Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Powodzenia w akcji odbicia suni:thumbs:. Poza tym nie dopełniła obowiązku umowy, to niech nie przegina, bo chyba jest zapis, że w takim przypadku można odebrać psa??? Na Policję z nią :mad:jakby coś nie szło!
  2. [quote name='mestudio']Dziewczyny, naprawdę wspaniała robota i pomysł do wykorzystania na przyszłość w takich sytuacjach.[/QUOTE] Dzięki za duchowe wsparcie i obecność na wątku:). A pomysł przerobiony nie raz, polecam;)
  3. No można się wkur...:angryy: Co za tumany chodzą po tym świecie...:mad: Podnoszę chociaż...:roll:
  4. [B]Jaanna019[/B], podziękuj jeszcze jednej osobie - bardzo miły ten Pan od Ciebie:), pomógł nam się zapakować, a już myślałam, że nie wlezie to wszystko do auta. Jednak, co męska ręka, to męska...
  5. [quote name='jaanna019']a co ona ma na ziemi? Mam nadzieję, że styropian?[/QUOTE] Styropian, styropian, taki z rantami, jak się patrzy:). Przykleiłyśmy kartkę, żeby nikt nie niszczył, że próbujemy pomóc psu, może jak ktoś znajdzie, to chwilę się zastanowi... Konik nie boi sie błysku flesza, za to wtedy ochrzania, znaczy się szczeka:).
  6. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1315/5983e6d886a996f9med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/1261/b9b64ef1c92805f5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1260/e04f2f268f6ece60med.jpg[/IMG][/URL]
  7. No to jesteśmy:lol:. Buda zrobiona ze styropianowych bloczków obłożonych kartonem i oklejonych folią (superasta robota [B]jaanny019:)[/B]). Wszystko to jakoś skleciłyśmy taśmą, a na koniec owinęłyśmy folią ([B]maia, [/B]szukałyśmy niebieskiego worka, a przykleiłyśmy go z tyłu:evil_lol:). Psiak był, leżał sobie w tym miejscu co wczoraj. Najpierw nieufnie, ale z zaciekawieniem z daleka obserwował nasze poczyniania (odjechalyśmy ze 200 m dalej, co potem stanowiło pewna trudność w transporcie budy, która sie trochę rozklekotała:p). [B][I]Konik[/I][/B], bo tak go nazwałyśmy z [B]maią,[/B] to młody, ciekawski, dziaciakowaty psiurek:loveu:. Co do naszych dobrych intencji dość szybko przekonał się smacznym zapachem kostek z zupki, które na specjalne zamówienie załatwiłam mu w pewnej kuchni;). Wkrótce przyszedł do nas i niedługo brał jedzonko z ręki, dał się chwilami głaskać, a nawet ganiał się z Kasią:lol:. Byłyśmy cudownie zdziwione i napełnione dobrą nadzieją. Z tego psa szybko byliby ludzie, a raczej porządny pies:eviltong:. Potem chodził za nami krok w krok, obok budy, auta, co prawda z pewnym dystansem, ale ... Musiałyśmy wykorzystać szansę, bo była naprawdę duża.., niestety nie udało się. Kasia miała już jego grzbiet w obu rękach, ale niestety w pewnej chwili przestraszył się, że za mocno i wykręcił głowę, dziabną nawet w strachu maię za rękę, ale nie z agresją, tylko w obronie przed zagrożeniem. Potem trochę odbiegł, ale nadal nas obserwował, a w końcu dał za wygraną i postanowił nam przebaczyć;). Co prawda nie chciał juz podejść do ręki, ale prawie, że się o nas ocierał. A Kasi na pożegnanie dał się pogłaskać na dowód, że się nie gniewa;). Taki z niego fajny facet:loveu:. Psiak jest cudowny, jesteśmy już zakochane po uszy. To taki źrebaczek-dzieciaczek:), myślę, że nie ma jeszcze roku. Buszowałyśmy tam w tych ciemnościach 4 godziny, całe szczęście nikt się nie napatoczył. Ale mnie trzęsie, trochę zmarzłam, brr. No i emocje, o te były miłe i tak strasznie żal było odjeżdżać, gdyby było lato z chęcią byśmy tam z nim zostały. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1315/47aa8af139160364med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1315/e35ed7a92ff2eff3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/1260/4b12fb7e27a0e884med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1315/e3637f6b5644b604med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Tak na moment wpadam - psiak rano był. Znalazłam wygrzane w śniegu kółko, leżał ok. metr od wczorajszego miejsca. Gdy wyjechałam z lasu, akurat wracał i przebiegał drogę w kierunku "swojej mety". Ucieszyłam się, bo przynajmniej zjadł ciepłe żarełko. Postawiłam część trochę dalej, by powoli przyzwyczaić go do nowego miejsca, ale myślę, że nochalem tam dotarł. Jaanna019 skombinowała fajne kartony wypełnione styropianem (narobiła się dziewczyna dla kawalera), SERDECZNE DZIĘKI:). Trzymajcie kciuki za powodzenie akcji!
