Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Trzeba zapytać czy jedzenia nie zostawiałby ten pan od gazu, to kilka kroków od niego, a w rozmowie jest całkiem sympatyczny. Chociaż tyle - posypać suchego, dolać wody. Ochrony też nie zawadzi zapytać, co szkodzi;). Możemy się złożyć na karmę, z dojazdami jak widać trudno, każdy psiolub ma pewnie "jak zawiązać":roll:, wiem coś tym;). To nie rozwiązuje sprawy, ale chociaż zabezpiecza przed głodem...
  2. Teraz dziewczyna ma z głowy kawalerów i niańczenie maluchów:).
  3. Hejka, zaglądam do Kalinki częściej niż się odzywam, jestem jej fanką:).
  4. Gdzie te konisiowe fany????:cool3:
  5. Obejrzyjcie koniecznie - warto. Dla tych, którzy próbują złapać dzikiego psa - trudy łapania, potrzeba wielkiej cierpliwości i radość dania nowego życia: [URL]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OJKt22As6xo[/URL]
  6. Powiedziałam mai, wczoraj nie miała jak wejść na dogo, dziś wyśle pw z adresem.
  7. [quote name='Maia']To ja się przypominam :-) klatka pilnie potrzebna[/QUOTE] Z mojego rozeznania wynika, że nie na jednego psa w naszym rejonie...:( [quote name='asia780206']złapiemy sunie mamy dzikuske na stacji paliw i natychmiast wysyłam[/QUOTE] A jak Wam idzie? Jakieś postępy?
  8. Dobrze powiedziane! Też podrzucam:).
  9. [B][COLOR=#333333]Przerwa w spacerku - głaskanko:), bez tego dalej nie idę![/COLOR][/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/263323_491433230932753_1347248677_n.jpg[/IMG] [COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue]Tak lubię spędzać wieczory.. [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/1044517_491753520900724_460865348_n.jpg[/IMG][COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Aż spać się zachciało, tak miło... [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/1000817_491751454234264_1829467512_n.jpg[/IMG] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Filmiki: Mała wygłupiarka:) [/FONT][/COLOR]https://www.facebook.com/photo.php?v=491754824233927[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] Czy ktoś potrzebuje może pomocnika do przekopywania ogródka? Liska chętna:) [/FONT][/COLOR][COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR]https://www.facebook.com/photo.php?v=492474757495267[COLOR=#333333][FONT=lucida grande] [/FONT][/COLOR]
  10. [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Najnowsze wieści - Miczka od soboty w swoim domku:). Bardzo się spodobała Pani Eli, której zamarzył się pies, bo syn już duży i praktycznie nie mieszka razem, mąż ciągle pracuje, ona chodzi do pracy popołudniami. Na wieść o tym jej znajome z pracy (psiary), zaczęły szukać... (p. Ela nie internetowa;)). No i tak skontaktowała się ze mną, umówiłyśmy się na wizytę w hoteliku - i się zakochała:). To było bodajże we środę, pisałam tu, że jest zainteresowana. No i wczoraj zawiozłam ją. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Wieści z ds - męża p. Eli obszczekuje, spała w swoim posłanku grzecznie w nocy, dziś rano zrobiła na dworze siusiu i kupę. Na spacerze ciągała, ale chyba nie było dramatu... Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. :). [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Mikusia dostała piłeczki, ucho do gryzienia, akcesoria od ciotek. Pozwiedzała dom, potem położyła się na kanapie na swoim ręczniczku, na którym zawsze leżała u p. Basi w hoteliku. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Pani Basia bardzo przeżywała rozstanie, bardzo Miczkę polubiła. Chciała by jak najszybciej znalazła dobry domek, by się do niej nie przyzwyczajała i odwrotnie. Mika czuła chyba co się święci, w domu chowała się przed nami, była b. smutna, ja oczywiście myślałam, że mi serce pęknie. Nie chciała iść na podwórku, gdy ją p. Basia prowadziła do samochodu. