-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dzięki bardzo:). -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Właśnie, musiałam jej dostarczyć taką małą rozrabiakę, bo by jej za spokojnie nie było ;). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']a ja codziennie zaglądam z nadzieją.... na dobre wiadomości o Domku Jori :)[/QUOTE] Dzięki za kibicowanie :). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='halszka']na FB nie wiem,ale na stronie jest tutaj : [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1497[/URL][/QUOTE] A tu widziałam, dzięki :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Szukam Jori na FB w S.O.S. dla jamników jamników i nie moge znaleźć... :( -
Dlaczego ja jeszcze nic o tym nie wiem ? :)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Czytam cudne wieści o nowych jamniczych wymarzonych domkach i czekam na taki dla Jori :). Znajdzie się ?? [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/p296x100/1376554_10200745071565359_674905115_n.jpg[/IMG] -
Dramat Misi to juz przeszłość - jest w dobrym domu stałym
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Przelałam pieniądze z bazarku na psiaki, proszę [B]doriss66 [/B]o potwierdzenie jak otrzymasz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247927-Szybki-bazarek-na-12-psów-z-opuszczonego-zakładu-wszystko-po-5-zł-w-KT-do-20X-do-20?p=21423342#post21423342[/URL] -
Relanium działa słabo na psy, nawet duże dawki, potwierdzone przez wetów, a przeze mnie wypróbowane;).
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczyny za pomoc Jori :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dzięki, edytowałam i jest w sunie 5 zdjęć ;). Jest cudowna, z tych mniejszych, dosłownie jak była moja Haza, przecudna :). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Dziś znalazła wydarzenie osoba, która zgłosiła sunię do schroniska, gdy się błąkała po osiedu, zrobiło jej się żal, a nie miała co z nią zrobić, dostałam kilka zdjęć, zaraz wstawię. Jak na zawołanie, nie;)? Już miałam iść prosić kierownika, bo u nas w schronie to tylko za jego zgodą można strzelać fotki :(. [URL="http://naforum.zapodaj.net/f87345d5a028.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f87345d5a028.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/029cd9d942a6.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/029cd9d942a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/f96e67ce09cb.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f96e67ce09cb.jpg[/IMG][/URL] [url=http://naforum.zapodaj.net/87ae6443385b.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/87ae6443385b.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/44b912855457.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/44b912855457.jpg[/img][/url] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']... jest dobrze, to trzecie województwo to łódzkie... tak zaproponowała Juldan, tylko że jeszcze potrzeba z 2-3 foty ? czy masz jeszcze jakieś ? podobno taki regulamin:hmmmm:[/QUOTE] niestety nie mam, tylko te, w ogłoszeniach można dodawać 1 lub kilka zdjęć, nic nie wiem o takim regulaminie:p. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
No to poprawiam się - Białystok, zaraz dopiszę :). Ale na mapce wydarzenia jest ;). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bardzo, bardzo dziękuję:loveu:. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Bardzo serdecznie Ci dziękuję za zaangażowanie i pomoc:loveu:. Myślę, że podlaskie, mazowieckie, a 3 nie wiem... sama wybierz ;). Zapraszam na wydarzenie, które jej dziś założyłam: [URL]https://www.facebook.com/events/1428861977333453/?fref=ts[/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Jori to starsza, ok. 12 letnia jamniczka. Trafiła jakiś czas temu do schroniska i niestety nikt się po nią nie zgłosił, mimo wywieszanych w okolicy ogłoszeń. Były zdzierane. Może umarł właściciel, a rodzina w ten sposób pozbyła się niechcianego spadku? Tego już się penie nie dowiemy. Sunia jest malutka, dużo śpi, jej ulubionym miejscem jest ciepłe posłanko. Wystawiona na dwór już po chwili trzęsie się z zimna. Na inne psy nie zwraca uwagi. Daje się wziąć na ręce, nie denerwuje się z byle powodu. Choć lubi spokój, doskwiera jej samotność bez człowieka. Jest zadbana, więc do tej pory musiała mieć dobre warunki i może kochającego opiekuna. Kto jej go zastąpi? Czy zostanie już zapomniana w schronisku, tęskniąc za dotykiem ludzkiej dłoni? Proszę, może ktoś odmieni jeszcze jej los? Tel. w sprawie suni – Agnieszka 507764557. [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2109/m62b.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2394/5kio.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8636/8x9f.jpg[/IMG] -
Bursztynek od roku w dt - zostaje w nim na zawsze
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Dałaś mu to, co najcenniejsze - swoją miłość. Bursztynku, cudowny pieseczku żegnaj [*]. Byłaś bardzo dzielna i mądra, że pomogłaś mu odejść, gdy tego potrzebował. -
Bercik i do niego los się uśmiechnął. Już w nowym domu!
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Piszę na prośbę mai, bo nie ma teraz dostępu do neta... Słuchajcie, sytuacja Bercika diametralnie się zmieniła:(. Wczoraj późnym wieczorem oświadczono mai, żeby zabierała, bo dziewczyny nie mają dla niego czasu. Dziś ma definitywnie być zabrany! Przyznały, że Bercik czasem od 15.00 nie wychodzi, bo one takie zmęczone... Masakra:angryy:. Czy Wy to potraficie zrozumieć, żeby być tak zmęczonym, żeby mnie wyprowadzić psa za drzwi bloku na siku?????!!!! Maia u kresu załamania nerwowego, bo ma tyle na głowie ze znalezionymi w Bielsku szczeniakami, a teraz jeszcze to, że [B]NIE MA ŻADNEGO MIEJSCA[/B] dla Bercika. Co z nim będzie ???? Matko Święta.... :( -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Pasuje:). Jutro w końcu powinnam mieć coś więcej o niej, dziś się przypominałam;). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Super, dzięki :). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Gdyby ktoś go poznał, to by się zakochał, a tak... Jak tu zachęcić do poznania chłopaka??