-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To moje miejsce?? [url=http://naforum.zapodaj.net/63b7e1a81732.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/63b7e1a81732.jpg[/img][/url] Mam tu spędzić noc:crazyeye:?? [url=http://naforum.zapodaj.net/57d224ced111.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/57d224ced111.jpg[/img][/url] Widzicie to łóżko - a właśnie, że tu będę chrapać:diabloti:! Razem z pańcią! [url=http://naforum.zapodaj.net/6bdbebd79e05.jpg.html][img]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/6bdbebd79e05.jpg[/img][/url] -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Wróciłam, dałam im w końcu spokój:evil_lol:. Panie po przyjeździe tylko zostawiły rzeczy w hotelu i pognałyśmy (o ile można tak powiedzieć w tych warunkach:roll:) po Jori. Na miejscu jamniczka była trochę niepewna, jakby przeczuwała co się święci ;), nawet próbowała się ewakuować na górę;), ale jak została ulokowana w psiej dużej torbie to jej się spodobało:). W drodze cichutko pomrukiwała bojąc się pewnie, gdzie ją znowu wiozą. Ani u mnie pod blokiem ani pod hotelem nie chciała chodzić, najlepiej na rączkach:). Wtedy jest przeszczęśliwa. W pokoju dostała wigoru, chodziła, niuchała, zaglądała w każdy kąt. Nawet zabawkę wzięła w zęby, bo p. Bożena przyjechała przygotowana- torba, podusia, ubranka, obroża, smycz, zabawki, smaczek:loveu:. Próbowałam zrobić kilka fotek, ale było bardzo trudne uchwycić ją w kadrze:cool1:.. Mam obiecane relacje z Gdyni co jakiś czas;). Potem jeszcze raz z wyszła na dwór, zrobiła siku i ciągnęła do bloku opodal, chciała iść do klatki. Podobno wyglądało to tak, jakby coś sobie przypomniała:p. Mam nadzieję, że da paniom trochę odpocząć i będzie grzeczna w nocy;). Pani Bożenka zostawiła puszki dla innych bied. Wzięła tylko 1 na drogę. Jeśli nie macie nic przeciwko, zostawię je dla następnego psa, za którego mam zamiar się „zabrać”, może jakiemuś się poszczęści? Mam już pewien plan, chciałabym spełnić postawione sobie któregoś razu wyzwanie;). Liczę, że i tym razem się uda. Zapamiętajcie mnie dobrze ludziska z Białegostoku, jutro zmieniam rewir :) [URL="http://naforum.zapodaj.net/8f6785a124ce.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8f6785a124ce.jpg[/IMG][/URL] Zaraz, zaraz, jak wygląda moja pani, muszę zapamiętać...:calus: [URL="http://naforum.zapodaj.net/fc966e4e54aa.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/fc966e4e54aa.jpg[/IMG][/URL] Głaszcze milutko :happy1:. [URL="http://naforum.zapodaj.net/c3ed7f303de8.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/c3ed7f303de8.jpg[/IMG][/URL] Czy w lodówce są jakieś zapasy dla mnie?:cool3: [URL="http://naforum.zapodaj.net/f67c82116502.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f67c82116502.jpg[/IMG][/URL] Na pewno nic tam nie schowali przede mną? :mad: [URL="http://naforum.zapodaj.net/0abd3d539fe8.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0abd3d539fe8.jpg[/IMG][/URL] -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']i jak tu nie mówić, ze dom tymczasowy ratuje życie?? Przecież Jori mogłaby nie doczekać tej chwili w schronisku...[/QUOTE] Tak, to prawda... A w dodatku taki - Jori miała szczęście:). Pani (właściwie to teraz moja koleżanka;)) sama pojechała i wyjęła ją ze schronu, zawiozła do weta, potem jeszcze jeździła na kontrole, gotowała rosołki, dała miejsce w łóżeczku - to jest TO:multi:. Bardzo jestem wdzięczna, bardzo:loveu:! Lepiej wymarzyć nie mogłam :). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Hej! Co Wam powiem to Wam powiem, ale Wam powiem![/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Więc.... domek jest w drodze do Jorci. Huuuuraaaa!!!!!!!! :multi: To niesamowite, do tej pory nie mogę uwierzyć, ale pani Bożenka z Gdyni sama jedzie po niunię. To znaczy z przyjaciółką :).[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Miały przebyć te 500 kilosów autem, ale na drodze stanął ten paskudny orkan i wczoraj już sama im mówiłam, że najważniejsze bezpieczeństwo, jakby co, nic się nie stanie, jak przełożą na następny tydzień. Miały do ostatniej chwili się zastanowić i dac znać rano, bo na wczoraj pogoda była nie do jazdy... Dziś o 6.30 sms - jedziemy pociągiem, będziemy ok. 16.00:-o:multi: . Czy można wyobrazić sobie lepszą kandydatkę na opiekunkę naszej staruszki:razz:? [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Zamierzają na noc zabrać Jori do hotelu, żeby się do nich przyzwyczajała, a jutro w drogę - RAZEM:loveu:. Pani Bożenki nie przeraziła odległość, koszty, wiatr i śnieg - CHYLĘ CZOŁA ZA DETERMINACJĘ!!!! Już nie mogę się ich doczekać, mają dać cynk, kiedy mam odebrać panie z dworca :). Piszę i ryczę - ze szczęścia oczywiście - wariatka ;). [/FONT][/COLOR] -
