-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Słyszałam, słyszałam...;). To czekamy na sesję :), już miałam Cię dorwać w tej sprawie na FB:eviltong:. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Zapraszam na kolejną odsłonę - bazarek dla pań i panów: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251835-Mela-zaprasza-dla-Pa%C5%84-biustonosze-dla-Pan%C3%B3w-koszule-31-03-g-20-00?p=21980325#post21980325[/url] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Witam, takie oto cudeńka w białostockim schronie czekają: [url]https://www.facebook.com/events/372195802918505/?fref=ts[/url] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Ano nic... , wszystko bez zmian. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
bym wiedziała ;) -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']dreag, u kuny jest Konik:lol: ....ale może trafi do jakiegoś Kuby, Koniolubnego:loveu:....[/QUOTE] No faktycznie wtopa :) -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Kochana[B] Magolek [/B]mimo, iż Konik jest na bezpłatnym dt u Kuny nadal co miesiąc zasila Skarpetę Konia, przez co Koniś zabezpieczony na "wszelki wypadek". Z całego serca dziękuję :loveu::loveu::loveu:, właśnie nadeszło kolejne 20 zł:). -
ONka Sara miała wszystko, została z niczym ….POMOCY!!
dreag replied to dexterka's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie, mam obecnie podobną historię, zmarła ukochana pani, a Ramzes został sam w mieszkaniu, po prawie 2 miesiącach zaświeciło światełko w tunelu: [url]https://www.facebook.com/events/1466852196869398/?fref=ts[/url] Sarce też życzę dobrego nowego życia. -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='zachary']dreag, żebyś wiedziała! Psi, swoim cudownym uporem już dociągnęła parę "beznadziejnych" przypadków do wspaniałych domków, a byli też tacy, co jej kłody pod nogi rzucali w trakcie tego ciągnięcia...[/QUOTE] Wiem, wiem, liczę, że i tym razem będzie happy end :) -
Ma dom!Labus z Sosnowca -trzymajmy mocno kciuki!
dreag replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Super wieści, że już zaopiekowany:). I tak ładnie w tym boksie:). -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Cisza w eterze... -
Ma dom!Labus z Sosnowca -trzymajmy mocno kciuki!
dreag replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy będzie dziś biedny psiunio... -
Ma dom!Labus z Sosnowca -trzymajmy mocno kciuki!
dreag replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Jestem, pomóc nie mam jak, ale kibicuję ... -
Dramat Misi to juz przeszłość - jest w dobrym domu stałym
dreag replied to doris66's topic in Już w nowym domu
Misiula - szczęściula, pięknego życia :loveu:. Super, że się udało :). -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[B]Psi[/B], BABA HEROD z Ciebie:evil_lol:. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[quote name='Javena']Dostałam odpowiedz od dziewczynki. Rodzice wiedza o tej adopcji ,zgadzają sie .Chcieli wiedzieć ,czy nadal ogłoszenie aktualne. Czy ktoś napisał do niej. Sądząc po tresci meila,wydaje mi sie ,że jest rezolutną,mądra osobą.[/QUOTE] Odpowiedziałam na maila, dziękuję :). Poprosiłam o więcej info i podałam numer do hoteliku, gdzie najwięcej wiedzą o suni, bo są z nią na co dzień :). Teraz czekamy na dalszy rozwój wypadków ;). -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Dzięki za namiar ;) -
Jamniczka Jori już nie w schronie. Niusia mieszka teraz w Gdyni :) .
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][COLOR=#000000][COLOR=#0000cd][B]Zapraszam na bazar z biustonoszami i pięknym płaszczykiem wiosennym :smile:[/B][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/251044-Kurtka-ortalion-i-p%C5%82aszcz-flausz-r-40-licytacja-od-1-z%C5%82-do-28-II-g-20-na-Mel%C4%99?p=21884496#post21884496"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post21884496[/URL] -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[SIZE=4][COLOR=#0000cd]Zapraszam na bazar z biustonoszami i pięknym płaszczykiem :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251044-P%C5%82aszcz-r-40-i-du%C5%BCo-biustonoszy-od-10-z%C5%82-do-28-II-g-20-na-Mel%C4%99?p=21884472#post21884472[/url][/COLOR][/SIZE] -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja SOS dla Jamników']BUNIA Z PALUCHA Obiecaliśmy Buni DOM. Przez wiele miesięcy miała go w hoteliku. Rozpieszczona przez opiekunów, majaca posłuch u absolutnie wszystkich pensjonariuszy... Aż dostzregła ja Osoba któa zakochała sie w Buni. Bunia zamieszkała w Anglii. [URL="http://img199.imageshack.us/i/ptl8.jpg/"][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3887/ptl8.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] Pięknie :) -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Upadły Koniu, powstań ! :) -
To ktoś musi naprawić albo odkupić. I tyle.
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='psi']jako założycielka wydarzenia musisz o to zwrócić się do moderatora ........ dzięki dreag :)[/QUOTE] Czy zauażyłyście, gdzie jest wątek Konisia ;) ? -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
O, to fajnie, nie ma za co :) -
Niewidomy owczarek niemiecki - już znalazł swoje miejsce na świecie
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Fajnie, że Erni ma się dobrze i ma kumpelę :)