Jump to content
Dogomania

dreag

Members
  • Posts

    6714
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dreag

  1. :shake:Ach te wydawałoby się wspaniałe domki z zakochanymi w psach ludźmi....
  2. Superasto, że psiakowi się poszczęściło:multi:.
  3. Teraz smacznie chrapie po śniadanku, oczywiście przy mojej nodze... A pozostałe dwie tez leniuchują:loveu:[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/1485591/cimg2854][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2983/884a6b8e00225aa44b5fed8d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  4. Witam, coś tu cicho u Ziucia, nikt się do nas nie uśmiecha...:cool1:. Wrzucę chociaz kilka fotek rozrabiaki. Ziucio ostatnio został chwilowo przechrzczony na Szabrownika. Poznałam kilkakrotnie jego nową umiejętność - szabrowanie kosza:roll:, który stoi u mnie w kuchni (nie w szafce), a raczej stał, bo sie zmądrzyłam i doszłam do wniosku, że nie przechytrzę bestii:mad:. No i mam spokój. A tak Ziutek wyciągał wszystko i "rozpracowywał" baaardzo dokładnie. Podejrzewam, że zadowolone były równiez moje panny, bo śmieciuchy zbierałam ostatnio z 3 pomieszczeń. I obojętnie czy kosz (taki z klapką) stał przodem czy tyłem, dla Szabrownika to pestka...:evil_lol:. Świetny jest również w dochodzeniu do celu z tym, by ciągle być przy ludziu:eviltong:. Na chama pcha się na kolana, jak nie jedną stroną, to drugą, gotowy jest nawet wskakiwać na oparcie kanapy i leźć po nim, jak normalnie się nie da. Żeby go głaskać, to albo jak mówiłam podrzuca rękę i wciska głowę na siłę, a jak to nie pomaga mruczy, wzdycha, sapie albo podgryza delikatnie rękę, aż nie położysz jej na nim. Niezły z niego inteligencik:cool3:. Psy też mu nie przeszkadzają. Jeżeli leżą gdzieś obok i są przeszkodą na drodze do mnie to lezie po nich:-o. Taki to nasz Ziut! I czemu nikt nie chce takiego dzidzia?:placz:. Pozdrawiam Andreę i jej chłopaka Maćka ze Słowenii, którzy nam kibicują:loveu:. Szkoda, że to ponad półtora tysiąca kilometrów, Ziucio być może miałby dom... [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485590/ziutek1"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1048/c1256817000e94884b5fed53/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485588/cimg2833"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi179/8361e26700190f894b5fecd1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485586/cimg2825"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1584/8062f8e0000e38e14b5fecb5/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485585/cimg2831]"][URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/1485585/cimg2831][/URL][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi95/7ee23d3a001d855b4b5feca9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  5. Przyjeżdżała w piątek jedna pańcia, rzeczowa i widać lubiąca psy. Przywiązła nawet prezent - psie ciasteczka. Miała się odezwać w niedzielę, by zabrać Ziucia, ale niestety cisza.... Ale nie nastawiałam się na szczęście.
  6. A tu przylepa korzysta z moich kolan:razz: [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469197/cimg2781][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2764/f528f34400207bfb4b5750b4/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469195/cimg2773][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1335/4334954a0021b18f4b5750a6/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469191/cimg2756][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2585/97003d630007104a4b575098/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469202/cimg2778][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi480/28c33a190011406e4b57517f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  7. Ziutek pilnujący mnie przy komputerze:lol: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1469221/cimg2736][IMG]http://m1.fmix.pl/fmm1963/458fd25f0009f3b64b57520c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469221/cimg2736][IMG]http://m1.fmix.pl/fmm1963/458fd25f0009f3b64b57520c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL] [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1469141/cimg2751"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi424/4eaa6535002284394b574e54/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Biedna Nikusia zabrała mu piłeczkę i schowała sobie pod bródką:eviltong: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462823/cimg2729"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2251/341700ed0022bd2c4b535320/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Ziucio Namolniak z panem, jak pani idzie spać do sypialni:cool3: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1469142/cimg2753"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi500/3fed74f4001da5024b574e65/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Wspólne leniuchowanie na kanapie:-o [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462827/cimg2690"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi454/85517e1d000165834b53537c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  8. To jak, byłyście z wizytą?