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]P. Basia przykazała p. Eli przytulać Mikulinę, głaskać, nie krzyczeć, nie wykonywać gwałtownych ruchów itp. Wkrótce ją odwiedzi, bo oczywiście ma namiary. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]Chciałabym, żeby to była już ostatnia przystań Mikusi. [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1069337_490975094311900_47993755_n.jpg[/IMG] [COLOR=#333333][FONT=lucida grande]U Miśki ok:). Pani napisała mi, że mała jeszcze wystraszona, ale bardzo grzeczna. Wieczorem była na spacerku ze swoim panem, podczas którego miała spięcie z sunią (też Mika, więc ona Miśka, bo tak też mówiła na nią p. Basia), która próbowała pokazać jej gdzie jej miejsce.. Gdyby Miczka była sobą, myślę, że nie dałaby sobie w kaszę dmuchać;). Ale szkoda, mogłyby się panny zaprzyjaźnić[/FONT][/COLOR]:roll:[COLOR=#333333][FONT=lucida grande].[/FONT][/COLOR]
  11. W schronie właśnie akcja na starsze psy, oby jak najwięcej znalazło nowy, ale jednocześnie CUDOWNY dom. [B] Wakacyjny przebój[/B] [RIGHT][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][FONT=inherit][URL="http://www.schronisko.bialystok.pl/44-uncategorised/168-wakacyjny-przeboj?tmpl=component&print=1&page="][IMG]http://www.schronisko.bialystok.pl/media/system/images/printButton.png[/IMG][/URL][/FONT] [FONT=inherit][URL="http://www.schronisko.bialystok.pl/component/mailto/?tmpl=component&template=jmint-tg&link=a7f051315af3c8b66ec2d53e31c873cc99dd65a9"][IMG]http://www.schronisko.bialystok.pl/media/system/images/emailButton.png[/IMG][/URL][/FONT] [/FONT][/COLOR][/RIGHT] [CENTER][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][COLOR=red][FONT=inherit]Przebój tego lata !!![/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][FONT=inherit][FONT=inherit]Jego wartość[/FONT][/FONT][/B][B][FONT=inherit]- [/FONT][/B][B][FONT=inherit]bezcenna[/FONT][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][FONT=inherit][FONT=inherit]Jego wygląd[/FONT][/FONT][/B][B][FONT=inherit] – [/FONT][/B][B][FONT=inherit]bezkonkurencyjny[/FONT][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][FONT=inherit][FONT=inherit]Jego rodowód[/FONT][/FONT][/B][B][FONT=inherit] –[/FONT][/B][B][FONT=inherit] nieznany[/FONT][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][FONT=inherit][FONT=inherit]Jego imię[/FONT][/FONT][/B][B][FONT=inherit] – [/FONT][/B][B][FONT=inherit]bezimienny[/FONT][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][FONT=inherit][FONT=inherit]Jego wiek[/FONT][/FONT][/B][B][FONT=inherit] – [/FONT][/B][B][FONT=inherit]powyżej 4 lat[/FONT][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][COLOR=red][FONT=inherit]„Dojrzały Reks szuka domu”[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][CENTER][B][COLOR=red][FONT=inherit]01.07.2013 -31.08.2013 i ani jeden dzień dłużej.[/FONT][/COLOR][/B][/CENTER] [/FONT][/COLOR][/CENTER] [COLOR=#555555][FONT=Century Gothic][FONT=inherit]Każdy bez wyjątku pies powyżej 4 lat do adopcji za symboliczną– [B]1zł [/B][/FONT][/FONT][/COLOR][URL]http://www.schronisko.bialystok.pl/[/URL]
  12. [quote name='dreag']Jak mam teraz żyć????????????????????????? Dziś o 1.00 umarł mój skarb. Dlaczego ten cholerny świat się nadal kręci???? Nisiuniu [*]:(, nie wyobrażam sobie dni bez Ciebie.... [URL="http://naforum.zapodaj.net/7f0e8461f8c9.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7f0e8461f8c9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/b916dd5a720b.gif.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/b916dd5a720b.gif[/IMG][/URL] Dziękuję za słowa wspacia i obecność.[/QUOTE] To już rok... rok bez Nisi i z Nisią...
