[quote name='anica']Ja również witam Cejlonka :) dobrze się dzieje u dziadzia teraz :)... ja mogłabym wesprzeć fantami ,gdyby ktoś mógł zrobić bazarek( niestety na razie mam ograniczenia czasowe i nie mogę sama czegoś zorganizować:roll:) proszę pomyślcie ;)[/QUOTE]
możesz do mnie wysłać ale lepiej do cancer43 jesli sie zgodzi, ma jeszcze inne fanty...
ja bede robiła kilka bazarków.. dziękuje bardzo!! :)
[quote name='sunia2000']Ok, skoro taka decyzja większości to zapakuje Cejlona i zawiozę w najbliższą niedzielę. Do sob włącznie niestety pracuje:(
Koszt paliwa to ok 80zł.[/QUOTE]
Dziękuje bardzo !!!! :)
Kochani, z pieniązków Cejlona dajemy na paliwo czy zrobić bazarek kilometrowy ? np 1 km 1 zł, potrzeba 80... jak myślicie ?
jeśli bazarek, mogę jeszcze dzisiaj zrobić. .
[U]Doszly wplaty:[/U]
Javena 5 zł
Skarpeta Talcott 100 zł
agat21 10 zł
panna Marple 50 zł
AdamBigDog 20 zl
Dorcia2 20 zł
Nuncek 20 zł
[B]Monika N. 10 zł[/B] nie podała nicka, nie wiem kto to.
Szira 10 zł
figbast 20 zł
[COLOR=#ff0000][B]BARDZO BARDZO DZIĘKUJEMY !!!! [/B][/COLOR]:multi: