Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]7. września:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i26.tinypic.com/f1mpdx.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/wkpg8o.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/1z52r01.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/w9fj0y.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/wrl4c5.jpg[/IMG]
  2. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i31.tinypic.com/1znx45z.jpg[/IMG][IMG]http://i31.tinypic.com/1znx45z.jpg[/IMG] Słodko sobie śpi ... :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć, jezdem ! [IMG]http://i26.tinypic.com/2ajxoja.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='as_kate']:loveu::loveu::loveu No heej ^^ O rany, nie wiedziałam, że ktoś to czyta :o [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja przeczytałam :evil_lol::evil_lol: Cześć ... :multi::multi::multi: [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341520/00000020.jpg[/url] fajna fota ! [/COLOR][/B]
  5. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]królik baks takie ślady zostawiał :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='deer_1987']tez bym powiedziala ze krolik :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol: To niestety ślady po dzikach ![/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="DarkRed"]Ooo ... nowy bannerek :multi::multi::multi: Widziałam się dziś z Boryskiem :multi: mam parę jego fotek, ale nie zmniejszone jeszcze ... :lol: Dobrej nocy ![/COLOR][/B]
  7. [B][B][COLOR="DarkRed"][SIZE="4"]Jak myślicie - co to jest ?[/SIZE][/COLOR][/B][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/4hzabl.jpg[/IMG]
  8. [url]http://global.images6.fotosik.pl/517/37942822843b6297.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ślicznotka ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  9. [IMG]http://i32.tinypic.com/105663c.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/105663c.jpg[/IMG]
  10. [B][COLOR="DarkRed"]Chciałam już gasić to pudło, ale czekam jednak na te makra ... :multi::multi::multi: Oooo ... już są ! Jakie piękne ! Ale pająków to ja się boję ... :diabloti:[/COLOR][/B]
  11. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ci dalej tańczą :) ;) [url]http://i32.tinypic.com/2mgw4up.jpg[/url] jest świruska Lola :loveu: dawno jej nie widziałam :) 9 pisurów to ładny wynik :cool3: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano tańczą ... :grin::grin::grin: hahaha ... świruska Lola :grin::grin: to określenie pasuje do niej ... :grin::grin: Kiedyś - jakieś 2. lata temu (może mniej) zebrało się 11. psów ! Ale to się już potem nie powtórzyło ... :shake:[/COLOR][/B]
  12. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Też gratuluję 200. stronki ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i27.tinypic.com/2prwxfc.jpg[/IMG][IMG]http://i32.tinypic.com/ipthzo.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2prwxfc.jpg[/IMG][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"] a potem ... kac [/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://i31.tinypic.com/30sbmtt.jpg[/IMG]
  13. [quote name='Czarnulka']Hej wam ;) [url]http://i25.tinypic.com/29xhx8g.jpg[/url] Ślicznie [url]http://i25.tinypic.com/r8b8mg.jpg[/url] Ślicznie;) Ile psów było na sapcerze..O matko.. ;) ja tylko moge pomazyc o takim spacerze[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi: W tym dniu akurat (7. wrz.) - naschodziło się 9. psów ... :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][URL]http://i32.tinypic.com/2mgw4up.jpg[/URL] czesc, kompis (kolega po szwedzku)! :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hehe ... :multi::multi: [/COLOR][/B]
  14. [quote name='Aga&Ganja']Ach, ta sława! :evil_lol::evil_lol: [url]http://i26.tinypic.com/345mwas.jpg[/url][/QUOTE] :grin::grin::grin::grin:
  15. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[/COLOR][/B][IMG]http://i26.tinypic.com/20f3vjc.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i32.tinypic.com/sc96bb.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/r9ok05.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2yw90qt.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ekpy5l.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/24dgaq9.jpg[/IMG]
  17. [IMG]http://i30.tinypic.com/10zdclv.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/24ou2s5.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/v7ec2f.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/316mcro.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/n1rvhz.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i29.tinypic.com/5yxoq8.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/r8b8mg.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/334126a.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/2mmcs2s.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2mgw4up.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://i29.tinypic.com/2zoxk0j.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/33za7is.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2dj0z84.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/29xhx8g.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/swzvcg.jpg[/IMG]
  20. [quote name='groszek83'][URL]http://i29.tinypic.com/2a98acw.jpg[/URL] A gdzie to Dinka wystawiają:crazyeye::evil_lol: Doberek znad kawki;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Doberek ... ja już po dwóch kawkach :evil_lol: A nigdzie :shake::evil_lol::evil_lol::shake: To tylko fota wstawiona w obrazek ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [IMG]http://i29.tinypic.com/2a98acw.jpg[/IMG] [IMG]http://i26.tinypic.com/345mwas.jpg[/IMG]
  22. [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/343246/00000038.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]To jest słodkie ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/41761/343246/00000050.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Zapatrzone ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://img193.imageshack.us/img193/5640/p1200785.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... to fajne - jeden stoi jak dozorca, reszta - kopać ! :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [url]http://i32.tinypic.com/2s7ufed.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale fajnie uchwyciłaś ! Suuuper :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  24. [quote name='hovomaniaczka'][url]http://i25.tinypic.com/2la4i2q.jpg[/url] No tak, zmoczyl sie to teraz biega aby wyschnac xD[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Na takim spanielku to bardzo znać jak jest mokry - a mokre są wszystkie psy jednakowo :lol: Jest poprostu mokra trawa :roll: a ja jak nie jestem w gumowcach - to aż mi chlupie w butach ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  25. [quote name='Bartiśkowa_'][URL]http://i28.tinypic.com/29zq8e8.jpg[/URL] Dżekuś :loveu: [URL]http://i29.tinypic.com/209iqo2.jpg[/URL] Kangurek :evil_lol::multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...