Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Fajnie, że jesteście u Konisia, taka promocja MUSI się udać:)
  2. [quote name='psi']Znajdziemy mu DOMEK bo na FB jest sporo ZWIERZOLUBÓW a i trochę fajnych kontaktów wyrobiłam więc KONIA będą polecali,udostępniali i dużo gadali .... [B]postaram się o to [/B];)[/QUOTE] No, w to nie watpię!;)
  3. Już sprawdzam, dawno nie zaglądałam na konto, bo pomyślalam, ze nikt już nie wpłaca w związku z tym, że Koń na bdt, to dziękuję bardzo i lecę sprawdzić bank;). edit: Sprawdziłam, poprawiłam, dziękuję bardzo:loveu: i przepraszam:oops:. Tak jak wcześniej pisałam pieniązki będą "w razie czego", np. właśnie na obroże czy weta.
  4. Uff, wczoraj wieczorem się dowiedzialam;), że tu huragan, ale nie myślałam, że aż tak gorąco:oops:. [SIZE=4][B]Na szczęście wszystko dobrze sie skończyło:) [/B][/SIZE]Wiem na 100%, że [B]psi [/B]chciala dobrze dla psa:loveu:, jednocześnie nikogo nie urażając i prawdę mówiąc bardzo się zdziwiłam, że [B]Klementynko [/B]tak to odebrałaś. Jak zobaczyłam, że [B]psi[/B] bierze się za robotę:multi:, to zrobiło mi się cieplej na sercu, bo wiem, że ona jest strasznie wytrwała, co dobrze rokuje dla Konia:lol:. Przestarszyłam się czytając dalej, że się zdenerwuje i pójdzie sobie w diabły (z drugiej strony bym się nie zdziwiła, bo to przykre jak się chce pomóc i dostaje po łbie:roll:). Tobie [B]Klementynko[/B] z całego serca dziękuję, że jesteś cały czas u Konisia i leży Ci chłopak na sercu, za prowadzenie wydarzenia na FB:loveu:. Dziewczyny w kupie siła:). Kłótnie są bez sensu i znając różne dogomaniackie przepychanki wiem, że niczemu nie służą oprócz tego, że zniechęcają, jak się dostanie w d... za dobre chęci. Amen:). Ja nie jestem systematyczna, przyznaje szczerze, więc dbajcie dziewczynki o chłopaczka, dbajcie - im więcej i częściej tym lepiej:). Widzę, że [B]psi [/B]już działa;). Zaczyna się akcja na FB i na białystokonline, znowu będą maile, żebyś spadała, jesteś na to przygotowana:diabloti:? Oczyma wyobraźni widzę jak Koniś grzeje dupkę w takim cudnym domku jak Fazka;).
  5. To wybaczamy:). Zdrowia dla chorych życzę, a Tobie zwłaszcza, do ogarnięcia ich wszystkich, zwłaszcza w dogadzaniu Tzowi;). Mam obroże Foresto dla Konika, jak będziesz w Białym to daj znać, może uda mi się podrzucić.
  6. [quote name='Maia']wpisałam wpłaty w poście rozliczeniowym na pierwszej str więcej wpłat dla ojejka nie dostałam[/QUOTE] Obecnie wpłaty sa w poście 3. [B]Maia[/B], rozliczenie wklej lepiej pod zdjęciami w poście 1, będzie czytelniej, bo tam zwykle wszyscy zagladają.
  7. [quote name='tłamsik']OHOHO.. możemy urządzić bitwę na głosy :D bo moje też potrafią pożądnie wrzeszczeć :D[/QUOTE] No to zobaczymy, jak się nie potopimy:evil_lol:!
  8. [quote name='zachary']No pewnie, że zimno...ale nietoperek z Munia:evil_lol:. A mój maleńki Pikuś też jak się nie wybiega i nie wyszczeka, to nie do wytrzymania:cool3:...A lata jak nakręcona elektryczna, rosyjska zabawka-piesek:evil_lol:;)... Nie dogonisz i za chwilę ginie z oczu i pewnie dlatego ktoś się pozbył psa z adhd:cool3:...[/QUOTE] Jak czytam, to opis Pikusia, jakby z Munia zdjęty:evil_lol:. A na zdjęciach w kąpileli to Mini:eviltong:.