  9. Z tymi różnymi wątpliwościami zasnęłam i z tymi samymi się obudziłam, a właściwie wstałam, bo porządny sen to to nie był... O 8.00 jadę go nakarmić, zerknę, gdzie obok są jakieś ustronne krzaczki, biorę ciuchy na zmianę i po południu od razu po pracy jadę po maię i do roboty! Caly czas martwię się tylko tym, że ktoś go przegoni, bo tam bywają ludziska (zresztą gdzie ich teraz nie ma, choćbym była w najbardziej zapadłym miejscu w lesie z psami, to prawie zawsze ktoś sie napatoczy...). No i on taki latający kilkometrami, w tym przebiegający ulice, mam nadzieję, że nie wlezie gdzieś, ale z drugiej strony mu cieplej. Strasznie się martwię tym wszystkim, bo na razie to sytuacja patowa. Nie wiem czy dam radę w pracy zerknąć na dogo, raczej nie.
  10. Czytałam;), z drugiej strony przestraszyła mnie łatwość rozgięcia drutów, ale myślę, że to duża szansa dla psa, już sama nie wiem, jak zrobić, żeby było dobrze (w sensie skutecznej pomocy psu)... No i oczywiście pierwszeństwo i decyzyjność mają dziewczyny z Bielska, bez dwóch zdań:).
  11. Co myślicie o klatce- łapce, próbować od razu?
  12. Wielkości dobermana, nie mam oka do cm;). Ania, zamknę się chyba w domu na najbliższe 10 lat!!!!!!!! :wallbash::flaming: [B]Maia[/B] mi napisala, że załatwi kartony, koce i ceratę. Przydałby się chyba styropian właśnie, nie wiem co jeszcze? Jakoś nie moge zebrać myśli:shake:. Jutro mamy się umówić i podjedziemy coś klecić. Wstępnie myślę, że od 16.00 będę wolna, wtedy może być zbiórka. Będzie ciemno, ale w lesie śnieg, więc nie jest źle, a może to i lepiej... Z chęcią zabierzemy jeszcze z jedną chętną osobę;). Trzeba zadziałać szybko, żeby nie przerazić psiaka:roll:. Jutro rano jadę zaserwować śniadanko i sprawdzić sytuację.
  13. Dziewczyny, jak myślicie, może tu klatka by coś dała?? Chodzi o moją dzisiejszą znajdę... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221165-Przestraszony-psiak-w-typie-dobermana-śpi-na-śniegu-w-lesie-POMÓŻMY-MU[/URL]
  14. To PIES, znaczy się chłopak;). Pewnie, że będę mu wozić jeść, właśnie gotuję gar kaszy, może to nie rarytas, ale będzie na jutro rano coś ciepłego i w połączeniu z puszką zapełni brzuszek. A z tym znalezieniem schronienia to lipa, on śpi biedak na gołej ziemi, a sierść króciutka i tłuszczyk nie grzeje... Faktycznie, nie wpadłam, że klatka-łapka, mogłoby się udać...