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Rozmawiałam wczoraj z Elą, u której jest Misia (Mika). Wszystko ok, Miśka jest przylepa. Pan zakochany na amen♥. Z psem codzienne zabawy, np w przeciąganie po podłodze w zębach poduszki:). [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Już sobie wyobrażam, bo facio wysoki i niczego sobie;). [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Uszatka chodzi za panią krok w krok, oczywiście najchętniej spędza czas razem w kuchni, siada na krześle i gapi się jak Ela obiera ziemniaki. Jak za długo się nudzi, to zaczyna marudzenie, jest najszczęśliwsza gdy pańcia kieruje się do łóżka, wtedy znosi swoje smaczki i zabawki i tarabani się razem ( miała z założenia nie spać w łóżku[/FONT][/COLOR]:eviltong:. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Ostanio byli z niej b. dumni, bo pogoniła do sąsiedniej klatki suczkę, która się do niej od początku szpulała[/FONT][/COLOR]:roll:. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]W końcu się odegrala [/FONT][/COLOR]:p. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Tak jak Lisica też chodzi i poburkuje po domu, gaduły jedne[/FONT][/COLOR]:razz:. [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Miśka ma bardzo kochający domek, super!!!![/FONT][/COLOR]:multi: Niby taki aniołek... ;) [IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/p526x296/1455009_562558683820207_1803726329_n.jpg[/IMG] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]Już mówiłam i powtarzam - Lisuszka to najbardziej rozwydrzone psisko w stadzie:p! Poniosłam porażkę pedagogiczną! Wyhodowałam żmiję na własnym [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica Neue]łonie.:eviltong: [I][IMG]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash4/p526x296/1470071_562559823820093_1475165302_n.jpg[/IMG][/I][/FONT][/COLOR]
-
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Czas wyjazdu Jori do domku jest blisko, coraz bliżej... :cool3:. Ale na razie trzymam kciuki i nie zapeszam :). Szykuje się cuuudowny domek :multi:. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Mela nadal w hoteliku, zapraszam na nowy bazar;): [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249305-P%C5%82aszczyk-czapki-szaliki-r%C4%99kawiczki-chustki-do-15-12-g-20-00?p=21626101#post21626101[/URL] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
To znaczy, że uciekł ze smyczą? Mógł się gdzieś zaplątać i przywiązać... :( -
A gdzie zostawiałaś jedzenie, bo chyba nie tam, gdzie ustalone? Byłaś w każdy wtorek??? Szkoda, że wcześniej nie weszłaś na wątek (zapytałam 17.11), bo oprócz [B]kisielek[/B] i [B]magda i mezo[/B] nikt nie pytał o miejscówkę. No może jedna osoba chciała, ale jeszcze nie dotarła ;). Nie potwierdziałaś, ciszę przyjęłyśmy jako, że nie karmiona w ten dzień. Tym bardziej, że nie zainteresowałaś się, gdzie karmimy, a właśnie tam przykazały "władze" giełdy. NIE pod drzewem, bo nie chcą, a lepiej się dostosować, żeby nie zrobić suni gorzej... Czyli co, na pewno będziesz w każdy wtorek TAM, GDZIE sunia wie, że należy przyjść i rzeczywiście tam czeka? Chciałaś pomocy, to się zgłosiłyśmy, czy to źle???? Nie rozumiem co tu jest w tym przykrego:roll:. Byłam w sobotę i sunia przybiegła:). Oczywiście jak się odwróciłam, to schowała się za mur (bardzo mądry z niej pies). Gdy wsiadłam do auta, też nie wyszła z cienia, dopiero jak ruszyłam, to widziałam że pobiegła w kierunku miski :). No i pojadła sobie ciepłego :). Na jutro też mam smaczności;). Dużo:lol:, może coś zostanie ;). [B][COLOR=#b22222]To jeszcze raz - kto będzie systematycznie dyżurował i w jaki dzień?[/COLOR][/B] poniedziałek - kisielek882 wtorek - magda i mezo czy totojo ?? środa - dreag czwartek - magda i mezo piątek - kisielek882 sobota - ?????? niedziela - ??????
