Jump to content
Dogomania

monika083

Members
  • Posts

    14381
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by monika083

  1. W pierwszej stronie aktualne rozliczenie.czekam na nr konta i jesli przeleje za czerwiec 400 zl to zostanie niewiele .jutro wszystko rozpiszr bo teraz jestem w pracy.
  2. [quote name='Poker']Z tego bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253564-kocyki-materia%C5%82y-szklanki-fili%C5%BCanki-torby-na-zakupy-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-Do-15-06-g-22[/url] utargowałam dla Diego 160 zł. Na jakie konto mam wpłacić?[/QUOTE] Chyba do mnie najlepiej
  3. [quote name='Bonsai']Monika, kontaktowałaś się z rutta w sprawie płatności za hotelik Diego? Płatnośc mamy na ostatni dzień miesiąca (piszę tu, bo masz zapchaną skrzynkę).[/QUOTE] A ja wlasnie czekam na pw:oops: Juz oczyscilam skrzynke,czekam na dane, co ile i do kogo.
  4. Ja tez jestem u Bialogonkow,kazdemu chcialoby sie pomoc, a to trzeba byloby w lotka miliona wygrac ..i pewnie za malo.
  5. Widze, ze za czerwiec braknie , podeslijcie nr konta ,to cos podrzuce.
  6. [quote name='grazia_1979']A moja wpłata co ją dostał Diego w spadku po Zibim nie odnotowana?[/QUOTE] masz racje, dziekuje za czujnosc, to wlasciwie zostalo w sumie 50 zl po Zibim, po wplacie ta maj. Juz zanotowalam,
  7. [quote name='Bonsai']rutta skontaktuje się z Tobą, bo ostatniego dnia miesiąca mamy płatnośc za hotelik - ona ma numer konta. Podeślij jeszcze wujek&ciocia numer konta. :) (ja na śmierć zapomniałam....)[/QUOTE] To prosze o pw. nr konta do wujek&ciocia tez juz poslalam,
  8. Zaktualizowalam wplaty na Diegusia, mamy rowniez 100 zl za transport, z bazarku Hope2 [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/253537-KONIEC!MAMY-POTRZEBNĄ-KWOTĘ-DZIĘKUJEMY-W-IMIENIU-DIEGO!-bazarek-do-30-06-2014?p=22249692#post22249692[/url]
  9. [quote name='Secia']Jak mam zatytułować wpłatę? Za który miesiąc płacę?[/QUOTE] Za czerwiec.
  10. [quote name='LILUtosi']Oj tam, oj tam. Kojce wcale takie złe nie są. Przedsionek jest i izba główna i ogródek dookoła. ;-)[/QUOTE] Takiego Wojtka to Lilu zaraz by do domu na BDT zabrala:)
  11. [quote name='Nutusia']Coś mi się kojarzy, że jest jakaś fundacja Pasterze - tam by trzeba podhalana podesłać![/QUOTE] napisalam do nich wiadomosc na fb.
  12. Hehe on wyglada jak moj Bruno i tez taki lakomczuch, jestesmy wlasnie we wloszech i Bruno wcinal dzisiaj krewetki z pizzy:D
  13. [quote name='Bonsai']Na potrzeby ogłoszeń nazwałam podhalana Baca - czy może być? ;)[/QUOTE] Fajnie, dawno temu, jak jeszcze bylam dzieckem, sasiedzi w klatce obok mieli Bace-,podhalana :) Taaaki kochany byl.
  14. [quote name='Poker']Piękne psiaki i jakie przyjazne do ludzi.To myślę,przede wszystkim zasługa Wojtka ,że jeszcze nie zdziczały. Szczeniorki faktycznie do schrupania. Nutusiu, czyżby zasadzasz się na Czarkę? Fajnie by było. Mieliśmy kiedyś w DT spanielkę przez 3 miesiące, niewidomą.Była bardzo ładna i kochana. W DS też tak jest. Jeżeli Nutusia by wzięła Czarkę , to może do Lilu dać Mikę ? Zakochana w niej Marycha pewnie zadba o kasę , a my wspomożemy. Szkoda ,ze Tolcia posiedzi jeszcze u nas, bo bym którąś z podlotek wzięła.[/QUOTE] no i ja tez wezme na siebie ktoregos bidula, jesli trafi do Lilu. Poker, a z rodzina Tusi jest kontakt? Malunia, mama czesto jeszcze o niej wspomina..
  15. Piekne fotki! Podhalan jest rewelacyjny! Wyglada mi troche na mixa z jakims goldenem.
  16. Oj biedna ta Czarka:( Moze ja do Lilu wyciagniemy? Spanielka powinna szybko znalezc dom.Taki szok, z rozowego salonu pieknosci zza brudne kraty:(
  17. Lilu, ja pisalam, ze jesli wyciagniemy do Ciebie, to biore na siebie koszta hotelu, ale jasne, fajnie byloby chociaz polowe deklaracji dozbierac.Tylko trzeba zdecydowac ktora bide wyciagamy, wtedy zaloze watek.
  18. Zosiu, jestesmy na urlopie,nie mam jak robic przelewow, wracam do domu w niedziele, to posle pieniazki.
  19. To decyduj.moze faktycznie Gucio lub shaggi albo najpietw te dwa szczeniory echh :(niech ktos najpierw spyta Lilu czy przyjmie.ja mam ti tylko komorke .ciezko mi sie poruszac po necie i trwa to wieki.
  20. Zsluchajcie jestem do niedzieli na urlopie i mam slaby dostep do netu.jesli u lilu jest wolne miejsce to wezme na siebie odpiwiedz.finansowa za umieszczonego u niej psa.moze Etna? Trzeba wyciagnac jakas bide!
  21. Pilnie dt potrzebne dla czekoladowych labeczek z pseudo... [url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=747392058636509&set=a.189260554449665.45386.131200586922329&type=1&ref=nf[/url]
  22. [quote name='moca35']witam, przeniosłam swoją stałą 15zł z Zibiego na Diego /na jakie konto przelać pieniążki/?[/QUOTE] Dzieki! Konto to samo ,jak na Zibula, masz jeszcze czy poslac?
  23. Fajnie! Bonsai, jesli mam przelac jakies pieniazki z konta Diego,to pisz mi prosze na pw. Na watku nie wszystko zawsze doczytam.
×
×
  • Create New...