Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [quote name='deer_1987']Zycze zeby sie sprawdzilo! ;) Ja mialam dzis jedyny wolny dzien.. tak to nie wiem kiedy sie taki trafi zeby gdzies pojechac pofocic. moze za tydzien w czwartek rano jakby pogoda dopisala..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No oby ![/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Czy ktoś chce stare foty Dindka ? Tak dla przypomnienia ...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/B]
  2. [quote name='deer_1987']Zazdroszcze ze masz wolne weekendy :( u nas jutro i tak ma padac..[URL="http://www.dogomania.pl/forum/13078075-post8637.html"] [/URL][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]U nas ma być bezdeszczowo, a niedziela ma być słoneczna - oczywiście nie wiem czy to się sprawdzi :diabloti: [/COLOR][/B]
  3. [quote name='deer_1987']Tia.. wez nic nie mow o sloncu. bylo ladnie to pojechalam specjalnie na jesienny spacer i skonczyl sie po 20 minutach bo deszcz grad 2 konie i psy.. i musialysmy wracac... a teraz znow ladnie jest :/ ale siedzimy juz w domu tylko mi smutno ze prawie nie mam fot z dziosoiaj :([/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Tak wiem, czytałam u ciebie :diabloti:[/COLOR][/B]
  4. [quote name='as_kate']no wiesz co, ale się wymigujesz :shake: jeśli Ci to pomoze, mogę Ci pożyczyć moje łońce, ja musze siedzieć w domu i mi się nie przydaje zbytnio. :p[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Też chyba nie masz słońca od samego rana :shake:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']To trzeba dłużej spacerować :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Mogłabym, czemu nie - ale sama z zapiętym już Dindkiem, bo inni poszliby przecież do domu i już :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]cześć:loveu::multi: a gdzie foty? :diabloti: [/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niiiima ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][B]Klachanie klachaniem ale trza było wlyż i pedziec ze mosz wolne popołudnie od dogo :eviltong::eviltong: a nie zostawiac nas bez slowa :eviltong:[/B][/I] [B][I]zeby to było ostatni raz :mad: ....[/I][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][/B] [B][I]hihiihihi [/I][/B] [B][I]doberek :loveu::loveu:[/I][/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]:evil_lol::evil_lol: hihihi :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Red"]Jutro pójdę na spacer z aparatem - choćby nie wiem co [IMG]http://i34.tinypic.com/2hyibyu.jpg[/IMG] i zaspokoję wasze żądze [IMG]http://i34.tinypic.com/2hyibyu.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [IMG]http://i36.tinypic.com/261iwxx.jpg[/IMG][IMG]http://i36.tinypic.com/261iwxx.jpg[/IMG][IMG]http://i36.tinypic.com/261iwxx.jpg[/IMG]
  5. [quote name='as_kate']nie było i nie było, teraz weszła i znowu nie ma :mad: jak możesz, najpierw przyzwyczajasz ludzi, że będą mieli masę zdjeć do oglądania, a teraz tworzysz bezrobocie, normlanie! :o[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Nie mam żadnych nowych fot :shake: Może jutro ... zależy jaka pogoda z rana będzie :p Na ogół słońce wychodzi jak już do domu idziemy ...:diabloti:[/COLOR][/B]
  6. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Cześć Klachulo :p[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Cześć :multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']no caly dzien cie wczoraj nie bylo..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Niom ...[/COLOR] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  7. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Prześliczne te portreciki Salsuni :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ojej ... co ja widzę :crazyeye: masz nową psiureczkę :evil_lol: jaka fajna :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  9. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  10. halgre