  9. Kiedy w końcu będzie na świecie więcej wrażliwych na psią krzywdę ludzi????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak strasznie mi przykro...
  10. [quote name='asika5'][B]agaciaaa[/B] jesteś niezła:loveu: dreag te dyszenie to może być serduszko przynajmniej u Bursztynka taka diagnozę postawili, ale na dodatek on jest pulchniutki [/QUOTE] Obserwuję i nie wiem czy przypadkiem to dyszenie, to nie emocje na mnie i potrzeba zwrócenia na siebie uwagi, albo próba wymuszenia na mnie głaskania i przytulania. Jak siedzi z moim mężem to jest spokojny, w nocy też. Miałam jechać wczorej do weta, ale został mi zabrany samochód, a poza tym tak właśnie sobie wykalkulowałam. Jeszcze trochę poobserwuję. Moja jamniczka miała z jednym i drugim problemy, więc trochę jestem w temacie jakby co. Z moich nie-lekarskich osłuchań wygląda, że serce pracuje ok, ale nigdy nie wiadomo... Zobaczymy. A Bursztynek przyjmuje jakieś leki? Co ma dokładnie z tym serduszkiem?
  11. [quote name='jaanna019'][B]agaciaaa[/B] ale natrzaskałaś:crazyeye: ty to masz zaparcie:loveu: niech to tylko dreag zobaczy:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie zobaczyła:crazyeye:... i dech zaparło. Wiedziałam agaciaaa, że na Ciebie można liczyć. WIELKIE podzięki:iloveyou:!!!! A do Ziucia, żadnego telefonu. Ani jednego od 2 tygodni. Niech żałują!:eviltong: Za to mój własny podpytywał wczoraj Ziucia, czy już spakowany, a dzisiaj przypomniał mi o umowie 2 -tygodniowej:oops:. Pogadał o oszukaństwie, że kolejny raz go wykołowałam ... i na razie cisza. Jakoś to będzie. Ale innego podobnego razu nie będzie. Trzeci raz się nie uda. A to psie harce podczas wieczornego spacerku: Aż się uszy trzęsą... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1462793/cimg2699][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2671/faeb73ef0021f5d04b5351d2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Krzywe łapki w całej okazałości... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1462799/cimg2723][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2082/9db0374e002c156d4b535230/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462799/cimg2723"] [/URL] Osiedlowy kolega... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1462818/cimg2707][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2180/25d418580008de774b5352a8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Szukanie smacznych kocich g... [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462808/cimg2705"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1676/6e6e8181002bd9024b53527b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  12. Nie Asika5, tamten był tricolorek. Miał też kilka dobrych lat, ale Dżeki jakoś mi go przypomina...
  13. Niesamowita ta czwóreczka:lol:. A Nero słodziutki, ma taki szczeniacki pysior i robi takie slodkie minki jak śpi, że aż chce się do niego przytulić:loveu:. Szczęścia piesku. Niech dalsze życie będzie bajką.
