-
Posts
1757 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halgre
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"][B]Doberek ...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i32.tinypic.com/11hz9ja.jpg[/IMG]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"][B]Doberek ...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i32.tinypic.com/11hz9ja.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Jeeeeee ... aż nie wierzę :crazyeye: Nareszcie się zjawiliście ! Fajne fotki :multi::multi: Ale Syriuszek oczywiście naj ... naj ... słodszy :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [/COLOR][/B] : [url]http://img29.imageshack.us/img29/936/dsc1503q.jpg[/url] [url]http://farm3.static.flickr.com/2656/3887997636_b62e555524.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Chrupek teeeż fajnisty :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"][B]Doberek ...[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i32.tinypic.com/11hz9ja.jpg[/IMG] [CENTER][IMG]http://i31.tinypic.com/10ndbnn.jpg[/IMG][/CENTER] [COLOR="DarkRed"][B][FONT="Comic Sans MS"][FONT="Georgia"][SIZE="3"]Rozglądam się, czy nie ma tu pająków ... Uff ... niiiima :shake: jak dobrzeeee :multi:[/SIZE][/FONT][/FONT][/B][/COLOR]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]dobry wieczór:loveu::multi: pociągi i Dinduś :evil_lol: [url]http://i27.tinypic.com/34nh15c.jpg[/url] fajne to zdjęcie:) Morfi przydusza Nuke bo zupa była za słona :evil_lol: [url]http://i29.tinypic.com/2vc9tl1.jpg[/url] [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A teraz to już dzieńdobry [IMG]http://i32.tinypic.com/11hz9ja.jpg[/IMG] hahaha ... :grin::grin::grin::grin:[/COLOR][/B] [quote name='Shetanka'][url]http://i28.tinypic.com/wgudy1.jpg[/url] jaki uśmiech :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] :mdrmed::mdrmed::mdrmed: [quote name='zuzolandia'][URL]http://i27.tinypic.com/34nh15c.jpg[/URL] [I][B]oo Trzech Muszkieterów i Dartanian (spolszczony[/B][/I] ):evil_lol::evil_lol: [I][B]a oko to se chyba soczewką podraznilam i sie teraz kuruje[/B][/I] :shake: [I][B]ciezko tak w pracy z jednym slipiem latać hihihi[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... to teraz Dindek jest Dartanianem - fajnie :grin::grin: A Hektorek jest Ludwikiem XVI ...:grin::grin::grin: Ło kurde ... ja tam wolę bryle ...:mdrmed::mdrmed: A nie trzeba iść do okulisty z tym okiem hę ?[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/11vgytf.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i29.tinypic.com/15hxw2e.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2vc9tl1.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/6y0c2u.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/34nh15c.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/ohl3eq.jpg[/IMG]
-
[quote name='Czarnulka'][url]http://i28.tinypic.com/wgudy1.jpg[/url] Ślicznie :loveu: <33 [url]http://i32.tinypic.com/eqo807.jpg[/url] Cudooo :loveu: <3[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cieszę się, że się podoba ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Śliczny :loveu: [url]http://i32.tinypic.com/eqo807.jpg[/url] A Dinduś taki piękny :loveu::loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://i32.tinypic.com/eqo807.jpg[/IMG] [IMG]http://i32.tinypic.com/2ivzn7.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/15e6yo9.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/wgudy1.jpg[/IMG] [IMG]http://i25.tinypic.com/25a69m8.jpg[/IMG]
-
[quote name='Czarnulka']Aha to juz wiem.. My z Boness szukałysmy tej polanki ale jej nie znależlismy..;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Mogłyście zapytać ... :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [quote name='Izabela124.']Widziałam hasające pieski i bawiące się zabaweczkami :loveu::multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To śliiiicznie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
-
[quote name='bianka19']Okej , zaraz zabieram się po aparat :eviltong: Ale.. jest chyba rozładowany :angryy:[/QUOTE] [quote name='bianka19']No nie rozładowany! :angryy: :placz: :mdleje::mdleje:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to po ptokach - albo ładuj :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
-
[quote name='Czarnulka']Aha, a słyszałam od Bonkowej ze na jakąś polankę tam chodzicie.. Mozna wiedziec jak tam dojść na tą polankę.. Moze bym sie tam wybrała kiedys do was z Boness.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"] Wiesz gdzie jest drewniany kościółek w parku ? Napewno wiesz ... :mdrmed: Przed tym kościółkiem jest "tor saneczkowy" - to właśnie na tym torze się spotykamy. Jesteśmy każdego rana przed 7:00 do mniej więcej 8:00, potem spacerujemy po parku i albo wracamy do domu, albo jeszcze się wracamy na tor - szczególnie jak spotkamy jeszcze jakiegoś psa po drodze - to idziemy dalej pobiegać :evil_lol::evil_lol: Jak jeszcze chcesz coś wiedzieć - to pytaj :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']ale katowice i tak i tak :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dokładnie Katowice - Brynów.[/COLOR][/B]
-
Luna-Rudy potworek i jej przyjaciele witają w galeri.;p
halgre replied to Czarnulka's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i28.tinypic.com/2cn9zef.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://img33.imageshack.us/img33/249/20992477.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]o jejku, bidna malutka ...:crazyeye::diabloti:[/COLOR][/B] [url]http://img266.imageshack.us/img266/74/p1050133.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]wadzą się ... [/COLOR][/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [url]http://img178.imageshack.us/img178/1245/p1050191.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]ło, jak ślicznie prosi ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://img197.imageshack.us/img197/8447/p1050198.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... a óż to za poza :crazyeye::evil_lol: fajne to :multi::multi:[/COLOR][/B] -