  15. [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Dziś jak zwykle pojechaliśmy z psiarnią na spacer do lasu w jedno z „naszych” miejsc w okolicy Sowlan. Skręciliśmy w leśna drogę, by postawić auto, a tam… na śniegu … zwinięty w kłębek pies:shake:. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Wysiadłam mając nadzieję, że ucieszy się na mój widok, powoli zaczęłam podchodzić do niego, ale niestety okazało się, że psiak bardzo się boi:shake:. Zerwał się na równe nogi i dał nura w krzaki z daleka obserwując. Akurat właśnie wyjęłam z samochodu chrupki, bo wysypałam je w innym miejscu, gdzie widziałam psa i nie miałam nic. Myślałam, że dostanę rozrywu serca:-(. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Spacer był szybki, bo cały czas myślałam tylko o tym, żeby jak najszybciej wrócić i nakarmić biedaka. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Chudziuteńki, przestraszony, ma coś z dobermana, tylko z długim ogonem i klapniętymi uszami. Widać, że młody. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Ktoś go musiał tam wypierd…:angryy:. Ja go nawet w tygodniu widziałm ze dwa razy przebiegającego pod lasem 27 Lipca, ale myślałam, że to taki „przelotowiec”:roll:, bo nieznajomy… A okazało się, że on tak biega po drodze, polach i lesie z nosem przy ziemi, pewnie szuka tego sk… syna, który go zostawił:angryy:. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Nigdy nie pomyślałabym, że spotkam go za Sowlanami, to jakieś 2 km dalej i tak niekoniecznie aż bardzo „po linii prostej”:roll:.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Wróciłam do domu po jedzenie. W lesie znów tam był ,choć wcześniej gdzieś uciekł. Położyłam mu parciany worek i chodniczek, bo tylko to miałam, ale nie ochroni go to przed śniegiem, wiatrem i mrozem niestety:-(. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Krążył dookoła jedzenia, nawet podszedł i coś dziubnął, widać, że wygłodniały, ale nagle przestraszył się spadającego z drzewa śniegu i dał nogę przed siebie daleko w pole:shake:. To było o 14.00. Teraz znowu tam byliśmy sprawdzić czy zjadł. Akurat biegł polem do lasu w okolice tego miejsca. Chrupki były, miska z dużą puszką karmy wyjedzona. Szybko wrzuciłem drugą, akurat przybiegł i wystraszył się samochodu, ale podejrzewam, że wrócił zjeść, skoro już wtedy to zrobił. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Tak sobie myślę jak mu pomóc. Niewiele na dzień dzisiejszy można zrobić:shake:. Nie daje do siebie podejść, a więc złapanie go czy wezwanie schroniska odpada, trzeba go przyzwyczaić do człowieka, a przede wszystkim miejsca. Miejsce też nie za bardzo, bo na widoku ludzkim, każdy może go przegonić i wystraszyć na amen (albo np. zastrzelić sobie:mad:). Trzeba by było koniecznie zrobić mu jakieś prowizoryczne schronienie w krzakach trochę dalej. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Nie mam żadnego materiału, TZ w tygodniu też mało dostępny. Dramat. Kto mógłby pomóc mi coś mu sklecić? Byłabym wdzięczna. Nie dla siebie, dla niego. Przecież nie można tak psa zostawić. Proszę…[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=black]Trudno mu zrobić jakiekolwiek zdjęcie, bo bardzo się boi jakiegokolwiek ruchu. [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][I]To zdjęcie miesiąc po wyciągnięciu Konika z lasu;)[/I][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images40.fotosik.pl/1367/54d180292b967783med.jpg[/IMG][/URL]
  16. [SIZE=1][FONT=Times New Roman][B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Od 1 stycznia 2013r. Koniś na bezpłatnym domu tymczasowym u Kuny:loveu: [/COLOR][/SIZE][COLOR=darkorange]Deklaracje miesięczne na hotel i utrzymanie (dziękujemy:)): [/COLOR][/B][/FONT] 20 zł miesięcznie - zachary 20 zł miesięcznie - dreag 10 zł miesięcznie - piove 10 zł miesięcznie - Magolek (od VI 2012) 20 zł miesięcznie - Alla Chrzanowska (od VI 2012) [I]10 zł miesięcznie- kaszanka do V 2012r. [/I][B][COLOR=darkorchid][U]MAMY NA KONCIE: [/U][/COLOR][/B][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w styczniu:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black]231,80 - przeniesienie z konta Jaśka[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman]20 zł - astridq[/FONT] [FONT=Times New