Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://i28.tinypic.com/2s12mns.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/mv6req.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/k47cz5.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/ne9w9i.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2upz14w.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://i31.tinypic.com/30blqmh.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2vt5x8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/b7ng9l.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2cnwac5.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/ing8x2.jpg[/IMG]
  3. [B][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/70l7q1.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Co tam słychać :multi: U nas nic ciekawego ... nudy, dzień się tak szybko prawie skończył - zobaczymy, co jutro przyniesie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]atak niedźwiedzia :) :evil_lol: [url]http://i31.tinypic.com/iqlt8k.jpg[/url] na baranka, na baranka ;) ale dziwne że nie na Morfiego :evil_lol: [url]http://i25.tinypic.com/osd5dj.jpg[/url] ładne kwiatuszki :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ...:evil_lol::evil_lol: bliżej był Rino :evil_lol::evil_lol: Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='hovomaniaczka'][url]http://i31.tinypic.com/24y8z2o.jpg[/url] Oslepiajace slonce - a moze to byl flash? [url]http://i30.tinypic.com/348ge21.jpg[/url] O co znowu poszlo?!:mad:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oślepiajace słońce ...:diabloti: O nic :shake: one tak figlują :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  5. [quote name='bianka19']Super zdjęcia :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  6. halgre

    Ares...

    [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/70l7q1.jpg[/IMG] Obejrzałam początek i końcowe strony :evil_lol::evil_lol::evil_lol: czyli wszystko oprócz ... środka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0041-3.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale uśmiech ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0013-1.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczny portrecik :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i803.photobucket.com/albums/yy317/Shelka11/PICT0013.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Pańcia zrzuć nam jakieś smaczki ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='Czarnulka'][url]http://i26.tinypic.com/2r583li.jpg[/url] ślicznie ;) [url]http://i31.tinypic.com/iqlt8k.jpg[/url] bosko :loveu: [url]http://i28.tinypic.com/r03wio.jpg[/url] ślicznie:loveu: [url]http://i28.tinypic.com/30rqqdk.jpg[/url] To ja tutaj panem jestem ;p [url]http://i27.tinypic.com/6dwe0z.jpg[/url] Uciekamy :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:evil_lol::evil_lol:dzięki ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Pestka']Tu jak zwykle mnóstwo fot, super :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Eee tam ... ostatnio już tak oszczędnie daję ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Shel']Witamy się :D Super fotki :][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy i dziękujemy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/1-12.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczny portrecik ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i757.photobucket.com/albums/xx211/extasyex/3-14.jpg[/url] [B][B][COLOR="DarkRed"]Myśli w którą stronę iść ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Cześć ... :p:p[/COLOR][/B][/B]
  9. [B][B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...:multi::multi: [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/dh1136_DSC03642.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/an1273_DSC03643.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/mx5510_DSC03656.JPG[/url] Słodki ten Cezarek jak nie wiem co :multi::multi::multi: [/COLOR][/B][/B]
  10. [IMG]http://i25.tinypic.com/2h67luh.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2vd0hl5.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/14uysyo.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/fax66r.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/9054c9.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i28.tinypic.com/30rqqdk.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/osd5dj.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/sxocub.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/33v0ow9.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/6dwe0z.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i30.tinypic.com/348ge21.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/iqlt8k.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/5lxibl.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/24y8z2o.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/r03wio.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Czarnulka']Ja będe xD.. Tych gwałcicieli ;p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hmm ... chyba już nie mam gwałcicieli :shake::evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://i29.tinypic.com/wvqp9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/34za7g1.jpg[/IMG] [SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witanko z panią z Zieleni Miejskiej :evil_lol:[/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i26.tinypic.com/2r583li.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2q2l150.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2zrkgwk.jpg[/IMG]
  14. [quote name='Czarnulka']Fotki możliwe że będą dzisaj bo chyba zaś będe sżła na lotnisko albo na doline.. A potem po foce w domku ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie wiem czemu, ale ja bym się bała na to lotnisko iść z Dindkiem :diabloti: Tam się zbiera dosyć dużo psów, w dodatku nieznajome i nie zawsze przyjazne :shake: Jeszcze by mi zeżarły Dindka i ani kostka po nim by nie została ... [/COLOR][/B][IMG]http://i28.tinypic.com/2en2ie0.jpg[/IMG]:evil_lol:[IMG]http://i28.tinypic.com/2en2ie0.jpg[/IMG]:evil_lol:[IMG]http://i28.tinypic.com/2en2ie0.jpg[/IMG]
  15. [B][COLOR="DarkRed"]Ach taaak - to co innego, myślałam, że mieszkacie razem :hmmmm::niewiem:[/COLOR][/B]
  16. [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Czy ktoś będzie oglądał tu fotki ? Bo niewiem, czy warto coś wrzucać ...:hmmmm::niewiem: Teraz mam z 9/10 września ...[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. halgre

    Fiodorek.

