Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ile zdjęć :multi: a na nich piesów a piesów :) :loveu: Dindek się potknął ;) :evil_lol: [url]http://i29.tinypic.com/2n9wao5.jpg[/url] ekhem a Ci co z tych krzaków wychodzą tak? :crazyeye::evil_lol::evil_lol: [url]http://i29.tinypic.com/w1y5ts.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:crazyeye::crazyeye: haha ... no, podejrzane - nie ?[/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']jak sie musisz tluc 2h z 5 przesiadkami do pracy to wolisz zeby nie padalo :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No pewnie ... :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']czytałaś moj profil, czytaczu, to wiesz, ze ma mnie gdzie gnać :evil_lol: 2 szkoły + treningi + zakupy (normalne u kobiet) :D:D fajnie tyle psiurów, umawiacei sie, czy tak spotykacie??[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wiem, wiem ...:evil_lol::evil_lol: Ale w niedzielę też nie masz wolnego ? Nie umawiamy się :shake: To już jest tak przyjęte od dawna, że tam się spotykamy i już ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... :multi::multi: [url]http://images40.fotosik.pl/193/3d43dd2d537cd181.jpg[/url] - fajna :multi::multi:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='deer_1987']u nas w nocy padalo a teraz tak sobie.. ale my do pracy to nie wazne jaka pogoda :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dziś podobno :eviltong: ma nie padać :shake:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']Cześć :) Dawno nas nie było, staram się nadrobić, ale w stanie nie jestem, bo mnie ciągle coś gna :oops: [url]http://i26.tinypic.com/2i7vjg9.jpg[/url] zahaszczenie! [url]http://i28.tinypic.com/qqwhvd.jpg[/url] ładnie to tak?! Piękny kolega kropek :):) Kurczę, ile Wy macie znajomych :crazyeye: setery, owczarki....[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:grin::grin: a gdzie cię tak gna :grin::grin: No, znajomych jest dość trochę ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue]Zdjęcia jeszcze na wsteczu;) nie są zaciekawe i jets ch mało bo od razu po koniach szłach do ciotki a i tak na kuniach troszka sie wydłużyło moja mama jęczała zę momy sie śpieszyć i takie tam:evil_lol: [/COLOR] [COLOR=Blue]Ije to żadnie... U mie tak szaro buro ale nawet ciepło ;) [/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć .. .:multi::multi: Konie na wsteczu - oczywiście śliczne :multi::multi::multi: Z rana było pochmurno, ale teraz wyszło słoneczko :evil_lol: Ale my już po spacerku ... :diabloti:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='deer_1987']gazety roznosil jak co noc z soboty na niedziele[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaaa ... :diabloti: Cały czas było pochmurno - a teraz właśnie wychodzi słońce ... nie mogło tak być na spacerku :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='deer_1987']ja nie bo tz akurat do pracy wychodzil[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]O takiej godzinie :crazyeye::crazyeye: Kurde :angryy:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='deer_1987'][url]http://i30.tinypic.com/120h1dl.jpg[/url] slicznie wyglada!! Dogo znow nie dzialalo po 2...[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Po 2. ? :crazyeye::crazyeye: O takiej godzinie to ja śpię ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. [IMG]http://i29.tinypic.com/51amf9.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2s1qakx.jpg[/IMG] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Savi (od Savannah) - czy ktoś ją jeszcze pamięta ? [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i27.tinypic.com/2cfe03m.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/2eyj7l4.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/ae4qqf.jpg[/IMG] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Koniec fotek z 8. września :multi::multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  10. [IMG]http://i25.tinypic.com/1043w3m.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2w4iewz.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2cqlke0.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/2cr29ev.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/73f803.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i27.tinypic.com/15wyrly.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2im3k2d.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/a1d3k.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/j9wk81.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2ns2yi9.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i31.tinypic.com/2la4i01.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/mkukxi.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/icv5uu.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/14neo9k.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/unhts.jpg[/IMG]
  13. [B][COLOR="DarkRed"]Witaj :multi::multi::multi: Jaka ta Daisy piękna :loveu::loveu::loveu: A te rodzinne fotki jakie fajne ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  14. [quote name='Daisy666']Witam po raz pierwszy. : ) [URL]http://i32.tinypic.com/mabbqu.jpg[/URL] - Jakie haszczusie. :* [URL]http://i32.tinypic.com/3cxhj.jpg[/URL] - Przyytul. : ][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Serdecznie witamy nowego gościa :multi::multi::multi: Ten w czarnych szelkach to husky - Rino; Ten największy to malamut - Morfi; Ta, co leży - w czerwonych szelkach - to malamutka - Nuka. Zapraszamy znowu :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="DarkRed"]Ile tu zaś fajnistych fotek :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img6.imageshack.us/img6/6959/p1050430dz.jpg[/url] [url]http://img17.imageshack.us/img17/1194/p1050437b.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]fajnie siedzą i pozują :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img170.imageshack.us/img170/4018/p1050453.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... mała też chce tam wleźć :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://img248.imageshack.us/img248/4070/p1050462.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]no proszę ... wygoniła tamtego i ... wlazła ! :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='Czarnulka'][url]http://i32.tinypic.com/mabbqu.jpg[/url] Ślicznie ;) [url]http://i25.tinypic.com/2hoxlzo.jpg[/url] Bosko ;):loveu: [url]http://i25.tinypic.com/2hci0s8.jpg[/url] Ma piekne oczyska :loveu: [url]http://i32.tinypic.com/3cxhj.jpg[/url] I lve you :loveu:[/QUOTE] [quote name='Czarnulka'][url]http://i29.tinypic.com/w1y5ts.jpg[/url] Ślicznie :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki śliczne ...:multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  17. [IMG]http://i32.tinypic.com/8xtxlj.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/wgx5bo.jpg[/IMG] [IMG]http://i30.tinypic.com/120h1dl.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2mn102c.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/w1y5ts.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i25.tinypic.com/2hci0s8.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/b5qlxc.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/3cxhj.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2w5oe48.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/14xksux.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i32.tinypic.com/mabbqu.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2n9wao5.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/x58eva.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/2hoxlzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/n6e4gw.jpg[/IMG]
  20. [quote name='Izabela124.']Nie dała rady podnieść trzech psów:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:evil_lol::evil_lol: no, w końcu to nie jakieś miniaturki :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='Tengusia']przyszlam powiedziec ze dalam troszke foteczek u siebie :grins:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oooo ... to ja już lecę ![/COLOR][/B]
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia] [B][COLOR="Olive"]ale ja przyjadę, nie ma szans żebym zostawiła tutaj psa :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Chcę ci wierzyć ... :grin::eviltong:[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/voylpj.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://img40.imageshack.us/img40/7457/p1230138.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]- podziwiamy roślinność :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img4.imageshack.us/img4/9356/p1230148.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"] - jak fruuunie[/COLOR][/B]:multi::multi: [url]http://img9.imageshack.us/img9/7232/p1230149i.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"] - zaraz se sam otworzę [/COLOR][/B] :grin::grin:
  24. [quote name='Anula & Bono'][COLOR=Blue] [COLOR=Blue]hej;) a u mnie w sumie nie tak kolorowo ale deszcz nie lecioł na szczęście:evil_lol: [/COLOR] [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja wstałam przed 5:00 - to lało ! Jak szliśmy do parku przed 7:00 - to już po deszczu było, w parku znów zaczęło - ale tylko trochę - nawet nie zdążyliśmy zmoknąć :shake::evil_lol: I chyba już potem nie padało, ale i tak niefajnie było ...:shake::p[/COLOR][/B]
  25. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] pogoda do bani :angryy:....wisi coś w powietrzu ...masakra , czy każdy weekend musi być taki zrąbany pogodowo :mad:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Czy mogę Was prosić o głosowanie na fotkę córki znajomych mojej koleżanki ?? Można głosować tylko raz dziennie [url=http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/75c11018eb21048370c40a8b008cd513]Bebiko - Bo zdrowe dzieci to szczęśliwe dzieci[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano pogoda do kitu ... :mad: Zagłosowane ! Na inne jeszcze zdjęcie też zagłosowałam ...:multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='*zaba*'] A co Wy tu o niepogodzie??? Slonko swieci,wiaterek lekki powiewa... :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie u nas :shake:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...