Sesja dindkowa - 8. sierpnia :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/92e1b91685cfb8a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/c20cc85658473639.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/4bb2bdab7620be6f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/73/e12a3b2bf88568dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/514/ac0479cdbaeb528e.jpg[/IMG][/URL]