Jump to content
Dogomania

Doda_

Members
  • Posts

    11293
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    7

Everything posted by Doda_

  1. [quote name='Ayame Nishijima'] Bywał juz na zewnatrz, zawsze trzymał sie Pani... I nagle czmychnął [B]przez uchyloną bramke, kiedy Pani wychodziła wieszać pranie.[/B] Igor przepadł. Najgorsze, ze zamówiona adresatka nie przyszła i psiak jest nieoznakowany. Pani wydrukowała i rozwiesza ogłoszenia, w miejscu, do którego w Kłaju trafiaj najpierw bezdomne psy wszystcy wiedzą... Ale malo to bezdomniaków albo chodzących luzem plącze sie po wsiach?.[/QUOTE] Tu czegos nie rozumiem... czyli pani wiesza pranie poza ogrodzeniem ?
  2. [quote name='kikou']będę robić zdjęcia ale na pewno nie co dwa trzy dni, ręczę że od niedzieli(z niedzieli są ostatnie zdjęcia, a dzisiaj mamy środę) psinek nie zmienił się nawet minimalnie[/QUOTE] oczywiscie ze nie co dwa/trzy dni :) Zdjecia są z auta, a ja chcialabym zobaczyc Cejlonka wsrod starowinek:) cieplej nam sie na sercu zrobi... oczywiscie, jak tylko znajdziesz na to czas. Oglaszamy Cejlonka czy zostaje u Ciebie dozywotnio ?
  3. Jestem na zaproszenie. Dziękuje :) poczytam później.
  4. Jeszcze trochę a będzie z niego urwis :evil_lol:
  5. Przedwczoraj uciekł a dopiero dzisiaj wiecie ? 2 dni, to może być już poza miastem.
  6. [quote name='kikou']odżywka dla psiaka dotarła dzisiaj - dziękujemy, a sam Cejlonek już się zadomowił, juz nie jest nieśmiały jak w pierwszy dzień, to starowinek ale bystry chłopak, już zna rozkład dnia.. nawet wybiega (no tak powoli, swoim tempem) nam na spotkanie i macha ogonkiem jak usłyszy, że się majstruje przy bramie. Już zrozumiał że wyciągamy ręce w jego kierunku do kiziania i nie odsuwa się i, tylko nadstawia główkę, apetyt mu bardzo dopisuje, nawet dziabnął (ale tak niegroźnie mniejszego kolege który chciał mu skubnąć smacznego kąska) Dzisiaj skrobał w drzwi nad ranem jak potrzebował kupkę zrobić. Bardzo fajny psiak z niego jest, stareńki ale naprawdę świetny.[/QUOTE] Dziękuje kochana za relacje :) jak znajdziesz czas to zrób zdjęcia :)
  7. Banerek Filona wkleiłam w pierwszym poście.
  8. [quote name='kolejna kobietka']3 nie mozna :eviltong:[/QUOTE] wydawalo mi sie ze widzialam gdzies w podpisie tyle banerkow..
  9. [quote name='kolejna kobietka']Banerek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250659-FILON-już-w-hoteliku-)-poznaje-świat-po-9-latach-w-schronie-szukamy-DS-!"] [IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/203/03kt.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] dziękuje bardzo!! jak ja mogę zmieścic w podpisie 3 banerki ?? nie wychodzi mi :placz:
  10. zapisuje watek....pozniej poczytam....
  11. marra, Ty juz wszystko napisalas..:( Wątek moze nie zamykaj ? ktoś zawsze tu przyjdzie zeby sobie powspominac...
  12. Biorac mlode psy nikt nie moze byc pewny, ze zachoruje dopiero jak bedzie stary.. kazdy w kazdej chwili moze powaznie zachorowac... wiec nie bardzo rozumiem, dlaczego nie chcą staruszkow.. eh :(
  13. Myślę nad bazarkiem.. jak coś wymyślę , to zrobię. Ten wątek jest Aiszy i maleństwa ? A pozostale pieski nie mają? Jutro tam podjadę nakarmić.
  14. Świetny Kruczek :loveu: łagodny do wszystkich psów?
  15. [quote name='Alla Chrzanowska']Będę grzecznie czekać, tylko proszę - daj znać jak wystawisz ręczniki. I na ten od Anica chętnie zajrzę... Chyba, że tu wkleisz link, to sama znajdę:)[/QUOTE] Będę pamiętac, oczywiscie :) z rzeczami od anica- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251851-Ciuchy-torba-dla-staruszka-CEJLONKA-Do-02-04-godz-20-00?p=21982308#post21982308[/url] plecak od bea100 :) dziekujemy i zapraszamy!
  16. Kama tydzień temu miała sterylizację, w piątek zdjęcie szwów. a tak leniuchują moje kochane potwory: [URL=https://imageshack.com/i/f1l6p7j][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/541/l6p7.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='Zosia123']Tak, w kojcu. Na szczęście robi się ciepło.[/QUOTE] Wiesz, że prawie wszędzie w hotelikach psy śpią w kojcu. Cena dużo wyższa. 250 zł to mało, wiesz może czy mają tam domowy hotelik ? Oni nie wchodza na dogo ?
  18. Zrobiłam Cejlonkowi bazarek z rzeczami od anica, ale nie dokończony jeszcze... a bazarek z ręcznikami bedzie pozniej.
  19. Rachunek za hotel: [URL=https://imageshack.com/i/n71p0jj][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/835/1p0j.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='mdk8']mam zdjęcia Kruczka , ktoś może je wstawić? Ja nie umiem :oops: . Mogę przesłać na emaila.[/QUOTE] mozesz mi podeslac. [email][email protected][/email] tylko daj znac jak to zrobisz bo ja rzadko na poczte zagladam..
  21. założyłam wątek kolejnemu staruszkowi -zajrzyjcie proszę :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251848-KAJKO-psi-staruszek-s%C5%82aby-psychicznie-i-fizycznie-z%C5%82e-wyniki-bada%C5%84-DT-NA-CITO!?p=21981526#post21981526[/url]
  22. Założyłam wątek Kajkowi - staruszkowi w Rudzie Śląskiej...zajrzyjcie :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251848-KAJKO-psi-staruszek-s%C5%82aby-psychicznie-i-fizycznie-z%C5%82e-wyniki-bada%C5%84-DT-NA-CITO!?p=21981526#post21981526[/url]
  23. Rozliczenie to podstawa.. powinien być na tym wątku... rozumiem, że dziewczyny z własnej kieszeni pokrywały koszty leków, wizyt itd, ale rozliczenie musi być. Jest bazarek na spłatę długu, ale pytanie ile dług wynosi ?
  24. [quote name='bea100']Wspaniale, cieszę się, dzięki, im szybciej Cejlon dostanie Inflamex, tym dla psinki lepiej :)[/QUOTE] Kochana, twoja wpłata już doszła :) dziękuję bardzo w imieniu staruszka !!!
×
×
  • Create New...