-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]anica,[/B] super, że się starasz pomóc babuni, bardzo się ciesze, nic nie przepraszaj, jest dobrze:). Rozmawiałam dziś z domem tymczasowym. Powiedziano mi, żebym wyraźnie mówiła ludziom, że to bardzo TYPOWA jamniczka- czyli ma swój charakterek, a więc dla ludzi, którzy zdecydowanie znają jamniczą naturę:diabloti:. Niekoniecznie dla takich, którym po prostu podobaja się jamniki, bo takie słodkie ani dla takich co chwyciła za serce, bo biedna staruszka ;). Do dzieci też raczej bym nie poleciła. Tak z nią jest: * w misce grzebać sobie nie daje * z łóżka zganiana być nie lubi, może i kłapnąć, "coooo? zejdę jak zechcę, a mi się nie chce!" ;) - trzeba zdecydowanej, ale spokojnej perswazji * ma problemy jelitowe, trzeba uważać z jedzeniem, bo na niektóre reaguje rozwolnieniem * psiarnia: "możecie łazic sobie i robić co chcecie, ale mnie nie dotykać i nie przewalać, no i oczywiście nie wszczynać w stadzie awantur, bo zrobię z wami porządek!" * głaskanie i zabawa też tylko wtedy, kiedy ONA ma na to ochotę i w sposób przymilny, powolny i delikatny, inaczej "spadaj ode mnie";) * generalnie jest w dobrej formie i żywiołowa Taka to jest nasza Jori:). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Nie ma chętnych na Konisia :(... -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Jak chcesz ;). Ale ja myślę, że ona jej nie chce. Pani która do mnie zadzwoniła nic nie mówiła o jamnikach które miała, tylko, że dzwoni w sprawie jamniczki i zapytała co to za jamniczka, potem się zgadałyśmy, że ona jakąś znalazała w ogłoszeniu, zapytam czy Jori, odpowiedziała, że zdaje się tak. Nie wiedziała skąd jestem, myślała że z Łodzi i że mam młodszego osobnika, chyba zrozumiała, że Ty dałaś jej numer do kogoś innego. Nic nie mówiła, że zastanawiała się o adopcji Jori. Może to jakaś inna? Ale mówiła, że mój nr dostała od "jednej pani" ;). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Myślę, że zdecydowanie woli młodszą ;). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']Agnieszko ,kochana mam następny telefon w sprawie Jori- Kropeczki proszę zadzwoń do p. Basi 794693932 jeszcze się pani zastanawia ale wolę żebyś to Ty porozmawiała (pani jest zdecydowana na jamnika chce koniecznie adoptować tylko nie wiemy czy to będzie na pewno Jori ale ja już nie puszczę tej pani bo jestem pewna że na pewno dojdzie do adopcji ! pani odeszły dwa jamniki i mieszka w Łodzi nie ma dzieci) dzwoń kochana proszę :)[/QUOTE] Ta pani sama do mnie zadzwoniła, chce jamniczkę młodszą, taką do 6-8 lat "żeby jeszcze pożyła", myślala, że mam inną niż Jori, którą znalazła w ogłoszeniu, byla przekonana, że dzwoni do mnie jako osoby, która ma kolejnego jamnika do zaoferowania;). Obiecałam Pani, że przekażę jej telefon do fundacji, ale skoro wstawiłaś, to dziewczyny dzwońcie;). Pani mieszka na 7 piętrze z windą. -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]A propo załatwiania potrzeb fizjologicznych, dostałam takie wieści: Kropeczkę [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] (tak nazywa ją dt) trzeba pilnować...wyprowadzać po spanku, posiłku..., w ciągu dnia jak chce wyjść to zaczyna się kręcić, mruczy ale zdecydowanie/wyraźnie nie biegnie w kierunku drzwi, nie szczeka. Może to kwestia nowego otoczenia, przyzwyczajeń. Deszczu nie lubi (normalka;)) i tu trzeba motywować...trzeba moknąć razem ;). [/COLOR] -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dołożyłam biustonosze w różnych rozmiarach ;): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248902-Biustonoszowy-bazar-dla-Meli-z-lasu-i-jamniczej-staruszki-do-30-XI-g-20?p=21569967#post21569967[/URL] -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Tak jak mówiłam, myślę, że była wysterylizowana, ale czas pokaże. W dt zachowuje czystość, raz jej się zdarzyło;). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Świetny bazarek ja już byłam i będę.