-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Ja tez jestem u Bialogonkow,kazdemu chcialoby sie pomoc, a to trzeba byloby w lotka miliona wygrac ..i pewnie za malo.
-
Widze, ze za czerwiec braknie , podeslijcie nr konta ,to cos podrzuce.
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Ode mnie poszlo na konto Zosi. -
Urwany łańcuch u szyi,trzęsący się ze strachu..OD ROKU W HOTELIKU
monika083 replied to paula_t's topic in Już w nowym domu
Hehe on wyglada jak moj Bruno i tez taki lakomczuch, jestesmy wlasnie we wloszech i Bruno wcinal dzisiaj krewetki z pizzy:D -
[quote name='Poker']Piękne psiaki i jakie przyjazne do ludzi.To myślę,przede wszystkim zasługa Wojtka ,że jeszcze nie zdziczały. Szczeniorki faktycznie do schrupania. Nutusiu, czyżby zasadzasz się na Czarkę? Fajnie by było. Mieliśmy kiedyś w DT spanielkę przez 3 miesiące, niewidomą.Była bardzo ładna i kochana. W DS też tak jest. Jeżeli Nutusia by wzięła Czarkę , to może do Lilu dać Mikę ? Zakochana w niej Marycha pewnie zadba o kasę , a my wspomożemy. Szkoda ,ze Tolcia posiedzi jeszcze u nas, bo bym którąś z podlotek wzięła.[/QUOTE] no i ja tez wezme na siebie ktoregos bidula, jesli trafi do Lilu. Poker, a z rodzina Tusi jest kontakt? Malunia, mama czesto jeszcze o niej wspomina..
-
Sylwester: 12-letni ONek za TM. Dziękuję wszystkim za pomoc!
monika083 replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Zosiu, jestesmy na urlopie,nie mam jak robic przelewow, wracam do domu w niedziele, to posle pieniazki. -
Wroclaw-psy w potrzebie.Watek informacyjny.
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Pilnie dt potrzebne dla czekoladowych labeczek z pseudo... [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=747392058636509&set=a.189260554449665.45386.131200586922329&type=1&ref=nf[/url]