-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/5c6f1e26ad5a9b01.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/75/e6f8942335c4be53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/14b31f1c82222a85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/75/d94fe951357d26aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/75379cacf1475f90.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/50754de12e0615f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/75/61f5cd596d4ecb5a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/7470400bda588f8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/75/7b5c297dc83c41e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/0dda11883a2c2968.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']To masz cieplej niz my, u nas terzz 13.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No i pada ... :mad: ale na spacerze nie padało, tylko pokropiło trochę :shake:[/COLOR][/B] ____________________________ [IMG]http://i25.tinypic.com/rssitx.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/k3m1pk.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/33loyfa.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/1z65fv4.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/28qspc7.jpg[/IMG]
-
[*][*][*] Moje ukochane dziecko [*][*][*]
halgre replied to akira's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cześć ... I co z Lusi ... lepiej ? -
[quote name='e.v.a']Ozzulka??:crazyeye: Panie R. jak pan mógł :placz: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/322827/00000002.JPG[/url] :crazyeye: Ozzy .....ale sie zmieniłeś :evil_lol:[/QUOTE] [IMG]http://i30.tinypic.com/f35biv.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/f35biv.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/f35biv.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/f35biv.jpg[/IMG]
- 78403 replies
-
[quote name='deer_1987']Ja na szczescie ostatni dzien z 2 pracami, od jutra jedna ale pewnie tez rano ta jedna zrobie bo pootem jade na Malmö festyn. U nas buro ciemno ale mi to wszystko jedno.. i tak musze do pracy i tak i moze moze moze na agility sie podjedzie jak wrocimy z pracy bo te psiaki musza byc gdzies spuszczone a przez cieczke zaweza sie nam ilosc miejsc gdzie mozemy spucic i zostaja tylko ogrodzone a jedyne ogrodzone w Eslöv to agility[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]I wcale nie tak ciepło, bo 16. stopni jest teraz [/COLOR][/B]:diabloti: [B][COLOR="DarkRed"]Też zaraz się szykuję do wyjścia na spacer :p Jak były upały - to chodziliśmy wcześniej. Nieraz wychodziliśmy z domu już o 6:15. Ale teraz można trochę później, a zbliża się jesień - więc będziemy chodzić coraz później :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']No to niezle :P my zasnelismy po 2 (u sasiadki od 22:30 bylismy) tz wstawal po 4, ja 5:30... ciezko do pracy isc a zaraz trzeba :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]My też tak często idziemy spać - a i tak się obudzę o 5:00 :evil_lol::evil_lol: U nas pochmurno - wygląda jakby zaraz miało lunąć :mad: A wogle jest mokro, czyli w nocy chyba padało ... :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']A o ktorej sie Tz kladzie w takim razie?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wczoraj powiedział dobranoc ok. 23:00[/COLOR][/B]:evil_lol:
-
[quote name='deer_1987']Normalnie bym powiedziala ze nie, barbarzynska godzina ale sama wstawalam na 4 przed ponad 3 tyg jak na 6 do pracy...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... to nie pierwszy raz :shake: kiedyś powiedziałam, że nie - ale było jeszcze wcześniej :evil_lol::evil_lol: a o 4. - może być :multi::multi:[/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Może jeszcze zawitam nad morze :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] -
[quote name='deer_1987']Ale wczesnie 4:55 dzis jestes..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Dzisiaj obudził mnie TZ ... wstał i krzyknął: kto pije kawę :evil_lol::evil_lol: A to było o 4.:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]W tym stawie fajne fotki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Bobiś niedługo po ścianie będzie chodził ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz16189.jpg[/url]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ale piękne foty :multi::multi::multi: Stópki też :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="5"]Pobudka ...[/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][IMG]http://i26.tinypic.com/1zv5s0w.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://i42.tinypic.com/5nk8w2.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]smutasek ... :roll:[/COLOR][/B] [url]http://i44.tinypic.com/21e21dg.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]jaki słodki ... pańcia chyba coś do niego mówi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i44.tinypic.com/2v1nocz.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]mniam, mniam ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i41.tinypic.com/724yds.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... ale fajne ... a jak grzecznie siedzą pod murem ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
halgre replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR="DarkRed"]Pobudka ...[IMG]http://i32.tinypic.com/2l9sbhs.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/2l9sbhs.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki pieszczoszek z tego Dudusia :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="DarkRed"]My też z rewizytą ... [IMG]http://i30.tinypic.com/jjnsyu.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/jjnsyu.jpg[/IMG] pobudka [IMG]http://i30.tinypic.com/jjnsyu.jpg[/IMG][IMG]http://i30.tinypic.com/jjnsyu.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja to cytowałam [URL]http://images8.fotosik.pl/74/09c405e02d959465.jpg[/URL] ale sie uchichraliśmy z Kubą z tego programu TV :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaa ... no widzisz :evil_lol: ale ciekawe, czemu się ten program mi pokazywał :roflt::roflt::roflt::roflt: To mieliście wesoło ...:roflt::roflt::roflt:[/COLOR][/B] [quote name='Rinuś'][I][B]Fajnie popatrzeć na szczęsliwe psy :loveu:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Aga&Ganja']Jakie przytulaski... Świetne zdjęcia. :)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki, cieszę się :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Kaya93']Hej:cool3: [URL]http://images6.fotosik.pl/516/9178c8be0f13e604.jpg[/URL] :evil_lol: super:loveu: świetne zdjęcia:cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Cavy']Witamy :hand [url]http://images8.fotosik.pl/74/fa431f00e5d8a5a9.jpg[/url] jakie radosne trio :loveu: :evil_lol: Jesień coraz bliżej :loveu: Uwielbiam ta porę roku, tak pięknie wtedy wszędzie jest, wszędzie pełno liści, ahh... :razz: A my zapraszamy do siebie, bo też fot dużo, jak na mnie :eviltong:[/QUOTE] :multi::multi::multi: [B][COLOR="DarkRed"]Też lubię jesień, ale zaraz potem zima i ... znów tyyyle ubierania :crazyeye::mad::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/ec1d4210a4343bfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/fbf23e3a59cdb2dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/78e21ac58302b434.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/5cad903f0f3834e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/028e200e04714c2d.jpg[/IMG][/URL] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"] Na dzisiaj koniec - dobrej nocy :multi::multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/4523c89eb39a8aa8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/df6574cef1b1d489.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/e51c376d0a2dea3d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/74/b6d6ce83dd20bbf6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images6.fotosik.pl/516/1c9db57189058fe8.jpg[/IMG][/URL]