  14. Ten Dżekuś w barwach naszego Dżekusia, którym zawładnęła Kuna:loveu:. Kuna, pewnie mnie nie kojarzysz - to ja przywiozłam z Moniką Sabę i Dżekiego. A jeszcze bardziej psiak przypomina mi Barego ze schronu, którego oddano dla jakiegoś dziwnego faceta i który przepadł bez śladu. Zgłosiliśmy sprawę dla kierownictwa schroniska, sami go szukaliśmy, ale bez rezultatu. Niestety nasz schron nie jest zainteresowany tym, co się dzieje z psami po adopcji. Szkoda.:shake:
  15. A to Ziucio, który... [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432067/cimg2547"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi278/27bde062001a48794b43036a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432065/cimg2542"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2731/f685f7d8001b21154b43034e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432066/cimg2545"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2209/8fb896c50011877d4b43035b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [B]szuka domu. Jest troszkę większy od jamnika, kilkuletni. Bardzo spokojny, nie szczeka, nie jest zaczepny w stosunku do innych zwierząt, chętnie się z nimi zaprzyjaźnia. Oczekuje głaskania, a jak nie dostaje, to wsuwa łepek pod rękę i patrzy w oczy. Najchętniej czas spędzałaby z głową na kolanach. Lubi się bawić zabawkami. W ostatnie mrozy został tymczasowo zabrany do mieszkania, gdzie zachowuje się kulturalnie i bezproblemowo. Jest wykąpany i odrobaczony. Ładnie umie chodzić na smyczy. Z pewnością będzie wiernym i oddanym czworonożnym przyjacielem. Tel. 507764557, [email][email protected][/email][/B] Jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177118-Ziucio-uratowany-od-zamarzniAE-cia-czeka-na-ciepA-y-kAE-t-i-ciepA-e-serce-czA-owieka/page3[/URL]
  16. Czipa nie ma, i tak jak myślałam amylazy też. Tak więc dostaje kreon. Po odrobaczeniu i kreonie jakby lepiej, boczki też się wypełniają, nie wygląda już jak siedem nieszczęść. Apetyt dopisuje, wczoraj, jak wróciłam to zastałam w strzępach worek z karmą:-o. Ziucio sam się najadł i pewnie dziewczyny też skorzystały. A ja tak dbam o ich linie. Ech, te chłopy...;) Nie podobaja mi sie u niego takie napady dyszenia, jakby duszności. Myślałam, że to brzuch, ale może serce, albo płuca... W sobotę przejadę się, żeby go wet osłuchał.
  17. [quote name='plinka']skopiować banner i wrzucić w sygnaturkę.. ;)[/QUOTE] Tak robiłam na poprzednim forum i działało, teraz NIE:shake: [QUOTE]ooo widzę, że mąż już przekupiony co do Ziucia :)[/QUOTE] On bardzo lubi wszystkie psy, a psy jego, ale ma dosy6ć przytaszczania ich do chałupy i wzroku sąsiadów:roll:. Przewinęło się tu wiele nadprogramowych... A już powiedział stanowcze nie, jak go wykiwałam z Igą:evil_lol:, choć teraz uwielbia 2 swoje czworonożne panny (choć się do tego nie przyznaje). Wystarczy podpatrzeć, jak przygotowuje je do snu i przykrywa, żeby niunie nie zmarzły... :lol: [quote name='asika5']Nie wiem ile ma Ziutuś ale Bursztyn pow. 10 lat i też potrafi zaszaleć. [/QUOTE] Myślę, że też z 10, albo i więcej. Brak 2 jedynek u góry, dolne pościereane, zostały resztki, kły też ostre, ale za to uzębienie białe, bez osadu. Podejrzewamy, że jadł głównie kości...
  18. Dziewczyny, zlitujcie się, powiedzcie jak wgrać nową sygnaturę. Sposobem jak na starym forum mi nie wchodzi. Cały czas pojawia się tylko link.... Proszę o jasne wytołkowanie, krok po kroku:oops:.
