-
Posts
6714 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dreag
-
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
:shake:Ach te wydawałoby się wspaniałe domki z zakochanymi w psach ludźmi.... -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Superasto, że psiakowi się poszczęściło:multi:. -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Teraz smacznie chrapie po śniadanku, oczywiście przy mojej nodze... A pozostałe dwie tez leniuchują:loveu:[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/1485591/cimg2854][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2983/884a6b8e00225aa44b5fed8d/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Witam, coś tu cicho u Ziucia, nikt się do nas nie uśmiecha...:cool1:. Wrzucę chociaz kilka fotek rozrabiaki. Ziucio ostatnio został chwilowo przechrzczony na Szabrownika. Poznałam kilkakrotnie jego nową umiejętność - szabrowanie kosza:roll:, który stoi u mnie w kuchni (nie w szafce), a raczej stał, bo sie zmądrzyłam i doszłam do wniosku, że nie przechytrzę bestii:mad:. No i mam spokój. A tak Ziutek wyciągał wszystko i "rozpracowywał" baaardzo dokładnie. Podejrzewam, że zadowolone były równiez moje panny, bo śmieciuchy zbierałam ostatnio z 3 pomieszczeń. I obojętnie czy kosz (taki z klapką) stał przodem czy tyłem, dla Szabrownika to pestka...:evil_lol:. Świetny jest również w dochodzeniu do celu z tym, by ciągle być przy ludziu:eviltong:. Na chama pcha się na kolana, jak nie jedną stroną, to drugą, gotowy jest nawet wskakiwać na oparcie kanapy i leźć po nim, jak normalnie się nie da. Żeby go głaskać, to albo jak mówiłam podrzuca rękę i wciska głowę na siłę, a jak to nie pomaga mruczy, wzdycha, sapie albo podgryza delikatnie rękę, aż nie położysz jej na nim. Niezły z niego inteligencik:cool3:. Psy też mu nie przeszkadzają. Jeżeli leżą gdzieś obok i są przeszkodą na drodze do mnie to lezie po nich:-o. Taki to nasz Ziut! I czemu nikt nie chce takiego dzidzia?:placz:. Pozdrawiam Andreę i jej chłopaka Maćka ze Słowenii, którzy nam kibicują:loveu:. Szkoda, że to ponad półtora tysiąca kilometrów, Ziucio być może miałby dom... [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485590/ziutek1"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1048/c1256817000e94884b5fed53/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485588/cimg2833"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi179/8361e26700190f894b5fecd1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485586/cimg2825"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1584/8062f8e0000e38e14b5fecb5/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fmix.pl/zdjecie/1485585/cimg2831]"][URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/1485585/cimg2831][/URL][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi95/7ee23d3a001d855b4b5feca9/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Przyjeżdżała w piątek jedna pańcia, rzeczowa i widać lubiąca psy. Przywiązła nawet prezent - psie ciasteczka. Miała się odezwać w niedzielę, by zabrać Ziucia, ale niestety cisza.... Ale nie nastawiałam się na szczęście. -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
A tu przylepa korzysta z moich kolan:razz: [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469197/cimg2781][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2764/f528f34400207bfb4b5750b4/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469195/cimg2773][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1335/4334954a0021b18f4b5750a6/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469191/cimg2756][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2585/97003d630007104a4b575098/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469202/cimg2778][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi480/28c33a190011406e4b57517f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Ziutek pilnujący mnie przy komputerze:lol: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1469221/cimg2736][IMG]http://m1.fmix.pl/fmm1963/458fd25f0009f3b64b57520c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]"][COLOR=#000000][URL=http://fmix.pl/zdjecie/1469221/cimg2736][IMG]http://m1.fmix.pl/fmm1963/458fd25f0009f3b64b57520c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL] [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1469141/cimg2751"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi424/4eaa6535002284394b574e54/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Biedna Nikusia zabrała mu piłeczkę i schowała sobie pod bródką:eviltong: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462823/cimg2729"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2251/341700ed0022bd2c4b535320/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Ziucio Namolniak z panem, jak pani idzie spać do sypialni:cool3: [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1469142/cimg2753"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi500/3fed74f4001da5024b574e65/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Wspólne leniuchowanie na kanapie:-o [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462827/cimg2690"][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi454/85517e1d000165834b53537c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
To jak, byłyście z wizytą? -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Nie..., nic a nic. -
Kiedy w końcu będzie na świecie więcej wrażliwych na psią krzywdę ludzi????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak strasznie mi przykro...
