Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. Właśnie, musiałam jej dostarczyć taką małą rozrabiakę, bo by jej za spokojnie nie było ;).
  2. [quote name='anica']a ja codziennie zaglądam z nadzieją.... na dobre wiadomości o Domku Jori :)[/QUOTE] Dzięki za kibicowanie :).
  3. [quote name='halszka']na FB nie wiem,ale na stronie jest tutaj : [URL]http://jamniki.eadopcje.org/psiak/1497[/URL][/QUOTE] A tu widziałam, dzięki :)
  4. Szukam Jori na FB w S.O.S. dla jamników jamników i nie moge znaleźć... :(
  5. Dlaczego ja jeszcze nic o tym nie wiem ? :)
  6. Czytam cudne wieści o nowych jamniczych wymarzonych domkach i czekam na taki dla Jori :). Znajdzie się ?? [IMG]https://m.ak.fbcdn.net/scontent-a.xx/hphotos-frc3/p296x100/1376554_10200745071565359_674905115_n.jpg[/IMG]
  7. Przelałam pieniądze z bazarku na psiaki, proszę [B]doriss66 [/B]o potwierdzenie jak otrzymasz [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247927-Szybki-bazarek-na-12-psów-z-opuszczonego-zakładu-wszystko-po-5-zł-w-KT-do-20X-do-20?p=21423342#post21423342[/URL]
  8. Relanium działa słabo na psy, nawet duże dawki, potwierdzone przez wetów, a przeze mnie wypróbowane;).
  9. Dziś suni nie widziałam, gdzieś latała. Za to zainteresowanych zawiadamiam, że bywa tam też kot, biały czarne w łaty, czarny ogon ;). Starczy jedzenia dla obydwu. Mam nadzieję, że nasza mała na niego nie zapoluje...
  10. Brakuje jeszcze obsługi kuchni w soboty i niedziele. Ktoś chętny sie dopisać??
  11. Dzięki dziewczyny za pomoc Jori :)
  12. Dzięki, edytowałam i jest w sunie 5 zdjęć ;). Jest cudowna, z tych mniejszych, dosłownie jak była moja Haza, przecudna :).
  13. Dziś znalazła wydarzenie osoba, która zgłosiła sunię do schroniska, gdy się błąkała po osiedu, zrobiło jej się żal, a nie miała co z nią zrobić, dostałam kilka zdjęć, zaraz wstawię. Jak na zawołanie, nie;)? Już miałam iść prosić kierownika, bo u nas w schronie to tylko za jego zgodą można strzelać fotki :(. [URL="http://naforum.zapodaj.net/f87345d5a028.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f87345d5a028.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/029cd9d942a6.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/029cd9d942a6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/f96e67ce09cb.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f96e67ce09cb.jpg[/IMG][/URL] [url=http://naforum.zapodaj.net/87ae6443385b.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/87ae6443385b.jpg[/img][/url] [url=http://naforum.zapodaj.net/44b912855457.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/44b912855457.jpg[/img][/url]
  14. [quote name='anica']... jest dobrze, to trzecie województwo to łódzkie... tak zaproponowała Juldan, tylko że jeszcze potrzeba z 2-3 foty ? czy masz jeszcze jakieś ? podobno taki regulamin:hmmmm:[/QUOTE] niestety nie mam, tylko te, w ogłoszeniach można dodawać 1 lub kilka zdjęć, nic nie wiem o takim regulaminie:p.
  15. No to poprawiam się - Białystok, zaraz dopiszę :). Ale na mapce wydarzenia jest ;).
  16. Bardzo, bardzo dziękuję:loveu:.
  17. Bardzo serdecznie Ci dziękuję za zaangażowanie i pomoc:loveu:. Myślę, że podlaskie, mazowieckie, a 3 nie wiem... sama wybierz ;). Zapraszam na wydarzenie, które jej dziś założyłam: [URL]https://www.facebook.com/events/1428861977333453/?fref=ts[/URL]
  18. Jori to starsza, ok. 12 letnia jamniczka. Trafiła jakiś czas temu do schroniska i niestety nikt się po nią nie zgłosił, mimo wywieszanych w okolicy ogłoszeń. Były zdzierane. Może umarł właściciel, a rodzina w ten sposób pozbyła się niechcianego spadku? Tego już się penie nie dowiemy. Sunia jest malutka, dużo śpi, jej ulubionym miejscem jest ciepłe posłanko. Wystawiona na dwór już po chwili trzęsie się z zimna. Na inne psy nie zwraca uwagi. Daje się wziąć na ręce, nie denerwuje się z byle powodu. Choć lubi spokój, doskwiera jej samotność bez człowieka. Jest zadbana, więc do tej pory musiała mieć dobre warunki i może kochającego opiekuna. Kto jej go zastąpi? Czy zostanie już zapomniana w schronisku, tęskniąc za dotykiem ludzkiej dłoni? Proszę, może ktoś odmieni jeszcze jej los? Tel. w sprawie suni – Agnieszka 507764557. [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/2109/m62b.jpg[/IMG] [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/2394/5kio.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8636/8x9f.jpg[/IMG]
  19. Dałaś mu to, co najcenniejsze - swoją miłość. Bursztynku, cudowny pieseczku żegnaj [*]. Byłaś bardzo dzielna i mądra, że pomogłaś mu odejść, gdy tego potrzebował.
  20. Piszę na prośbę mai, bo nie ma teraz dostępu do neta... Słuchajcie, sytuacja Bercika diametralnie się zmieniła:(. Wczoraj późnym wieczorem oświadczono mai, żeby zabierała, bo dziewczyny nie mają dla niego czasu. Dziś ma definitywnie być zabrany! Przyznały, że Bercik czasem od 15.00 nie wychodzi, bo one takie zmęczone... Masakra:angryy:. Czy Wy to potraficie zrozumieć, żeby być tak zmęczonym, żeby mnie wyprowadzić psa za drzwi bloku na siku?????!!!! Maia u kresu załamania nerwowego, bo ma tyle na głowie ze znalezionymi w Bielsku szczeniakami, a teraz jeszcze to, że [B]NIE MA ŻADNEGO MIEJSCA[/B] dla Bercika. Co z nim będzie ???? Matko Święta.... :(
  21. Chcę, żeby była jasność, ja się do żadnego łapania nie zapisuję, Wy zrobicie jak uważacie.
  22. Pasuje:). Jutro w końcu powinnam mieć coś więcej o niej, dziś się przypominałam;).
  23. Gdyby ktoś go poznał, to by się zakochał, a tak... Jak tu zachęcić do poznania chłopaka??
×
×
  • Create New...