-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Chyba tak, Greta da znać ;). -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Obyś to wykrakała :). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
I tydzień przeleciał, już piątek, a u Konika cisza :( -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[quote name='yucca']Podeślijcie mi też nr konta, obiecałam coś wpłacić dla Melki a jutro obiecano mi wypłatę :D[/QUOTE] Zrobione ;) [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Wieści z wtorku: Mela chwilę pobiegała bez smyczy, złapać się dała podczas załatwiania, hm... potrzeb.. ale dała się, a to już olbrzymi krok naprzód:). [IMG]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1175213_10200328515648164_1887060131_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1005504_10200328515288155_1902397842_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1234315_10200328515608163_1365469416_n.jpg[/IMG] [IMG]https://scontent-b-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/1234641_10200328515448159_677196175_n.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[quote name='ewa gonzales']Przyszlam do cudownej Meluni:iloveyou::glaszcze:i czytam i podziwiam jak cudnie się otwiera :loveu::buzi:będzie coraz lepiej malenka cudowna:multi: wpiszcie mnie proszę na 15 zl deklaracji , narazie jednorazowej , pozdrawiam ogromnie[/QUOTE] Ale Ty jesteś cioteczka kochana:):loveu:. -
Agatka w domu stałym - Jacuś zwany Ciapusiem szuka domku.
dreag replied to scarletto's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że mała dostanie swoją przystań :). -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Ale strachun ;). A miłe słówka są podejrzane, u mojej Lisicy też, od razu zwiewa i nie chce potem podejść :roll:. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[quote name='doris66']Zapraszam na bazarek zorganizowany na opłacenie hotelu dla dzikiej Meli [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/247171-Bazarek-ubraniowy-jesień-zima-i-inne-rzeczy-do-27-09-13?p=21317957#post21317957"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...7#post21317957[/URL][/QUOTE] Zapraszamy !!!! :lol: -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash3/1175391_10200313368229488_959540829_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-prn1/1235235_10200313368389492_394388482_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-ash4/1237043_10200313359589272_402643309_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc1/1233430_10200313359829278_2117753657_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-prn1/1235235_10200313368389492_394388482_n.jpg[/IMG] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-ash4/p526x296/1009913_10200313368029483_776675540_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hphotos-ak-frc1/1236325_10200313360549296_1953181384_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/1236364_10200313360149286_1697462515_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-b.xx/hphotos-frc1/1233430_10200313359829278_2117753657_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-prn1/993718_10200313367309465_699457084_n.jpg[/IMG] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
No witamy, witamy, podziwiam, że mas czas wszędzie zerknąć i coś fajnego napisać, dzięki Ci kobieto :). Fajnie, że melka jest takim rozbrajakiem. Ciekawe czy jeszcze urośnie? -
EUTANAZJA- czy to jedyne rozwiązanie? Psie dziecko czeka na pomoc!!!
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
[B]Po znajomości ;) zapraszam na bazarek na hotelik dla szczeniorki z lasu:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246921-Bazarek-na-hotelik-dla-Meli-szczeniorki-z-lasu-NIC-NIE-PISA%C4%86?p=21284278#post21284278[/URL] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Witamy wszystkich zaglądających :). Od Grety: [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Dzisiaj na rannym spacerze Mela się zagalopowała i radością wskoczyła na mnie łapkami [I]:) [/I][/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]lekko ją to zdezorientowało, szybko się oddaliła na długość smyczy, ale nie przestraszyła się. Dalej radośnie podskakiwała i przypadała klatą do podłoża, merdając zawzięciem ogonem:). [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]A wczoraj była na pierwszym, długim spacerze. Oczywiście psy muszą z nami iść, ale to naprawdę siedmiomilowy krok naprzód! [SIZE=3]Tak to nam dziewczynka się rozbraja:).