[quote name='bianka19']Sieema! :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A sieeema ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='Czarnulka']Hej wam ;) gdzie wy chodzicie na spacerki? czyżby do parku kościuszki?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak, do parku Kościuszki :multi::multi: Mieszkamy niedaleko :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Pestka']No tak, ale ja też mieszkam w Tomaszowie dzielnicy Tomaszowa nie w centrum ale jednak w Tomaszowie, a Ty w Katowicach tak? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak :lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']nie dla mnie ma roznicy bo przeciez to dzielnica katowic!!![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ale nie centrum ...:shake::-([/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][B][FONT=Arial]:razz::razz:ale wam dzikusy przeryły w parku ...masakra :shake: no ale to generalnie wina ludzi , syfią sami a potem strach [/FONT][/B] [FONT=Arial][B] Rozszalalas sie gifkowo :evil_lol:[/B][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano przeryły ... :eviltong: Jestem przecież szalona :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']ale chyba miszkasz w dzielnicy katowic, nie? tylko do centrum katowic od siebie masz dojazd.[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No tak, w dzielnicy - i to jest przecież różnica :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='deer_1987']nie no nie mieszkasz na wsi a w katowicach a to miasto :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Uff ... nie w samych Katowicach, tylko w dzielnicy - a tu jak na wsi ! Do Katowic jest: ok. 10. minut do przystanku autob. + 10. minut autobusem. A pieszo - to zależy jak kto idzie :evil_lol::evil_lol: ale do pół godziny mniej więcej :eviltong: No ...[/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia'][I][B]doberek :loveu:[/B][/I] [I][B]ooo jakie ladniutkie fotaski ....[/B][/I] [I][B]to juz mamy takie kolory ???:crazyeye::crazyeye:[/B][/I] [I][B]:evil_lol:[/B][/I] [URL="http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/be394_7.jpg"][I][B]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/be394_7.jpg[/B][/I][/URL] [I][B]trza sie no wybrac do lasu bo jak narazie to brak czasu[/B][/I] :eviltong: [I][B]jeszcze mi umknie piekna złota jesien???[/B][/I] [B][/B] [B][I]chorerea mam chorane oko i tak trudno sie pisze z tylko jednym aktywnym :evil_lol:[/I][/B] [B][/B] [B][I]buzioleeeee[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Takie kolory zauważyłam na jednym drzewie i zaraz je sfociłam ... :evil_lol::evil_lol: Ale już niedługo myślę będzie więcej takich ...:evil_lol::evil_lol: No, nie przegap - jak tylko będzie złota jesień, to ja nic tylko będę focić !!! A co to masz z tym okiem :crazyeye: Też buziooole ... [IMG]http://i31.tinypic.com/iqho3a.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']tez sie zdziwilam ze dziki w miescie..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ja nie mieszkam w mieście :shake: Nie chcę ! :shake: ! :angryy: ! Park też nie jest przecież w mieście :shake::crazyeye::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[quote name='Darianna']dziki w centrum miasta??????????[/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] tego pełno wszędzie u nas jakiś czas temu na jednym z osiedli było mnóstwo dzików bo ludzie je dokarmiali więc chodziły sobie między budynkami jak koty bezdomne, władze miasta postanowiły się pozbyć bo teoretycznie zagrożenie stwarzały...były tam dorosłe osobniki jak i młode z matkami koło mnie w parku też czasami na dzika można się natknąć choć już rzadziej... chyba było ich za dużo w tutejszych lasach i zaczęli je odstrzeliwać mam piłeczkę i nikomu jej nie oddam :) :cool3::evil_lol: [url]http://i25.tinypic.com/w9fj0y.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Właśnie, właśnie ... ludzie dokarmiają i one sobie chodzą pomiędzy blokami, innymi domami, idą przez ulicę jak gdyby nigdy nic :diabloti: W zeszłym roku tych dzików było u nas zatrzęsienie - pisałam przecież tutaj - jak 12. dzików wyszło prosto na nas rano i jak jedna locha pogoniła Dindka ... Te dziki gdzieś powywozili, ale jak widać, znowu są ... :evil_lol::evil_lol: Teraz widać tylko ślady po nich, czyli urzędują tylko w nocy - nie tak jak zeszłego roku - chodziły sobie w ciągu dnia ... :eviltong::diabloti: PS.: to nie jest centrum miasta :shake:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ul5964_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ys1086_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wv5265_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/eo8909_7.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]I żeby była pełna strona: [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/la6756_anigif-mryg.gif[/IMG][/COLOR][/B]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/be394_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/na9747_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/vw3542_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/uq9759_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pi970_7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nc2926_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lk4965_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/at5952_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/zt4601_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qg6955_7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/bk3864_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/rh296_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/hj1863_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/xy6113_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/rn1101_7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jv9806_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ew1242_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/po4694_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/dd6042_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/mp8138_7.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/se8936_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/nf5732_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/cf3869_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gq3814_7.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/cq4617_7.jpg[/IMG]