    Galeryjka Fado

    [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [url]http://img97.imageshack.us/img97/4945/p8280019.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha ... kapitalne :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://img59.imageshack.us/img59/913/p8290013.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:
  11. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Śliiiiiiiiczne foteczki pieseczki :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  12. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  13. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczne biegające rude ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  14. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Słodkie maleństwo :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="DarkRed"]Cześć ...[IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG] Ale psiurek fajnie pozuje, jest taki grzeczny :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/42320/355565/00000005.jpg[/url] [url]http://fotoalbum-eu.s3.amazonaws.com/images1/200807/42320/355565/00000006.jpg[/url]
  16. [quote name='zuzolandia'][I][B]Doberek :loveu::loveu:[/B][/I] [I][B]my tez zara wychodzimy choc wcale mi sie nie kce bo na dworze słoneczko świeci a mimo to zimnooooo jak diabli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: brrrrr[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Ano jest zimno ... :diabloti:[/COLOR][/B] [quote name='Darianna']Ha, znam ból kropienia - jak moim rudym co jakiś czas oczka czerwienieją, to jest zabawa z kropelkami. Na szczęście wystarczy położyć na blacie jakąś smaczną kiełbaskę... i dzieci patrzą się w kiełbaskę jak w obrazek święty, a Pańcia może kropić w pojedynkę :P[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]haha ... dobry sposób :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Cherry']cudniś :loveu:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987']i wrocilas?[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jestem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Dinuś oczęta wyleczy i znów chlopaka nic w oczka razić nie będzie Wieczoreczek :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]I dzieńdobereczek :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia'][I][B]Hello :loveu:[/B][/I] [I][B]tylko nie mów ze jeszcze idziesz od wczoraj[/B][/I] :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='deer_1987']no dziwne ze nie ma Cie..[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Wczoraj przyszły do mnie koleżanki i klachałyśmy se do późna :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
  17. [quote name='as_kate']taką mam słodką nadzieję :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] [quote name='agus5839']Śliczny Dindek:evil_lol:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki za nadzieję :evil_lol::evil_lol::evil_lol: i dzięki za ślicznego Dindka :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dindek merdający ogonem jest super :loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hihihi ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='deer_1987'][url]http://i34.tinypic.com/28ulpg7.jpg[/url] Fajnie ze operacja nie jest konieczna![/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No właśnie :p Ale kłopot z tym kropleniem do oczków, bo Dindek chce uciekać :eviltong: Pańciuś trzyma, pańcia kropli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: A po pół godzinie drugie kropelki ... i tak 5x dziennie :diabloti: Mnie też się podoba ta różyczka :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='as_kate'][FONT="Palatino Linotype"][COLOR="Magenta"][B][SIZE="3"]WITAM W ŚRODĘ![/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [SIZE="1"][I]/Was jeszcze tu dziś nie było?? :o/[/I][/SIZE][/QUOTE] [B][COLOR="Magenta"]A WiTAAAAM ...!!! [/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Ano nie było, ale już jesteśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chociaż zaraz znowu muszę wyjść - ale wrócę :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zbereźnica:evil_lol::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Głodnemu chleb na myśli :evil_lol::evil_lol::evil_lol: no bo skoro masz takie skojarzenia akurat ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Navy"]Cześć ...[/COLOR][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  20. halgre

    Szarek-galeria

    [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Navy"]Cześć ...[/COLOR][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  21. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Navy"]Cześć ...[/COLOR][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Też gratuluję ... [IMG]http://i34.tinypic.com/2hyibyu.jpg[/IMG][/COLOR][/B]
  22. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Navy"]Cześć ...[/COLOR][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz062.jpg[/url] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz063.jpg[/url] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz066.jpg[/url] [url]http://i568.photobucket.com/albums/ss124/agaciaaas/Obraz074.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Śliczna Sarcia :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  23. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Navy"]Cześć ...[/COLOR][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  24. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Navy"]Cześć ...[/COLOR][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  25. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="Navy"]Cześć ...[/COLOR][COLOR="DarkRed"][IMG]http://i35.tinypic.com/10r8qjs.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="DarkRed"]Faaajnie ! A czemu akurat do Opola :crazyeye::evil_lol:[/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...