[/SIZE][/FONT][/COLOR] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Tę, ostatnią, noc Mela spędziła poza klatką. [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Na początku nie mogła znaleźć sobie miejsca, wreszcie odkryła "norkę" i zadowolona usnęła. [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Jak tak dalej pójdzie, to za moment nie będziemy pamiętać, że kiedyś się bała :). [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue] [/FONT][/COLOR] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Witamy i serdecznie zapraszamy do małej:). Mela się otwiera - na razie na zwierzyniec :) [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-g.ak/hphotos-ak-ash3/1230034_10200289280107300_1841154224_n.jpg[/IMG] [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.xx/hphotos-frc3/733_10200289279107275_1946795744_n.jpg[/IMG] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=3][COLOR=#008000][/COLOR][/SIZE][/B][SIZE=2][B]Koniś na bdt;)[/B][/SIZE][B][SIZE=3][COLOR=#008000] Zapraszam na bazarek dla Meli [/COLOR][/SIZE]:lol:[B][SIZE=3][COLOR=#008000]:[/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246921-Bazarek-na-hotelik-dla-Meli-szczeniorki-z-lasu-NIC-NIE-PISA%C4%86?p=21284278#post21284278"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...8#post21284278[/URL][/B][/B] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[B][SIZE=3][COLOR=#008000]Zapraszam na bazarek dla Meli [/COLOR][/SIZE][/B]:lol:[B][SIZE=3][COLOR=#008000]:[/COLOR][/SIZE] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246921-Bazarek-na-hotelik-dla-Meli-szczeniorki-z-lasu-NIC-NIE-PISA%C4%86?p=21284278#post21284278[/URL][/B] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Witamy i my :). Wieści z hoteliku: [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Dzisiaj, po raz pierwszy, zobaczyłam Melę merdającą ogonkiem, troszkę bardziej wyluzowaną i nawet z lekkim, nieśmiałym uśmiechem w oczkach [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Nie do mnie, niestety, a do Fiony i Liszki, ale i tak było cudnie to zobaczyć. Dziewczyny spisały się, jak zwykle, na medal - nie były nachalne, łagodnie i spokojnie pokazywały Melce, że świat jest dobry. Teraz jestem już pewna, że się uda:) [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue] [/FONT][/COLOR][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-a.xx/hphotos-prn1/544874_10200271810430569_1926790494_n.jpg[/IMG] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue] [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Kolejny mały kroczek.. załatwienie potrzeb na zewnątrz i to we właściwej pozycji [/FONT][/COLOR][I] [/I][IMG]https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.xx/hphotos-prn1/993991_10200271810990583_536526710_n.jpg[/IMG] -
[quote name='Alla Chrzanowska']Byłam tak zdesperowana historią z Borysem, że nawet nie pogadałam, przepraszam.[/QUOTE] Wcale Ci się nie dziwię, załamać się można....
-
Sarina- oneczka-po straszliwych przejściach- SZUKAMY JEJ DOMU!!!
dreag replied to Zofija's topic in Już w nowym domu
Zapisuję, żeby nie zgubić. -
I mi, i mi:)!
-
Nigdzie jej nie widziano, jadąc z moją małą dziczką do hoteliku zajechałyśmy z maią na giełdę i pokazałam jej miejsce gdzie była miska z wodą. Prawdę mówiąc zaniosłam ją pod drzewo obok w trawę, bo w tej wodzie ciągle zbierał się piach, na którym stała. Ona z wody mało korzysta, widać, że była już niezbyt świeża. Zostawiłyśmy oczywiście jedzenie (też pod drzewem). Chciałam jeszcze tylko uściślić - oferowałam miesiąc utrzymania suni w hoteliku, ale nie podałam jaka to kwota - miałam na myśli standardowe 300 zł, niestety nie więcej, zwłaszcza, że teraz muszę się starać o dodatkowe utrzymanie;). Gdybyście szukali u Jamora, to może być potrzeba zdecydowanie więcej.
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Jest naprawdę bardzo, bardzo fajnym psem. Greta nauczyła go komend, super chłopak:). Ludzie nie wiedzą, co tracą. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[quote name='Pipi']Moze to siostra "mojej" Czesi? [/QUOTE] Nigdy nie wiadomo, ale jest sporo tego nieszczęścia i niektóre bardzo podobne do siebie... Dzisiaj od Kuny: [FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#141823]Serce się kroi jak na nią patrzę.. Za każdym razem, gdy podchodzę do klatki wciska się w kąt i próbuje zniknąć. Mały postęp już jest, bo zaczyna wysyłać bardziej "lajtowe" sygnały uspokajające. Dotąd lizała nos i kłapała paszczęką - dzisiaj zaczęła odpowiadać ziewaniem na moje ziewanie, przestała kłapać, a nawet polizała mnie po dłoni. Niestety jest tak przerażona, że załatwia się tylko w klatce - podkłady to fantastyczny wynalazek [/COLOR] Na zewnątrz nie ma szans.. założyłam jej szelki i podpięłam, dla bezpieczeństwa smycz do szelek i obroży, przypięłam do drzewa na bardzo długiej smyczy, w nadziei, że jak się oddalę na "bezpieczną" odległość załatwi potrzeby. Niestety, stała jak zamurowana, z wielkimi oczętami, a gdy zrobiłam krok w jej stronę omal nie oszalała ze strachu , więc zaniosłam ją do domu. Będziemy zmieniac podkłady i poprzestaniemy na bardzo małych kroczkach.[/SIZE][/FONT] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Jasne, jasne, z miłą chęcią:). Też będę coś działać, tylko muszę trochę się ogarnąć;).