-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Dzięki chociaż za podnoszenie, a może jednak ktoś wypatrzy...
-
Ma ktoś może kącik na potymczasowanie tej malutkiej terierkowatej miłej suni:cool3:?? Sunia miała cieczkę, trzeba ją wysterylkować. Oczywiście ktoś, kto by się zdecydował (pliss) nie poniósłby żadnych kosztów;) związanych z utrzymaniem małej. Jej historia jest zdumiewająca. Od jakiegoś czasu plątała się z psami w Fastach, a któregoś dnia pojawiła się koło działek na 27 Lipca (prawdopodobnie zagoniły ją psy). Teraz znowu jest w Fastach na terenie zakładu, gdzie chcą się jej pozbyć:-(. Nie wiem jak ta malutka dotarła tam i z powrotem po tak ruchliwej (!) trasie:roll: (10 km w jedna stronę), ale czas, gdy jej nie było w Fastach zbiega się z tym kiedy była na Wygodzie; kolor, wielkość też się zgadza. Ponieważ widziałam suńkę na własne oczy, to oczywiście chciałaby się jej pomóc. Wiem, wiem, że jest schronisko, ale najpierw szukam lepszego rozwiązania... [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1104/9965a4af694dec6emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl][img]http//images46.fotosik.pl/1249/63d842d5c3194a00med.jpg[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1249/63d842d5c3194a00med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1238/8d6f61bafcd19bb8med.jpg[/IMG][/URL]
-
Schronisko w BIAŁYMSTOKU !!! Szukamy DS i DT. Potrzebne ogłoszenia !!!
dreag replied to a topic in Już w nowym domu
Dlaczego??? -
Temat suni z jednostki wraca. Znów ciąża i znów szczeniaki...
dreag replied to yup's topic in Już w nowym domu
Jeśli szczeniak/szczeniaki chodzą za matka, to jak nawet tylko ona się złapie, to raczej małe nie odejdą od klatki;). Z chęcią się dołożę do sterylki, zresztą już to kiedyś mówiłam [B]yup[/B], która pewnie zapomniała:eviltong:. -
No kurczę, a Ruda już wiedziała, że tam jedzenie i pewnie by wróciła wcześniej czy później. Szlag!!!!! Całe szczęście, że nic się nie stało...
-
Nie wiem jakim cudem, ale jakoś do tej pory nie trafiłam na wątek:roll:. Jednak z końcem roku się udało, dzięki małym podpowiedziom;). Trzymam kciuki dziewczyny:).
-
Psiejska szarańcza czyli Murzynek, Tosia i Pestuszka :)
dreag replied to tłamsik's topic in Foto Blogi
Pozdrawiam z końcem starego roku i życzę wszystkiego najlepszego w nowym:). [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1289/431546f2afeab489.jpg[/IMG][/URL] [B]Tłamsik[/B], nie było gdzieś tam u Was białej terierkowatej suni w cieczce?? Wczoraj była na 27 Lipca i gdzieś zniknęła. -
Na BO ktoś chcial kupić konia, może Mikiego podesłać, jako pociągowego;). Ale chlopak sobie poszaleje:).
-
:thumbs:Trzymamy kciuki! [SIZE=2]Oby nie dał chłopak plamy:oops:.[/SIZE] [SIZE=1][/SIZE] [SIZE=1]A domku szukajcie "w razie czego";). [/SIZE]
-
Killer już za TM [*]. Dług u weta został:(
dreag replied to a.s.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Sigourney.Weaver']....Staracie się „uratować” kundla, który obok dogo nie leżał. ... To jest jakiś biały kundel, pomiot pseudohodowlany, a nie rasowy pies , więc nie róbcie krzywdy rasie i nie piszcie, że jest DA !!! Skomentuję to tak: PRZERAŻAJĄCE! Brawo, miłośniczko (tylko czego?)!!!! I dodam - tak, staram się ratować każdego KUNDLA. I uważam, że każdy zasługuje na szansę, czy jest człowiekim, psem czy innym żyjącym stworzeniem. Zwłaszcza jeśli to, jakim jest, zawdzięcza ludziom, przez których takim się stał. Smutny koniec tej historii. -
Ogłoszenia bez zdjęć to lipa. Ma allegro? Mogę mu wystawić. Pomysł na dt był w moim poprzednim poście. Można też wykupić pakiet ogłoszeń na cała Polskę. Był w Pupilach w Porannym?
-
Jeśli leży Wam na sercu los tego psiaka, to sprawdźcie koniecznie do jakiego schroniska miałby trafić:roll:. Trzeba zadzwonić do Urzędu Gminy i zapytać, gdzie trafiają odławaine przez nich zwierzęta. A może w ogóle nie mają z nikim podpisanej umowy, to nie zajmą się, albo sprawią, że zniknie problem...:shake: Ten psiaczek ma szramy od walk. Albo walczy z psami i zwycięża albo jego gryzą. W niekontrolowanym schronie zostanie zagryziony. Przykro to mówić, ale to niestety prawda. Jeśli nie macie miejsca, to może w grę wchodziłby hotel, dt płatny? Kosztuje to ok. 300 zł miesięcznie i wtedy szuka się na spokojnie domu. Wcześniej czy później się to udaje. Nie raz wielu z nas to przerabiało, ale trzeba naprawdę chcieć i być zdeterminowanym do pomocy. To podstawa. Zbiera się grono osób, które deklarują co miesiąc albo jednorazowo jakąś składkę i miarka do miarki... Jest wiele wątków psiaków, które dzięki takiemu działaniu grzeją już dupkę w swoim domku. Ogłoszenia, ogłoszenia, ogłoszenia... W innym przypadku już by nie żyły, albo wyglądały nadal zza schrniskowych krat. Wykorzystałyście u siebie już wszystkie możliwości?? Wszystkich znajomych i znajomych znajomych czyli nieznajomych;)? Napisz, co Ci powiedzieli o schronisku.
