-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
Nie moge sie na niego napatrzec... :loveu::loveu: We wakacje na pewno przyjade wymiziac małego bandyte :evil_lol:
-
Wkleje kolejne... :( [FONT=Calibri] [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/4417/111111111mv0.png[/IMG] [/FONT] Czarna sunia, boi się chodzić na smyczy. Bez niej jest wesoła i przyjacielska. Być może ktoś ją bił smyczą. Ma 3 lata, nr chip: 19461 ___________________________________________________________ [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/1994/222222222222ye1.png[/IMG] Ten pies będzie dobrym stróżem, już z daleka obszczekał obcych. Nie wykazuje jednak agresji, jest raczej zaciekawiony tym, co dzieje się dookoła. ____________________________________________________________ [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6710/33333333333qd7.png[/IMG] Przywieziony po zmarłym właścicielu. około 3-4 - letni pies, nie ma jeszcze chipa. ______________________________________________________________ młoda suczka, jest w Hotelu około pół roku. wobec ludzi bardzo przyjazna, wykazuje agresję do zwierząt. niszczy, kiedy jest sama. trafiła do Hotelu z okolic Aleksandrowa Łodzkiego [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1839/444444444444444iq9.png[/IMG] ____________________________________________________________ Maksio ma 3-4 lata. ma obcy chip: 985F120023519223. wobec ludzi łagodny, niekoniecznie dogada się z innymi zwierzętami [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9806/5555555555yp2.png[/IMG] __________________________________________________________ [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/3949/6666666666666666da7.png[/IMG] Ruda amstaffka, ma 3 lata. Łagodna i przyjacielska wobec ludzi, agresywna w stosunku do innych psów. Ma fatalnie obcięte uszki, dodatkowo (prawdopodobnie) poogryzane przez inne psy.. ___________________________________________________________ Śliczna 4-letnia sunia, siedzi w osobnym boksie. nr chip: 22262 [IMG]http://img529.imageshack.us/img529/6544/7777777777777zl3.png[/IMG] [B][FONT=Calibri]HOTEL DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT W ŁODZI [/FONT][/B][B][/B][FONT=Calibri]ul. Kosodrzewiny 56 [/FONT][FONT=Calibri] 92-411 Łódź oraz filia pod Łodzią - Wojtyszki 18 Tel./fax: (42) 671 34 49 E-mail: [EMAIL="[email protected]"][B][email protected][/B][/EMAIL] www: [URL="http://www.przytulisko.info/"][B]www.przytulisko.info[/B][/URL][/FONT]
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111198[/URL] -
Ale on jest poważny, jak na prawdziwego gentelmena przystało ;)
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
skromniutki bazarek... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111184[/URL] -
Uuuulala....:loveu::loveu::loveu:Kup mu buciki zeby tych slicznych białych skarpeteczek nie ubrudził sobie :evil_lol:
-
czekam tylko na 1 wpłate z bazarku i robie przelew.
-
To i ja dołacze [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/2645509[/URL]
-
rottweiler Miki wielka stopa błaga o pomoc. za TM
Puma1984 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a co tu taka cisza?? -
Brutalnie skopany szczeniak boksia ! ma dom
Puma1984 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Emdziolek ja sie moge zajac bazarkami:) I tak od rana do wieczora przy kompie siedze. -
komenatrze sa zbedne... napisze tylko WIECEJ FOTEK!!!
-
jak dojda mi jeszcze 4 przeley to zrobie przelew z bazarku/
-
Brutalnie skopany szczeniak boksia ! ma dom
Puma1984 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
I jeszcze jeden [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110902[/url] -
Brutalnie skopany szczeniak boksia ! ma dom
Puma1984 replied to basia0607's topic in Już w nowym domu
Bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10103691#post10103691[/URL] Prosze o podbijanie. -
poprosze o numer konta na pw. dzisiaj sie bazarek moj konczy-bedzie jakies 150 zł :)
-
suczka w schronie w Toruniu. 2 letnia, wysterylizowana,oddana z powodu warczenia na dziecko, spokojna, nie agresywna. pozniej bede miec wiecej info. [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/4716/hera3ca6.jpg[/IMG] [IMG]http://img371.imageshack.us/img371/1516/hera4wb9.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/1941/hera6fq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8425/hera9vu9.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/1264/heraik8.jpg[/IMG]