Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/sz7895_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kr6061_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ew7510_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/wx2177_3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/sf2474_3.jpg[/IMG]
  2. [B][COLOR="DarkRed"]Trochę fotek zrobiłam dzisiaj, ale takie sobie :p[/COLOR][/B]
  3. [quote name='deer_1987'][URL]http://i38.tinypic.com/2jgzrc.jpg[/URL] Ale papuguja od siebie![/QUOTE] :evil_lol::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]to mi się podoba, świetne jesienne kolorki :loveu::loveu: [url]http://i34.tinypic.com/dcy2l5.jpg[/url] witam :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To zeszłoroczna jesień ... :loveu::loveu: [/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:masz te dziki :evil_lol: Doberek w słoneczną sobotę :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A dziki znowu łaziły w nocy, bo znowu zryte było jak nie wiem co ... :mad: Doberek, ale słońca za bardzo nie było podczas spacerku ... :shake: Dopiero później trochę wychodzi ...:eviltong: A teraz owszem, jest ładnie ...[/COLOR][/B]
  4. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Szykujemy się już na spacerek ... :multi::multi: To narazie ... :multi::multi: Słońca nie ma - jest jeszcze ciemnawo hehe, ale aparat zabieram i zobaczymy, co wyjdzie z tego ... [/COLOR][/SIZE][/B]
  5. [quote name='Rinuś'][B][I]kiedy do Was nie przyjdę to zawsze są zdjęcia...i to jest prawdziwa galeria :loveu::diabloti::diabloti::diabloti:[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]To stare zdjęcia, bo nie mam narazie nowych :evil_lol::evil_lol: Pisałam wcześniej ...:diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Już jest jutro ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Chcesz, żebym w nocy szła do parku zdjęcia robić i żeby nas dziki napadły :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][B]śliczne [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jc4132_wparku26x2008216ry5.jpg[/url] zaje2biste :evil_lol:[url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lk6020_wparku26x2008213fs0.jpg[/url][/B][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięęęęki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='Pestka'][url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pv2448_wparku26x2008079zs5.jpg[/url] :loveu: Ale widać juz - typowo jesienne spacerki chyba?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Pisałam, że to stare fotki ... :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alusia'][URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/mb9940_wparku26x2008026yb9.jpg[/URL] - tylko szkoda ,że te drzewo po lewej - jakby jego nie było było by super ;) [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/dt2279_wparku11112008122gd8.jpg[/URL] dzikie harce :lol: [URL]http://i35.tinypic.com/2cf6wb7.jpg[/URL] - że chce ci się wstawać :roll::evil_lol: [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lk6020_wparku26x2008213fs0.jpg[/URL] jakie zęby :crazyeye: [URL]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gj7474_wparku26x2008150al0.jpg[/URL] cały zaprzęg :razz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='agaciaaa']Cześć :multi: Dobrze, że operacja nie jest konieczna :) Byliście na kontroli? [url]http://i38.tinypic.com/255qf5u.jpg[/url] :evil_lol: próbuje stać na jednej nodze? :evil_lol::evil_lol: [url]http://i38.tinypic.com/2jgzrc.jpg[/url] to mi się podoba :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak, byliśmy - kroplić dalej i przemywać dodatkowo ziołami - może być herbatą :p Jest poprawa.[/COLOR][/B]
  7. [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/lk6020_wparku26x2008213fs0.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jc4132_wparku26x2008216ry5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/kq9393_wparku26x2008273jq3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/dt2279_wparku11112008122gd8.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/in4662_wparku11112008169mm4.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/mb9940_wparku26x2008026yb9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ap1829_wparku26x2008067fw9.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/pv2448_wparku26x2008079zs5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/jq8931_wparku26x2008115yj3.jpg[/IMG] [IMG]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/gj7474_wparku26x2008150al0.jpg[/IMG]
  9. [quote name='as_kate']mieszkasz gdzie indziej, może dlatego :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Moooże ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='gordonowa'][url]http://i34.tinypic.com/mj63gn.jpg[/url] super :loveu: [url]http://i34.tinypic.com/w8uv50.jpg[/url] :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  10. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i36.tinypic.com/2v8juxi.jpg[/IMG] Tyle ślicznych psiurków :multi::multi::multi: A ten jest fajniutki: [/COLOR][/B] [url]http://i600.photobucket.com/albums/tt88/Izabela_124/Inne/Obraz18722.jpg[/url]
  11. [url]http://i37.tinypic.com/c42hg.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Prześliczna fotka :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [url]http://i37.tinypic.com/2u47hw9.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Gołąb - anioł ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i36.tinypic.com/2v8juxi.jpg[/IMG] Ile tu fajnych piesów :multi::multi::multi: Śliczne ![/COLOR][/B]