-
Killer już za TM [*]. Dług u weta został:(
dreag replied to a.s.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Skoro jest tyle osób zainteresowanych losem psa... Najlepsze co możemy teraz zrobić, to zachęcić opiekunów i wesprzeć ich finansowo, by mogli być pod fachowym okiem szkoleniowca. Nie zostawiajmy ich samym sobie, pomóżmy. Proponuję się na tym skupić. Na ten cel dokładam 100zł. -
Killer już za TM [*]. Dług u weta został:(
dreag replied to a.s.'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='wrona513'] bo dla mnie pies ktory raz ugryzl ugryzie drugi to tak jak z czlowiekiem zlodziej ktory raz ukradnie ukradnie i drugi raz. ( To niestety, a raczej stety nieprawda... [quote name='Proxima']Moja suka, kiedy się do nas przybłąkała, to siedziała za garażem trzy dni z paszczą jak krokodyl - nikt nie mógł podejść, nie mówiąc o dotknięciu. Do teraz toleruje zaledwie kilka osób, a akceptowanie każdej kolejnej trwało wiele dni. Jednak nie mogłabym sobie wyobrazić bardziej kochanego i oddanego psiska - miłość nie zawsze jest łatwa, czasami trzeba jej pomóc [quote name='LILUtosi'] ...najpierw spędził chwile zgrozy w lesie, później wybawca, po czym znowu świat legł w gruzach i trafia do kolejnego domku, i znowu do kolejnego. Człowiek by się pogubił. 1/3 psów naszych zachowałaby się w takiej sytuacji niepożądanie. Tyle, AŻ tyle... -
Macie jakieś zdjęcia psinki? Mam nadzieję, że znajdzie super domek.
-
Kaszanka, leniuchu, wstawiłam te zdjęcia, które wysłałam Ci na maila;) Niestety, tak jak przewidywałam, nie są najlepszej jakości.... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1094/0b7a9fe03cb77772med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/1244/0b2ba5be1817e76cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/1239/4f620c35aaac4c3fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Skoro tak się zachowywał, to będzie bardzo trudno znaleźć mu na chwilę obecną kogoś "na stałe", kto za chwilę nie będzie miał dośc:(. Moim zdaniem, żeby jakaś adopcja się udala, on MUSI najpierw być w jakimś dt, gdzie się zadba o to, by nie uciekał, by nauczył się pewnych zachowań, dowiedział się, że w jednym miejscu, przy człowieku też jest dobrze;). Do tego trzeba jednak wieeeele cierpliwości:diabloti:. On jest po prostu nauczony łazęgowania, poczucia wolności, jak wiele bezdomniaków. Potem właśnie uciekają, demolują, a ludzie, którzy maja słabą wolę i tak naprawdę nie do końca naprawdę im zależy, reagują złością, niechęcią i mówią, że "z tym psem już się nie da nic zrobić":roll:. On potrzebuje kogoś, kto będzie z nim chodził na smyczy, uczył swojej obecności i nieobecności, a przede wszystkim zabezpieczył teren od ucieczek. Brzmi ciężko, ale się da:p. Na pewno. Nie wierzę, że są psy, które nie chą być z człowiekiem. One czasem tylko tego nie umieją albo zapomniały. Trzeba im pomóc to poznać i będą szczęśliwe:lol:. Ale się wymądrzyłam:oops:. Ale to po, to byście nie rezygnowały i się nie załamywały. Szukajcie dalej "fajnego ludzia", uda się, zobaczycie;).
-
Co z psiaczkiem? Widziałam biedulka na BO. Wyślijcie go do Porannego, w soboty ukazuje się dodatek "Pupile", to bezpłatne: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Szkoda, że nie ma komu wziąć go chociaż na tymczas...
-
Ma cały czas allegro. Nikt z nikąd się nie odzywa? :( [B]Asika5[/B], jakoś w końcu może po świętach odbiorę te swoje fanty, bo się nazbierało;). Jak chcesz to kasę wpłacę na konto, tylko wyślij mi je.
-
Włości piękne, zazdraszczam:lol:. Doskonałe dla ludzi... i zwierząt:evil_lol:. Moje psice jak zwykle narobily rabanu:eviltong:. Najgorzej miały koty. Moje miłośniczki tych futrzaków zagoniły jednego biedaka na drzewo, a drugi czmyhnął czym prędzej między cegły na posesji obok:oops:. Zdjęcia wysłałam Ci na maila, bo coś fotosik się nie otwiera:roll:.
-
Kaja - sunia która pokonała chorobę i jest szczęśliwa
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Fajnie się czyta takie wieści:lol:, tylko z tym sikaniem... Na allegro są takie prześcieradła od spodu nieprzemakalne, można by je stosować jako "narzutę". Myślałam o tym, bo od czasu do czasu też psy potrafią mi zrobić taką niespodziankę, jak im za długo beze mnie (nie wiem która, bo za ogon nie złapałam:diabloti:). -
Słomka - prawie metr psiej miłości i łagodności - w DS z marzeń!
dreag replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Szczęściara:):loveu::multi:! -
Przecież to świetny prezent:diabloti:!
-
Iwo (schroniskowy Witalis) zostaje DT zakochało sie w chłopaku :):)
dreag replied to psi's topic in Już w nowym domu
Ale przystojniak w tym moro:lol:, ciekawe co będzie nakładał jak mrozy przyjdą:eviltong:. -
Co do filigranowości to szybko można to "poprawić":evil_lol:. Mi się niechcący to zdarzyło, mam niezłego klocka:oops:. Dzwoni ktoś, pyta, czy nic:roll:?