  13. Szkoda, że nie mam jak zostawić ferajny, też bym pojechała...:(. Przekaż duuużo buziaków Kalince od cioć:). I Konisia pozdrów;).
  14. Sorki:): [URL="http://naforum.zapodaj.net/"]NaForum.Zapodaj.Net - Darmowy hosting zdjęć i obrazków na fora i blogi, automatyczne tworzenie miniatur, bez rejestracji i limitów[/URL] Zaznaczasz "na forum", a pod spodem rozdzielczość 500;)
  15. [quote name='Kuna']Będę wdzięczna :), nie wiem co się stało, chyba przekroczyłam limity i sama nie mogę tego zrobić..[/QUOTE] tu nie ma limitów: [url]www.zapodaj.net;[/url]).
  16. A tak z ciekawości - ktoś ją w końcu naprawiał (spawał) czy nie? [B]Pipi[/B] jolab pisała, że po psiaku ani śladu. Straszne, zabrany w inne nieznane miejsce i uciekł na nowy teren, czasem tak właśnie jest, koszmar, chce się pomóc a wychodzi odwrotnie, to straszny wyrzut sumienia... edit - pisałyśmy z jolab w tym samym czasie;).
  17. [quote name='ewa gonzales']Slicznosci ksiezniczunie ciociu:buzi::buzi::iloveyou::iloveyou:sciskam kciuki za obydwie panieneczki i za Twoje stadeczko , ciociu czy potrzebny bazarus dla suniateczek?[/QUOTE] Bardzo dziękuję za obecność na wątku i śliczne animacje jak zawsze. Bazarek będzie za jakiś czas;).
  18. Śliczna ta Agatka-mamusia z syneczkiem:).
  19. Dzięki Greta za zdjęcia i wieści, jak Ty się obrabiasz ze wszystkim dziewczyno:crazyeye:?? Podziwiam:). A Konik mądry facet!
  20. Dawno nas tu nie było;) [URL="http://naforum.zapodaj.net/a6805d8d1212.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a6805d8d1212.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/a156385d5de2.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a156385d5de2.jpg[/IMG][/URL] [url=http://naforum.zapodaj.net/df5acd50615c.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/df5acd50615c.jpg[/img][/url]
  21. [quote name='Randa']Dreag, nie rozśmieszaj, wszędzie tylko próbujesz usprawiedliwiać indolencję TOZ-u. [/QUOTE] Ja próbuję usprawiedliwiać Ty ośmieszać i pokazywać w złym świetle, równowaga zachowana:). Każdy widzi ze swojej strony, a z mojego rozśmieszania nie musisz się śmiać;). [quote name='mtf zalesie']a ja wciaz sie ludze ze znajdzie sie niedraeagopodobna osoba ktora zorganizuje zlapanie suki- deklaruje wplate. moze pipi jesli ktos jej pomoze[/QUOTE] A może Ty, po co zwalać na innych, ja też Ci deklaruje wpłatę jak już to zrobisz i umieścisz bezpiecznym dla niej miejscu.
  22. Nie mogę tego dłużej czytać i choć staram się nie odzywać jak ktoś robi niepotrzebne zadymy, to tym razem złamię regułę. Bo jesteś Pipi niesprawiedliwa. Nie masz zielonego pojęcia czy się komuś chce i czy coś w tej sprawie robił. Więc dlaczego tak mówisz??? Przykre to. I choć ja nie brałam tam jakiegokolwiek udziału, wiem, jakie było zaangażowanie, ile prób i nerwów osób, którym jednak zależy... Z kim rozmawiały, ile razy, jakie były kombinacje. Szafować oskarżeniami jest łatwo, ale sama wiesz, jak przykro, gdy ktoś potem ocenia Ci, nie mając zupełnie wiedzy na dany temat i jak odechciewa się czegokolwiek, gdy człowiek się stara, a inni tylko plują. Na 100% wiesz, każdy z nas to przechodził. Przykro mi za tych, którym się nie udało, wiem, jak bardzo to przeżywają. A tu tylko BEZPODSTAWNE oskarżenia. Spróbuj, może Tobie się uda...
×
×
  • Create New...