-
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='asika5'][B]agaciaaa[/B] jesteś niezła:loveu: dreag te dyszenie to może być serduszko przynajmniej u Bursztynka taka diagnozę postawili, ale na dodatek on jest pulchniutki [/QUOTE] Obserwuję i nie wiem czy przypadkiem to dyszenie, to nie emocje na mnie i potrzeba zwrócenia na siebie uwagi, albo próba wymuszenia na mnie głaskania i przytulania. Jak siedzi z moim mężem to jest spokojny, w nocy też. Miałam jechać wczorej do weta, ale został mi zabrany samochód, a poza tym tak właśnie sobie wykalkulowałam. Jeszcze trochę poobserwuję. Moja jamniczka miała z jednym i drugim problemy, więc trochę jestem w temacie jakby co. Z moich nie-lekarskich osłuchań wygląda, że serce pracuje ok, ale nigdy nie wiadomo... Zobaczymy. A Bursztynek przyjmuje jakieś leki? Co ma dokładnie z tym serduszkiem? -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='jaanna019'][B]agaciaaa[/B] ale natrzaskałaś:crazyeye: ty to masz zaparcie:loveu: niech to tylko dreag zobaczy:evil_lol:[/QUOTE] Właśnie zobaczyła:crazyeye:... i dech zaparło. Wiedziałam agaciaaa, że na Ciebie można liczyć. WIELKIE podzięki:iloveyou:!!!! A do Ziucia, żadnego telefonu. Ani jednego od 2 tygodni. Niech żałują!:eviltong: Za to mój własny podpytywał wczoraj Ziucia, czy już spakowany, a dzisiaj przypomniał mi o umowie 2 -tygodniowej:oops:. Pogadał o oszukaństwie, że kolejny raz go wykołowałam ... i na razie cisza. Jakoś to będzie. Ale innego podobnego razu nie będzie. Trzeci raz się nie uda. A to psie harce podczas wieczornego spacerku: Aż się uszy trzęsą... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1462793/cimg2699][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2671/faeb73ef0021f5d04b5351d2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Krzywe łapki w całej okazałości... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1462799/cimg2723][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2082/9db0374e002c156d4b535230/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462799/cimg2723"] [/URL] Osiedlowy kolega... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1462818/cimg2707][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2180/25d418580008de774b5352a8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Szukanie smacznych kocich g... [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1462808/cimg2705"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1676/6e6e8181002bd9024b53527b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Nie Asika5, tamten był tricolorek. Miał też kilka dobrych lat, ale Dżeki jakoś mi go przypomina... -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
dreag replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Niesamowita ta czwóreczka:lol:. A Nero słodziutki, ma taki szczeniacki pysior i robi takie slodkie minki jak śpi, że aż chce się do niego przytulić:loveu:. Szczęścia piesku. Niech dalsze życie będzie bajką. -
Jack nareszcie ma swój domek i wspaniałych ludzi:)))
dreag replied to asika5's topic in Już w nowym domu
Ten Dżekuś w barwach naszego Dżekusia, którym zawładnęła Kuna:loveu:. Kuna, pewnie mnie nie kojarzysz - to ja przywiozłam z Moniką Sabę i Dżekiego. A jeszcze bardziej psiak przypomina mi Barego ze schronu, którego oddano dla jakiegoś dziwnego faceta i który przepadł bez śladu. Zgłosiliśmy sprawę dla kierownictwa schroniska, sami go szukaliśmy, ale bez rezultatu. Niestety nasz schron nie jest zainteresowany tym, co się dzieje z psami po adopcji. Szkoda.:shake: -
Fundacja "Psiegrane Marzenia" - pomóżmy psim seniorom :)