[/QUOTE]Dzięki :). Fajnie, że tyle jamniczków znalazło ciepłe domki przed zimą :) -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Mogę zaprosić na bazarek dla Jori ;) ? Biustonosze dla Pań w rozmiarze 70-75 D: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248902-Biustonoszowy-bazar-dla-Meli-z-lasu-i-staruszki-jamniczki=21568995#post21568995[/URL] -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Zapraszam na bazarek dla Jori i Meli z lasu: [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248902-Biustonoszowy-bazar-dla-Meli-z-lasu-i-staruszki-jamniczki=21568995#post21568995"] http://www.dogomania.pl/forum/threads/248902-Biustonoszowy-bazar-dla-Meli-z-lasu-i-staruszki-jamniczki=21568995#post21568995[/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Super, kolejny jamniol ma domek :multi:. A ja się zastanawiam komu "trafi się" to czekoladowe nochalowe cudo Gutosławek :loveu:. Przepiękności, mniam :). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']hopsanko Konisia .... chłopaka ciężki to ciężki ale powinnam dźwignąć "drania" :D[/QUOTE] Ja dałam radę, to może i Ty udźwigniesz :). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Brzuszek już całkiem ładnie wyglądam, a na uszkach pojawił się meszek...może uszka pokryją się włosem?[/COLOR] [COLOR=#000000]Jednak dobre jedzonko, spokój czynią cuda :). [/COLOR][COLOR=#000000]Guzków nie ma [/COLOR]:multi:[COLOR=#000000], jedynie skóra przy jednym cycuszku jest wyciągnięta/obwisła. [/COLOR][COLOR=#000000]Śniadanko psiaki jedzą ok 7 rano, dziś malutka skubnęła odrobinę kurczaka popiła rosołkiem i zwiała na fotel... Ok. 9 szczekanie, skakanie w kuchni...jadła aż się jej uszka trzęsły.[/COLOR] [COLOR=#000000]Prawdziwa jamniczka...7 rano to jeszcze noc hiii[/COLOR]:evil_lol:. Kurcze, mam wyrzuty sumienia, że zawiozłam tylko tyle jedzonka, ale mam nadzieję, że wkrótce to naprawię ;). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Jamnicza ciocia sama się zameldowała ;). A więc dziś wszystkie jej psiury miały pobudkę o 4 rano...hiii... Zazdrościły, że m[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]alutka je rosołki, a im nosy się tylko wyciągają. Aby w domu panował spokój, stanęto przy duuuużym garze... Oczywiście natychmiast pojawiła się pełna asysta :). [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Dziewczynka czuje się dobrze, teraz odsypia posapując zakopana w kocyk na fotelu[/FONT][/COLOR]:lol:[/FONT][/COLOR] -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Hej, dziś bez wieści, znaczy wszystko ok :), nie będę ich gnębić codziennie ;). Biorę się znowu za ogłaszanie w lokalnych mediach ;). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To znowu ja ;). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzięki bardzo [B]yunona[/B]:loveu:. -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja SOS dla Jamników'][COLOR=#8b4513]Czekoladowo się u nas zrobiło. Wcześniej Gutek, a teraz KRECIK. [/COLOR][HR][/HR] [URL="http://img27.imageshack.us/i/z3jh.jpg/"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/4746/z3jh.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Ale śliczny nochalek :). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Witam serdecznie na watku Jori kochane cioteczki[/FONT][/COLOR]:loveu:.[COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Dostałam wieści, że u Jori już z brzuszkiem zdecydowanie lepiej [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]. Jest miękki, nie ma wzdęć, polubiła masowanko, wykłada się w tym celu z lubością do góry.[/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Je suchą karmę polaną rosołkiem z piersią kurczaka, dostaje też witaminki. [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]W nocy cwaniara rozpycha się w łóżku, całą noc przesypia, nie wstaje. Siusia też już normalnie. Kupki prawie dobre. Dziś z zaciekawieniem zwiedzała teren i bawiła się z ludziem, czyli dochodzi do formy :). [/FONT][/COLOR][/SIZE]