Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]aleś nawymyślała :grin:[/B][B]:grin:[/B][B]:grin:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haaa hahahaha haaaa ... nio cio [IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG] Coś z tego se wybiorę i będę się z tobą tak witać np. "doberman" ... a co tam ... [IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/297707/00000028.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale się wypiął [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/297707/00000030.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]pfff ... no nieeee - ładnie to tak mi jęzorek pokazywać :shake::crazyeye::diabloti: Ale swoją drogą - fota jest na medal ! :mdrmed::mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200901/80851/297707/00000036.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]No taak ... wygibugi ...:grin::grin:[IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG] Dindek to samo robi [/COLOR][/B]:grin:
  2. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Doberek ... [IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz023.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ucho jakieś beee ... ble, ble ... :roll: Ale Sarcia, wiadomo fajnista :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  3. [quote name='deer_1987']no mam nadzieje ze bedzie niedeszczowa bo tu deszcze zapowiadaja... Oj nie wiem ile :P zartuje ze 200 :D ale duzo czasami dajesz, podobnie jak ja kiedys ale teraz nie mam czasu focic wiec musze oszczedzac to co mam :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No, ja nie wiem jaka jesień będzie w Szwecji, ale chyba też nie będzie non-stop padać i padać ... :shake: No właśnie ... " podobnie jak ja kiedys" ... :roll: Gdybyś teraz miała tyle czasu co wtedy - napewno nadal byś wrzucała duuuuużo fot :eviltong: No, ale 200. ? :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ja wrzucam jeszcze wczorajsze, a mam dosyć dużo dzisiejszych :mdrmed: Jutro też będę focić, bo też ma być ładna pogoda i podobno do 10. wrz. tak będzie - potem deszcz. Więc jeszcze focenia, a focenia ! :mdrmed::mdrmed: Ja tylko czekam na tą złotą jesień ... :grin::grin:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='deer_1987']no to trzymaj zapas bo jesien idzie i coraz wiecej deszczy bedzie a nie ze na dzien dajesz 200 fot :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wiem, że jesień idzie ... co z tego ? Będą nie tylko deszcze, ale i piękna złota jesień będzie w 1. połowie paźdz., a we wrześniu będzie i słońce i deszcze na przemian ...Zimno może być - to nie przeszkadza mi w foceniu :shake: Ty myślałaś, że jak jesień - to już same deszcze :crazyeye::shake: A pokaż mi tu taki dzień - gdzie wrzuciłam aż 200. zdjęć :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='zuzolandia'][I][B]..no byli :evil_lol: ale padli :evil_lol:[/B][/I] [I][B]witaj kochaniutkaaaaaa :loveu: skad Ty bierzesz te fajowe gifki?[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Kurde, jak to padli :crazyeye: łozarli sie - czy jak [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG][IMG]http://i27.tinypic.com/acsg8h.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]A z różnych stron z internetu - wpisuję w przeglądarkę emoty, albo gify i masz do wyboru, do koloru ... :loveu::loveu: [url=http://www.yelims.com/Smileys-IPB/]Smileys IPB[/url] - tą stronę podpowiedziała mi Ozzulkowa na przykład ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]berczysław :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:grin::grin: Wnet tak poprzełonacomy różne słowa, że po chińsku w końcu będziemy pisać :grin::grin: doberek-berek-berczysław-doberman :grin::grin::grin: -dobek-wyskrobek-:grin::grin: Dobra ... styknie narazie ... :grin::grin::grin:[/COLOR][/B]
  7. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie cofam się bo tak mi net muli i przy okazji też komp że coś mnie zaraz trafi :) [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U mnie też tak wczoraj było i z tego co wiem - nie tylko u mnie ... :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate']:loveu::loveu::loveu: [B][SIZE="5"]proszę się mnie nie spodziewać w szybkim terminie ;) szkoła się zaczęła, a nawet dwie :D[/SIZE][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jak to dwie :crazyeye::crazyeye: A może jakaś muzyczna jeszcze ? Witałam się tu już ? :grin::grin::grin: Nie będę się teraz wracać, sprawdzać :grin::grin: Witam i już ! [/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000053.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ooo, jakie ładne zdjęcie :loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000058.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna fotka ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200906/100992/341037/00000063.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jejciu, jaka roześmiana mordka ... :mdrmed::mdrmed:[/COLOR][/B]