Roman]10 zł - stokrotka.af[/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]10 zł - Mazowszanka[/FONT][/FONT][/FONT] [FONT=Times New Roman]30 zł - doris66[/FONT] [FONT=Times New Roman]30 zł - zachary[/FONT] [FONT=Times New Roman]10 zł - ciocia mai[/FONT] [B][I][FONT=Times New Roman]Razem: 341[/FONT][FONT=Times New Roman],80 zł[/FONT][/I][/B] [/SIZE][SIZE=3][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=1][FONT=Times New Roman][COLOR=blue][B]Wydatki: [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]14,50 zł - (20.02.12) witaminki [/FONT] [/FONT][FONT=Times New Roman]48 zł - (22.02.12) szczepienie, książeczka, tabletki na odrobaczenie (paragon)[/FONT] [FONT=Times New Roman]11,33 zł - (24.01.12) No-spa, poj. na mocz (paragon)[/FONT] 149,04 zł - (26.01.12) karma sucha (paragon) 19,11 zł - (27.01.12) karma w puszkach (paragon) 35 zł - za płatny DT (24-31.01.12) [B][I]Wydano: 276,98 zł[/I][/B] [B][I]saldo na koniec miesiąca (341,80 - 276,98 ) = 64,82[/I][/B] [FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w lutym:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black]64,82 - ze stycznia[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black]20 zł - dreag[/COLOR][/FONT] [FONT=Times New Roman][COLOR=black]10 zł - piove[/COLOR][/FONT] 10 zł - Mazowszanka 12 zł - Vicky62 20 zł - doriss66 10 zł - kaszanka 210 zł- bazarek I [B][I]Razem: 346,82[/I][/B] [FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][COLOR=blue][B]Wydatki: [/B][/COLOR][/FONT] [/FONT][/FONT]155 zł - za płatny DT 30 zł - transport do nowego hotelu [B][I]saldo na koniec miesiąca (346,82 - 185 ) = 161,82[/I][/B] [FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w marcu:[/B][/COLOR][/FONT] 161,82 zł - z lutego 10 zł-piove 10 zł - Mazowszanka 30 zł - dreag 20 - zachary 384, 37- bazarek II [B][I]Razem: 616,19[/I][/B] [B][COLOR=#0000ff]Wydatki: [/COLOR][/B]370 zł - hotel (5 tyg) [B][I]saldo na koniec miesiąca = 246,19 [/I][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w kwietniu:[/B][/COLOR][/FONT] [/B]246,19 - z marca 20 zł - dreag 20 zł - piove 10 zł - Mazowszanka 15 zł - astridq 30 zł - kaszanka 20 zł - zachary [B][I]Razem: 361,19 zł [/I][/B][COLOR=#0000ff][B]Wydatki: [/B][/COLOR]300 zł - hotel 52 zł - obroża Kiltix [B][I]saldo na koniec miesiąca = 9,19 zł [/I][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w maju: [/B][/COLOR][/FONT][/B][FONT=Times New Roman]9,19 zł - z kwietnia 20 zł - dreag 20 zł - piove [/FONT]20 zł - kaszanka 10 zł - Mazowszanka 20 zł - zachary bazarek torebki - 347,95 zl bazarek buty - 260,80 zł [B][COLOR=#0000ff]Wydatki: [/COLOR][/B]300 zł - hotel [B][I]saldo na koniec miesiąca = 407,94 zł[/I][/B] [/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=1][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w czerwcu: [/B][COLOR=#222222]z maja - 407,94 zł Mazowszanka -10 zł piove 10 zł dreag - 20 zł Magolek- 10 zł Alla Chrzanowska - 20 zł [/COLOR][B][COLOR=#0000ff]Wydatki: [/COLOR][/B][COLOR=#222222]300 zł - hotel [I][B]saldo na koniec miesiąca = 177,94 [/B][/I][/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w lipcu: [/B][COLOR=#222222]z czerwca 177,94 zł dreag - 20 zł Alla Chrzanowska - 20 zł Mazowszanka -10 zł Magolek - 10 zł zachary - 20 zł piove - 10 zł [/COLOR][COLOR=#0000ff][B]Wydatki: [/B][/COLOR][COLOR=#222222]300 zł - hotel [I][B]saldo na koniec miesiąca = - 32,06 [/B][/I][/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][B]Wpłaty w sierpniu: [/B][/COLOR][/FONT][COLOR=#222222]bazarek - 521,35zł Mazowszanka -10 zł[/COLOR] [/COLOR][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman]Magolek - 15 zł AllaChrzanowska - 20 zł dreag - 20 zł zachary - 20 zł piove - 10 zł [/FONT][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][COLOR=#0000ff][B]Wydatki: [/B][/COLOR][COLOR=#222222]300 zł - hotel 32, 06 - minus z lipca [/COLOR][B][I][COLOR=#222222]saldo na koniec miesiąca = 284,29 zł [/COLOR][/I][/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Times New Roman][B][FONT=Times New Roman][B]Wpłaty we wrześniu: [/B][/FONT][/B][/FONT][/COLOR][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222]z sierpnia - 284,29 zł [/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=#222222]Magolek - 15 zł AllaChrzanowska - 20 zł dreag - 20 zł piove - 10 zł zachary - 20 zł [/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][COLOR=#0000ff][COLOR=#222222]bazarek buty - 171 zł[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman]majreg - 50 zł [/FONT][/FONT][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][COLOR=#0000ff][B]Wydatki: [/B][/COLOR][COLOR=#222222]300 zł - hotel [B][I]saldo na koniec miesiąca = 290,29 zł [/I][/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][COLOR=#008000][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][B]Wpłaty w październiku: [/B][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/SIZE][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222][SIZE=1][COLOR=#222222]z września - 290,29 zł [/COLOR][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][COLOR=#0000ff][COLOR=#222222]bazarek różności - 472,70 zł AllaChrzanowska - 20 zł Magołek - 15 zł zachary - 20 zł piove- 10 Mazowszanka - 10 zł[/COLOR] [/COLOR][/COLOR][/FONT][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][COLOR=yellowgreen][COLOR=#0000ff][B]Wydatki: [/B][/COLOR][COLOR=#222222]300 zł - hotel [B][I]saldo na koniec miesiąca = 538 zł [/I][/B][/COLOR][/COLOR][/FONT][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][B][COLOR=#008000]Wpłaty w listopadzie:[/COLOR] [/B][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]z października - 538 zł AllaChrzanowska - 20 zł Magołek - 15 zł zachary - 20 zł piove- 10 Mazowszanka - 10 zł dreag - 20 zł [/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][SIZE=1][COLOR=#0000ff][B]Wydatki: [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#222222][SIZE=1]300 zł - hotel [B][I]saldo na koniec miesiąca = 333zł [/I][/B][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][FONT=Times New Roman][B][COLOR=#008000]Wpłaty w grudniu [/COLOR][/B][/FONT][/FONT][/FONT]z listopada - 333 zł bazarek XI- 135 zł dreag - 20 zł AllaChrzanowska - 20 zł Magołek - 15 zł zachary - 20 zł piove- 10 zł Mazowszanka - 10 zł [/SIZE][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][SIZE=1][COLOR=#0000ff][B]Wydatki: [/B][/COLOR][/SIZE][COLOR=#222222][SIZE=1]300 zł - hotel [/SIZE][B][I][SIZE=1]saldo na koniec miesiąca = 263 zł [/SIZE][/I][/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/FONT][/SIZE][COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Times New Roman][SIZE=3][B][I]Rok 2013 [/I][/B][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222][B][I]Wpłaty [/I][/B]zostało z 2012r. - 263 zł Alla Chrzanowska za I, II, III - 60zł Magolek I-XII- 220zł [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=#ff0000][FONT=Times New Roman][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=3][B][I]Rok 2014 [/I][/B][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222][B][I]Wpłaty [/I][/B]zostało z 2013r. - 543 zł Magolek I,II,III,IV,V- 100zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=yellowgreen][COLOR=#222222] [B][I] Wydatki: [/I][/B]obroża Kiltix - 55 zł [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR]
  17. No własnie szef pozwolił podobno zostać dwóm psom i dosyć. Poza tym ona widać taka domowa malizna chyba... Szkoda jej kurcze!
  18. Okazało się, że sunia nadal jednak tam przebywa...:p Jest przekochana, milusińska, wspaniała, garnie się do człowieka:loveu:.
  19. Czy ta facjata kogoś Wam przypomina?:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/1255/e96633f2e6bd00dfmed.jpg[/IMG][/URL]
  20. Amelki już tam nie ma, dziewczyna mówiła, że nie widuje jej już w kombinacie, ani nigdzie...:shake:
  21. To o "moją" Onkę chodzi??? Teraz to mnie zmroziło! To jej wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/197783-Onka-Hera-ma-DS-)?p=18336711#post18336711[/URL]
  22. [quote name='jaanna019']A jak tam ONka spod bloku Agi? Już jej dzieci smyczą nie tłuką? Wysterylizowana? Podobno byłaś z wizytą zimą w zeszłym roku?[/QUOTE] Czy to chodzi o "moją" znajdę z tamtej zimy??? Przecież na jej wątku napisane, że miała być sterylizowana na poczatku 2011 i że wszystko u niej ok! Nie???????????????????????????????????? To taka kochana, mądra sunieczka, co się z nią dzieje?
  23. To proszę o nr konta, przeleję 50 zł.
  24. Ruda nawet się nie domyśla, jakie menu jej tu ciotki szykują:).
×
×
  • Create New...