-
Posts
1259 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Puma1984
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Komu komu zajefajna maske? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111860[/URL] jak sie ogarne troche to znowu rusze z bazarkami, ale na razie musze dychnac troche . -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
jak wszytskie przelewy mi dotra to bede miec jakies 150 zł z bazarkow. -
Ja sie jedna fotka niestety nie zadowole :eviltong: wiecej fotek....
-
zrobilam przed chwilka przelew z bazarku. w tytule wpisalam tylko nick z dogo, jeszcze jeden oprzelew z tydzien, dwa temu zrobiła AnkaG za jakiegos ciucha z bazarku.
-
Ja mam tego kloca z avatara
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
zrobilam bazarek,,pozniej zrobie kolejny [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111464[/url] Prosba do kogos kto potarfi robic banerki... Zrobiłby mi ktos banerek do bazarkow ? -
[quote name='kiti7'][IMG]http://img207.imageshack.us/img207/171/dsc00322di0.jpg[/IMG][/quote] ale mu juz głowka urosła....
-
i znowu moj przystojniaczek :loveu::loveu:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Na nk dodalam numer kkonta i tekst o adopcjach wirtualnych. -
Ja do tego 1000 zł mam duze watpliwosci,,,, Duzo czytalam o tym na allegro na cafe,,tam bylo duzo watkow ale teraz nie mam czasu szukac.
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Profil jako taki robie, numer tele podam Dody do ciebie. Podac numer konta ? Wstawiłam rumbe,lolo,focusia,tosie, zone, Tyrona. Bastera nie dawałam bo wyczytalm ze zostaje u Ciebie. Stefanka tez nie bo chyba vectra go bierze. Napiszcie mi kogo jeszcze wstawic ? [url]http://nasza-klasa.pl/profile/13805668[/url] -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
jeszcze pytabie,,,,, dawac wszytskie psy jakie sa na stronie fundacji ??? Bede kopiowac opis z kontaktem od razu... Profil zalozylam, fotki itp jutro -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jak Tylko mi chołota od baru odejdzie to sie wezme za to, bo mjusze miec spokoj i cisze... edit : jutro to zrobie, w pracy mam bezprzewodowy net i nie moge wejsc na nk,,, chyba ze pozno w nocy sie uda wejsc to to zrobie edit Podawac numer konta i dane fundacji ? Doddy i Twoj numer by pasowało dac do profilu, tak mi sie wydaje -
Mi sie cos dzieje jak słysze o zmijach,,, mieszkam nad rzeka, z jedenj strony rzeki (tylko tam chodze z psem na sapcerki) sa samie kamienie i zmij tam jest duuzzooo za duzoo.... Moja puma sciga tez wszytsko co sie rusza, ale wystarczy ze biegne w drugim kierunku to zaraz przybiega do mnie:)
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
O sobie podam stronke Fundacji, a to czym sie zajmuej to napiszcie mi gotowca co mam wkleic:) Ja sie nie nadaje do pisania :oops: -
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
heh załoze :) Ale wieczorkiem :) Tylko prosze o propozycje co wpisac w "czym sie aktualnie zajmuje" i "o sobie" imie i nazwisko wpisac Fundacja Ast Na rzecz zwierzat niechcianych, Dodam kazdego psa jaki jest na stronce fundacji w dziale szukam domu i jakis opis zrobie. -
[quote name='MealyAngel'][B]Puma1984[/B] jest juz taki profil: [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/12497372[/URL][/quote] Nie wiedziałam :oops:
-
[Fundacja AST] Wątek zbiorczy - prosimy o pomoc finansową
Puma1984 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Jak to głupi pomysł to nie komentujcie :oops: Moze by tak załozyc na naszej klasie profil Fundacji Ast ? i w galeri by były psiaki pod opieka fundacji ? -
A moze By tak ktos załozył profil :dogomaniacy ?
-
Zastanawiam sie czy ktos tutaj nie pisze do mnie,,, moge sie mylic, ale chce cos wyjasnic... Ja, owszem kupowałam na bazarkach duzo roznych rzeczy...i ostatnio zrobilam bazarek na karme dla mojego psa, w pewnym momencie tz poszedł sobie w piz..., ja zostałam z chorym psem, z kredytem ktorego rata jest wieksza niz moja wypłata. Nie mam za co leczyc psa, pracy nie moge zmienic ze wzgledu na pumke bo nikt inne oprocz mnie sie nia nie zajmuje. Boje sie wystawic koljeny bazarek na pume a nie mam z czego jeje leczyc :(