-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
[quote name='kiti7'][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/2020/dsc00251fw1.jpg[/IMG][/quote] Ale z niego przystojniaczek jest :loveu::loveu:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy mi sie wydaje czy tak to wychodzi,,,ale najszybciej domki znajduja asty z takim ubarwieniem jak moja puma w avatarze... albo z taka mascia jest ich najmniej... -
[quote name='DawidO']Puma1984 byłem w bankach i w każdym musi byc wyrazona zgoda prawnego opiekuna, ktorym są moi rodzice :angryy:[/quote] To nie mam pomysłu... gdybys robila bazarek na ajkeigos psa co ma watek na dogo itp to nie byłoby problemu, a tak to nie wiem...
-
[quote name='DawidO']Ja i jeszcze 2 inne osoby chcemy zorganizować bazarek dla jednego bądź dwóch psów. Dochód przeznaczylibyśmy na potrzeby ogólne, tzn. karme, przyrządy do pielęgnacji, kaganiec,witaminy itp. oraz wizyty u weta i koszty leków. Jeśli cos by zostało, pojdzie na sterylki. Nie jestem jeszcze osobą pełnoletnią, dlatego wpłaty pieniążkow musiałyby się odbyć zwykłym listem (to dla mnie najwygodniejszy sposób, choć wiem, że nie najbezpieczniejszy):sadCyber:. Sprawę móglbym rozstrzygnąć prosząc kupujacych o wpłaty na konto jakiejs fundacji czy organizacji, ale ja chce pomóc konkretnemu psu, ktory przebywa tymczasowo u kolezanki. Strasznie go pokochałem, nie moge mieć psa, więc w taki sposób chcę mu wynagrodzic cierpienia.Prosilem rodziców o założenie mi konta, ale stwierdzili jednogłosnie, że lepiej bym dzieciom pomógł lub zajął się meskim hobby, a nie latam za glupimi psami :oops:. Inne znajome osoby powiedzialy, że to zły pomysł i nie beda opdowiadac za moje szalone pomysly, dlatego konto odpada.:lookarou: Rodzicow nie da sie przekonac, postepuja według "starych zasad" i swej decyzji nie zmienia. Dla forumowiczow pewnie taki sposób wpłaty jest uciażliwy. Konto to najlepszy sposob, ale nie moge go zalozyć, a nie moge czekac 2 lata. a moze ktoś jest w podobnej sytuacji? Prosze rozpatrzcie moją prośbę. Dawid.:wallbash:[/quote] Z tego co wiem to konto mozna załozyc jak sie ma skonczone 13 lub 15 lat...
-
Moja puma zje wszytsko jak widzi ze ja to jem, jak jej poloze do miski to nawet nie powacha... uwielbia jesc z widelca :evil_lol:
-
Moj bazarek na suczke całkiem dobrze idzie.... :loveu::loveu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110239[/url]
-
Moja Pumka spi ze mna,,, Wieczorem jak ide spac i nie chce jej wpuscic bo tz sie drze, to ona połoze głowe na łozku i patrzy błagalnym wzrokiem zebym jej pozwoliła wejsc. Jak nie zwracam na nai uwagi to łeb polozy na łozku i czeka,,,, Pozniej jedna łape połozy i czeka,,, i druga łapa,,,, i pod kołdre od razu. Jak jej wieczorem nie wpuszcze to w nocy wejdzie cichutko zeby mnie nie obudzic,,, a kolc wazy 35 kg. Najpiekniejsze jest to ze jak wroce z nia ze spacerku, cala z błota albo mokra i od razu na łózko i sie ryje pod kołdre to wymiekam.....
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Już wcześniej pisałam, że 10 maja odbędzie się impreza w Świętej Krowie w Krakowie, z której dochód będzie przeznaczony na naszą fundację. :multi:[/quote] To moze sie wybiore jak mnie ktos w robocie zastapi... w tym temacie jest wiecej info o tym? -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy'] 100 plakatów zostaje wysłanych do Krakowa. Będą wywieszane razem z zaproszeniami na impreze majową. [/quote] Jaka impreza ? :) -
[quote name='majqa']Wiem, wiem, powinnam współczuć ale...poryczałam się ze śmiechu choć do śmiechu nie jest. Izmir, spróbuj omijać z nią ten sam fragment chodnika.[/quote] Moja znowu uwielbia na srodku mostu kloca robic heh.. i nie pomaga jak omijam to miejsce, ide z nia na łake tam gonie z nia a ona nic,,, no i chcac nie chcac musze isc na ten most :evil_lol:
-
Bazarek dla slicznotki,,,, [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110239[/url]
-
Ja dzisiaj zrobie bazarek na ta bide....
-
Łódź - biała,młoda amstaffka nikomu niepotrzebna....ma dom
Puma1984 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
a domek w łodzi :) -
Łódź - biała,młoda amstaffka nikomu niepotrzebna....ma dom
Puma1984 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Ja nie rzucam haseł... Mojej znajoma znajoma wzieła suczke... Wczoraj ona umawiała sie na 18 dzisiaj na spotkanie,,, pisała mi ze rodzinka zachwycona, napisała mi m.in WIERZE ZE BEDA JĄ KOCHAĆ WOLNO JECHAL IAUTEM ZEBY JEJ NIE PRZESTARSZYĆ CAŁOWALI SIE. niech olgaj sie wypowie,. -
Łódź - biała,młoda amstaffka nikomu niepotrzebna....ma dom
Puma1984 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Nowa rodzinka zachwycona sunia :loveu: -
Łódź - biała,młoda amstaffka nikomu niepotrzebna....ma dom
Puma1984 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem tak ;) Niech olgaj sie wypowie bo to ona byla na spotkaniu :loveu: -
Łódź - biała,młoda amstaffka nikomu niepotrzebna....ma dom
Puma1984 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Ja sie przed chwilka dowiedzialam:) chociaz juz wczoraj cos wiedzialam o spotkaniu.... -
Łódź - biała,młoda amstaffka nikomu niepotrzebna....ma dom
Puma1984 replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Ja juz sie ciesze.... sunia ma domek :) oby ten jedyny :)