    [IMG]http://i31.tinypic.com/10ndbnn.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"] - a dopiero była u nas :crazyeye:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='furciaczek']Doberek:loveu: U nas tez pogoda beznadziejna:shake:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie, no dzisiaj już jest fajnie ... słoneczko wychodzi i zachodzi, znów wychodzi ... :grin::grin::grin:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='Alicja']:shake: Zagłosowane ! Na inne jeszcze zdjęcie też zagłosowałam ...:multi::multi: a po cio na inne :cool1:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Bo mi się też super spodobało - jak nie wiem co :eviltong::p ! [/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Berczysław niedzielnie :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... [COLOR="Red"]dobrosław[/COLOR] niedzielnie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='Izuuus']Hej Dindusie! :hand: Nadrobiliśmy troszeczkę .. [url]http://i25.tinypic.com/2hoxlzo.jpg[/url] jaki wzrok :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... doberek ! Bardzo się cieszymy z twojej wizyty ... przychodź częściej (napewno brak czasu) :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Czarnulka']Musicie ich lepiej pilnowac :mad: xD:loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie do upilnowania ! Absolutnie ! :shake::diabloti::shake::diabloti::shake:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]póki co pogoda jest beznadziejna i nie wiem czy będę szła :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ja nie ale moja mama może :evil_lol::evil_lol: no właśnie to chyba jakaś bajka z tym Kliffordem [/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a niech się taki schowa w domu przy burzy...tydzień szukania :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas teraz się rozpogadza :multi: No ja myślałam o tym, że nie wyjechałabyś na tyle długo (lub na stałe), zostawiając Salsę tutaj - wiedząc, że mama mogłaby ją oddać [IMG]http://i28.tinypic.com/2en2ie0.jpg[/IMG]:diabloti: No tak, bajka ! Leci codziennie na mini mini ... :grin::grin::grin: No, zależy jakie kto ma duże mieszkanie :p Ja chyba niedługo bym szukała :grin::shake:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Cześć seterki [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/rcj475.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Wybrałam najbardziej piękniste: [/SIZE][/COLOR][/B] :multi::multi::multi: [url]http://img338.imageshack.us/img338/6114/p1200863.jpg[/url] [url]http://img198.imageshack.us/img198/1453/p1200888.jpg[/url] [url]http://img171.imageshack.us/img171/4391/p1200890.jpg[/url] [url]http://img171.imageshack.us/img171/299/p1200892.jpg[/url] [url]http://img43.imageshack.us/img43/5625/p1200964.jpg[/url]
  23. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i25.tinypic.com/rcj475.jpg[/IMG] Kiedy świeże fotki ślicznotki :grins::grins::grins:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='deer_1987']ja tam nie wiem.. wyglada jakby blisko siebie byli zakochani...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Przecież to dwóch facetów :grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [quote name='Czarnulka']Hej wam ;) [url]http://i31.tinypic.com/2im3k2d.jpg[/url] No tak nie moze byc. Teraz Dindek zboczeniec jeden ;p [url]http://i31.tinypic.com/j9wk81.jpg[/url] A teraz seterek.. ;p ślicznie :loveu: [url]http://i25.tinypic.com/1043w3m.jpg[/url] A mój drógi ulubieniec :loveu: Bo pierwszy to dindek ;p :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No ja już niewiem ... :mad::angryy: Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  25. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] uwierz, uwierz :eviltong: nie chcę żeby Salsa była wśród wielu z tych psów które są ogłaszane "właściciel wyjechał i rodzina musi oddać" :eviltong: [/B][/COLOR][/FONT] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No napewno byś tego nie zrobiła ... :shake::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]piesek nazywa się Kliford, nazwała go tak córka 3 letnia właścicieli :evil_lol::evil_lol::evil_lol mama się śmiała że to miniatura Salsy [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol:[/QUOTE] [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://global.images8.fotosik.pl/90/7dced59c95b660bc.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]- jaki śliiiiczny piesio ! Klifford :grin::grin::grin: to wieeeelki czerwony psiur ! Nazwali go na przekór :grin::grin::grin: A mama ma rację - miniaturka Salsy ![/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...