dreag replied to siekowa's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A to Ziucio, który... [URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432067/cimg2547"][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi278/27bde062001a48794b43036a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432065/cimg2542"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2731/f685f7d8001b21154b43034e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL][URL="http://fmix.pl/zdjecie/1432066/cimg2545"][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2209/8fb896c50011877d4b43035b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [B]szuka domu. Jest troszkę większy od jamnika, kilkuletni. Bardzo spokojny, nie szczeka, nie jest zaczepny w stosunku do innych zwierząt, chętnie się z nimi zaprzyjaźnia. Oczekuje głaskania, a jak nie dostaje, to wsuwa łepek pod rękę i patrzy w oczy. Najchętniej czas spędzałaby z głową na kolanach. Lubi się bawić zabawkami. W ostatnie mrozy został tymczasowo zabrany do mieszkania, gdzie zachowuje się kulturalnie i bezproblemowo. Jest wykąpany i odrobaczony. Ładnie umie chodzić na smyczy. Z pewnością będzie wiernym i oddanym czworonożnym przyjacielem. Tel. 507764557, [email][email protected][/email][/B] Jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177118-Ziucio-uratowany-od-zamarzniAE-cia-czeka-na-ciepA-y-kAE-t-i-ciepA-e-serce-czA-owieka/page3[/URL]- 633 replies
-
- adopcje satrszych psów
- amstaff
-
(and 4 more)
Tagged with:
-
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Czipa nie ma, i tak jak myślałam amylazy też. Tak więc dostaje kreon. Po odrobaczeniu i kreonie jakby lepiej, boczki też się wypełniają, nie wygląda już jak siedem nieszczęść. Apetyt dopisuje, wczoraj, jak wróciłam to zastałam w strzępach worek z karmą:-o. Ziucio sam się najadł i pewnie dziewczyny też skorzystały. A ja tak dbam o ich linie. Ech, te chłopy...;) Nie podobaja mi sie u niego takie napady dyszenia, jakby duszności. Myślałam, że to brzuch, ale może serce, albo płuca... W sobotę przejadę się, żeby go wet osłuchał. -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
[quote name='plinka']skopiować banner i wrzucić w sygnaturkę.. ;)[/QUOTE] Tak robiłam na poprzednim forum i działało, teraz NIE:shake: [QUOTE]ooo widzę, że mąż już przekupiony co do Ziucia :)[/QUOTE] On bardzo lubi wszystkie psy, a psy jego, ale ma dosy6ć przytaszczania ich do chałupy i wzroku sąsiadów:roll:. Przewinęło się tu wiele nadprogramowych... A już powiedział stanowcze nie, jak go wykiwałam z Igą:evil_lol:, choć teraz uwielbia 2 swoje czworonożne panny (choć się do tego nie przyznaje). Wystarczy podpatrzeć, jak przygotowuje je do snu i przykrywa, żeby niunie nie zmarzły... :lol: [quote name='asika5']Nie wiem ile ma Ziutuś ale Bursztyn pow. 10 lat i też potrafi zaszaleć. [/QUOTE] Myślę, że też z 10, albo i więcej. Brak 2 jedynek u góry, dolne pościereane, zostały resztki, kły też ostre, ale za to uzębienie białe, bez osadu. Podejrzewamy, że jadł głównie kości... -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, zlitujcie się, powiedzcie jak wgrać nową sygnaturę. Sposobem jak na starym forum mi nie wchodzi. Cały czas pojawia się tylko link.... Proszę o jasne wytołkowanie, krok po kroku:oops:. -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Wspólne oglądanie telewizji [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446238/cimg2665m][IMG]http://m3.fmix.pl/fmm2056/3c2066800025b7e34b4b21de/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Amputacja udana, dobry z niego chirurg... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446135/cimg2600][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2216/52b2c4b2000f2ba74b4b1695/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Nisia przygląda się dewastacji zabawki. A ona biedna tak je szanuje... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446132/cimg2590][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1421/b8edaf920008f6974b4b1689/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z panem: [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446145/cimg2678][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1023/dfb4c73f000c2a8e4b4b16c8/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Ziutek pokonany [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446140/cimg2671][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2639/93a46ab100246aec4b4b16b2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
