Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]uwaga dzieci Hektorek leci :crazyeye: a w zasadzie uwaga Dindek !! :) [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ou2625_6.jpg[/url] śliczne :) :loveu: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fq6133_6.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']No bez przesady, ja grzeczne dziecko jestem :lol: :diabloti: [url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yz8937_6.jpg[/url] widzę, że był spacerek zabawkowy ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie ma takich bez żadnych grzechów, oj nie ...:shake::diabloti: Tak mieliśmy 3. zabawki :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  2. [quote name='bianka19']Śliczne zdjęcia , musiałabym wszystkie zacytować :loveu::loveu: :roll:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Lepiej nie :shake: byłaby cała strona samych cytatów :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale dzięki ... :multi:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='*zaba*'] Hehe,super!!! Lepiej by jednak bylo,jakbys napisala: jeg elsker [B]min[/B] Dindek.(co znaczy: ja kocham [B]mojego[/B] Dindka) Jak tlumaczysz?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No tak... mnie tłumaczy toto:[/COLOR][/B] [url=http://translate.google.pl/translate_t?hl=pl&ie=UTF-8&text=dlaczego&sl=pl&tl=da#pl|zh-TW|Pozdrawiam%20ci%C4%99%20]Tekst i sieć - Google Tłumaczenie[/url]...
  4. [quote name='Ania!']Przyłączam się do gratulacji :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja też ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='agaciaaa']Jesoo po chińsku zaczęły gadać :shock: [/QUOTE] [IMG]http://i32.tinypic.com/33pbxnl.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/33pbxnl.jpg[/IMG][B][COLOR="DarkRed"]Nie po chińsku, nie ... - my prowadzimy duńskie konwersacje[/COLOR][/B] [IMG]http://i32.tinypic.com/33pbxnl.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/33pbxnl.jpg[/IMG] [COLOR="DarkRed"] 我向你們... - to jest po chińsku ![/COLOR]
  6. [quote name='Czarnulka'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sd41_6.jpg[/url] Ślicznie U mnie dużo nowych fotek ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wiem - już byłam :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='*zaba*']kicek :p [URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pz8329_6.jpg[/URL][/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='zuzolandia'][URL]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qi5133_6.jpg[/URL] [I][B]aaaaaaaaaaaaa mój ulubionyyy LUDWIK SZESNASTY :evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [B][/B] [B][I]Niebieska zabawka dla kazdego z racji tego ze niebieska :eviltong:podobno psy rozr ozniają kolor żołty i niebieski :evil_lol:[/I][/B] [B][/B] [B][/B] [B][I]witamy sie niedzielnie :loveu:[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Muszę wreszcie powtórzyć w parku o tym Ludwiku XVI :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Nie wiedziałam ...:shake: Witam, witam ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  7. [FONT=Georgia][SIZE=5][B]Zdublowane ... [/B][/SIZE][/FONT]
  8. [quote name='*zaba*']Fordi jeg elsker ham, og når griner I af ham, så griner I af mig. :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jeg forstår ... Jeg elsker det Dindek :loveu::loveu::loveu: Jeg er ked af ... [IMG]http://i30.tinypic.com/102q8zl.jpg[/IMG] [/COLOR][/B]
  9. [quote name='zuzolandia'][I][B]...fajowo tak nie???:multi: ja dzisiaj poza domem wiec trza bylo cosik na doope wciungnąć wyjsciowego[/B][/I] :evil_lol: [I][B]noooo bylismy dzisiaj w rozjazdach wlasnie wrócilim....zaro pyndza na foteczki do CIA :eviltong:[/B][/I] [I][B]NO WITAMYYYY:loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]SOM JUZ SOM[/B][/I] :evil_lol:[/QUOTE] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"] Nooooooo ... sąąąąąąąąąąą zuzie-fruzie ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  10. [quote name='*zaba*']No wlasnie sie zastanawiam,czy sie przypadkiem w imieniu Kamczyslawa nie obrazic... [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] hvorfor ? :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [/COLOR][/B]
  11. [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne portreciki i jak cudownie się razem bawią ... :multi::multi::multi: Ta mała jest przesłodka :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  12. [B][I][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]hmm ... niiiima ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][IMG]http://i25.tinypic.com/2q32lfk.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ec3420_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tc9667_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/fq6133_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xq3309_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ge5365_6.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/hh2406_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wv9006_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sj6224_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/qi5133_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yf4822_6.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pz8329_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tk2477_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/nc2482_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ud6027_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/uj3629_6.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gl7244_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/yf1710_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sd41_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xs9468_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ws1263_6.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tz4750_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ym1112_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ou2625_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/td1857_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gh1943_6.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Bartiśkowa_']Fajne foteczki :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='LadyK'][CENTER]Witamy się u Was ;)[/CENTER][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Witamy, witamy ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witaj ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2rw6muc.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Ślicznie prosi na filmiku ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witaj ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2rw6muc.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Czasowa']Ale mają zabawek :razz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tylko trzy :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]trzeba umieć się dzielić z innymi :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, pewno :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witaj ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2rw6muc.jpg[/IMG]
  24. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Witaj ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i32.tinypic.com/2rw6muc.jpg[/IMG]
  25. [url]http://global.images6.fotosik.pl/528/6d02762f7c97230c.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Nauka mówienia po ludzku :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/87/ae43e4514b8c6592.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Zapatrzenie ... :roll:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/87/43d6532812423c79.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna morrrrduchna ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://global.images6.fotosik.pl/528/b628096e8168044d.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... łapka jej spadła :eviltong::lol::roll:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...