  8. [quote name='bianka19'] Heejka! :eviltong: Ooo.. Jak ty takie cuda robisz? :cool3: Właśnie tego weścika widziałam w Twojej galerii na fotkach :evil_lol: [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Żadne cuda ... :shake::evil_lol: Zgadza się, ale do ciebie też dałam go (ją), bo nie wiedziałam czy u mnie obejrzysz ... :evil_lol::evil_lol: Ten weścik prawie codziennie przechodzi koło nas, nie wiem nawet czy to sunia, czy piesio, ale mogę zapytać tej pani ... :evil_lol: I nie chciał, żeby go pstrykać haha :evil_lol: - uciekał ...:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  9. [quote name='zuzolandia'][I][B]Dziendoberek :loveu:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Doberek ... :multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='bianka19']Dobry.! ;) śliczne zdjęcia :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='Marta_Ares'][url]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ns9412_6.jpg[/url] co tam masz ciekawego:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Zabaweczkę mam ... chcesz ? :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ek8453_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ka3262_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ff4598_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cv3256_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/wk1351_6.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tr8794_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xs3420_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/de9169_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cj6500_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/tx8614_6.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sz6838_6.jpg[/IMG] [IMG]http:/http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mf5720_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ne5882_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/bh2286_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/iz1460_6.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ju2751_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/xw7115_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ns9412_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/gp9029_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/pt6625_6.jpg[/IMG]
  15. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Te fotki na poprzedniej stronie są prześliczne i to dosłownie wszystkie :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  16. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG] [url]http://global.images8.fotosik.pl/87/1fc3040462a7f8ad.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki śliczny portrecik :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B] [url]http://global.images8.fotosik.pl/87/057a62487514a7bf.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]No weź wreszcie wyrwij ten płot czy co ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://global.images6.fotosik.pl/528/07e461f7ee8d0f78.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Bidulka ... ledwo się mieści ... :roll::roll:[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Doberek Zuzie-Fruzie [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG]
  18. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="4"]Doberek ... [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG]
  19. [B][FONT="Georgia"][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Velkommen ...[IMG]http://i27.tinypic.com/a5dt1l.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  20. [quote name='Marta_Ares']swietne fotki szalejącego Dinka:loveu: :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi: Mam teraz zapasik - bo jeszcze niedawno nie miałam ani jednej fotki :shake::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='deer_1987']Kazdy ma swoja zabawke :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak miało być, ale niestety Morfi wszystkie na ogół zgarnia ... :mad:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to się nazywa zachłanność :) wszystkie zabawki zgarnął i jeszcze pewnie wgapia się w następną :evil_lol: [url]http://i31.tinypic.com/xc63op.jpg[/url] witam :loveu::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A żebyś wiedziała ! Morfi z jedną w pysku leci za następną i chciałby wszystkie naraz - nawet jakby było ich 100. ! A jak odgania inne piesy od nich ... :diabloti: Witam ... :multi: PS.: widzę nowy bannerek ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"][SIZE="3"]Cześć ... [IMG]http://i27.tinypic.com/2ugnxut.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][FONT="Georgia"]Też mam weścika :multi::multi:[/FONT][/COLOR][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/1zi076.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/cs2809_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/sd6888_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/mm9687_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/ix8931_6.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img10/obrazki/vp5032_6.jpg[/IMG] [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d.n.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  24. [IMG]http://i27.tinypic.com/34diqts.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2nvawy9.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/1zgvztg.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/opwd8w.jpg[/IMG] [IMG]http://i29.tinypic.com/2igexcj.jpg[/IMG]
  25. [B][FONT="Georgia"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]C.d.:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i31.tinypic.com/xc63op.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/ztd5zo.jpg[/IMG] [IMG]http://i28.tinypic.com/2eweelt.jpg[/IMG] [IMG]http://i27.tinypic.com/2d13b6b.jpg[/IMG] [IMG]http://i31.tinypic.com/apbd5x.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...