  19. Wspólne oglądanie telewizji [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446238/cimg2665m][IMG]http://m3.fmix.pl/fmm2056/3c2066800025b7e34b4b21de/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  20. Amputacja udana, dobry z niego chirurg... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446135/cimg2600][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2216/52b2c4b2000f2ba74b4b1695/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Nisia przygląda się dewastacji zabawki. A ona biedna tak je szanuje... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446132/cimg2590][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1421/b8edaf920008f6974b4b1689/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z panem: [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446145/cimg2678][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1023/dfb4c73f000c2a8e4b4b16c8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Ziutek pokonany [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446140/cimg2671][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2639/93a46ab100246aec4b4b16b2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  21. :loveu:Dzięki za kolejne banerki. Asika, pieszczoch to za mało powiedziane:lol: Pierwszy raz mam do czynienia z taaaaką miłością. Przylepiec. Mąż nazywa go Namolniak:evil_lol:. Ziutuś przyżywa chyba powrót do szczenięctwa. Może nie miał wtedy warunków. Teraz za to chętnie bawi się zabawkami, a raczej stara się je "rozpracować". Wczoraj najpierw zdarł z misia ubranie, a potem odgryzł mu łapę:roll:. Chętnie zajmuje się też smakołykami ukrytymi w piłce. A najlepiej jak bawi się z nim człowiek, jest wtedy przeszczęśliwy:loveu:, wygłupia się jak gówniarz. Wczoraj dorwał się do mego mężą, ale miał radochę, bo mój umie się bawić z psami. Ziucio nieźle się zasapał. A tu kilka zdjątek... Byliśmy wczoraj na spacerku w lesie całą psio-ludzką rodziną, były harce i piękne widoki, ale niestety aparat jednak do kitu. W domu robi niezłe zdjęcia, natomiast na jasnym tle nic nie wychodzi. A śnieg odbija światło, więc zupełnie nic nie wyszło... Ale za to: Pilnowanie ludziów podczas śniadania. Psiarnia już najedzona, ale nie zaszkodzi poczekać pod stołem, bo a nóż coś spadnie.... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446220/cimg2573][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1757/35409abb00277a324b4b1e0e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Szelmowski uśmiech - "Zaraz się z nim rozprawię..." [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446223/cimg2577][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2045/19c1b1be000852c74b4b1e1b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Tu przygotowanie do operacji misia [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446129/cimg2575][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2504/292aeb03002711084b4b1674/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446131/cimg2584][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1600/fcd91e70000a7b7f4b4b167f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
  22. Jaannna, też miałam taką nadzieję, choć jak mi powiedziałaś o tej szramie na łapce... poza tym babka musiałaby wspomnieć o tych krzywulcach, na których biega...
  23. Wielkie dzięki LadyK i Tobie plinka za to, że Ziucio ma już piękne banerki:loveu:, proszę o wstawianie. Asika5, Tobie również:lol: buziaki (niezbyt odświeżające:evil_lol: od Marudy Ziutka). A co do tego małpiszona... To taki natręciuch, że głowa mała:p. Wygonisz z jednej strony, to wciśnie się z drugiej. Dzisiaj po porannym spacerku położyłam się na kanapie poleniuchować jeszcze trochę, a że zajęłam miejsce na jednej połówce, moje panny we dwie na drugiej, to cwany Ziucio gotowy był mi siedzieć na głowie:roll:! Co jakiś czas pomrukuje, nie wiem, nudzi się, czy ki licho? Ale ma na szczęście i chwile, że poleży spokojnie, zwłaszcza jak się go trochę "ustawi". Wczoraj i dzisiaj zostawiłam obu panów (męża i psiura) i oczywiście resztę i zmyłam się na łazęgowanie. Było w porzo, Ziucio oczywiście nawalał się na dwunożnego. Nowe doświadczenie - nie boi sie odkurzacza, ma go zupełnie gdzieś. Natomiast jest bardzo zainteresowany tym, co znajduje się na stole lub szafkach w kuchni, oczywiście, jeśli jest to do jedzenia. Teraz właśnie leżyi mruczy co jakiś czas jak niedźwiedz, zawiedziony, że moje palce na klawiaturze, a nie na nim:cool3:. Miałam dziś zrobić zdjęcia z "leśnego" spacerku z psiarnią, ale była taaaka pogoda, że nie wyruszyliśmy. Może jutro...;)
  24. Jestem przerażona, tym, jak on wygląda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy:
×
×
  • Create New...