:loveu:Dzięki za kolejne banerki. Asika, pieszczoch to za mało powiedziane:lol: Pierwszy raz mam do czynienia z taaaaką miłością. Przylepiec. Mąż nazywa go Namolniak:evil_lol:. Ziutuś przyżywa chyba powrót do szczenięctwa. Może nie miał wtedy warunków. Teraz za to chętnie bawi się zabawkami, a raczej stara się je "rozpracować". Wczoraj najpierw zdarł z misia ubranie, a potem odgryzł mu łapę:roll:. Chętnie zajmuje się też smakołykami ukrytymi w piłce. A najlepiej jak bawi się z nim człowiek, jest wtedy przeszczęśliwy:loveu:, wygłupia się jak gówniarz. Wczoraj dorwał się do mego mężą, ale miał radochę, bo mój umie się bawić z psami. Ziucio nieźle się zasapał. A tu kilka zdjątek... Byliśmy wczoraj na spacerku w lesie całą psio-ludzką rodziną, były harce i piękne widoki, ale niestety aparat jednak do kitu. W domu robi niezłe zdjęcia, natomiast na jasnym tle nic nie wychodzi. A śnieg odbija światło, więc zupełnie nic nie wyszło... Ale za to: Pilnowanie ludziów podczas śniadania. Psiarnia już najedzona, ale nie zaszkodzi poczekać pod stołem, bo a nóż coś spadnie.... [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446220/cimg2573][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1757/35409abb00277a324b4b1e0e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Szelmowski uśmiech - "Zaraz się z nim rozprawię..." [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446223/cimg2577][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2045/19c1b1be000852c74b4b1e1b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Tu przygotowanie do operacji misia [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446129/cimg2575][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2504/292aeb03002711084b4b1674/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/1446131/cimg2584][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1600/fcd91e70000a7b7f4b4b167f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Jaannna, też miałam taką nadzieję, choć jak mi powiedziałaś o tej szramie na łapce... poza tym babka musiałaby wspomnieć o tych krzywulcach, na których biega... -
Ziucio ma swój dom, choć ciągle nie wiadomo ,czy na zawsze...
dreag replied to dreag's topic in Już w nowym domu
Wielkie dzięki LadyK i Tobie plinka za to, że Ziucio ma już piękne banerki:loveu:, proszę o wstawianie. Asika5, Tobie również:lol: buziaki (niezbyt odświeżające:evil_lol: od Marudy Ziutka). A co do tego małpiszona... To taki natręciuch, że głowa mała:p. Wygonisz z jednej strony, to wciśnie się z drugiej. Dzisiaj po porannym spacerku położyłam się na kanapie poleniuchować jeszcze trochę, a że zajęłam miejsce na jednej połówce, moje panny we dwie na drugiej, to cwany Ziucio gotowy był mi siedzieć na głowie:roll:! Co jakiś czas pomrukuje, nie wiem, nudzi się, czy ki licho? Ale ma na szczęście i chwile, że poleży spokojnie, zwłaszcza jak się go trochę "ustawi". Wczoraj i dzisiaj zostawiłam obu panów (męża i psiura) i oczywiście resztę i zmyłam się na łazęgowanie. Było w porzo, Ziucio oczywiście nawalał się na dwunożnego. Nowe doświadczenie - nie boi sie odkurzacza, ma go zupełnie gdzieś. Natomiast jest bardzo zainteresowany tym, co znajduje się na stole lub szafkach w kuchni, oczywiście, jeśli jest to do jedzenia. Teraz właśnie leżyi mruczy co jakiś czas jak niedźwiedz, zawiedziony, że moje palce na klawiaturze, a nie na nim:cool3:. Miałam dziś zrobić zdjęcia z "leśnego" spacerku z psiarnią, ale była taaaka pogoda, że nie wyruszyliśmy. Może jutro...;) -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
dreag replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jestem przerażona, tym, jak on wygląda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:angryy: