Jump to content
Dogomania

Puma1984

Members
  • Posts

    1259
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Puma1984

  1. Gdyby ktos wzial pole na tymczas to blagam dajcie mi znac jak najszybciej. Pewien sedzia z krakowa z ktorym pilam wczoraj wodeczke powiedzial ze wezmie Pole, siedzielismy my i razem beczelismy. On jest z krakowa. i ma 3 mozliwosci , u siebie w domu, u córki i u tesciowej, tylko u tesciowej jest juz suka i zalezy czy by sie dogadaly, u corki tez jest pies-jakis maly stary. u siebie nie ma psa, ale zazwyczaj calymi dniami go nie ma w domu. Ale mam taka nadzieje ze sie uda :-)
  2. Ja ozdob na choinke nie mam zadnych :-( Nawet ojcu nie mam w co choinki ubrac... W niedziele w zywcu sie pojawie, tylko prosze na PW nr tele jakbym nie mogła trafic.
  3. Do trojmiasta mam daleko, i nie wyrobie sie w 24 h (pracuje co drugi dzien), Nie chce robic zadnych nadzieji. Hund-Ola. napisalam Ci na gg cos, daj znac, lub podaj nr tel na PW
  4. Ola mam brac te kołdry i koce? A jakies zarcie? To moj pierwszy raz wiec nie wiem co i jak? moze kupic jakas kasze ? :roll:
  5. zapraszam na bazarek dla Poli :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9115498#post9115498[/url]
  6. jak zdaze przed praca to zrobie kolejny bazarek, wygrzebalam znowu jakies torebki, korale i inne pierdółki,,, :-)
  7. znowu bazarek dla Poli [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=102062[/url] kosmetyki z avonu sprzedałam :-)
  8. rozbeczalam sie...........:-( do jakiego schronu trafi Pola ?
  9. i znowu dla Poli [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9110017#post9110017[/url]
  10. [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=101991[/url] Mój pierwszy bazarek :-) Jeszcze jedna sprawa, moge załatwic duzo kocy itp ale ktos by je musial odebrac w Potrzanowie, nie wiem gdzie na forum mam to umiescic,
  11. Jak długo Pola jeszcze bedzie w bielsku ? Ona jest w klinice ? Hmm... jutro bym chciala tam jechac ale nie wiem co i jak...
  12. gg 1693639
  13. Witam, jestem tu nowa na forum. Chciałabym wystawic bazarek dla poli ale nie mam zielonego pojecia jak to zrobic. Wystawilam pare rzeczy na allegro ale boje sie ze mi aukcje allegro usunie. Byłabym wdzieczna gdyby ktos mi na gg napisal jak to zrobic itp. I w ogole to z miła checia przejechalabym sie do Bielska do Poli (mieszkam jakies 70 km od Bielska) . No i zamierzam stac sie wirtualnym opiekun Poli, ale dopiero w poniedzialek przelew pójdzie. Dzisiaj na gg nie bede bo zaraz uciekam do pracy, ale jutro z samego rana bede wiec jakby ktos mogl napisac i mnie osiwecic w tym bazarku.
×
×
  • Create New...