Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. [quote name='zachary']Maia, widzisz...agat21 pisze o Misi " piękne stworzonko" :loveu:a Ty ją nazwałaś "szkaradek"...:evil_lol: Szkaradki też są "piękne....tylko inaczej";):lol:[/QUOTE] Ona tak gada, a potem okazuje się, że piękne psisko z takiego wychodzi. A poza tym nie ma brzydkich psów, zamorduję ją kiedyś:evil_lol:. Tylko kto wtedy będzie pomagał takim biedom?:loveu:
  2. [quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][SIZE=3]Mamy nadzieję że wróci do domu, jest na kwarantannie. Zrobiliśmy jej profil [/SIZE][URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1497[/URL] [/QUOTE] Dziękuję za zainteresowanie naszą białostocką staruszką. Nadal szukamy dt dla suni, dziewczyna rozpytuje, wiesza ogło, ale nikt nie kojarzy... Błagam, pomóżcie:modla: jej się stamtąd wydostać. Gdyby nie moje 4 psy w bloku, nawet chwili bym się nie zastanawiała, miałam jamniczkę, to wiem, jakie to dla niej straszne... :( Już nie jest na kwarantannie, ale jeszcze nie wysterylizowana, a nie wiem czy inaczej oddadzą. Co do sterylki - to strach, że tam, ona staruszka,a ... :( :(
  3. [IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/1376323_10200418266451878_758058394_n.jpg[/IMG][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue] [/FONT][/COLOR][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/68608_10200418267211897_893631901_n.jpg[/IMG] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue][SIZE=3] [/SIZE][/FONT][/COLOR][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/1381192_10200418266651883_1285065698_n.jpg[/IMG][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue][SIZE=3] Mela właśnie przestała się bać Dyzia [/SIZE] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue][I][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10200436963719298&set=gm.612517892124569&type=1"][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p526x296/1383215_10200436963719298_974494081_n.jpg[/IMG] [/URL][/I][/FONT][/COLOR] [SIZE=3][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Któregoś razu była u Kuny koleżanka. Mela bardzo pozytywnie ją zaskoczyła. [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Nie wystraszyła się, początkowo biegała wokół Ani, a po chwili dała pomiziać się po nosie i polizała ją po czubkach palców. Jak mówi Kuna, to naprawdę wielkie wydarzenie. [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]A wszystko działo się na podwórzu, więc Mela miała duże pole do manewrów:). Mam nadzieję, że w sobotę Mela zagości w "Porannym" w "Pupilach" ;). [/FONT][/COLOR][/SIZE]
  4. Koniś, całe szczęście, że masz wytrwałe ciocie, które walczą i podrzucają Cię wyyyysoooko :)
  5. Bardzo dziękuję w imieniu Meli :loveu::loveu::loveu:.
  6. [COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na nowy bazarek dla Meli z lasu: [/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247500-Nowy-bazarek-dla-Melci-tworzy-się-nic-nie-pisać!!?p=21363456#post21363456[/URL]
  7. [SIZE=5][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na nowy bazar :smile: [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247500-Nowy-bazarek-dla-Melci-tworzy-się-nic-nie-pisać!!?p=21363456#post21363456"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post21363456[/URL]
  8. [SIZE=5][COLOR=#000000][COLOR=#ff0000][B]Zapraszam na nowy bazar :smile: [/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247500-Nowy-bazarek-dla-Melci-tworzy-si%C4%99-nic-nie-pisa%C4%87!!?p=21363456#post21363456"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post21363456[/URL]
  9. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Liska podróżniczka tym razem na podlaskiej wsi. Przeżyła tam horror - zobaczyła z bliska koty! Trochę się trzęsła, a trochę była ciekawa. Strach był jednak silniejszy... Bolek i Lolek całkowicie niegroźne młode chłopaki [I]:), [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]jeden zwiał, a drugi zaglądał na nią z zaciekawieniem, bo też takiego cuda nie widział:). [/FONT][/COLOR][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-prn1/1381629_527530543989688_330207894_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn2/1234533_527530800656329_230722103_n.jpg[/IMG] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue] Dlaczego nikt nie chce takiego fajnego, małego pieska [/FONT][/COLOR][I] ?? To jakie chcą??[/I] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-ash3/p296x100/1376400_527916060617803_1387807434_n.jpg[/IMG]
  10. Miło nam, że zawitały nowe ciocie :loveu:.
  11. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]z hoteliku: Melka robi się stróżująca. Drze japę, gdy ktoś wchodzi do domu, nie mówiąc o tym, co się dzieje, gdy odważy się wejść do pokoju. Dzisiaj myślałam, że pogryzie Marlenę... Oczywiście zaczynamy pracować nad nią, Marlena już lody przełamała;) [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]i Mela dała się nawet pomiziać po nosie. [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]A tak w ogóle, to muszę Wam powiedzieć, że życie z Melką coraz łatwiejsze jest:). [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Nie muszę już chodzić z nią na smyczy, drzwi domu znowu otwarte, a Melka gania tam i z powrotem. Jak na zewnątrz dzieje się coś niepokojącego, natychmiast leeci do domu - taka z niej mądrala :). [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]W domu trochę gorzej, bo buty już zjadła, czytnik do karty aparatu też i piękną apaszkę, która została przeznaczona na bazarek dla Djuka... no cóż, życie - jak ma się psy, to trzeba pilnować swoich rzeczy:)[/FONT][/COLOR]
  12. [B]yucca, [/B][B]dzięki za wpłatę 40 zł dla Melci [/B][B]:smile:.[/B]
  13. Potem chyba nie ma chętnych.
  14. No tak, tylko, że ona wieczorami ma drugą pracę:roll:, a chłopak też całymi dniami poza domem, więc nie ma sensu. Strasznie szybko znalazła się ta praca... , ale cóż - jak ma się szczęście..., a pies go nie ma... to tak bywa.
  15. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Psisko-Lisisko . Chwila oddechu, ułamek sekundy;) . [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue][I][I][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=524486080960801&set=gm.235178756635973&type=1"][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn1/p526x296/11221_524486080960801_1032913488_n.jpg[/IMG] [/URL][/I][/I][/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Jesienne klimaty... [/FONT][/COLOR] [COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=524485437627532&set=gm.235178213302694&type=1"][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/p526x296/564541_524485437627532_832682544_n.jpg[/IMG] [/URL] [COLOR=#141823]Mundek u kresu wytrzymałości - ile ona jeszcze będzie dziamgotać !!! [/COLOR] [I][URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=524485264294216&set=gm.235178063302709&type=1"][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/p526x296/539143_524485264294216_364748166_n.jpg[/IMG] [/URL][/I] [/FONT][/COLOR]Lisuszka z jednej strony szaleje, na podwórku chce się bawić, w domu nie może się doczekać jak pójdę do łózka, żeby poprzewracać się i pogryźć, a z drugiej nadal bardzo się boi. Spuszczona nie da się złapać, wszelkie próby spełzają na niczym, trzeba czekać, aż sama zdecyduje się wejść do klatki schodowej. W domu każdy nasz ruch to jej niepewność. Już było dobrze, przychodziła sama pod drzwi, jak wołałam, że idziemy na spacer, teraz znowu ucieka. I tak w kółko...[COLOR=#333333][FONT=Helvetica Neue] [/FONT][/COLOR] Postanowiłam kupić syntetyczne feromony, może one coś pomogą. Melka z lasu, która jest w hoteliku nosi obrożę, nie wiem czy pomaga, ale coraz fajniej z nią:). Wybrała teraz dyfuzor, bo może w mieszkaniu i Mundek skorzysta, ten strachun i podminowaniec;). U Miczki wszystko ok :). Byłyśmy jakiś czas temu z Lisuszką z wizytą. Najpierw dziewczyny obchodziły się bokiem, a potem bawiły. Musimy to jeszcze koniecznie powtórzyć:). Buzi:) [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/p526x296/545212_511257995616943_261338765_n.jpg[/IMG] Niewiniątka [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc3/p526x296/1150939_511255822283827_1882793525_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-prn2/p526x296/1238388_511253835617359_2014743635_n.jpg[/IMG]
  16. Witam Sonieczkę i życzę bardzo, bardzo, bardzo, by zdążyła mieć swego wyjątkowego ludzia, takiego własnego:loveu:.
  17. Melduję się u nowego znajomego;).
  18. Wiesz, że cukier, to energia, a więc noc z głowy;), a jak jeszcze źle się od tego poczuje... :roll:.
  19. Zaglądam do chłopczyka.
  20. Najpierw zaszczep, odczekamy jeszcze trochę i chyba ciachać, Liska i Mika też przed pierwszą były.
  21. [quote name='Kryzia']ja też zapisuję z zaproszenia Cioteczki gonzales[/QUOTE] I ja jestem i zapisuję :).
×
×
  • Create New...