Jump to content
Dogomania

halgre

Members
  • Posts

    1757
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by halgre

  1. [FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"]Cześć ...[/FONT] Kiedy ta biopsja ?
  2. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/i75zi9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][COLOR="DarkRed"]O tak ... z nad morza to ja lubię :loveu::loveu::loveu: Śliczne fotki ![/COLOR][/B]
  3. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/i75zi9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  4. [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]Cześć ... [IMG]http://i38.tinypic.com/i75zi9.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [url]http://global.images6.fotosik.pl/541/2ef7d86f4d849bdd.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/100/f2fe4e597a78413c.jpg[/url] [url]http://global.images8.fotosik.pl/100/a0384b83bac202cc.jpg[/url] [url]http://global.images6.fotosik.pl/541/9057cc723b4a0068.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Nie wiadomo, które wybrać ... wszystkie takie śliczne :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  5. [quote name='zuzolandia'][SIZE=5][I][B]swietneeee wypelniaczeeeee[/B][/I][/SIZE] :cool3::cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]hahaha :evil_lol::evil_lol: z braku laku ... [/COLOR][/B][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG] [B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Dobranoc ... :p:p:p[/COLOR][/SIZE][/B]
  6. [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Dla zapełnienia strony:[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://i35.tinypic.com/a4pytv.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/50p1qg.jpg[/IMG]
  7. [quote name='Doginka']Po Waszemu to ja jakoś co drugie słowo rozumiem:diabloti:[/QUOTE] [quote name='Doginka']Już mi mózgownica paruje od tłumaczenia tej łamanej polszczyzny:evil_lol:[/QUOTE] [IMG]http://i36.tinypic.com/261iwxx.jpg[/IMG][IMG]http://i36.tinypic.com/261iwxx.jpg[/IMG][IMG]http://i36.tinypic.com/261iwxx.jpg[/IMG] [url]http://i34.tinypic.com/ezludk.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Kurde ... to jest wytrzeszcz ślepia :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [url]http://i33.tinypic.com/978gtv.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Jejciu, jakie to jest śliczne :multi::multi: jaka miłość ...[/COLOR][/B] :loveu::loveu:[B][COLOR="DarkRed"][/COLOR][/B] [url]http://i36.tinypic.com/21a07rk.jpg[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Ale cudeńko ... :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  8. Kurcze ... trzymamy kciuki !!! Biopsja wykaże co to za guz ... musi być dobrze :p
  9. [quote name='akira']Świetna wiadomość[/QUOTE] :multi::multi::multi: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]e tam facet głupi...nie słuchaj dziada :mad: jestem pewna że Dindusiowi pomoże to co przepisał weterynarz :)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Też tak myślę ... :loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  10. [quote name='zuzolandia']PÓŁ NASKFOL PÓŁ RICHTCH :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Że tyż jo na to nie prziszła ...[IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][/COLOR][/B][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG][IMG]http://i38.tinypic.com/9len13.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Marta_Ares']rozumie, ale postaraj sie tym nie przejmowac;)[/QUOTE] [quote name='zuzolandia']...[I][B]No mam nadzieje ze te medykamenty pomogą ...[/B][/I] [I][B]..gadaniem innych ludzi sie nie przejmuj najlepiej skonsultowac to z wetem przy wizycie kontrolnej i wtedy bedziesz miala jasny obraz ...[/B][/I] [I][B]Duzooo mizianka dla choranego Dindusia i buziol w czorny nochol :loveu::loveu:[/B][/I][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Macie rację ! Już przestaję o tym myśleć :evil_lol::evil_lol: A Dindek właśnie został wymiziany i dostał kusiu w nochalek ... :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  12. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Strasznie niewyraźne te zdjęcia.....nie widać całgo komina:roll: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/352225/00000046.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT] :diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Bo była taaaaaka mgłaaa :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Mnie najbardziej się podobają żołędzie ![/COLOR][/B]
  13. [quote name='deer_1987']no widze wlasnie 6 stron tylko w czasuie mojej szkoly... :mad:[/QUOTE] [B][SIZE="4"][COLOR="DarkRed"]Tyyyylko :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/SIZE][/B]
