-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[quote name='Czarnulka'][url]http://i29.tinypic.com/209iqo2.jpg[/url] ślicznie ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']nie za duzo tylko duzo :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]yhmm...:megagrin:[/COLOR][/B]
-
[quote name='groszek83'] Taaak wysyp:evil_lol: za miesiąc to ja będe szczęśliwa że moja siostra już sie hajtneła i w końcu zapanuje spokój i cisza czyli tak jak powinno być;) Cześć:multi: Wiecie przeczytałam właśnie że jak pies nadstawia ci do głaskania tyłek to wcale nie znaczy że chce głaskania tylko że jest zestresowany i znaczy cie zapachem:roll: moje biedne psiska są notorycznie zestresowane:placz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No i właśnie jak będziesz miała już ten spokój - to możesz pofocić spokojnie swoją menażerię ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A to pierwsze słyszę ... może tak jest :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='groszek83']Wiem że to Dżeki ale jakoś specjalnie onki nigdy mnie nie pociągały a ostatnio coraz częściej sie nimi zachwycam :loveu: No cóż mam nadzieje że mu już tak nie zostanie że w końcu zapomni biedaczek;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A mnie się zawsze podobały, ale już ich nie lubię ...są bardzo zmienne :mad: Wiem to na przykładzie choćby Dżekiego i opowiadań innych psiarzy o innych onkach :diabloti: Pies dorosły nie tak łatwo zapomina chyba ... :shake: On był już zrezygnowany z życia tam w hotelu - za długo to trwało dla niego ... :roll: Myślał napewno, że już nigdy pan go nie odbierze :shake::roll:[/COLOR][/B]
-
[quote name='groszek83']Cześć Dindkowe:multi: [URL]http://i28.tinypic.com/29zq8e8.jpg[/URL] :loveu: jakaś faza na onki mi sie włączyła ostatnio:roll: Jak tam Morfi otrząsnął sie już??[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć Groszeczku :multi::multi: hihi ... przecież to Dżeki ... :multi: Taaak, już się otrząsnął - ale mimo to chyba się trochę zmienił ... jest jakby bardziej nerwowy, z byle powodu odgania inne psiury, warczy ... nie wiem ... [/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]doberek :loveu:[/B][/I] [I][B]są fotaski pokąpielowe ..ja mam prysznic :eviltong: Fruzie to sie da sfocic ale Zuzola juz trudniej bo ja wlaze razem z nią do srodka zamykamy sie i heja ..kąpiel na całego :diabloti::diabloti:[/B][/I] [B][/B] [B][/B] [I][B] [URL]http://i25.tinypic.com/2la4i2q.jpg[/URL][/B][/I] [B][/B] [B][I]aaaaaaaaaaaa hihihihihhihihi ....wiadomo kto :diabloti:[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja wreszcie powtórzyłam w parku o tym Ludwiku XVI ... ale się śmiali :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Kąpieluszki już widziałam ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="DarkRed"]O jejciu - jakie fajne koszulinki mają ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A kucyki i na głowie i na koszulinkach ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/23iw942.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/6dwacw.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2hp2iw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2la4i2q.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2pri9uu.jpg[/IMG]
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]świeżo skoszona trawka więc trzeba ją podeptać :multi::multi: pan rozwalony na środku uroczy :loveu: pewnie chciał do Was dołączyć :) Dżeki już chyba tu był...tzn wiem że był jakiś ONek ale nie wiem czy to Dżeki :eviltong: wszyscy pewnie na jedną zabawkę mieli ochotę :loveu: [url]http://i31.tinypic.com/6edypt.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Dżeki już był tu nie raz ... :lol::lol: No, a żebyś wiedziała ... :eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG] [quote name='Onomato-Peja']Znaczy się wiadomo tyle, że to od guza ;) ale nie wiadomo czy to chwilowe, czy już będzie tak do końca ;) ( z tym ''będzie tak do końca'' to chodzi o dodatkowe tabletki i zastrzyki ;) )[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Aha ... no to tak jak Dindek - też musi być na tabletkach do końca życia :roll::lol:[/COLOR][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
halgre replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC04159.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale to fajne ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://www.dogbreedinfo.com/images19/GoberianMiya4Months2.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliiiiczna ![/COLOR][/B] -
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG] [quote name='as_kate']na całej masie instrumentów perkusyjnych ;) o jeszcze od tego roku fortepian ^^ śpiewać bedę w chorze, też od tego roku ;););) Heej :hand: ^^ ^^ Zgałaś :cool3: Skad wiesz ??:razz::razz: [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No proszę, jaka uzdolniona ... [IMG]http://i28.tinypic.com/35c0twx.jpg[/IMG] Nie zgadłam - pisze na twoim profilu ...:mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] uaaa :) uzdolniona baba :cool3::cool3: ja to takie beztalencie, mam talent do psucia nerwów innym :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]pfff ... możemy se rękę podać ... :grin::grin::grin: A jeszcze jak bym zaczęła śpiewać ... bez komentarza ... :grin::grin::grin: [/COLOR][/B]
-
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
halgre replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG] -
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]dogi niemieckie :) :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Aha ... no piękne ! A te co za jakie ? [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Obraz18450.jpg[/url][/COLOR][/B]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][IMG]http://i28.tinypic.com/117wd9t.jpg[/IMG] [url]http://img140.imageshack.us/img140/4351/p1200634.jpg[/url] [FONT="Comic Sans MS"][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Wypatrują coś ... :multi:[/SIZE][/COLOR][/FONT]
-
[IMG]http://i28.tinypic.com/29zq8e8.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/ou6sxz.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/23sg552.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/5dugyo.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2j0fo1i.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/209iqo2.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/i27o91.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/27xnwc8.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2mw8dva.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2rm39y8.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i31.tinypic.com/6edypt.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/jtufs5.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/23ra6id.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/9ljtx0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/epq3dc.jpg[/IMG]