[quote name='dorcia2']pieniążki dla misiaczka poleciały, przesyłam dla niego buziaczki:calus:
tak, niestety to prawda i to jest bardzo smutne:shake: pracuję w dużej korporacji i jak była zorganizowana zbiórka na rzecz zwierząt ze schroniska to zapełnione zostały tylko dwa małe pudełeczka, taka to znieczulica i tacy to niby dobrzy ludzie a większość tylko gadać potrafi a szkoda im nawet 5zł na puszkę dla bezdomnego zwierzaczka :angryy:[/QUOTE]
dziękuję, jak wpłyną to odnotuję.
Niestety, to prawda co napisałaś wyżej. Może się mylę, ale wydaje mi się ze bogatym ludziom (czyt. dobre życie prowadzą) szkoda nawet 5 złoty dać zwierzętom.. i są obojętni ..... oczywiście, że nie każdy taki jest, ale większość. Ja opublikowałam na FB wydarzenie Fileta, zobaczył kolega z pracy i dał 20 zł, a w pracy wszystkim o Filecie powiedział. Niestety nikt nie przyszedł.
[quote name='Zosia123']Dziewczyny, najpierw musi być komplet deklaracji, bo biedna kikou i tak już ma pod swoimi (anielskimi) skrzydłami cały komplet dziadków. Przepraszam, że tak się tu wtrącam, ale miewałam i nadal miewam psy w hotelikach na ogromnym minusie i wiem, co to znaczy.[/QUOTE]
Cejlon ma 160 zł stalych deklaracji, jednorazówki, dojdą jeszcze bazarki. Niech już jedzie. Sama sunia2000 pisała na pierwszej stronie że jest do wyciągnięcia nawet na przedwczoraj :( wiem o kikou,że ma tyle psów. rozmawiałyśmy na pw. Ma ogromne serce :loveu: