-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Witam się z niunią :)
-
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Nie tak łatwo Konik daje się "pozbyć" :evil_lol:. -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Jestem dumna z dziewczynki, mądra ta nasza Melunia :). -
Trafiłam tu zupełnie przez przypadek, kibicuję dzielnej maleńkiej od dziś :).
-
Super, że jakieś zainteresowanie się zaczęło, jakby co, jestem pod telefonem, [B]joi[/B] podała z tego co wiem nr (najlepiej jutro) ;). Tylko przeraża mnie odległość... bo ja z tych, co to rozstać się nie mogą :) . Zawsze chciałabym mieć blisko, choć wiem, że się nie da. No i oczywiście nie wypuścimy Zuzinki bez diagnozy tych jej biednych łapinek. Na pewno musi mieszkać w miejscu, gdzie trzeba pokonywać mało schodów. To tak na szybko :) Oczywiście na początek uprzedzam - wizyta przedadopcyjna, umowa, wizyty poadopcyjne, kontakt z nowym domkiem, zdjęcia w różnych pozach i miejscach ;) , etc., nie daję żyć :evil_lol:. Taka ze mnie maruda ;). Ale jak się ma takie piękności to można powybrzydzać, nie ;) ?
-
Zuzinka, nawet podczas kroplówki merdała ogonkiem :) . Biedną trzęsło, okryłyśmy ją kocykiem, a joi oddała "ostatnią koszulę", żeby małej było cieplej :). Wszystko już załatwione, mam fakturę, jutro wyślę wg instrukcji. Jeszcze raz dziękuję malagos i akcji sterylkowej:loveu: oraz oczywiście opiekunce:loveu:. [URL="http://naforum.zapodaj.net/eab957dc6c8a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/eab957dc6c8a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/7d7a93566b75.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7d7a93566b75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/4f19ea46d0e2.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/4f19ea46d0e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://naforum.zapodaj.net/1ccf941357b0.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/1ccf941357b0.jpg[/IMG][/URL]
-
No mi też przecież, są śliczniutkie i mądre dziewczynki, chodzi o to, że fajne psy dostałaś od nas :) .
-
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Własnie o tym pomyślałam ;) -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[quote name='Moli@']Mela była dziś w Białym......boi się miasta, jego odgłosów, ludzi, psów ale jest to do opanowania nie ma dzikiej paniki, towarzyszyła jej Figa. W samochodzie wymiotuje, nie wiem czy choroba lokomocyjna czy stres......stawiam na stres ;) Szeleczki za duże i poradziłyśmy sobie bez..... Mela została zaszczepiona od wścieklizny.[/QUOTE] Zuch dziewczyna :). Dzięki za szczepienie, bo jakoś przeoczyłyśmy prawdę mówiąc, było od zakaźnych, ale wścieklizna zapomniana ;) . Teraz wszystko ok :). Super zdjęcia :loveu:. No i jak nie wilczur, jak wilczur ;). -
[quote name='Moli@'] [URL="http://www.tinypic.pl/p0je57e4m5os"][IMG]http://pics.tinypic.pl/i/00523/p0je57e4m5os_t.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Skąd masz takie śliczne psy :evil_lol: ?
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Superek :) , my tu mocno kombinujemy z Kreonkiem ;) -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Kiedyś do [B]Kuny[/B] dzwonił jeden facet w sprawie Melci, ale nie doczytał, że MINI wilczur, chciał obrońcę podwórka :evil_lol: -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Tak właśnie była ogłaszana, jako "mini wilczur" :) . Wcześniej pisałam tak: Mela to ośmiomiesięczna sunia, która została znaleziona w lesie. Obecnie jest już coraz bardziej otwarta, chętnie się bawi. To bardzo sympatyczny psiak, zachowuje czystość, dogaduje się z psami i kotami. Będzie średniej wielkości, sięgać głową pod kolano. Jest z niej taki "mini wilczur". [FONT=Times New Roman]Mela jest już odrobaczona i zaszczepiona. Przed adopcją zostanie wysterylizowana. [/FONT] Ostatnio tak: Mela to roczna, bardzo sympatyczna sunia. Jakiś czas temu zostałaporzucona w lesie. Chętnie się bawi,zachowuje czystość, dogaduje się zpsami i kotami. Jest niewielka, sięga głową do połowy łydki, waży ok8 kg. Odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Obecnie przebywa whoteliku, gdzie czeka na nowy dom. Obowiązuje umowa adopcyjna i wizytaprzedadopcyjna. Miała i ma bardzo dużo ogłoszeń, ale jakoś nikt się nie zakochał :( . Teraz znowu trzeba będzie coś nowego pomyśleć ;). Jak tam z karmą, jak będzie trzeba, daj znać ;). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='anica']Załamka :-(!... może wykupić ogłoszenia dla jamniczków?[/QUOTE] Trza by ;) -
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
Właśnie, dzikusy potrzebują duuuuużo czasu i uwagi :( . Zawsze najbardziej się boję ataku przerażenia i ucieczki. A czasem wystarczy chwila czy niewinny ruch, sytauacją. Przerabiam to od roku z moją Lisuszką...:roll:. Dziś np. na spacerze przeraziła ją siatka, tak cienka i z wielkimi przestrzeniami, że prawie jej nie widać, a Liska zbaraniała i zaczęła szaleć :( . Strach ma WIELKIE oczy! Melciunia, jesteś dzielną dziewczynką, a psiarskie towarzystwo fajnie Cię "socjalizuje" pod okiem pańci :). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Fundacja Jamniki Niczyje']Oba pieski maja ogloszenia na naszej stronie. Rozglaszamy tez na fb. Szukamy domu tymczasowego dla staruszka.[/QUOTE] Bardzo dziękuję w imieniu psiaków :) . Ja też kombinuję ;). -
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
dreag replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]"Nowości" w białostockim schronisku :(: [URL]http://www.schronisko.bialystok.pl/galeria/dzi-trafiem/kreon[/URL] [URL]http://www.schronisko.bialystok.pl/galeria/dzi-trafiem/fibak[/URL] Staruszek Kreon, zaniedbany, chudy jamniczek, błąkał się zakleszczony po jednej z białostockich ulic. Jak on sobie poradzi w schronisku??? Może ktoś mógłby ofiarować mu do, choćby tymczasowy???????????????????? Serce się kraje :( [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica][IMG]https://scontent-a-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-frc3/t1.0-9/1509967_632191420190266_1178997118989448354_n.jpg[/IMG] [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Ten bardzo w typie jamnika psiak to kilkuletni chłopak. Nie dla niego schronisko!!!! [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Nadano mu imię Fibak. [/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Jest spokojny, tolerancyjny do innych psów. [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1897862_632188470190561_524962881097678342_n.jpg[/IMG] Zapraszam na wydarzenie ogłoszeniowe, może ktoś mógłby chociaż udostępnić od czasu do czasu: [url]https://www.facebook.com/events/372195802918505/?ref_newsfeed_story_type=regular[/url] -
Konik vel Vito tak długo czeka na swój domek... Gdzie on jest???
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
To jest obecnie ta leśna droga, na której w styczniu 2012 leżał zwinięty na śniegu Koń (po lewej stronie) :( [URL="http://naforum.zapodaj.net/7f4015c3b32a.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7f4015c3b32a.jpg[/IMG][/URL] A to zostało z jego "budy", którą zbudowałyśmy mu z maią w lesie do czasu złapania. Nie zabierałam z myślą, że może jakieś zwierze skorzysta ;). Niestety sporo się zawaliła, ale jeszcze można się schować w środku. [URL="http://naforum.zapodaj.net/f163292ef699.jpg.html"][IMG]http://naforum.zapodaj.net/thumbs/f163292ef699.jpg[/IMG][/URL] To już tak dawno... -
[COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Zrobiłam dziś nalot :) . [/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=Helvetica]Zawiozłam Zuzi kubraczek posterylkowy, dałam nową obróżkę z adresatką po mojej kochanej jamnisi [*], teraz 3 psiury będą chadzać w czerwonych :). [B]Malagos,[/B] trzymam Cię za słowo ;). [/FONT][/COLOR][IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10271537_632146983528043_4364750147485914896_n.jpg[/IMG][COLOR=#141823][FONT=Helvetica] [/FONT][/COLOR]
-
[quote name='Moli@']Dzięki za sesję zdjęciową :lol: Ogonek może straciła podczas porodu?..... ;)[/QUOTE] Nie ma za co :). Niektóre psy rodzą się z małymi ogonkami, moja Zuzia (jeszcze jako dzika kiedyś takie berbecie urodziła - część z ogonkami, część bez);).
-
Jula - ile jeszcze będzie czekać na dom?? Ptyś, Henio z Melą w ds
dreag replied to dreag's topic in Psy do adopcji
[quote name='Moli@']Kabelek przegryziony, na szczęście nic się nie stało........co te kable mają w sobie że większość psów tak fascynują :shake: Śniadanko zjedzone i po dzikiej zabawie z Figą, Rudką i Agusią padła, wszystkie padły ;) Kiedy wymiana obroży od kleszczy?[/QUOTE] Obroża założona dopiero z miesiąc temu.