-
TINO ma wymarzony DOM- zostaje u WiosnyA już na ZAWSZE :) !!!
dreag replied to toyota's topic in Już w nowym domu
Ufff , happy end :). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='toyota'][B]Odebrany już z Palucha i jedzie z powrotem do DT do Białegostoku :smile:. Dziękuję !![/B][/QUOTE] Poleciałam na watek i się poryczałam czytając akcję poszukiwawczą, ale na szczęście happy end:multi:. Nie wiedziałam, że chłopak gdieś tam w moim mieście sobie pomieszkuje w dt ;). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='dreag'][COLOR=#4E5665][FONT=Helvetica][URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/sensible/49451"] [/URL][/FONT][/COLOR][COLOR=#4E5665][FONT=Helvetica][COLOR=#898F9C] [/COLOR][/FONT][/COLOR][SIZE=1][COLOR=#000000][COLOR=#4E5665][FONT=Helvetica][URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/sensible/49451"]http://www.zooplus.pl/.../rocco/sensible/49451[/URL] [/FONT][/COLOR][COLOR=#4E5665][FONT=Helvetica][URL="http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_mokra/rocco/sensible/49451"][IMG]https://fbexternal-a.akamaihd.net/safe_image.php?d=AQCZ1sliYZ0SbD08&w=154&h=154&url=http%3A%2F%2Fmedia.mediazs.com%2Fbilder%2Fmegapakiet%2Frocco%2Fsensible%2Fx%2Fg%2F0%2F300%2Frocco_sensible_24x800g_1_0.jpg[/IMG][/URL] [/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [/QUOTE] Zamówiłam ryż z jagnięciną :). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Super właśnie w drodze do nas jest bardzo dojrzała jamnicza dama.[/QUOTE] Nie mogłam odebrać, bo w pracy nie mam jak:roll:. Potem rozmawiałam, też umówiłam się, że podam numer Fundacji, ale widzę, że już załatwione;). Mam nadzieję, że może jakaś inna jamniczka skorzysta:), moja zarezerwowana. -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica'].... to prawda jamnikczki są bardzo komunikatywne! zawsze potrafią wyegzekwować to co chcą:p .. i znowu dzwonił telefon w sprawie Jori , bardzo miły pan... podałam Twój numer;)[/QUOTE] Dzwoniła Pani, chyba jego żona. Powiedziałam, że jamniczka zarezerwowana, ale jak chcą, to mogę podać nr do Fundacji. Mają się zastanowić, bo chcą JUŻ, nie chcą czekać ani chwili (powiedzialam, że zanim dojdzie do ew. adopcji minie kilka dni;)). Mieli 2 jamniczki, starsza właśnie odeszła i szukają nowej towarzyszki... [quote name='anica']jeszcze sprawy adopcyjne Jori chyba nie zostały zakończone ,więc podaję nadal Twój numer telefonu! [/QUOTE] O rany, mam nadzieję, że już tak zostanie, nastawiłam się absolutnie, że Jori będzie miała swój domek:cool3:. Ona jest podobno taka fajna, że szkoda by było, żeby znowu nic z tego nie wyszło. Pani B. jest odpowiedzialną osobą, dobrze się zastanowiła. -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#000000]Właśnie dostałam info, że panna jest bardzo komunikatywna... potrafi pokazać co chce... teraz pokazuje na drzwi, szczeka/pogania...otwieraj sypialnię chcę do łóżeczka [/COLOR]:evil_lol: -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Szukam miłej osóbki do wizyty przedadopcyjnej z Gdyni, znacie kogoś? Pytałam Waldi481 i Brazowa1, ale oni nie robią. -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Pani Bożena prosiła jeszcze o dokładniejsze info, więc dziś rozmawiałam z dt. Jak znajoma wyjeżdża do miasta, zostawia Jori samą na górze bez innych psów. Nie wyje i nie skamle, siedzi cicho (w domu na dole w pokoju jest starsza pani). Bez dwóch zdań ładuje się na łóżko i w nim śpi. Wie, gdzie najwygodniej i blisko ludzia. Zasypia dopiero po rytuale zabawy - ta przed snem wieczorem być musi - przewalanki na łóżku do góry brzuchem :). Rano po wstaniu trzeba koniecznie szybko na siku, bo długo trzymać nie będzie. Generalnie na podwórku być nie lubi, szybko chce z powrotem, zwłaszcza w taką pogodę:roll:. Czasem miewa lżejsze kupy, ale już z niej tak nie leci jak na początku. Czasem chyba jakieś jedzenie nie podejdzie.... Pani wetka mówiła, żeby przed każdym posiłkiem dawać kreon/pankreatynę. Od powrotu ze schroniska jest o wiele lepiej. Je trzy razy dziennie, zwykle suche, zmieszane z kawałkami wołowiny i rosołku. Raz po puszcze były przejściowe problemy, innym razem nie. Jori to podobno bardzo fajna dziewczynka, tak naprawdę przylepa, która lubi być z człowiekiem. W dt przyzwyczajają ją do gmerania w misce, powarkuje pod nosem, ale się nie rzuca ;). W końcu ręka w misce oznacza, że coś tam można zaraz znaleźć:razz:. Jorcia nazbierała już pakiet puszczek:multi:, zaraz będę zamawiać. Rozmawiałam z dt - będzie miała dziewczyna na start w nowym domu :). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[SIZE=3][FONT=times new roman][quote name='dreag']Pani dogłębnie się zastanowi i jak "coś" postanowi, da znać.[/QUOTE] Kto wstrzymywał oddech niech odetchnie głęboko,bo.... Pani się zastanowiła... i .... szukam osoby z Gdyni na wizytę przedadopcyjną:multi:. Zawsze boję się cieszyć z góry, ale tym razem zaryzukuję i zacznę wierzyć w cuda:). Mam nadzieję, że to jest TEN DOM i że nic się już w tym względzie nie zmieni ![/FONT] [/SIZE] Podpowiedzcie kogoś z Gdyni, bo zależy przecież nam wszystkim, a zwłaszcza pani Bożenie na czasie ;). Wyobrażacie sobie - święta we WŁASNYM domu????!!!!! :) :) -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klementynkaa']a domku ani widu ani słychu...[/QUOTE] Niestety... :( -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Witamy kolejną ciocię Konika. Konik otrzymał znów 20 zł od cioci Magolek, dziękujemy :loveu:. Jakby trzeba było odtransportować Konia gdzieś dalej do nowego domu, chłopak przygotowany;). -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']Dzwoniła?... Ja teraz też siedzę i czekam na telefon w sprawie Harnego, miał pan zadzwonić dziś "raniutko".... :([/QUOTE] Dzwoniła Pani przedwczoraj wieczorem, bardzo długo rozmawiałyśmy sobie miło. Ta Pani byłaby dobrym domem dla Jori, choć ona aż z Gdyni, to kaaawał drogi... Pani dogłębnie się zastanowi i jak "coś" postanowi, da znać. -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dzwoniła pani z Gdyni, ale słabo się słyszałyśmy, miała zadzwonić po 18, bo nie dało się spokojnie rozmawiać. -
Szczotka - W nowym domu! Poznaje swiat u Roszpunki. Powodzenia mała!!!
dreag replied to Maia's topic in Już w nowym domu
Maia po znajomości się nie obrazi ;) : Bazarek dla potrzebujących: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248902-Biustonoszowy-bazar-dla-Meli-z-lasu-i-staruszki-jamniczki=21568995#post21568995[/URL]