  14. [quote name='Alusia'][URL]http://i35.tinypic.com/2up7gwx.jpg[/URL] - Szaleństwa :multi: [URL]http://i33.tinypic.com/2hhos5h.jpg[/URL] - To mnie się podoba :cool3:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki ... cieszę się :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  15. [quote name='Darianna']A wiecie, co Wam powiem? Mój Mąż już jest bardziej zaseterowany niż ja ;) Wczoraj mi oznajmił: "Wiesz co, jak będziemy mieć kiedyś dom z ogrodem, to weźmiemy trzeciego setera - tego czarnego z podpalaniem" I kto zaprzeczy, że ja nie jestem toksyczna? ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to życzę wam spełnienia tych planów, marzeń ... :multi::multi::multi:[/COLOR][/B]
  16. [B][SIZE="3"][COLOR="DarkRed"]Witamy ... [IMG]http://i37.tinypic.com/aom1k3.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]
  17. [quote name='Marta_Ares']hehehe a ja mialam obiadek lepszy:eviltong:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Jaki, jaki ...???[/COLOR][/B]
  18. [quote name='Marta_Ares']uff to dobrze ze opercaja nie jest koneiczna A tym co powiedzial ten facet sie nie przejmuj w koncu nie on jest wetem:roll:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Masz rację ... ale wiesz jak to jest - mimowolnie się o tym myśli ... :roll:[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]Dzięki za ciasteczka :multi::multi: były pyszne :multi::multi: A tu ci zwracam blachę :evil_lol::evil_lol::evil_lol: wszystko wyżarliśmy łącznie z Dindkiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/SIZE][/COLOR][/B] [IMG]http://i38.tinypic.com/30mll3p.jpg[/IMG]
  20. [quote name='as_kate']to fajnie, ze nic mocno poważnego :multi:[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]W drodze powrotnej taki jeden facet znajomy powiedział "eee to już nie wyleczycie - on będzie ślepnął" !!! Nic nie powiedziałam, tylko leciałam już do domu, ale kurde cały czas mi to nie daje teraz spokoju :angryy:[/COLOR][/B]
  21. [quote name='akira'][url]http://i33.tinypic.com/2hhos5h.jpg[/url] :]]]]]]]]]] [url]http://i38.tinypic.com/1t30wx.jpg[/url] śliczne kwiatki ;p[/QUOTE] [quote name='Darianna']Czekamy na wieści od weta i pozdrawiamy :)[/QUOTE] [quote name='akira']Czekamy ;][/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:hand: witam z rana ale namolny Dindek :) chociaż za ucho podgryzie żeby tylko Morfi wstał :evil_lol: [url]http://i35.tinypic.com/21b2dkl.jpg[/url] teraz prosi :) [url]http://i36.tinypic.com/i3bb4w.jpg[/url] no wstałeś to się mam w kogo teraz wtulać :) :loveu: [url]http://i37.tinypic.com/15o87j4.jpg[/url] [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='as_kate'][url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/im6640_22.jpg[/url] tu jest mężczyzną.... [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/qj2717_22.jpg[/url] a tu już nie?? :o:o:o a z jakiej to przyczyny u weta będziecie ??[/QUOTE] [quote name='Tengusia']jak tam po wizycie u weta byliscie juz ??? my juz po wyniki dalej na tym samym poziome, co zwieksza podejrzenie ze Bolus juz wczesniej mial pogorszone wyniki i ze wypadek z tabletkami tylko ujawnil problem :roll: poki co utrzymujemy leczenie i diete, do tego kontrolny mocz, no i jak wroce z urlopu to pierwsze co pojde na kontrole do naszej pani dr ... wtedy zobaczymy co dalej ;)[/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Dzięki wszystkim za liczne odwiedzinki ... :multi::multi::multi: No więc tak: Ropne zapalenie spojówek (głównie oko prawe); Dr Gierek dał receptę na: TOBREX - krople do oczu, roztwór (antybiotyk) - 5x dziennie, oraz LACRIMAL - zwykłe krople do oczu - też 5x dziennie. Operacja nie jest konieczna, a w piątek do kontroli ![/COLOR][/B]
  22. [quote name='bianka19'][SIZE=5]Mam już 2,000 postów :multi::multi::multi:[/SIZE][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]Gratuluję ... :multi::multi::multi::multi:[/COLOR][/B] [B][COLOR="DarkRed"][SIZE="3"]I znowu jesteśmy :evil_lol::evil_lol::evil_lol: I witamy się :multi::multi::multi:[/SIZE][/COLOR][/B] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ps4708_DSC03900.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/xe5161_DSC03902.JPG[/url] [url]http://www.otofotki.pl/img11/obrazki/ls5214_DSC03909.JPG[/url] [B][COLOR="DarkRed"]Dwie maskotki - przytulanki :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/B]
  23. [quote name='deer_1987'][url]http://i35.tinypic.com/2up7gwx.jpg[/url] Fajnie sie usmiecha!! [B]Dobre lece na spacer i do szkoly!![/B][/QUOTE] [B][COLOR="DarkRed"]No to leć :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  24. [IMG]http://i36.tinypic.com/10mr6n8.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2hhos5h.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/28ulpg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/1t30wx.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/2qwlo1z.jpg[/IMG] [B][FONT="Comic Sans MS"][SIZE="5"][COLOR="DarkRed"]KONiEC [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][IMG]http://i37.tinypic.com/2mra6uu.jpg[/IMG]
  25. [IMG]http://i38.tinypic.com/xpyayr.jpg[/IMG] [IMG]http://i38.tinypic.com/jrpj5v.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2wn1gjn.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/2nbd6bt.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/11lu3r8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...