  13. [quote name='as_kate'] cieszę, się, że smakowyały ;) znaczy się, blachę mi z Dindkiem zwracasz, czy Dindka też zjedliście :razz::razz: [/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dindka se zatrzymałam :evil_lol::evil_lol: jest żywy :evil_lol::evil_lol: [SIZE="4"]Cześć ... [/SIZE][/COLOR][/B][IMG]http://i36.tinypic.com/2v8juxi.jpg[/IMG] [B][COLOR="DarkRed"]Oj, ale miałam tu zaległości :crazyeye::crazyeye: [/COLOR][/B] [url]http://img10.imageshack.us/img10/1556/obraz677.jpg[/url] [url]http://img9.imageshack.us/img9/3748/obraz785f.jpg[/url] [url]http://img12.imageshack.us/img12/5125/obraz128p.jpg[/url] [url]http://img143.imageshack.us/img143/4158/obraz223f.jpg[/url] [url]http://img143.imageshack.us/img143/4158/obraz223f.jpg[/url] [url]http://img225.imageshack.us/img225/4785/obraz227l.jpg[/url] [url]http://img25.imageshack.us/img25/4368/obraz249z.jpg[/url] [url]http://img143.imageshack.us/img143/3431/obraz250.jpg[/url] [url]http://img340.imageshack.us/img340/5168/obraz268.jpg[/url] [url]http://img97.imageshack.us/img97/7489/obraz356.jpg[/url] [url]http://img401.imageshack.us/img401/4673/obraz395z.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]I aż tyle se powybierałam pięknistych fot :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="DarkRed"]Witam ... [/COLOR][/B][IMG]http://i36.tinypic.com/2v8juxi.jpg[/IMG] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06392.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06393.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06395-1.jpg[/url] [url]http://i693.photobucket.com/albums/vv296/Myszka_100/wakacje/DSC06401.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Kapitalne te foty ![/COLOR][/B]
  15. [url]http://i34.tinypic.com/9h6s89.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Z telefonu i takie fajniste zdjęcie :crazyeye:[/COLOR][/B]
  16. [quote name='as_kate']co Ty mi tu wciskasz :o jasne, że miałam i to prawie cały dzień . czyżbyś prognozom ufała :razz: [url]http://i34.tinypic.com/15dw5ky.jpg[/url] jaki zezowaty uśmiech :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]A ja jak idę przed 7. rano do parku to nie ma słońca :shake: dopiero trochę później wychodzi :diabloti:[/COLOR][/B]
  17. [IMG]http://i33.tinypic.com/292wu3a.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/w8uv50.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/dcy2l5.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/260zs5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2cf6wb7.jpg[/IMG]
  18. [IMG]http://i35.tinypic.com/10pxemv.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/28vuiox.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/mj63gn.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/mip2er.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2jgzrc.jpg[/IMG]
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ktoś tutaj mial nieświeży oddech :) [url]http://i38.tinypic.com/110i2xz.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong: [quote name='deer_1987']Juz mam jesienne!! pokechalam jeszcze raz i cieszylam sie pogoda poki drugi raz grad (dowod u nas) na nas nie spadl.. ale ze juz zdjecia mialam to moglam spokojnie do domu pojechac :razz:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to idę zobaczyć ... :multi::multi:[/COLOR][/B]
  20. [quote name='deer_1987']e tam zaraz niezadowolona, ja zaluje ze sama nie mam fotek jesiennych :D[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ahaaaaaaaaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='zuzolandia'] [I][B]...dziendoberek Klachulo :loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]..a ja dzisiaj po poludniu do pracy a potem week wolnyyyy:multi::multi: i se jedziemy z TZ-em na wycieczke dwudniową pozwiedzać czeskie zamczyska :evil_lol::evil_lol:... futra niestety zostają u dziadków :cool3:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Oooo ... to będzie tu zamkowych fot ! Tylko nie zapomnij zabrać aparatu :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  22. [quote name='deer_1987']Juz jak widze jesienne foty..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No i masz ...niezadowolona, bo jesienne ... :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][URL]http://i38.tinypic.com/110i2xz.jpg[/URL] [I][B]Dindek dyskutant[/B][/I] :evil_lol::evil_lol: [I][B]ekleruje cosik fest tymu haskowymu[/B][/I] :diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Alfiemu ... dawno go nie było w parku :shake:[/COLOR][/B]
  23. [IMG]http://i37.tinypic.com/atuq9j.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2rqixzl.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/168e9m0.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2cg2dg9.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/2z9b7l3.jpg[/IMG]
  24. [quote name='zuzolandia'][I][B]stare czy nowe ...wsio rawno byle co oglundac było :eviltong:[/B][/I] [I][B]i dej pryndko bo jo zarozki do arbajtu leca :eviltong:[/B][/I][/QUOTE] [quote name='deer_1987']ja chce zawsze foty i to rozne![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to mocie :evil_lol::evil_lol::evil_lol: zaro następne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  25. [IMG]http://i38.tinypic.com/154am2g.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2465d3t.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/110i2xz.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/15dw5ky.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/keg0zm.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...