-
Posts
14381 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monika083
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']za sierpień? :)[/QUOTE] za lipiec, za sierpien beda naplywac dopiero deklaracje.Juz przelalam, ale nie mam czasu zaktualizowac, postaram sie dzisaj w nocy. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']na modzele nie ma nic lepszego niż maść propolisowa;[/QUOTE] a co to sa modzele? -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']No to teraz macie cioteczki info z pierwszej reki. Co do chodzenia za czlowiekiem, wiekszosc psow ma tak na poczatku. Znowu zmienil sie dla niego caly swiat i pilnuje tego co ma tu i teraz. Srednio 3 tyg musicie poczekac az sie wyluzuje.[/QUOTE] taaaa..3 tygodnie, moj Bruno jest z nami juz ponad 5 lat i dalej lazi za mna nawet do kibelka :evil_lol: -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
Witamy Rodzine Pluta! Ciesze sie, ze Plutek dobrze sie aklimatyzuje,bardzo sie martwilam o niego. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='asiuniab']ale super, dopiero teraz weszłam, a tu takie zmiany; a skąd Państwo wypatrzyli Plucia??[/QUOTE] z ogloszenia w necie, ale wiecej tez nie wiem, -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='bascha84']Wspaniała wiadomość- miejmy nadzieję, że dla Pluta wszystko ułoży się jak najlepiej. Czy za szybko? Pies i tak wystarczająco długo przebywał w schroniskach, więc nie sądzę, że za szybko. Wiadomo, kontrola podstawą zaufania, jednakże skoro to znajomi znajomych jednej z tutejszych "działaczek" to chyba z tą kontrola też nie będzie problemu myślę i monitoringiem sytuacji. Teraz tylko pytanie do Lilutosi i osoby, do której wędrowały przelewy- czy z pieniążkami się wszystko zgadza, słowem, czy nie trzeba czegoś dopłacać w celu uregulowania wszelkich należności względem Lilutosi?[/QUOTE] Doplacac napewno nic nie trzeba, zrobie wieczorem dokladne rozliczenie,chyba nawet zostanie jakis grosz, to moze przeznaczymy na inna bide-Ale dopoki ds nie bedzie na 100% pewny . -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
[quote name='LILUtosi']Plutek to dobry pies, lubiłam go.[/QUOTE] Lilu, a mozesz cos wiecej napsac ? :razz: Jakie wrazenia? Martwie sie , bo tak to wszystko hop siup.. -
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
zaraz przeleje do Lilu kase, chyba juz wszystkie deklaracje naplynely BUDRYSEK ,mi nikt nie pisal , ze nie bedzie placil. -
~~ Pluto pojechal do DS.Czekamy na wizyte,trzymac kciuki!~~
monika083 replied to monika083's topic in Już w nowym domu
te wykupione przeze mnie na bazarku, chyba jeszcze nie zrobione..bo podalam swojego maila a do tej pory nie dostalam zadnego linku do aktywacji. -
Bongo łagodny 4 letni psiak w typie astka już w SWOIM DOMKU !!!!!!!
monika083 replied to Mysza2's topic in Już w nowym domu
ale to slodki bobas:) -
PRYMKA i NIMKA - uciekły dzięki Wam przed Radysami. Dziękujemy :)).
monika083 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Dogo07']Nie każdego stać żeby być dt. A zwykły psi hotel to bierze ok 20- 25zł za małego psa na dobe. Dzisiaj Jola napisała mi że nie dadzą rady z transportem Prymki w ten weekend, więc trzeba czekać na przyszłą sobotę. Zbliża sie przepełnienie punktu, a tam takie kochane starsze psiaczki , zajrzyjcie prosze :( : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246527-Trzy-starszaki-nie-poradzą-sobie-((-POMÓŻ-OGŁASZAĆ-!!!?p=21230465#post21230465[/URL].[/QUOTE] moze jakis inny transport by sie znalazl? -
PRYMKA i NIMKA - uciekły dzięki Wam przed Radysami. Dziękujemy :)).
monika083 replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
sliczna bidulka, wyciagnijcie juz ja do tego dt.. -
Ona jeszcze sie stresuje, czesto pieski w nowych domach nie zalatwiaja sie. ..to nerwy.Bidulka kochana.
-
a ile pieniazkow zostalo, moze podzielic miedze Pepe a Prymka? Ja ,jak juz pisalam deklaracje przekaze na Prymcie, trzeba jej pomoc!
-
no nareszcie jakis pozytyw na dogo:) Pewnie mala jeszcze sie troche stresuje..kilka dni i bedzie dobrze.Wazne ,ze zjadla:)
-
Trzymam kciuki za Nucie:loveu: a Prymka sliczna...jesli uda ulokowac sie ja na miejsce Nutki ,to przekaze dekaracje na nia.
-
Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!
monika083 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
pewnie jeszcze pogoda robi swoje, -
ojej ale fajnie,