Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. ayame, a podalas nelci wegiel leczniczy ? my zawsze najpierw wegiel podajemy, jak on nie pomaga, to antybiotyki. i oczywiscie glodowka. pojutrze wylot eh... :(
  2. Ciesze sie bardzo, ze juz sa bezpieczne :) elik , wrzucisz nam zdjecia, jak beda juz u Ciebie? :)
  3. [quote name='AnnaA']Nie znalazłam swojej deklaracji w poście 38 i stąd moja uwaga. Czy konto podane w poście 69 jest aktualne?[/QUOTE] CHODZI O TWOJĄ DEKLARACJĘ JEDNORAZOWĄ? powtarzam, już dawno jest w pierwszym poście. Proszę zajrzeć. w poście mdk - nr 38 - są deklaracje[B] z facebooka. [/B] Bardzo się cieszę, że Kruczek już bezpieczny !! :) dziekuję, sylwio !!!! Przypomnijcie mi proszę, czy miesięczny koszt Kruczka to 300 zł ? czy 350 zł ? Wpiszę w pierwszym poście. mdk - czy mam tu robić rozliczenia ? chodzi o wpłaty na konto fundacji i wydatki. Musimy na bieżąco wiedzieć, jakie jest saldo psiaka...
  4. [quote name='anica']... Doda całą decyzyjność pozostawiam Tobie! jeśli masz jeszcze jakieś inne pomysły... proszę bardzo :) ja stawiam się do podrzucania ;)[/QUOTE] oj, głupio mi,bo nie potrafię tak decydować o rzeczach, które nie są moje... ale skoro nalegasz, dzięki :) to już jeden dzień !!!! Jutro przeleję kikou 100 zl, za marzec. Sunia2000, a o której planujecie wyjazd ? daleko masz ?
  5. [quote name='bric-a-brac']Yuma się nie odzywa, bo umarł jej zasilacz od komputera. Jak go wskrzesi, to zajrzy.[/QUOTE] trzeba podjąć akcje ratunkową :cool3:
  6. doszlo 10,00 zl stała od asikowska :) dziekujemy!
  7. Jestem. Zapisuję.Pozniej przeczytam.
  8. [quote name='ana666']co u suni?[/QUOTE] no wlasnie, cisza sie zrobila....
  9. [quote name='Marycha35']Spoczko Doda, dzięki za info:) Cholera, troszku zachodu z tymi fantami...[/QUOTE] niestety :( chcialam tam podjechac w czwartek ale nie mialam przy sobie gpsa a bylam w pracy, wiec zapytalam figu jak tam dojechać z mojej pracy bo to w jednej miejscowosci, nie dostalam odp... wczoraj nie moglam, spieszylam sie do domu, moja kotka miala operacje we wtorek i jezdzimy codziennie na zastrzyki pooperacyjne.... nie wiem kiedy odbiore, musze wziasc gps i przed praca odbiore. Od niedzieli mam nocki.
  10. Gajka... co ty wyprawiasz:shake: siedzisz ciągle tam, zamiast ruszyć tylek do DS....
  11. jak wyglada sytuacja finansowa Morgana ?
  12. [quote name='anica']Doda wczoraj poleciała paczucha do Ciebie z fantami na bazarek dla Cejlonka :) ...już tak blisko do niedzieli:multi:[/QUOTE] bardzo dziekuje :) :) :) rozumiem, ze cel ma być tylko jeden? tak, niedziela juz jutro :multi: sunia2000, pamietaj o zdjeciach bo dostaniesz porządnie:mad::evil_lol:
  13. odrobaczyc koniecznie, tylko raz nie wystarczy.
  14. [quote name='Radek']Na razie deklaruję dla emeryta 10 złotych miesięcznie (już nawet nie liczę która to moja deklaracja, stąd kwota nieduża). Pierwszą wpłatę będę mógł zrobić dopiero po wypłacie, czyli po pierwszym:( W tej chwili mam zupełnie pustą "psią kieszeń" Jeśli ta dycha co miesiąc się przyda proszę o info.[/QUOTE] dziekuje bardzo, juz Cie zapisuje :) [quote name='Radek']Poproszę o zapisanie stałem deklaracji od kwietnia:) Jeśli to nie byłby problem to będę wdzięczny za przypomnienie pod koniec miesiąca, trochę deklaracji mam i boję się że mi umknie:oops:[/QUOTE] Nie martw sie. Dostaniesz po kilkanascie pw z przypomnieniami :evil_lol: [quote name='AnnaA']W zestawieniu nie widzę deklaracji z postu 33[/QUOTE] hmm?? post 33 jest mój z tego co widze jesli chodzi o Twoja jednorazówkę to juz dawno jest wpisana z jednorazowymi deklaracjami
  15. to figa pozniej pojedzie do Ciebie, anna666 ?? arim - zalozmy watek temu stasiowi :(
  16. Super wieści czytam po raz drugi :evil_lol: trzymam mocno kciuki !!!! transport jest ??
  17. ehh... trzeba zadzwonić do kierownika schronu, przedstawić cala sytuacje i zapytać, czy sie zgadza na wydanie balbinki do dt.... nie ma sensu gadać z wolontariuszką, bo nie ona tam rządzi..
  18. Ja jutro tzn. dzisiaj będę rozwieszać :)
  19. i przeogromnie sie ciesze, że jedzie razem z Klusią. Bedzie jej lzej z przyjaciolka przejsc przez to wszystko. To oczywiste, ze podroz i nowe miejsce bedzie dla nich stresujace. . .
  20. [quote name='paula_t']Ale się cieszę, że dziewczyny już niedługo opuszczą schronisko!:multi: Nawet nie wiedzą co je czeka ;)[/QUOTE] dokladnie, jeszcze nie wiedza :) ależ sie zdziwią!!!:cool3:
  21. Super wieści :) :) :) tylko dlaczego mało takich domków ????? a zwierzaków w potrzebie sporo . . . no to czekamy na zdjecia z nowego domku :)
  22. [quote name='Hałabajówka']Dziękuję za chęć pomocy, ale dzisiaj się udało zapiąć transport już na ostatni guzik i mam nadzieję że się do soboty nie nie zmieni. ..[/QUOTE] ciesze sie, ze transport juz jest :) jak cos, piszcie do mnie.
  23. bazarek otwarty juz :) zapraszam : [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251726-Bezimienna-matka-z-bezimiennym-syneczkiem-BAZAREK-IMIENNY-Z-NAGRODAMI-!!-do-29-03?p=21969192#post21969192[/url]
×
×
  • Create New...