  9. Skoro już psiarnia wysmarowała się w bieganinie po lesie, to poszła do prania:diabloti:. Teraz mam czyścioszki, ciekawe na jak długo przy tej cudownej pogodzie:cool3:. Szybciej, bo zimno, ile można stać pod prysznicem? [url=http://naforum.zapodaj.net/018c422e6d79.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/018c422e6d79.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/cab87429cd58.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/cab87429cd58.jpg[/img][/url]
  10. Kuna, podczytałam, że będziesz cykać fotki:cool3:. Poproszę też Konisia:), czas na kolejny zmasowany atak ogłoszeniowy;).
  11. [quote name='Aśka Belkowska'] a tu taki rarytas!!! :evil_lol: Ciągle się zmagam ze zdjęciami na dogo.[/QUOTE] Na zdrowie (psychiczne):). [quote name='Amadorka']Dziękuję bardzo następnym razem spróbuje- teraz wysłałam już zdjęcia Mai.[/QUOTE] Spróbuj, to naprawdę proste:). Szybciej zobaczymy Polarka, bo Kasia w domu nie ma kompa, a teraz stara się nie wychodzić, bo szczeniaki rozrabiają i głośno szczekają, ona ciągle musi je uciszać, bo sąsiedzi się wściekną...
  12. Dobra, dobra, przestraszyłaś się mojego stada:eviltong: - choć małe, to wrzaskliwe jak cholera:diabloti:. Nie wiem, czy Twoje to wytrzymają;).
  13. [quote name='Amadorka']Zdjęcia są zaraz będe wysyłać do Mai wczoraj przez te opady nie mogłam nic wysłać z poczty-takie to uroki mieszkania pod lasem.[/QUOTE] Możesz sama je szybko wstawiać;). Wchodzisz na stronę [URL]http://naforum.zapodaj.net/upload.html[/URL] (nie trzeba się logować), po lewej masz na zielonym tle zakładkę "na forum", klikasz i otwiera Ci się okno z możliwośćią dodania na raz 5 zdjęć. Wybierasz je z kompa i gotowe:). Masz zdjęcia a pod nimi [B]BB code[/B], które kopiujesz i wklejasz na wątek. Zajmuje to tyle samo, co przesyłka zdjęć na pocztę. Jak chcesz, to możesz skorzystać;).
  14. Na łóżku Munio na miejscu pańci, a dziewczyny pańcia:). W aucie zgadłaś. Z bliska łatwo ich odróżnić, ale w odległości już mniej. Miniówka ma małe uszka, a Mundu jamnikowate, które wykręca na wszystkie strony jak tylko gdzieś coś się rusza;). [B]Tłamsik[/B], to do następnej niedzieli, my o 12.00 przegonimy jednak towarzystwo po lesie, bo inaczej Munio wyjdzie z siebie, jak nie polata i nie poszczeka. On na tym puncie ma bzika i to jakiego!!!
  15. [quote name='Anula']Napiszcie o pomoc na tym wątku.Tam trochę jest dziewczyn z Białegostoku. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/57467-Białystok-wątek-zbiorczy-mamy-przepełnione-DT/page434[/URL] [/QUOTE] Na tym wątku to właśnie jesteśmy my i osoby znajome;).
  16. Munio na drapanku u pańcia:) [url=http://naforum.zapodaj.net/6f439f344725.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6f439f344725.jpg[/img][/url] Mundek w wersji nasłuchująco-burczącej;). [url=http://naforum.zapodaj.net/3a43a92f7e0e.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3a43a92f7e0e.jpg[/img][/url]
  17. Banda trojga na kanapie:) [url=http://naforum.zapodaj.net/17c96c5f8104.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/17c96c5f8104.jpg[/img][/url] Lenie na łóżku [url=http://naforum.zapodaj.net/d9166410c680.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/d9166410c680.jpg[/img][/url] Who is who;)? [url=http://naforum.zapodaj.net/9a8a21d1435a.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9a8a21d1435a.jpg[/img][/url]
  18. No... bardzo średnia, gardło zdarte;). Mam taki gwizdek, ale one mają go gdzieś. Nisia nawet przybiegała, ale to Nisia... Już nie przybiegnie:shake:. A te zołzy niewyuczalne:diabloti:. Chowam się, żeby zaraz biegły szukać - mają to gdzieś, szukają kiedy one chcą, zachęcam smaczkiem Munia, żeby przyszedł do mnie, to wie o co chodzi i w tył zwrot... Krew buzuje na to towarzystwo czasem:p! Ale bez nich żyć nie umiem:loveu:.
  19. Te moje psiska uwielbiaja dostarczać mi mocnych wrażeń:mad:. Wczoraj Munio w lesie nie chciał wrócić do samochodu, nie dawał się złapać, zachwowywał się jak autystyk, dopiero po kwadransie jakoś udało mi się go skubnąć:roll:, a dziś wszystkie trzy pognały w lesie i słuch zaginął:shake:. Ale się wystraszyłam! Jeszcze kupiłam obróżki i tylko co przed wyjściem założyłam, nie miały adresatek, tylko jedna Mini. Widziałam już w czarnych myślach zmarznięte psy gdzieś pod krzaczkiem. Najbardziej się martwiłam, żeby się nie rozdzieliły i żeby Munio nie wyprowadził dziewczyn na ulicę, jak to on... Przeszłam w tą i z powrotem leśną drogą, z której poszły w długą, potem przejechałam się samochodem - wtedy wybiegy Iga z Minią, a Munia dalej ani śladu. Postawilam z powrotem auto i znowu zaczęłam iść pieszo, żeby utrwalić ślad i ufff, coś czarnego biegło - znaczy się chłopak:cool1:. Prawdę mówiąc już zaczynałam rozpaczać. Na szczęście wszysko dobrze się skończyło. Już sama nie wiem - krótkie spacery - źle, spacery na smyczy po lesie - ani frajda dla mnie, ani dla nich, ale kurcze jak coś wywęszą, albo nie daj Boże zobaczą - to koniec, nie ma na nich siły, nic nie powstrzyma (nie mówiąc o biednych zwierzakach, które muszą uciekać, zawsze mam ogromne wyrzuty sumienia:oops:). I potwierdza się, że na psy zawsze należy czekać tam, gdzie było się razem, bo zwykle tam wracają. Pamiętajcie o tym jakby co, ale naprawdę nie życzę takich emocji:roll:.
  20. My jeździmy właśnie ok.13.00:).
  21. Maia ma sporadyczny dostęp do kompa. Jutro pewnie wejdzie to odpowie na pytania, sugestie i propozycje;).
  22. No właśnie tak mi się wydawało, że ma coś na boku, bo ta sierść tam ciemniejsza...:roll: Mam pytanie - dlaczego w tytule jest tylko o Trisi, a Polarek to co:razz:? Też "nasz" chłopak:). Poza tym Polarek też potrzebuje pieniędzy na karmę i weta;).
  23. [quote name='psi']Chyba mam "wielbiciela" bo znów założył maila specjalnie by do mnie napisać a oto owy tekst :D Nadawca odpowiedzi podał następujące dane kontaktowe do siebie: e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] telefon: 600000000 a oto co do ciebie napisał: Fazka -srazka !!!! Ludzie opanujcie sie z tym dennym ogłoszeniem i nie zasmiecajcie portalu !!! WON ! [SIZE=4][B]DLACZEGO TAKIE TŁUKI CHODZĄ PO TEJ ZIEMI[/B][/SIZE]??????????[/QUOTE] Olej to. Nie musiał zakładać maila, bo odpisując wpisuje się co chce, może byc wymyślony i taki na pewno jest;).
×
×
  • Create New...